Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 15 Lut 2020 19:37 

platynowy
Cytuj:
Nie da się zarobić na wynajmie bryki za 1 EUR/dzień, więc oczywiście skończyło się złodziejstwem.

Oczywiście, że się da. Uszkodziłeś auto, a teraz się wyżalasz. Ponadto spamujesz niewłaściwe wątki.
namteH lubi ten post.

#22 PostWysłany: 15 Lut 2020 22:41 
Awatar użytkownika

Ostrzeżenia: 1
srebrny
Może nie uszkodził ale na raczej na pewno nie sprawdził przy odbiorze.

#23 PostWysłany: 13 Mar 2020 00:16 

Dorzucę swoją opinię o RecordGo w Maladze:

Wróciliśmy z Andaluzji, więc odpowiem na co się zdecydowałem. Postawiłem na sprawdzoną na Malcie arguscarhire, wypożyczalnia Record GO, na 17 dni, ~40E za wypożyczenie i 55E za ubezpieczenie wkładu własnego w AXA. Zgłosiliśmy się do biura na lotnisku 30 min przed terminem, Pani poprosiła o poczekanie 10 min, bo wtedy dopiero można zacząć działać. Umowa wypełniona na ich ekranie ponownie (trzeba wpisać znowu swoje dane), zrobiłem zdjęcia ekranu, bo papierowo nie drukują. Niby wysyłają na maila, ale do dziś nic nie otrzymałem. Zablokowali na KK 1100 E depozytu i schargowali 67E na paliwo (Pani pytała czy wolę charge za paliwo w EUR czy PLN, wybrałem 309,44PLN). Upewniłem się, czy dostanę także zwrot w PLN, Pani z obsługi potwierdziła. Ze zdjęciem z ekranu skierowano mnie na parking. W kolejnej budce dostałem kluczyki i udało mi się wymusić wydrukowanie potwierdzenia aktualnych zniszczeń samochodu. *też podobno miałem na mailu, do dziś nie doszło). Srebrna fiesta z 67000km na liczniku, nie pierwszej młodości. Podrapany z mocno zniszczonym prawym nadkolem. Ustawiony tak, że akurat nadkole stało 5cm od słupa. Zrobiłem pełno zdjęć, znalazłem kilka nowych rysek, więc musiałem wrócić do punktu wydawania kluczyków piętro wyżej. Pani w tablecie zaznaczyła jedną, a reszta miała mniej niż 4cm, co wg zasad Record nie jest brane pod uwagę. Kolejny raz dostałem zmieniony wydruk zniszczeń. Zapakowaliśmy i pojechaliśmy. W Rondzie ktoś się chyba próbował dostać do środka, bo po pociągnięciu za klamkę odpadłą obudowa zamka ;-). Kluczyk nie wchodził w zamek. Udało się wcisnąć obudowę z powrotem i trzymała się do końca najmu. Zwrot szybki, sprawdzenie czy zatankowany, obejście dookoła i już. Nie dali żadnego potwierdzenia, na maila nic nie przyszło. Zrobiłem swoje zdjęcia i filmik. Blokada depozytu z karty zeszła jeszcze tydzień przed oddaniem auta, za paliwo zwrócili 2 dni po powrocie. Niestety zwócili mi 67 EUR, więc jestem 40zł w plecy. Ogólnie polecam, samochód był mega podrapany co dla mnie było OK - nie bałem się manewrować na parkingach, bo i tak nie widać kolejnych rys
 Relacje PM off
rw30 lubi ten post.

#24 PostWysłany: 15 Mar 2020 01:20 
Awatar użytkownika

srebrny
ja, jak opisywałem w pierwszym poście, też miałem RecordGo via doYouSpain
* też trafił mi się samochód z uszkodzonym zamkiem
* też kilka obiecanych maili nie przyszło

wiem że 2 przypadki to ciągle niewiele, ale może można ryzykować stwierdzenie, że trochę klienci bookujący przez DYS są traktowani po macoszemu / dostają felerne samochody
 Relacje PM off  

[ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość