Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 232 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#141 PostWysłany: 09 Wrz 2021 10:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@kacper451 Reklamuj, czesto sa zwiechy z naliczaniem punktow. Telefon albo claim missing stay po kilku dniach od zakonczonego pobytu.
E: BTW, promka na 1,5k pkt to chyba jeszcze chwila: "Register now, then earn on stays from September 14 through December 12, 2021. Registration ends November 28, 2021."
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.
kacper451 uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#142 PostWysłany: 09 Wrz 2021 14:01 

Rejestracja: 20 Mar 2021
Posty: 136
Zbanowany
Kiedys za BRG przychodzil osobny wpis na konto gdzie powinno byc napisane 5000pkt i oznaczone jako BRG co jest obecnie trudno powiedziec dawno nie robilem BRG.
Jesli promocja ma w regulaminie ze bedzie dopiero naliczane po zakonczeniu promocji to dopiero wtedy dostaniesz sumarycznie punkty - nie wiem nie czytalem tego regulaminu, choc chyba zarejestrowalem sie na nia.
Punty za pobyt i naliczona nocke pewnie dostales jak rozumiem z Twojego postu.
Góra
 Profil Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#143 PostWysłany: 09 Wrz 2021 14:32 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Tak punkty otrzymana za pobyt, na promocje się nie lapie bo to jeszcze nie obowiązuje zapomniałem o tym o, punkty z BRG napisze wkrótce
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#144 PostWysłany: 12 Paź 2021 10:19 

Rejestracja: 26 Gru 2013
Posty: 236
Loty: 38
Kilometry: 88 050
niebieski
Czy ktoś się orientuje gdzie na stronie jest zakładka gdzie mogę zamienić punkty Marriotta na punkty skypass / Koreanair/ ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#145 PostWysłany: 12 Paź 2021 10:30 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
https://www.marriott.com/loyalty/redeem ... o-miles.mi
Góra
 Profil Relacje PM off
lalka150 lubi ten post.
lalka150 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#146 PostWysłany: 12 Paź 2021 11:48 

Rejestracja: 26 Gru 2013
Posty: 236
Loty: 38
Kilometry: 88 050
niebieski
A czy takie przeniesienie mil do skypass przedłuży ich ważność ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#147 PostWysłany: 17 Paź 2021 14:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Zakładając pesymistycznie, że Bonvoy nie pójdzie w ślady HH i nie przedłuży statusów, badam wysiłek, który będę musiał ewentualnie podjąć, by przedłużyć Platinum.
Mam prośbę o podpowiedź bardziej doświadczonych forumowiczów, czy z poniższego stanu mojego konta dobrze wnioskuję, że musiałbym mieć w tym roku jeszcze 12 nocy?

Image

Zaplanowanych mam obecnie jeszcze 5 nocy (jeden pobyt), więc pozostałoby jeszcze 7 do ogarnięcia. No, chyba że Bonvoy pozytywnie zaskoczy i przedłuży :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#148 PostWysłany: 17 Paź 2021 16:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@tropikey Wystarczy Ci "tylko" 12 nocy do rekwalifikacji na Platinum. Na razie wg obecnych informacji nie maja zamiaru dawac za mniej niz 50 nocy lub przedluzac Platyny. I chyba bym. nie liczyl na to.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#149 PostWysłany: 18 Paź 2021 09:46 

Rejestracja: 20 Mar 2021
Posty: 136
Zbanowany
Na powyzszym zrzucie ekranu z konta tropikey widac jak Marriott strzelil sobie w stope w tym roku i raczej chyba to zauważyli. I nie zrobia tego w przyszlym roku.
U mnie na liczniku nocek : 174 nocki tego roku.


Ostatnio edytowany przez Gadekk, 18 Paź 2021 10:18, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#150 PostWysłany: 26 Paź 2021 14:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Przedłużono statusy. Będzie likwidacja stałych stawek noclegu za punktowy i zastąpią je dynamiczne stawki.
https://onemileatatime.com/news/marriot ... d-pricing/
https://onemileatatime.com/news/marriot ... extension/
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#151 PostWysłany: 27 Paź 2021 15:47 

Rejestracja: 20 Mar 2021
Posty: 136
Zbanowany
To nie beda dynamiczne stawki a dowolne, to jest roznica, nie bedzie rowniez gornej granicy dla poszczegolnych kategori hoteli.
Czyli kolejna duza dewaluacja, do tego nalezy sie spodziewac triku z piecioma nocam za punkty ze jakas jedna noc bedzie duzo drozsza niz pozostale tak ze hotel sobie odbije ta 'piata' darmowa nocke.

Przedluzanie statusow odbije sie na przywilejach, niestety ale to bylo do przewidzenia.

Tu jest oficjalnie : https://clean.marriott.com/#forourmembers
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#152 PostWysłany: 08 Lis 2021 12:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Podwyższony cashback na Quidco do 5,6%Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#153 PostWysłany: 16 Lis 2021 20:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 615
Loty: 136
Kilometry: 204 655
srebrny
Zalogowałem się dzisiaj do aplikacji. Oprócz paru zarezerwowanych pobytów zobaczyłem... Rezerwację na jutro do hotelu w którym spałem kilka miesięcy temu i od tego czasu nie miałem z nim nic do czynienia. Rezerwacja na szczęście z możliwością anulowania do północy za darmo. Na infolinii dowiedziałem się że rezerwacja jest zrobiona przez hotel.

Po przełączeniu do hotelu menedżer powiedział że przypadkowo system przypisał rezerwacje do mojego profilu a rezerwowała osoba o tym samym nazwisku, obiecał że zaraz to odepnie. Gdy po kilkunastu minutach nic się nie zmieniło sam anulowałem całą rezerwację.

Czy kojarzy ktoś z was czy takie rzeczy się zdarzają, czy to w ogóle nie powinno mieć miejsca?

Gdybym przypadkiem nie zerknął do apki hotel mógłby mnie obciążyć za no-show (nie dostałem żadnego maila).
Odpuścić temat, czy składać reklamację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#154 PostWysłany: 14 Gru 2021 20:55 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
MoonPatrol napisał(a):
Dostałem zaproszenie od Marriott do programu czy czegoś w rodzaju panelu dyskusyjnego czy ankietowego (non-profit) o nazwie POV, czy ktoś miał z tym do czynienia? Warto czy strata czasu?

Wygląda, że warto się było postarać. Ale pewnie nikomu z forumowiczów się nie chciało ... Ja oczywiście też się nie łapię.

POV by Marriott Bonvoy Members, thank you for your time and contributions in the community.

As a small token of our appreciation, we are awarding over 2 MILLION Marriott Bonvoy points to members of POV. With awards ranging from 1,000 to 15,000 points, the extra bonus could help you get to a redemption that much faster!

Members who completed at least 6 surveys as of November 30, 2021 will receive points, and more than 1,100 members are set to receive the bonus. The more surveys you’ve completed, the higher your award. Awardees will be notified by December 10th and points will be deposited into Marriott Bonvoy accounts in January. You can check your eligibility by viewing "My Activity" in the upper right-hand corner of your POV homepage. The participation tab will list the surveys you've completed and when. You can also email me at moderator@povbymarriottbonvoy.com to verify your activity.

We truly appreciate your participation in the community. It’s been extremely valuable to hear from you, particularly in these challenging, yet exciting times for us and our industry. We look forward to continuing to hear from you.

Thank you from the POV by Marriott Bonvoy Team!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#155 PostWysłany: 14 Gru 2021 21:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 601
Kilometry: 704 684
srebrny
Czuję się jak Renata Begger - zostałem pominięty. (status: titanium)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#156 PostWysłany: 14 Gru 2021 21:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Dostałem zaproszenie do POV w czerwcu ale...zauwazylem dopiero dzisiaj ;-)
No nic moze next time...
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#157 PostWysłany: 25 Sty 2022 10:28 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Czy ktoś ma jakieś przecieki czy przenoszę jakieś nocki z zeszlego roku??
Co w przypadku nadchodzącej promocji ewidentnie ułatwiło by sprawę, podobnie jak w zeszłym roku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#158 PostWysłany: 25 Sty 2022 10:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
W tym roku nie oglosili dodawania nocek za status z 2021, niestety trzeba od zera...
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#159 PostWysłany: 25 Sty 2022 11:11 

Rejestracja: 22 Wrz 2010
Posty: 459
niebieski
W tym roku od lutego do maja będzie nowy Global Promotion:
Double Points & Double Nights
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#160 PostWysłany: 25 Sty 2022 11:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@cz4444 Kolega @kacper451 już to wrzucił w promocjach:
https://r.tapatalk.com/shareLink/topic? ... source=app

Promocje Marriott Bonvoy
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 232 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group