Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Lis 2018 16:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
Niestety, w zakończonej grze ugrałem jakieś 500-600 punktów, a potrzebuję jeszcze ok. 4000 (zakładając, że te z gry w ogóle wpłyną na konto). Jakie znacie metody na darmowe/tanie przygarnięcie takiej liczby?

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN
Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów
#2 PostWysłany: 09 Lis 2018 18:17 

Rejestracja: 27 Sty 2018
Posty: 242
Zbanowany
Zrobic sobie pobyt BRG w sieci, a tansze to trzeba google kliknac.
Ze tak zacytuje TWOJ inny post "Skoro tak, to nieśmiało zwrócę uwagę, że to forum to nie usługa concierge"
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 09 Lis 2018 18:37 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2199
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Kolego wez wyluzuj. Jestes tu stosunkowo nowy, a kazdy twoj post to albo zaczepka albo wywyższanie sie. To pytanie jest logiczne i w odpowiednim temacie.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 09 Lis 2018 18:49 

Rejestracja: 27 Sty 2018
Posty: 242
Zbanowany
gruby_inversia : moje pytanie odnosnie spalenia mil na przelot tez bylo takie same a nie jakies inne.
Drugi cytat w odpowiedziach po moim zapytaniu brzmial ze wyszukiwarka jest latwa w opanowaniu ;)
Warunki Starriotu sa nawet przetlumaczone na jezyk polski wiec w czym problem dopasowac "tania" opcje aby zdobyc wzmagane punkty.
Ja mu przynajmniej udzielilem odpowiedzi, a to czy dla niego jest tanio to juz nie moj problem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Lis 2018 23:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
-- 09 Lis 2018 19:55 --

Porównywanie naszych pytań nie jest trafnym zabiegiem. Nie będę jednak przedstawiał argumentów w tej sprawie, bo i tak Cię nie przekonam, a innych nasza dyskusja i tak nie zainteresuje (nie mówiąc o zaśmiecaniu wątku).
Co do meritum, to pogooglowałem, ale strony z różnymi propozycjami w tym zakresie (np. https://upgradedpoints.com/how-to-earn- ... ds-points/) mają pomysły bardziej dla Amerykanów. Chodziło mi o coś bardziej swojskiego. Może np. transfer z jakiegoś programu lotniczego.
A Twoją propozycję z BRG (dzięki, nie znałem) przemyślę. Gdyby znaleźć jakiś bardzo tani nocleg (co u nich akurat może nie być chyba takie proste) i jeszcze złapać stawkę konkurencyjną, to te 5000 punktów zamiast upustu 25% brzmi dobrze.

Edit: gdyński Courtyard może być dobrym poligonem, bo ceny zaczynają się od ciut ponad dwóch stówek. Gdyby zatem znaleźć coś choćby odrobinę tańszego, koszt tych 5000 punktów wyszedłby ok. 200 zł. Wolałbym coś tańszego ;)

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka

-- 20 Lis 2018 23:57 --

jeszcze jedna sprawa - widzę, że można dokupić punkty MR. Bez żadnej promocji koszt 4000 punktów (bo może tylko tyle będzie mi potrzebne) to 50 USD, czyli całkiem znośnie. Pytanie, czy zdarzają się, a w zasadzie, czy jest szansa, że będą się zdarzać w nowym programie promocje w stylu Hiltona (jak aktualnie +80/100%)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 24 Maj 2019 12:42 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2750
złoty
Odświeżę temat, bo można też zrobić transfer z innego konta. Niestety trzeba dzwonić (żal, że nie ma tak jak w Hiltonie).
Punkty z loterii o której wspominał @tropikey chyba niedługo będą traciły ważność. Zatem jak ktoś żadnej aktywności nie miał od tamtego czasu, to taki transfer może być dobrym rozwiązaniem.
Reguły transferów są następujące:
2.8 Transferring Points from One Account to Another
2.8.a. In accordance with the conditions for transferring Points as described in Section 1.6.c., a Member can transfer up to a maximum of 100,000 Points per calendar to another Membership Account as long as both Accounts are in good standing and have each been open for at least thirty (30) days with qualifying activity, ninety (90) days without qualifying activity (see 2.8.b). A Member can receive up to a maximum of 500,000 Points per calendar year from other Membership Accounts as long as the Accounts are in good standing and have each been open for at least thirty (30) days with qualifying activity, ninety (90) days without qualifying activity.
2.8.b. A new Member may receive a Points Transfer thirty (30) days after enrollment if the Account reflects activity including a Qualifying Stay or other qualifying activity as described in Section 1.6.d. After ninety (90) days from enrollment, a new Member is eligible to receive a Points Transfer regardless of their account activity.
2.8.c. Authorization to transfer Points must be initiated by the Account holder with the Points to be transferred by contacting Member Support. The Account holder requesting the transfer must provide the Membership Number of the Points recipient at the time of the Point transfer request.
2.8.d. Once the authorization for transfer is received and processed, the transferor relinquishes all rights to the transferred Points, and they become the recipient’s Points.
2.8.e. Miles and Elite Night Credit cannot be transferred between Membership Accounts.
https://awardwallet.com/blog/how-to-tra ... r-account/
https://thriftytraveler.com/transfer-ma ... -accounts/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group