Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 86  Następna
Autor Wiadomość
#981 PostWysłany: 17 Sty 2023 23:33 

Rejestracja: 15 Kwi 2016
Posty: 218
niebieski
internet na rejsie to dobry marketing, nawet 40-50 latek ma FB, wystarczy że umieści zdjęcia, relacje z takiego wycieczkowca na żywo to nie jeden znajomy się skusi ;)
ludzie myślą że to jakieś olbrzymie koszty, (tak myślą np. moi znajomi, a jak mowie ze ok 500€ to tak praktycznie normalnie kosztuje tydzień na osobę to nie chcą wierzyć, koszt 2 osób wychodzi taniej niż nad Bałtykiem ;)+ 2k na dolot do Miami/osoba)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#982 PostWysłany: 20 Sty 2023 19:06 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
I statek się popsuł. Płyną na 1 silniku :(
Ominęli Jamajkę, Kajmany tylko 1.5h
Góra
 Profil Relacje PM off
greg1291 uważa post za pomocny.
 
      
#983 PostWysłany: 21 Sty 2023 12:35 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 573
Loty: 65
Kilometry: 132 127
niebieski
brzemia napisał(a):
I statek się popsuł. Płyną na 1 silniku :(
Ominęli Jamajkę, Kajmany tylko 1.5h
Współczuję. Co w takiej sytuacji kiedy cały rejs spędzacie na morzu? Jakaś rekompensata ci się należy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#984 PostWysłany: 21 Sty 2023 13:17 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
1. to nie ja, tylko znajomi
2. dostaną 50% rekompensaty, ale raczej od podstawy a nie całości (napiwki, oplaty portowe)
3. zwraca sie zakup ALL ;)
4. przynajmniej pogoda dopsuje
5. ciekawe co z kolejnym rejsem, bez naprawy nie ma szans na zrobienie normalnego rejsu,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#985 PostWysłany: 21 Sty 2023 13:26 

Rejestracja: 22 Lut 2013
Posty: 249
niebieski
Brzemia, współczuję znajomym.. to prawdziwy pech
Moja przyjaciółka wróciła teraz z rejsu po Antarktydzie i bardzo się niepokoiłam , bo nie odzywała się zupełnie, a to był jej pierwszy rejs.
Okazało się ,że net im padł na statku i to cały rejs . No, ale to jest pikuś, bez tego da się żyć ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
brzemia lubi ten post.
 
      
#986 PostWysłany: 21 Sty 2023 21:10 

Rejestracja: 15 Kwi 2016
Posty: 218
niebieski
brzemia napisał(a):
1. to nie ja, tylko znajomi
2. dostaną 50% rekompensaty, ale raczej od podstawy a nie całości (napiwki, oplaty portowe)
3. zwraca sie zakup ALL ;)
4. przynajmniej pogoda dopsuje
5. ciekawe co z kolejnym rejsem, bez naprawy nie ma szans na zrobienie normalnego rejsu,


no super, 29 mam tym statkiem (Seascape) rejs, pytanie czy naprawią ? przecież to nowy statek :cry:
właśnie sprawdzam, wszystkie miejsca się wyprzedały zostały tylko apartamenty z balkonem za 2k €

na rezerwacji na razie wszystko aktualne, gorzej jak anulują 2 dni przed :/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#987 PostWysłany: 21 Sty 2023 22:09 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Ja bym nie panikował. Na statku podobno są już spece komputerowe co to ogarniają.
Wsiedli na pokład na Kajmanach.
Chodzą plotki ze nie działają 3 z 4 silników.
I to nie jakieś uszkodzenia mechaniczne tylko soft (sterowanie, komputery itp)

Jeszcze zatęskimy za silnikami na mazut (żart)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#988 PostWysłany: 21 Sty 2023 22:30 

Rejestracja: 15 Kwi 2016
Posty: 218
niebieski
oby wszystko naprawili, bardziej panikuje z młodym, z tymi testami czy robić czy nie ;)
no i z pogodą ale tego nie da się przewidzieć, chociaż piszesz że mają ładną pogodę ;)
teoretycznie tym statkiem jutro ma zacząć się rejs tygodniowy na Dominikanę i Puerto Rico i dopiero jak wróci to ma być mój rejs wiec gorzej mają ci jutro ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
brzemia lubi ten post.
 
      
#989 PostWysłany: 23 Sty 2023 01:27 

Rejestracja: 13 Sty 2023
Posty: 3
My płyniemy tym statkiem 5.02 mam nadzieje ze będzie wszystko ok
Nie spodziewałam się takich wiadomości :(
@misiakrp co do testów pisałam wczoraj z gościem który kilka dni temu wrócił z rejsu i przekazał mi ze testy covid u dzieci nie są wymagane
Góra
 Profil Relacje PM off
misiakrp lubi ten post.
 
      
#990 PostWysłany: 23 Sty 2023 03:38 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Wygląda na to że statek już naprawiony. Jest w drodze do Nassau i dość sporą prędkością.
Góra
 Profil Relacje PM off
brzemia lubi ten post.
 
      
#991 PostWysłany: 23 Sty 2023 17:24 

Rejestracja: 15 Kwi 2016
Posty: 218
niebieski
ewkakonewka napisał(a):
My płyniemy tym statkiem 5.02 mam nadzieje ze będzie wszystko ok
Nie spodziewałam się takich wiadomości :(
@misiakrp co do testów pisałam wczoraj z gościem który kilka dni temu wrócił z rejsu i przekazał mi ze testy covid u dzieci nie są wymagane


no to się miniemy, ja będę wysiadać a Ty wsiadać ;)
pytanie czy dzieci szczepione czy nie tego gościa?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#992 PostWysłany: 23 Sty 2023 18:51 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Na statku niczego nie sprawdzają
Góra
 Profil Relacje PM off
misiakrp lubi ten post.
 
      
#993 PostWysłany: 24 Sty 2023 02:34 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
-- 24 Sty 2023 02:34 --

Ciekawy film pokazujący jak dostać się za 2.25 $ komunikacją publiczną z lotniska w Miami do Portu z którego odpływają statki wycieczkowe. Taxi to kilkadziesiąt dolarów.

Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#994 PostWysłany: 24 Sty 2023 09:17 

Rejestracja: 13 Sty 2023
Posty: 3
misiakrp napisał(a):
ewkakonewka napisał(a):
My płyniemy tym statkiem 5.02 mam nadzieje ze będzie wszystko ok
Nie spodziewałam się takich wiadomości :(
@misiakrp co do testów pisałam wczoraj z gościem który kilka dni temu wrócił z rejsu i przekazał mi ze testy covid u dzieci nie są wymagane


no to się miniemy, ja będę wysiadać a Ty wsiadać ;)
pytanie czy dzieci szczepione czy nie tego gościa?



No szkoda :( tym bardziej ze tez płyniesz z dzieckiem

Dzieci tego chłopaka nie miały szczepień na pewno

Kiedy lecisz do Miami ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#995 PostWysłany: 24 Sty 2023 11:16 

Rejestracja: 15 Kwi 2016
Posty: 218
niebieski
Właśnie siedzę na lotnisku w Frankfurcie i czekam za samolotem który już ma opóźnienie :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#996 PostWysłany: 24 Sty 2023 14:48 

Rejestracja: 24 Sty 2023
Posty: 3
Witam wszystkich serdecznie. Mimo że od dawna czerpie wiedzę z tego forum odnośnie rejsów to jest to mój pierwszy post z pytaniem.
Czy ktoś może rezerwował przez https://www.kreuzfahrtberater.de/ ? Czy trzeba być Niemcem lub mieszkań na terenie Niemiec?
Czy trzeba dodatkowo opłacać jakieś fundusze turystyczne (to co normalnie sie opłaca kupując przez polskiego pośrednika) itp?
Przeszłe rejsy kupowałem przez polskiego pośrednika.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#997 PostWysłany: 24 Sty 2023 15:55 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Nie trzeba być Niemcem ;)
Nie ma polskich opłat na składki turystyczne. Na wersji niemieckiej jest zazwyczaj dodatkowy drobny rabat.
(Chyba za znajomość języka bo ta sama strona w wersji ang nie ma juz tego rabatu)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#998 PostWysłany: 24 Sty 2023 23:32 

Rejestracja: 20 Gru 2022
Posty: 5
Witajcie, dostałem wreszcie dane do zalogowania się do aplikacji mycosta (rejs do Dubaju). Wszystko jest super opisane nt. wycieczek, pakietów itp. Zastanawia mnie czy kabina na 4 piętrze to dobra lokalizacja??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#999 PostWysłany: 25 Sty 2023 01:13 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
pszewczyk napisał(a):
Witam wszystkich serdecznie. Mimo że od dawna czerpie wiedzę z tego forum odnośnie rejsów to jest to mój pierwszy post z pytaniem.
Czy ktoś może rezerwował przez https://www.kreuzfahrtberater.de/ ? Czy trzeba być Niemcem lub mieszkań na terenie Niemiec?
Czy trzeba dodatkowo opłacać jakieś fundusze turystyczne (to co normalnie sie opłaca kupując przez polskiego pośrednika) itp?
Przeszłe rejsy kupowałem przez polskiego pośrednika.

Pozdrawiam


Z grafiki strony wygląda, że to seascanner :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1000 PostWysłany: 26 Sty 2023 13:54 

Rejestracja: 27 Paź 2012
Posty: 80
Loty: 202
Kilometry: 605 631
Korzystałam wielokrotnie i potwierdzam, że nie trzeba być Niemcem ;). Kupujesz jak u każdego innego pośrednika, tylko trzeba dokładnie przeczytać opis oferty, żeby się nie zdziwić, że trzeba np zapłacić dodatkowo za obowiązkowe napiwki, albo że rezerwacja jest już wiążąca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 86  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group