Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 683 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35
Autor Wiadomość
#681 PostWysłany: 06 Sie 2021 13:31 

Loty: 43
Kilometry: 81 252
niebieski
szukałem na forum ale nie znalazłem odpowiedzi .

jak to jest w Aidzie

https://www.aida.de/kreuzfahrt/reisen-m ... tml#c16377

AIDA VARIO ALL INCLUSIVE

AIDA VARIO

co ma vario a co daje all inclusive,

próbuję znaleźć ale jest to średnio zrozumiałe, na pierwszy rzut oka napoje.

to co znalazłem i przetłumaczyłem

Co zawiera Vario All Inclusive?

Taryfy All Inclusive obejmują wszystkie usługi odpowiedniej taryfy podstawowej (w tym przypadku Vario). Do tego dochodzi pakiet napojów Comfort Deluxe i Social Media Flat (od 7 lat). W przypadku dzieci dodawane jest odpowiednio opakowanie napoju bezalkoholowego.

Ważne usługi Vario All Inclusive:

Pełne wyżywienie, w tym wybrane napoje i obsługa
Pakiet napojów Comfort Deluxe (od 25 lat) / Kids & Teens Comfort (2-24 lata)
Social Media Mieszkanie (od 7 lat)
Rezerwacja wycieczek i usług dodatkowych na 90 dni przed wyjazdem
Każdy, kto zdecyduje się na AIDA Vario All Inclusive, może, podobnie jak w przypadku normalnej taryfy Vario, wybrać kategorię kabiny, ale nie numer kabiny i pokład. Ten wybór pozostawia się AIDA Cruises, która odpowiednio dokonuje alokacji.

czy da się tam przeżyć bez all inclusive czy to jest jednak konieczność?
 Relacje PM off  

#682 PostWysłany: 06 Sie 2021 14:19 

platynowy
Na statkach AIDA standardowo w cenie w czasie posiłków w bufetach są napoje - w tym piwo i wino.
Ale w barach już musisz płacić. Pokrywa to all inclusive.

Różnica pomiędzy VARIO a VARIO AI to nie tylko napoje. W tej drugiej np. możesz wybrać sobie kabinę przy rezerwacji.
Porównanie taryf znajdziesz tutaj: https://www.aida.de/kreuzfahrt/angebote ... 19097.html

Bez AI moim zdaniem na każdym statku da się przeżyć :-) W bufecie zawsze są jakieś napoje (w najgorszym wypadku woda). W restauracjach już jest różnie i zależy od linii (np. na kolacji na statkach Costy również woda jest płatna a np. na NCL wodę, herbatę czy kawę jak dotąd serwowali bez żadnych opłat nawet jak nie miałeś pakietów z napojami). Co linia i operator to trochę inne zwyczaje - a obecnie (po COVID) mogą też być inne niż były dawniej.
 Relacje PM off
radziu89 lubi ten post.

#683 PostWysłany: 11 Paź 2021 16:50 

Witam
Właśnie dziś wróciłem z 6cio dniowego rejsu MSC Preziosa po morzu śródziemnym trochę odpuścili odnośnie wnoszenia alko i innych napojów na statek więcej szczegółów napiszę na priv. Mój mail to Pierzchalski@poczta.onet.pl. Na inne pytaniachętnie napiszę na forum.

Ostatnio edytowany przez Gadekk, 11 Paź 2021 22:23, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
 Relacje PM off
greg2014 lubi ten post.

[ 683 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość