Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 224 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
#221 PostWysłany: 05 Paź 2019 10:06 

mówimy o https://www.msccruisesusa.com/en-us/Homepage.aspx
czy
https://www.seascanner.com/ ?
 Relacje PM off  

#222 PostWysłany: 05 Paź 2019 10:07 

platynowy
Ja kupuje na seascanner lub niemieckiej wersji na ktorej sa niekiedy lepsze promocje. To ta sams firma ale niemieckojezyczna wersja jest uprzywilejowana

Tapniete z telefonu
 Relacje PM off
George1 lubi ten post.
George1 uważa post za pomocny.

#223 PostWysłany: 15 Paź 2019 22:16 

Czy jeżeli mamy dopłynięcie do Genui na godz. 8:00, to spokojnie zdążę na pociąg startujący z dworca głównego o godz. 12:00? Mamy kabinę wewnętrzną. O której mogę spodziewać się opuszczenia statku?
 Relacje PM off  

#224 PostWysłany: 15 Paź 2019 22:26 

platynowy
@MrWujek - Nie kończyłem co prawda rejsu w Genui ale sam port pasażerski i dworzec kolejowy są położone w niewielkiej odległości.
Zejście ze statku praktycznie w każdym włoskim porcie jest możliwe wkrótce po zacumowaniu statku i zakończeniu formalności. Jeśli operator podaje godzinę 8:00 to spodziewałbym się, że będzie to nie później niż 8:30. O godzinie 12 z dużym prawdopodobieństwem będą na statek zaczynali wchodzić nowi pasażerowie a wszyscy kończący rejs już dawno będą na lądzie.

Zwróć tylko uwagę na kwestię bagażu. Jeśli zależy Ci na czasie to nie oddawaj go poprzedniego dnia wieczorem bo będziesz musiał na niego czekać w terminalu. Zawsze możesz zatrzymać bagaż i zejść razem z nim. Wtedy ten problem odpada.
 Relacje PM off  

[ 224 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości