Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Rejs z dzieciakami
#1 PostWysłany: 10 Lut 2019 19:08 

Rejestracja: 19 Cze 2015
Posty: 74
Loty: 324
Kilometry: 659 325
Rozważam rejs statkiem wycieczkowym jako formę spędzenia rodzinnych wakacji. 2 osoby dorosłe + 12 lat + 4 lata. Termin to dwa ostatnie tygodnie czerwca. Morza Śródziemnego nie bierzemy pod uwagę. Wolimy coś bardziej egzotycznego np. Karaiby. Chociaż z Karaibami jest taki problem że większość rejsów jest w rotacjach tygodniowych, a my chcielibyśmy spędzić na statku z 10 dni. Kolejna sprawa to loty. W tym okresie loty na Florydę do najtańszych nie należą. Gdzie szukać rejsów w pakiecie z lotami? Czy to w ogóle ma sens cenowy? Mając na uwadze że jedziemy z dziećmi to czy brać pod uwagę jakieś konkretne linie żeglugowe a inne odrzucić? Zależy nam również aby statek zawijał do portów które mają szybki i łatwy dostęp do plaż, aby dzieciaki się wyszalały. Wszelkie porady mile widziane.

Wysłane z mojego SM-N9500 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast
Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Rejs z dzieciakami
#2 PostWysłany: 10 Lut 2019 19:20 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3367
złoty
Tak na szybko bo tez rejsuje z dziecmi.
Pakiety rejs+lot sa nieopłacalne z dziećmi. Zazwyczaj sa duzo drozsze niz kupowane osobno. Oferty last minute na 99% sa na kabiny 2 bez dodatkowych koi.
Szukaj linii ktore maja dzieci za darmo. Nie wszystkie tak mają, a niektore licza tylko za oplaty portowe.
Optymalny czas na zamawianie rejsu z dziećmi to 6 miesiecy przed. Im blizej tym mniej kabin z dodatkowymi kojami.
Wakacje to tez kiepski czas na rejsy po karaibach z dziećmi (wg mnie) bo będzie piekielnie gorąco. Wakacje to morze Srodziemnie i Norwegia. Zima to Karaiby, Dubaj i daleki wschód.

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Rejs z dzieciakami
#3 PostWysłany: 12 Lut 2019 07:02 

Rejestracja: 19 Cze 2015
Posty: 74
Loty: 324
Kilometry: 659 325
Dzięki za rady. Nie będzie to pierwszy nasz wypad na Karaiby o okresie czerwcowo-lipcowym dlatego też zależy mi aby był łatwy dostęp do plaży po zawinieciu do portu.

Wysłane z mojego SM-N9500 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rejs z dzieciakami
#4 PostWysłany: 12 Lut 2019 19:37 

Rejestracja: 29 Gru 2017
Posty: 4
pewnie znasz, ale może nie:
seascanner.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rejs z dzieciakami
#5 PostWysłany: 14 Lut 2019 10:54 

Rejestracja: 19 Cze 2015
Posty: 74
Loty: 324
Kilometry: 659 325
Tak ta strona jest mi znana. Zakładając ten temat liczyłem na jakieś złote rady starych wyjadaczy. Bo dla nas będą to pierwsze wakacje na statku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rejs z dzieciakami
#6 PostWysłany: 14 Lut 2019 11:11 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3367
złoty
Pytaj. Odpowiemy. Ja z dziećmi zrobilem juz 3 rejsy. W niedziele bedzie 4. Cos tam juz wiem, pewnie nie wszystko, ale postaram sie pomoc.

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rejs z dzieciakami
#7 PostWysłany: 14 Lut 2019 11:21 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1760
srebrny
Być może znajdziesz coś interesującego na stronie CC, która specjalizuje się w rejsach.
Zacząć można od rankingu najlepszych ich zdaniem linii dla dzieci z opisem atrakcji: https://www.cruisecritic.co.uk/articles.cfm?ID=2
Warto również pamiętać, że są linie, które dla dzieci nie oferują nic albo prawie nic - lub są wręcz "kids-free". Tych ostatnich zresztą w ogóle nie zarezerwujesz, gdy okaże się, że chcesz płynąć z dziećmi. Jeśli jednak zależy Ci na atrakcjach dla dzieciaków to wydaje mi się, że statki Cunarda czy Holland America też nie są dobrym wyborem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group