Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Lut 2024 21:08 
Awatar użytkownika

złoty
Chciałem dopisać w tym temacie https://www.fly4free.pl/forum/sq-eco-bom-sin-jfk-3700pln,1612,166203 - ale pogrzebałem bardziej i cóż. Chyba warte to jest nowego tematu, a nie złotej łoptaty.

Zaczynamy od BOM-JFK w Y+ za 2,7k zł (kiepski pośrednik niestety - lastminute.com)
Załącznik:
bom-jfk.png

Ok, to może dorzućmy stopa w SIN - tysiąc więcej, ale za to zakup bezpośrednio...
Załącznik:
bom-sin-jfk.png

Skoro idzie nam tak dobrze - to może drugi ocean?
Załącznik:
bom-sin-jfk-fra.png

Ok, by skomentować to tysiącem słów...
Załącznik:
meme.png

Ale może na jesieni?
Załącznik:
bom-sin-jfk-frav2.png

Lepiej, ale nie udało mi się znaleźć sposobu by to kupić. Ale, wierzę w Was.

A my idziemy dalej. Podstawowa trasa w listopadzie:
Załącznik:
sin-jfk.png

Niecałe 4k zł. Fajnie, ale może o lot więcej?
Załącznik:
bkk-sin-jfk.png

(4,3k zł) I to nie jedyne miejsca z których można znaleźć interesujące stawki...

Nie sprawdzałem w drugą stronę - bo tak mi pasuje przy moim RTW, ale powinny ceny być podobne. Tylko pamiętajcie - SQ na tej trasie zawsze leci na wschód.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.

#2 PostWysłany: 23 Lut 2024 22:00 

HON fly4free
W drugą stronę tj ex NYC też były (nadal są?) bardzo dobre taryfy OW w premium, przynajmniej do SEA.
Natomiast po ostatnim, w sumie krótkim locie SQ w Premium (słynna taryfa AC), chyba jednak nie odważyłbym się robić najdłuższego lotu w tej klasie;) Fotele P SQ są wyjątkowo niewygodne na dłuższa metę; serwis też raczej bardzo przecięty.
Okresowo zdarzają się również dość atrakcyjne taryfy C OW ex DEL/BOM/KTM właśnie do NYC - warto obserwować, jak kogoś interesuje.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#3 PostWysłany: 24 Lut 2024 19:04 
Awatar użytkownika

złoty
@marek2011 Skoro fotel SQ nie jest kompatybilny z Twoim zakończeniem pleców, to znalazłem taką ofertę:
SIN-JFK by ANA w czerwcowe poniedziałki. Można mieć też 17h przesiadki (ale nocnej...)
Załącznik:
ana.png

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#4 PostWysłany: 24 Lut 2024 20:50 
Awatar użytkownika

złoty
@abelincoln, tylko szukając ciekawych ofert pamiętaj, że przez ostatnie 3 miesiące połowa forum leciała podobnie z AC za ok 300$ więc ten tego.. jak widzę 8k , a za trochę mniej nie można kupić to może poczekać aż się coś ciekawego urodzi, sam jeszcze czuję te niewygodne fotele, szczególnie w AC i dość chaotyczny serwis w sq ?
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

[ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości