Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 500 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Następna
Autor Wiadomość
#381 PostWysłany: 22 Maj 2019 12:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 417
Kilometry: 786 538
srebrny
@boots Ja się z tym zgadzam. Dlatego tutaj wspólnie ustalamy (patrząc na rozwój sytuacji), czy można już dzwonić, czy jeszcze czekać (nie wiadomo na co). Chociaż założę się, że prócz @kostek966, który się publicznie przyznał, to emaili czy telefonów do OTA było dużo więcej. Nie wszyscy czytają forum.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#382 PostWysłany: 22 Maj 2019 12:32 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
Cytuj:
Dlatego tutaj wspólnie ustalamy (patrząc na rozwój sytuacji), czy można już dzwonić, czy jeszcze czekać

Pierwsze słyszę. Gdzie te ustalenia?
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
 
      
#383 PostWysłany: 22 Maj 2019 12:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Paź 2014
Posty: 397
Loty: 164
Kilometry: 355 175
srebrny
elwirka napisał(a):
@boots Ja się z tym zgadzam. Dlatego tutaj wspólnie ustalamy (patrząc na rozwój sytuacji), czy można już dzwonić, czy jeszcze czekać (nie wiadomo na co). Chociaż założę się, że prócz @kostek966, który się publicznie przyznał, to emaili czy telefonów do OTA było dużo więcej. Nie wszyscy czytają forum.
Lub nie wszyscy są tacy odważni jak kostek966 żeby się przyznać...;-)

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#384 PostWysłany: 22 Maj 2019 12:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
Tak, tak było ale teraz chodzi o zwrot kasy, a nie o marzenia, oczywiście dzwoniąc nie pytałem czy polecę ale poprosiłem o powtórne przesłanie maila z potwierdzeniem rezerwacji bo na moim mailu jest pusto pod tytułem, a pani od razu mi powiedziała, że to duży błąd i wszystkie rezerwacje będą anulowane, zresztą wyglądało to tak jakbym nie był pierwszym który dzwoni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#385 PostWysłany: 22 Maj 2019 12:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 417
Kilometry: 786 538
srebrny
boots napisał(a):
Pierwsze słyszę. Gdzie te ustalenia?


Żadnych nie ma. Wszyscy siedzą cicho, bo się boją, że na stosie spłoną;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kspr lubi ten post.
 
      
#386 PostWysłany: 22 Maj 2019 12:47 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
@kostek966
Mnie się nie tłumacz, a szczególnie już nie tak głupio ;)
To nie ja ustalałem te zasady, nie ja ich chciałem. Ale skoro są, to żebyś chociaż zdążył ładnie się pożegnać... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
Bruner uważa post za pomocny.
 
      
#387 PostWysłany: 22 Maj 2019 12:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
Myślę, że jeśli to pomoże tym którzy jeszcze mają nadzieję i nie kupią dolotów i nie stracą kasy to jest to działanie ok
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#388 PostWysłany: 22 Maj 2019 12:54 

Rejestracja: 14 Wrz 2016
Posty: 113
@boots

wez ty moze chlopie zaaplikuj na moderatora, co? bedziesz rzadzil i dzielil. nie kusi cie wizja takiej wladzy absolutnej?


Ostatnio edytowany przez marcino123, 22 Maj 2019 14:24, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź niekulturalna/obrażająca innych/używanie słów wulgarnych, obraźliwych.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#389 PostWysłany: 22 Maj 2019 12:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Wrz 2014
Posty: 62
kostek966 napisał(a):
Myślę, że jeśli to pomoże tym którzy jeszcze mają nadzieję i nie kupią dolotów i nie stracą kasy to jest to działanie ok


Mnie na przyklad calkiem ucieszyla informacja, ze do konca miesiaca powinni ogarnac sytuacje. Bo niby wszyscy wiemy, ze raczej wszystkim anuluja, ale jednak bez potwierdzenie do pismie glupio kupowac inne loty w podobnym terminie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#390 PostWysłany: 22 Maj 2019 12:58 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 317
Powyższe wypowiedzi jeszcze raz dowodzą że EF jest nie dla wszystkich...i szczerze wątpię żeby w przyszłości się cokolwiek utrzymało, stare czasy już nie wrócą, i jak widzę Australię, NZ, Chile, Peru za 2 tys to trzeba brać bo wszystko poniżej będzie spalone.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#391 PostWysłany: 22 Maj 2019 13:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3419
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
Jakbym miał siedzieć 11 dni Madrycie to bym kupił powrót i kolejny dolot i zrobił 2 szybkie wypady. Albo przeczesywał do 2 dni skyscannera żeby lecieć gdziekolwiek dalej byle tanio ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#392 PostWysłany: 22 Maj 2019 13:09 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
w 2.5h dojedziesz z Madrytu pociagiem do Sevilli, a tam i w okolicach jest co robic przez kolejne 2 tygodnie, Kadyks, Kordoba, Granada, Ronda, a nawet Faro...
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
 
      
#393 PostWysłany: 22 Maj 2019 13:12 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Na Kanary czy do Maroka też 2 godziny lotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#394 PostWysłany: 22 Maj 2019 13:26 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1742
srebrny
pajacyk napisał(a):
Powyższe wypowiedzi jeszcze raz dowodzą że EF jest nie dla wszystkich...i szczerze wątpię żeby w przyszłości się cokolwiek utrzymało, stare czasy już nie wrócą, i jak widzę Australię, NZ, Chile, Peru za 2 tys to trzeba brać bo wszystko poniżej będzie spalone.

Dokładnie to samo miałem pisać. Przy EF możesz zyskać te kilka stówek i kupić taniej. Ale jeżeli EF się wywali, to zwrot kasy może też chwilę potrwać. Coś za coś. Warto to brać pod uwagę, kupując takie okazje, bo może tym razem jednemu się nie uda polecieć, ale ktoś inny jednak da radę. :) Z tego co widzę, to chcielibyście płacić 1/4 czy 1/3 ceny biletu, ale jak tylko coś pójdzie nie tak to niemal od razu mieć zwrot kasy na koncie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#395 PostWysłany: 22 Maj 2019 13:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Wrz 2014
Posty: 62
Ja na przyklad mniej czekam na zwrot kasy (jeszcze), ale wole miec informacje niz jej nie miec. Sama bym nigdzie nie zadzwonila i (mniej lub bardziej) cierpliwie czekala na rozwoj wydarzen, ale jak juz ktos zadzwonil (co w tej sytuacji pewnie i tak nic nie zmieni) to ciesze sie z uzyskanej przy okazji informacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#396 PostWysłany: 22 Maj 2019 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 417
Kilometry: 786 538
srebrny
@jejq Nie masz się co cieszyć, bo @kostek966 nie wspomniał, co to za OTA.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jejq lubi ten post.
 
      
#397 PostWysłany: 22 Maj 2019 13:52 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
ale przynajmniej juz wiecie dlaczego z czasem takie tematy z ef sa zamykane - bo nie dzieje sie nic poza teoriami spiskowymi.

kupiles ef, to czekaj na rozwoj wypadkow, sprawdz po 2 tygodniach status, a nie co godzine czy bilety jeszcze wisza czy juz nie, albo czy zwrocili juz kase... to zawsze trwa wiec jak ktos nerwowo nie wytrzymuje napiecia, to moze warto oszczedzic nerwy i nie kupowac nastepnym razem. albo realnie ocenic szanse na utrzymanie takiego deala przed zainwestowaniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#398 PostWysłany: 22 Maj 2019 13:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4007
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Tak jak wszyscy powyżej piszący - polecam się wyluzować.

Należy pamiętać jedynie, żeby nie kupić innych biletów w tym terminie bo a nuż się utrzyma.

Za miesiąc kliknąć kontrolnie jaki jest aktualny status.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#399 PostWysłany: 22 Maj 2019 14:12 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
Dostałam maila od g2g
DEAR SIR/MADAM
YOUR BOOKING WITH REFERENC XXXXX IS NOW CANCELLED
FOR ABOVE MENTIONED PASSENGERS.
WE WILL REFUND THE TICKET PRICE MINUS
OUR HANDLING FEE OF 0 PER PERSON.
WE DO NOT REFUND POSSIBLE INSURANCES AND FEES
EXCEPT TRAVEL INSURANCE
WE WILL DEAL WITH ALL REFUNDS IN THE ORDER WE RECEIVE THEM.
THE REFUND WILL BE MADE TO THE ORIGINAL FORM OF PAYMENT.
THE HANDLING TIME IS CURRENTLYAROUND 1-2 WEEKS.
WE CANNOT BE HELD RESPONSIBLE FOR ANY DELAYS.
OF COURSE WE WILL DO OUR VERY BEST
TO GET YOUR REFUND TO YOU AS SOON AS POSSIBLE.
YOU WILL RECEIVE AN EMAIL WHEN THE REFUND HAS BEEN PROCESSED.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#400 PostWysłany: 22 Maj 2019 14:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Paź 2015
Posty: 513
Loty: 57
Kilometry: 106 100
niebieski
@elwirka @jekyll jeszcze raz dziękuję za wyjaśnienia o tym tripcase, teraz już wiem że ja też nie polecę no niestety.
Wracając do sprawy: mam taką teorię: na oficjalnej stronie pod rezerwacją przewoźnika widnieją tylko nazwiska pewnie przez to że linie nie sprzedają biletów OJ, można to tylko zrobić przez OTA, tak mi się wydaję.
A jeśli chodzi o kasę za zwrot, to nawet i niektóre OTA mogą jeszcze nie wiedzieć o tym że był to błąd... co za tym idzie, może to trwać nawet ponad miesiąc, ale spokojniejszy jestem że ktoś wspomniał iż: do końca miesiąc będzie wszystko uregulowane.
No nic może kiedyś trafi się podobna okazja... i polecimy :) Bo nie jest to byle jaki kierunek.
Jeszcze raz dzięki Wam wszystkim za aktywność :) bez Was i waszej wiedzy w tej dziedzinie, to nic bym nie zdziałał.
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 500 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group