Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 312 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Wiadomość
#301 PostWysłany: 15 Maj 2019 19:15 
Awatar użytkownika

Loty: 125
Kilometry: 288 984
srebrny
Chupacabra napisał(a):
A nie jest tak, że trzeba w banku przedstawić odmowę sprzedawcy do załatwienia sprawy?

Nie. Wystarczy zgłosić, że nie dostałeś towaru za który zapłaciłeś (w tym przypadku wystarczy przedstawić jakikolwiek dowód anulacji biletów lotniczych). Bank zajmie się resztą.
 Profil Relacje PM off  

#302 PostWysłany: 15 Maj 2019 19:26 

Loty: 144
Kilometry: 297 591
niebieski
Chargeback to kosztowna sprawa dla sprzedawcy. Zgłoszenie przez klienta to kilkanaście euro. W zależności od umowy 10-40 Eur za samo zgłoszenie plus oczywiście dodatkowo zwrot pieniędzy w przypadku uznanie racji klienta. Czasami warto nastraszyć sprzedawcę zgłoszeniem chargebacku.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

#303 PostWysłany: 15 Maj 2019 19:36 

Loty: 138
Kilometry: 237 488
Moja rezerwacja na razie ciągle się utrzymuje ze statusem "confirmed". Widoczna jest na stronie przewoźnika (trasa, data, godzina oraz imiona i nazwiska pasażerów), checkmytrip oraz tripcase (którego wcześniej nie znałem) i rzecz jasna gotogate.
Podobnie jak farmer (którego serdecznie pozdrawiam wraz z fergesem) liczę, że tak pozostanie, aczkolwiek słysząc, że ludziom po kolei anulują, obawiam się, że może to być tylko kwestia czasu, kiedy wszystkie rezerwacje ostatecznie padną.
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#304 PostWysłany: 15 Maj 2019 19:47 

Może wie ktoś czy data wydania ma jakieś znaczenie ?

Załączniki:
Przechwytywanie.PNG
Przechwytywanie.PNG [ 19.68 KiB | Obejrzany 1952 razy ]
 Profil Relacje PM off  

#305 PostWysłany: 15 Maj 2019 19:50 

Loty: 138
Kilometry: 237 488
KMichalK napisał(a):
Może wie ktoś czy data wydania ma jakieś znaczenie ?

Nie mam pojęcia. Moje bilety wydane zostały jeszcze 12/05/2019.
 Profil Relacje PM off
KMichalK uważa post za pomocny.

#306 PostWysłany: 15 Maj 2019 19:51 

złoty
A moze zablokowac temat na 24h?
Potem wszyscy wrocicie i bedziecie ustalac komu juz kase wrocili i ile stracil na przewalutowaniu?

Tapniete z telefonu
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.

#307 PostWysłany: 15 Maj 2019 20:12 

brzemia napisał(a):
Wielcy tego forum po prostu wiedzą iż po zakupie EF trzeba o nim zapomnieć na kilka dni. Jesli w tym czasie nie przyjdzie mail o anulacji to szanse na powodzenie rosną drastycznie i można zacząc rozmawiac o dolotach i jedzeniu w samolocie.

Takze spokojnie, nie pierwszy i nie ostatni EF.

Tapniete z telefonu

dzięki za info, mi tak jak mówiłem, nie przyszedł ani mail z potwierdzeniem, ani z anulacją (folder SPAM na gmail też czysty), ale rozumiem generalną zasadę, swoją drogą to chyba pierwszy EF na przestrzeni tych 8 lat (przez które tak wiele mogłem na tym forum osiągnąć...) w którym kupiłem bilety

Ostatnio edytowany przez Washington 17 Maj 2019 11:42, edytowano w sumie 5 razy
ciach offtop
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
nick uważa post za pomocny.

#308 PostWysłany: 15 Maj 2019 20:15 

złoty
Wielcy tego forum po prostu wiedzą iż po zakupie EF trzeba o nim zapomnieć na kilka dni. Jesli w tym czasie nie przyjdzie mail o anulacji to szanse na powodzenie rosną drastycznie i można zacząc rozmawiac o dolotach i jedzeniu w samolocie.

Tak że spokojnie, nie pierwszy i nie ostatni EF.

Tapniete z telefonu

Ostatnio edytowany przez brzemia, 15 Maj 2019 21:00, edytowano w sumie 1 raz
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#309 PostWysłany: 15 Maj 2019 20:26 
Awatar użytkownika

Loty: 57
Kilometry: 122 219
niebieski
Zgadzam się z @brzemia, że temat powinien być zablokowany na pewien czas dla ostudzenia emocji. Na palcach jednej ręki można policzyć posty z ostatnich kilku stron, które wnoszą coś przełomowego do tematu...

#310 PostWysłany: 15 Maj 2019 20:54 

platynowy
Nie psujcie zabawy, po co zamykac, takie emocje.. w grande finale beda bluzgi na linie i pozwy do straszburga

A to tylko EF, wejdzie albo nie. Jak ktos chce koniecznie tam leciec, niech kupi troche drozej, a nie polega na bledach. Gdzies w innym watku byly loty za 1600pln w lepszej linii.

A tu cierpliwosci zycze.
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#311 PostWysłany: 16 Maj 2019 02:03 

srebrny
Ale o co zamykać?! Młodzi stażem mogą tutaj powymieniac się wiedzą lub przypuszceniami, oraz rozładować emocje, a starzy i tak nie maja tu czego szukać, więc nie ma pola do sporu i zarzutów o zasmiecanie wątku.
Kto chce może sobie wejść i dla rozrywki pouczestnicsyc biernie lub czynnie w dyskusji :)
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#312 PostWysłany: 16 Maj 2019 12:41 
Awatar użytkownika

Loty: 75
Kilometry: 101 922
złoty
jak ktos chce templatke to pw ;)

Załączniki:
plus ultra bingo.png
plus ultra bingo.png [ 57.93 KiB | Obejrzany 1059 razy ]
 Profil Relacje PM off
62 ludzi lubi ten post.
RadekKuklicz uważa post za pomocny.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 312 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości