Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Kwi 2017 15:49 

Rejestracja: 05 Kwi 2015
Posty: 6
Loty: 68
Kilometry: 126 569
Pytanie do osób podróżujących z dziećmi... planujemy polecić z 10-miesięcznym synem na Dominikanę we wrześniu lub październiku. Co sądzicie o tym pomyśle ? czy są tu osoby, które były na Karaibach z niemowlakiem ? jakie są Wasze doświadczenia ?
Z góry dziękuję za pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Warto! Loty (z bagażem) do Paragwaju z Krakowa i Warszawy od 2413 PLN. Podróże first minute Warto! Loty (z bagażem) do Paragwaju z Krakowa i Warszawy od 2413 PLN. Podróże first minute
Wyjazd na Maderę za 1626 PLN. Loty (dla wszystkich) z Warszawy i 4 noce w 4* hotelu Wyjazd na Maderę za 1626 PLN. Loty (dla wszystkich) z Warszawy i 4 noce w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 13 Gru 2019 14:24 

Rejestracja: 31 Sty 2018
Posty: 104
Dawny post ale moze komus sie przyda. Bylismy z 11 miesiecznym dzieckiem w Pazdzierniku w Bayahibe, na morzem karaibskim.
Hotel Dreams Dominicus La Romana. Standard ok, dziecko jadlo wszystko co mozliwe, lacznie z piciem wody z basenu I morza. Zadnych powazniejszych dolegliwosci zoladkowych, rzadsze kupki ale to wszystko. Ogolnie dzidzia pogodna I chetna do zabawy na piasku I w basenie.
Lot mialem laczony przez londyn. Z londynu mielismy wykupione bilety klasy ekonomicznej, ale z zarezerwowanym lozeczkiem dla dziecka. Troche spal w tym lozeczku, ale tez mialo to inne plusy, ze pod tym lozeczkiem bylo duzo miejsca na zrobienie placu zabaw. I tam na kocu bawil sie zabawkami. Ogolnie jak na pierwszy tak dlugi lot, bylo calkiem pozytywnie.
Przez tym dugim lotem, dzidzius mial okolo 10 lotow zrobionych wczesniej. Najdluzszy na Sycylie, okolo 3.5 godziny.
Zabralismy dzidziusia na Saone polaczona z Atos Chavon. Bralismy taka troszke drozsza opcje, w obie strony katamaranem. Bylem w stanie na katamaranie rozlozyc wozek I tam tez dzidzia spala. Jak nie spala to bawila sie na pokladzie na kocach zabawkami. Na samej wyspie podobnie, albo zabawa w piasku, albo ogolnie tez dalo sie prowadzic spacerowke kawalek po piasku.
Pozniej w drodze powrotnej, ponownie dzidzius usnal na pokladzie.
Temperatura I jet lag nas troche wszystkich meczyl, ze 21 codziennie bylismy w lozkach I spalismy. Pierwsze wakacje ze nie poimprezowalismy wieczorami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 13 Gru 2019 14:56 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Rozumiem , że...rzadsze kupki to takie se uogólnienie spodziewanych zdarzeń dla wszystkich małych dzieci wybierających się na Dominikanę? :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Gru 2019 15:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
Nie mam dzieci ale wydaje mi się, ze 11 miesięczne dziecko to praktycznie same takie rzadsze kupki robi ;) więc ja bym nawet na to nie zwrócił uwagi jakby dostało "zemstę faraona" Egipcie ;)

Wróć, 11 miesięczny dzidzius opisywany w dwa posty wyżej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 13 Gru 2019 16:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
To tak, jakby abstynent się wypowiadał o gatunkach wina...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 13 Gru 2019 18:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
To że nie mam to nie znaczy że nie widzę co takie dzieci wyprawiają na codzien.

Nie trzeba być alkoholikiem by wiedzieć że nadmiar alkoholu szkodzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 13 Gru 2019 18:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Z Twojej wypowiedzi wnoszę, że żart był zbyt subtelny, co w zasadzie wpisuje się we wcześniejszego posta. ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
peta lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 16 Gru 2019 13:14 

Rejestracja: 31 Sty 2018
Posty: 104
[quote="peta"]Nie mam dzieci ale wydaje mi się, ze 11 miesięczne dziecko to praktycznie same takie rzadsze kupki robi ;) więc ja bym nawet na to nie zwrócił uwagi jakby dostało "zemstę faraona" Egipcie ;)

Mysle ze bys zwrocil, jakby dziecko mialo ciut mocniejszy przypadek tej zemsty. W Egipcie widzialem dzieciaki I doroslych biegnacych do toalety, gdzie nie wiedzieli czy siadac tylkiem czy wkladac glowe do kibla, jako ze lalo sie z dwoch otworow. W tym wypadku ta Dominikana wypadla calkiem dobrze. Nie bylo wymiotow, wysypek, goraczki. Nie szukalem aptek ani lokalnych znachorow. Pewnie o cos podobnego pytala sie autorka pierwszego posta.
Góra
 Profil Relacje PM off
peta lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group