Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Bavaro
#1 PostWysłany: 15 Sty 2018 23:52 
Moderator forum

W Bavaro roi się od knajpek z jedzeniem.
My jedliśmy w dwóch miejscach - Solo Pollo ("tylko kurczak") - było smacznie i ceny uczciwe.
Nie mam swoich zdjęć, te są z internetu.

W pobliżu przystanku dla Bavaro Express znajduje się knajpka z "pierożkami". (empanadas?) - na mapce oznaczona gwiazdką
Koszt jednej to 20 DOP, czyli mniej niż 0,5 USD.
Cieplutkie, smaczne. Pełno miejscowych korzysta z usług.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

Temat postu: Re: Bavaro
#2 PostWysłany: 08 Lut 2018 23:53 

Loty: 47
Kilometry: 88 078
Mogę polecić parę fajnych knajp, te zaznaczone gwiazdkami.
Według mnie najfajniejsza jest Wacamole serwująca dania kuchni meksykańskiej b. dobre jedzenie w środy muzyka na żywo, sporo ludzi.
Super jest tez Kiosko Food Truck dla miłośników grilla :D
W okolicach Pepito City jest kilka mniejszych knajpek i jeden większy bar gdzie DJ puszcza muzykę. Trochę takie miejsce gdzie spotykają się lokalni przynajmniej my na takich trafiliśmy od razu chcieli się z nami bawić, fajna atmosfera.
Pranama kuchnia indyjska.
Balicana Asian Food sama nazwa wskazuje, dobre jedzenie i faja lokalizacja przy samej plaży. Byliśmy w piątek i grał zespół na żywo.
Nie wiem jak to się stało, ale nie trafiałem na restauracje z dominikańskim jedzeniem :p
Raz jadłem najpopularniejsze dominikańskie danie La Bandere i jak dla mnie nic specjalnego.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#3 PostWysłany: 09 Lut 2018 15:19 

Loty: 66
Kilometry: 113 618
@Dziki jakie ceny w tych knajpkach?
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 09 Lut 2018 17:31 

Loty: 47
Kilometry: 88 078
Balicana supy po 200 peso, inne dania z miesem i makaronem lub ryżem okolo 400 peso.
Kiosko Food Truck nie pamiętam cen ale były dość przystępne na pewno taniej jak w pozostałych knajpkach i jezdnie bardzo dobre wystarczy wejść na Google Maps i zobaczyć zdjęcia :)
100 peso to okolo 7 zł.

Pranama
Załącznik:
pranam.jpg

Wacamole
Załącznik:
wacamole.png

Kiosko Food Track
Załącznik:
kiosko.jpg

Relacje PM off
Mihal09 lubi ten post.
Mihal09 uważa post za pomocny.

#5 PostWysłany: 01 Mar 2018 21:56 

Zdecydowanie polecam Kiosko Food Truck. Jedzenie bardzo dobre, a i ceny mocno przystępne. Jedyny minus, że podczas mojego pobytu był otwierany koło 19.
Byłem jeszcze w Wacamole i mogę również polecić, wyższe ceny niż w Kiosko. Dość klimatyczne miejsce, wieczorem fajnie posiedzieć przy drinku i muzyce.
 Relacje PM off  

#6 PostWysłany: 14 Mar 2018 23:35 
Awatar użytkownika

Loty: 351
Kilometry: 490 542
złoty
Ja ze swojej strony mogę polecić 2 miejsca:

- Bavaro: Fast Chef - kurczaki + frytki, otwarte od 18-tej. W sklepiku (ciężko powiedzieć czy to sklepik czy knajpka) mieszczącym się obok można piwo do tego kurczaka - cena normalnie sklepowa (bodajże 90 DOP za 0,66)

3 kawałki kurczaka z frytkami jak na zdjęciu to 200 DOP

https://pl.tripadvisor.com/Restaurant_R ... ublic.html

- pizzeria we Friusie - mieści się tutaj: https://www.google.pl/maps/@18.6873095, ... ,18z?dcr=0
Pizza ze zdjęcia kosztowała bodajże 200 DOP.

"Podróżować to żyć..."
 Relacje PM off
Mihal09 lubi ten post.

#7 PostWysłany: 15 Mar 2018 15:13 

@Tomo14 dlaczego mały Presidente? Jumbo robiło robotę ;) Bardzo fajne miejsce przy Fast Chef, chociaż nie wiadomo czy to sklep, czy bar. Dużo miejscowych i turystów przy piwku, a wieczorem nawet tańce.
 Relacje PM off  

[ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości