Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 07 Mar 2018 23:59 

Rejestracja: 16 Mar 2012
Posty: 10
Gadekk napisał(a):
Oddam kod na 10% na mozio.com - priv.


czy kod jeszcze aktualny? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
#42 PostWysłany: 08 Mar 2018 00:32 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1745
Loty: 108
Kilometry: 175 682
niebieski
@mariolka wysłałam PW :)
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 06 Kwi 2018 14:04 

Rejestracja: 06 Kwi 2018
Posty: 1
Dzięki wielkie za polecenie mozio.com! Podróż 6 USD za osobę z PUJ do Bavaro i z powrotem, wszystko bardzo szybko i sprawnie, kierowca czekał już 5 min przed czasem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 27 Lis 2019 15:40 

Rejestracja: 16 Kwi 2018
Posty: 20
Cześć!
W połowie grudnia lecę na Dominikanę, potrzebuję dostać się z lotnika w Punta Cana do La Romana, czy ktoś orientuje się czy istnieje możliwość dotarcia tam poprzez gua gua? Jaki ewentualny środek transportu polecacie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 27 Lis 2019 16:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
No problem. Dostaniesz się. Prawdopodobnie jednak nie złapiesz nic pod lotniskiem jadącego bezpośrednio do La Romana ale juz np. z Veron złapiesz jakiś bus.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 28 Lis 2019 15:44 

Rejestracja: 16 Kwi 2018
Posty: 20
billy napisał(a):
No problem. Dostaniesz się. Prawdopodobnie jednak nie złapiesz nic pod lotniskiem jadącego bezpośrednio do La Romana ale juz np. z Veron złapiesz jakiś bus.


Dziękuję :)
Czyli gua gua powinno się udać? Jaki jest orientacyjny koszt przejazdu? Niestety nigdzie nie mogę znaleźć informacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 03 Gru 2019 16:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
No wiesz tam jednak jak wszędzie ludzie mieszkają (tzw. miejscowi) i nawet wbrew pozorom jest ich więcej niz turystów (więc też muszą się czymś przemieszczać). Jechałem tą trasą tyle że w odwrotną stronę.
Cen dokładnych nie pamiętam ale " po taniości" było. Z Veron na lotnisko płaciłem chyba 50 peso a może i mniej, z lotniska do Bavaro też dolara. Veron - La Romana będzie odpowiednio drożej bo dalej ale nadal mocno budżetowo. Z Bavaro do samego Santo Domingo niezłym busem bodaj 7 dolarów w przeliczeniu kosztowało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 09 Kwi 2021 10:34 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Czy KTOŚ wymieniał ostatnio $ lub EURO na pesos i jakie są przeliczniki? :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 09 Kwi 2021 11:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2876
platynowy
Nie latwiej wziąć $ a na miejscu wyplacic gotowke z np. revo? Dolarami mozesz wszedzie placic, a revo ma dosyc dobry kurs.

Załączniki:
Kurs.JPG
Kurs.JPG [ 9.45 KiB | Obejrzany 1918 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 09 Kwi 2021 12:51 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Jestem pośrednikiem w tym zapytaniu i stąd $ lub EURO. Jeżeli pamietasz kursy wymiany to będę wdzięczny :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 10 Kwi 2021 10:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2876
platynowy
Pamietam jeden kantor w centrum handlowym Jumbo w Bavaro, kurs byl 1€- 64 DOP (koniec marca). Pewnie moznaby sie jeszcze targowac przy wiekszej ilosci. Tutaj mozesz zerknac na bierzaco (u gory leci pasek z aktualnym kursem)
https://agentedecambioquezada.com/?port ... odo-cursus
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
HandSome lubi ten post.
HandSome uważa post za pomocny.
 
      
#52 PostWysłany: 10 Kwi 2021 19:24 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 28
W połowie marca w tej okolicy oscylowaly kursy:
USD 57.3 ; EUR 67.5 ; GBP 76.25 dop

A odnośnie Revoluta to z wypłatami nie jest tak różowo bo miesięczny limit 5 wypłat o sumie max 800 zl a później 2 % prowizji. Do tego większość bankomatów na Dominikanie pobiera prowizję np. w Bank Reserva ATM chciał mi pobrać ok 120 peso prowizji za wypłatę. Najlepiej brać dolary bo nawet jak nie wymienisz to chętnie przyjmą zapłatę w usd. Prosty przelicznik jak chcesz im płacić w usd to 1 USD - 50 peso
Góra
 Profil Relacje PM off
HandSome lubi ten post.
HandSome uważa post za pomocny.
 
      
#53 PostWysłany: 20 Sty 2022 16:33 

Rejestracja: 18 Cze 2017
Posty: 85
Loty: 45
Kilometry: 111 446
Hej, jak z uberem w Punta Cana przy lotnisku? Funkcjonuje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 20 Sty 2022 19:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1035
srebrny
Generalnie nie.
Mi się udało zamówić Ubera na lotnisku (jedyne auto w sensownym promieniu od lotniska), ale przez 10 min prano mi mózg (taksówkarze i naganiacze), że Uber tu nie przyjedzie, bo ma zakaz i jak chcę Ubera to muszę iść kilometr w tamtą stronę.Nauczony doświadczeniem cierpliwie czekałem.
Kierowca ubera z trasy pisał, że przyjedzie, ale chce więcej kasy :shock: Podobno to u nich normalne.
Po przyjezdzie kazał anulować przejazd z mojego telefonu i chciał nieco więcej w USD niż uber wyliczył w apce w DOPach.
Auto to był trup, a kierowca chyba miał covida, bo kaszlał całą drogę :lol:
Tego dnia chciałem się napić (miałem hotel all-in), więc akceptowałem wszystko ;)

Tak jak pisałem w innym wątku - polecam nexustours lub gettransfer.
Z wyprzedzeniem sobie zarezerwować i będzie spokojna głowa.
Na lotnisku po wyjściu jest darmowe WiFi lotniskowe - ogarnia nawet ulicę przed terminalem
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#55 PostWysłany: 20 Sty 2022 20:16 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
aż tak ciekawie nie było w POP, ale jadąc na lotnisko pierwszy kierowca odwołał przejazd, a drugi przyjechał, w sumie coś marudził, ale i tak nie planowaliśmy mu dac więcej niż pokazał uber, bo nie mieliśmy już :) na lotnisku wysiadamy, daję kasę, a on że to wiecej kosztuje. Oczywiście typa olałam ;)
polecam tylko brać z opcją płatność gotówka. Po Santo Domingo nie było takich jaj.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
horacy19 uważa post za pomocny.
 
      
#56 PostWysłany: 20 Sty 2022 23:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
Potwierdzam to co pisał @ofer, uber zamówiony na lotnisku PUJ, w sumie trzy razy, dwa razy nie podjechał, bo szlaban nie może, a była już noc i nie chciało mi się chodzić i szukać, trzeci przyjechał przed szlaban ale nie chciał jechać za cenę z aplikacji, wołają 30-40$ za kurs trzeba negocjować, można zejść do 15$ jak niedaleko
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#57 PostWysłany: 13 Lut 2022 22:10 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1850
srebrny
Czy ktoś ma do odstąpienia kod na mozio? (Priv), dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 09 Lip 2022 16:09 

Rejestracja: 29 Maj 2015
Posty: 75
Właśnie wróciliśmy z Dominikany, my korzystaliśmy z GetTransfer, ale dzięki temu poznaliśmy fajna dziewczynę. Za transfer z lotniska do hotelu (Vista Sol Punta Cana) i z hotelu na lotnisko, zapłaciliśmy w sumie 30$ (15$ w jedną stronę). Ponieważ zgubili nam bagaż, to spędziliśmy na lotnisku ok 2 godzin zanim udało się zgłosić zaginięcie bagażu, przez cały ten czas Pani na whatsappie pisała żeby się nie martwić i czeka na nas. Nie policzyła żadnych dodatkowych kosztów, a w drodze do hotelu sama zaproponowala że podjedziemy do supermarketu żebyśmy mogli sobie kupić kosmetyki i chcieliśmy jeszcze kartę do internetu, to też do Claro nas podwiozła żebyśmy mogli kupić kartę, cały czas była przy nas więc czuliśmy się zaopiekowani :)
Kontakt na Whatsapp +1 (829) 915-3094 nazywa się Alba.
Ona sama robi za tłumacza (angielski) a kieruje facet.
Ps od niej też rezerwowaliśmy wycieczki, Saona 55$ od osoby, i Samana z wodospadem Limon (dojazd końmi) za 90$ od osoby.
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
 
      
#59 PostWysłany: 09 Wrz 2022 00:11 

Rejestracja: 22 Maj 2012
Posty: 713
Loty: 312
Kilometry: 479 773
srebrny
uber normalnie podjerdza pod lotnisko, za dojazd do hotelu w veron zaplcilem 380pesos, to chyba duzo ale moj tap byl bardzo spozniony wiec o 22 nie wybrzydzalem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 13 Mar 2024 22:43 

Rejestracja: 27 Wrz 2013
Posty: 35
Odświeżę temat - dojazd uberem z lotniska do Punta El Cortecito po przejściu na Punta Cana Village (czyli wieś po drugiej stronie ulicy od lotniska) - 44 PLN. Zdecydowanie bardziej się opłacało wyjść z lotniska niż łapać ubera na lotnisku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group