Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 07 Mar 2018 22:59 

Gadekk napisał(a):
Oddam kod na 10% na mozio.com - priv.

czy kod jeszcze aktualny? :)
 Relacje PM off  

#42 PostWysłany: 07 Mar 2018 23:32 

złoty
@mariolka wysłałam PW :)

#43 PostWysłany: 06 Kwi 2018 13:04 

Dzięki wielkie za polecenie mozio.com! Podróż 6 USD za osobę z PUJ do Bavaro i z powrotem, wszystko bardzo szybko i sprawnie, kierowca czekał już 5 min przed czasem.
 Relacje PM off  

#44 PostWysłany: 27 Lis 2019 14:40 

Cześć!
W połowie grudnia lecę na Dominikanę, potrzebuję dostać się z lotnika w Punta Cana do La Romana, czy ktoś orientuje się czy istnieje możliwość dotarcia tam poprzez gua gua? Jaki ewentualny środek transportu polecacie?
 Relacje PM off  

#45 PostWysłany: 27 Lis 2019 15:46 
Awatar użytkownika

srebrny
No problem. Dostaniesz się. Prawdopodobnie jednak nie złapiesz nic pod lotniskiem jadącego bezpośrednio do La Romana ale juz np. z Veron złapiesz jakiś bus.
 Relacje PM off  

#46 PostWysłany: 28 Lis 2019 14:44 

billy napisał(a):
No problem. Dostaniesz się. Prawdopodobnie jednak nie złapiesz nic pod lotniskiem jadącego bezpośrednio do La Romana ale juz np. z Veron złapiesz jakiś bus.

Dziękuję :)
Czyli gua gua powinno się udać? Jaki jest orientacyjny koszt przejazdu? Niestety nigdzie nie mogę znaleźć informacji.
 Relacje PM off  

#47 PostWysłany: 03 Gru 2019 15:41 
Awatar użytkownika

srebrny
No wiesz tam jednak jak wszędzie ludzie mieszkają (tzw. miejscowi) i nawet wbrew pozorom jest ich więcej niz turystów (więc też muszą się czymś przemieszczać). Jechałem tą trasą tyle że w odwrotną stronę.
Cen dokładnych nie pamiętam ale " po taniości" było. Z Veron na lotnisko płaciłem chyba 50 peso a może i mniej, z lotniska do Bavaro też dolara. Veron - La Romana będzie odpowiednio drożej bo dalej ale nadal mocno budżetowo. Z Bavaro do samego Santo Domingo niezłym busem bodaj 7 dolarów w przeliczeniu kosztowało.
 Relacje PM off  

[ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości