Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 139 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 29 Sie 2016 14:06 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3058
złoty
Nazwa hotelu:Radisson Blu Park Oslo

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:brak (śniadania i tak były w cenie)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Nie ma

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Nie polecam. Bardzo rzadko nocuję w hotelach CC (zbieram punkty gdzie indziej), więc nie mam dużego porównania. Ale ten bardzo mnie rozczarował - pokój brudny, na podłodze skarpetki po poprzednim gościu, plamy na wykładzinie,syf w łazience. Na przedpokoju źle ułożone płyty GK i drzwi od toalety szorowały po suficie. Brak szamponu (tylko odżywka), śmietanki do kawy itd. Podobno na wyższych piętrach (przed remontem pokoje są jeszcze gorsze !) W lobby remont, wiszą uwalone tynkiem folie. Przed wejściem kontener z walającymi się dookoła muszlami sedesowymi. Ładne położenie w parku, 100m. od brzegu Lysakerfjorden. Dobry dojazd do centrum Oslo - autobus jeździ całą dobę (w szczycie co 6 minut)

Inne uwagi:Teoretycznie w pokoju może mieszkać 2+1, ale nie było problemu z 2+2.
Góra
 Profil Relacje PM off
Siemion uważa post za pomocny.
 
      
Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu
Loty (z bagażem) na Filipiny z Warszawy za 2768 PLN. Wiele dostępnych terminów Loty (z bagażem) na Filipiny z Warszawy za 2768 PLN. Wiele dostępnych terminów
#102 PostWysłany: 29 Sie 2016 14:38 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3596
srebrny
Nazwa hotelu: Park Inn by Radisson Sadu, Moskwa

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:brak, dostaliśmy tylko wodę

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty+dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Nie ma

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel jest fajny, chyba z lat 90-tych więc nie najnowszy, ale położony w przyjemnej okolicy. Blisko do stacji metra Polyanka. Pieszo też w miarę szybko można dojść do mostów przy Kremlu czy do galerii Tretiakowskiej. Pokoje w standardzie Park Inna, meble już trochę zużyte ale generalnie było czysto i przyjemnie. W dużej łazience jeden minus - mało wygodna ceratowa zasłonka prysznicowa. Śniadania to natomiast duży plus! Duży wybór i większość rzeczy smaczna. Na ciepło były standardowe potrawy plus naleśniki czy placki.

Inne uwagi: Recepcjonistka trafiła się nam słabo rozgarnięta - stawkę miałem częściowo opłaconą punktami, a ona najpierw spytała czy chciałbym się zapisać do klubu, a potem twierdziła, że nie widzi w systemie numeru karty lojalnościowej. :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off
Siemion uważa post za pomocny.
 
      
#103 PostWysłany: 03 Maj 2017 20:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
Nazwa hotelu: Park Inn by Radisson Budapest

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Superior Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: voucher powitalny dla 1 osoby

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Premium Award - punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): N/D

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Otrzymałem bardzo duży, narożny pokój. brak możliwości przedłużenia pobytu (late check-out) pomimo statusu jednakże zezwolono na pozostawienie samochodu do wieczora.

Inne uwagi: Hotel bardzo daleko od centrum, w okolicy oprócz 24h Tesco nie ma nic. Blisko stacja metra. Taryfa Premium Award nie zawiera śniadania jak w innych hotelach sieci (tyko upgrade pokoju i parking za free). Najniższa taryfa za 9k nie była dostępna ale i tak dobra jakość vs cena w weekend majowy kiedy niemal wszystkie hotele kosztowały ok 600 PLN/noc. Osobiście wybrałbym Radisson Blu Beke bo tam Gold może liczyć na śniadanie w ramach upgrade'u do Business Class room (niestety full w weekend majowy)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Siemion uważa post za pomocny.
 
      
#104 PostWysłany: 08 Maj 2017 13:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 777
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Nazwa hotelu: Radisson Blu Marrakech, Carré Eden

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do Superior Room z widokiem na patio i basen. Ponadto wstawka do pokoju - słodycze, owoce, codziennie wody mineralne

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel jest nowy, w maju br. mija rok od jego otwarcia. Niesamowicie uprzejma obsługa, cały czas pytano się nas o zadowolenie z pobytu. Fajny, częściowo przeszklony basen, a wieczorem w hotelu codziennie gra zespół wykonujący znane światowe klasyki. W pokoju codziennie była wymieniana cała pościel i ręczniki, ponadto każdego dnia uzupełniano wodę mineralną. Hotel zdecydowanie polecam

Inne uwagi:Przy hotelu zlokalizowane jest centrum handlowe ze sklepem Carrefour, w którym można zakupić m.in. alkohol, co w Maroku nie koniecznie jest łatwym

Załączniki:
DSC03685.JPG
DSC03685.JPG [ 395.88 KiB | Obejrzany 7313 razy ]
DSC03686.JPG
DSC03686.JPG [ 394.7 KiB | Obejrzany 7313 razy ]
DSC03687.JPG
DSC03687.JPG [ 359.56 KiB | Obejrzany 7313 razy ]
DSC03688.JPG
DSC03688.JPG [ 324.61 KiB | Obejrzany 7313 razy ]
DSC03689.JPG
DSC03689.JPG [ 300.1 KiB | Obejrzany 7313 razy ]
DSC03690.JPG
DSC03690.JPG [ 240.04 KiB | Obejrzany 7313 razy ]
DSC03691.JPG
DSC03691.JPG [ 276.52 KiB | Obejrzany 7313 razy ]
DSC03692.JPG
DSC03692.JPG [ 364.88 KiB | Obejrzany 7313 razy ]
DSC03693.JPG
DSC03693.JPG [ 524.16 KiB | Obejrzany 7313 razy ]
DSC03703.JPG
DSC03703.JPG [ 487.14 KiB | Obejrzany 7313 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Siemion uważa post za pomocny.
 
      
#105 PostWysłany: 13 Sie 2017 13:28 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3304
HON fly4free
Nazwa hotelu: RADISSON BLU WROCŁAW

Twój status w programie lojalnościowym: Silver

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgarde do Business Class, wstawka (mufinki, dressing, jabłka)+list, śniadanie

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Jak na status Silver to ładnie mnie ugościli ;), pali licho ten upgrade i wstawkę, ale śniadanie:)

Inne uwagi: Hotele wypełniony po brzegi (m.in. wesele) ani jednego wolnego pokoju, także na nic nawet, nie liczyłem. Przy meldowaniu pytam się na wszelki wypadek czy dostanę jakiś upgrade?, nad wyraz sympatyczna pani recepcjonistka, że tak do Business Class:), ale dalej ciągnę już tak głupka, a może dostanę śniadanie? (nawet nie wiem dlaczego zapytałem o to śniadanie), ale bookował pan bez śniadania, zgadza się, ale jak ładnie poproszę:), poza tym wesele, pewnie jedzenie i tak zostanie, szkoda żeby się zmarnowało, bla, bla, bla..:), za wiele się nie zastanawiała, jeden enter i śniadanie dopisane do pokoju. Nie wiedziałem, że czasami, wystarczy po prostu zapytać/poprosić o śniadanie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Siemion lubi ten post.
 
      
#106 PostWysłany: 29 Wrz 2017 23:09 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
-- 29 Wrz 2017 21:37 --

Nazwa hotelu: RADISSON BLU SCANDINAVIA GOTEBORG

Twój status w programie lojalnościowym: GOLD

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do Business Class, wstawka (jak na zdjęciu +list), wczesne śniadanie

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel w trakcie remontu - centrum fitness niedostępne. Z suchym prowiantem zamiast śniadania z racji wczesnego wyjazdu nie było problemu - grzecznie czekało. Pokój całkiem spory acz niestety było chłodno w pokoju (początek września). Widok na miasto dość skąpy - tuz przed oknem kolejny budynek, za to okno z fajnym wykuszem w którym można sobie postawić fotel i napić się kawy z ekspresu.

Inne uwagi: Hotel w samym centrum tuż przy dworcu kolejowym i autobusowym, tuż obok spore centrum handlowe.
Załącznik:
Radisson_Blu_Scandinavia_Wstawka1.jpg
Radisson_Blu_Scandinavia_Wstawka1.jpg [ 64.49 KiB | Obejrzany 6747 razy ]


-- 29 Wrz 2017 23:09 --

Nazwa hotelu: RADISSON BLU RIVERSIDE GOTEBORG

Twój status w programie lojalnościowym: GOLD

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: wstawka (jak na zdjęciu +list), śniadanie

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel był prawie pełen, co dało się zauważyć na śniadaniu - nie było gdzie usiąść. Śniadanie bardzo dobre, wybór świetny. Darmowy wstęp na fitness i do jaccuzi na ostatnim piętrze - polecam, szczególnie wieczorem gorąca kąpiel na zewnątrz z fajnym widokiem na miasto.

Inne uwagi: Hotel w dzielnicy biznesowej, w weekend niewiele się dzieje. Łatwy dojazd z centrum autobus 16 i 58.
Załącznik:
Radisson_Blu_Riverside_Gotwborg_Wstawka1.jpg
Radisson_Blu_Riverside_Gotwborg_Wstawka1.jpg [ 81.99 KiB | Obejrzany 6722 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Siemion uważa post za pomocny.
 
      
#107 PostWysłany: 07 Lis 2017 23:16 

Rejestracja: 29 Lip 2017
Posty: 99
Nazwa hotelu: Radisson Blu Hotel Lietuva
Twój status w programie lojalnościowym: GOLD

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: wstawka (dobre czerwone wino), śniadanie, upgrade do junior suit, parking 50% tańszy, późny checkout

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak saloniku

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:

Jestem bardzo zadowolony z pobytu w hotelu Radisson Blu Hotel Lietuva.
Po pierwsze chcę napisać o świetnym kontakcie mailowym z menadżerem hotelu.
Wszystkie moje prośby podczas rezerwacji zostały uwzględnione, a na miejscu miałem błyskawiczne zameldowanie. Nie traktowano mnie jak oszusta, nie robiono blokady na koncie. Wszystko odbyło się w bardzo przyjaznej atmosferze. Dostałem apartament na 17 piętrze i byłem bardzo zadowolony, ponieważ do tego momentu tylko Hilton dawał takie możliwości, a pokoje typu junior suite to dla mnie priorytet. Wstawka rewelacyjna, ze względu na dobre czerwone wino :) Nie było premium, ale smakowało naprawdę dobrze. Plusem jest fakt, że codziennie przynoszono dwie Radissonowskie wody - minusem, brak sztućców i wręcz niechlujne sprzątanie pokoi.

Co do śniadania, niestety mam zastrzeżenia ponieważ gdybym miał za nie płacić nigdy bym się na to zgodził. Niestety ze względu na to, że w restauracji był niezwykle mały wybór jedzenia, a i tak wszystkiego brakowało. Wędliny i sery najgorszej jakości. Nie narzekam, ale gdybyście byli i kazali by Wam płacić za śniadanie to lepiej wybrać inne miejsce. W przeciwnym razie można poprzestać na jajkach. Omletów nie polecam, ponieważ robione były na bardzo niedobrym tłuszczu.

Konkludując, stosunek ceny do bonusów i typu pokoju rewelacyjny. Zdecydowanie mogę polecić to miejsce, jednak należy uważać na śniadania i ewentualnie zwrócić uwagę sprzątaczkom na niechlujstwo. Rozmawiają po polsku i rosyjsku, więc nie będzie problemu ;)



Inne uwagi: Świetna lokalizacja.

Załączniki:
22906562_1844177718929782_1072638439_o.jpg
22906562_1844177718929782_1072638439_o.jpg [ 295.51 KiB | Obejrzany 6527 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
tartal lubi ten post.
Siemion uważa post za pomocny.
 
      
#108 PostWysłany: 16 Sie 2018 17:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 843
srebrny
Wątek trochę umarł, głupio naruszać spokój zmarłego, ale trudno :lol:


Nazwa hotelu: Park Inn by Radisson Sochi City Centre

Twój status w programie lojalnościowym: Club

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Superior

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Voucher na drinki

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Nie ma w obiekcie

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Przyjemny hotel w doskonałej (z perspektywy logistycznej) lokalizacji - bezpośrednio przy dworcu kolejowym i autobusowym. Pokoje były chyba niedawno odnawiane, bo prezentują się młodziej niż korytarze. Z okna fajny widok na ładny dworzec-symbol Soczi. Wyróżniłbym śniadanie, duży wybór i bardzo smaczne jak na taką kategorię hotelu. Na mały minus obsługa, bo sądząc po minie to najwyraźniej pracują w gułagu, a ochrona robi miłe miny jak Marian Kowalski, co trochę kontrastuje z roześmianą, miłą i uprzejmą panią menedżer (ale szczerze mówiąc takie zachowanie to norma w Rosji - szczególnie ochroniarze bardzo wczuwają się w rolę, tak jakby wcale nie byli na emeryturze)

Inne uwagi: lobby przerobione pod mundial, trawka, piłkarzyki, lemoniada za free, fajnie, że się starają
Góra
 Profil Relacje PM off
Siemion uważa post za pomocny.
 
      
#109 PostWysłany: 13 Lis 2018 04:32 

Rejestracja: 08 Sty 2016
Posty: 55
Nazwa hotelu: PARK INN BY RADISSON POZNAN

Twój status w programie lojalnościowym: CLASSIC

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: NAJTANSZY

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: SNIADANIE :)

Stawka za zarezerwowany pokój ; PEŁNA

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku ; BRAK

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. TAK

Inne uwagi: Hotel oddany w pazdzierniku, pachnacy nowoscia, obsluga bardzo mila i pomocna, zapytalem o sniadanie ze swoim statusem, pani milo sie usmiechnela i dorzucila( mysle ze chodzi o to ze hotel jest nowy i chca dobrze wejsc na rynek) , sniadanie bardzo dobre, lozka wygodne, no jak nowy hotel....wszystko super, takze polecam, swietna lokalizacja, do starego rynku jakies 500m
Góra
 Profil Relacje PM off
tartal lubi ten post.
 
      
#110 PostWysłany: 13 Lis 2018 11:38 

Rejestracja: 30 Maj 2017
Posty: 91
limbonic napisał(a):
Nazwa hotelu: PARK INN BY RADISSON POZNAN

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: SNIADANIE :)


Póki co nie wszystkie typy pokoi są oddane do użytku (suite, superior), ale obsługa bardzo fajna, miła, zaangażowana.
Co do sniadania, to chyba we wszystkich stawkach dla członków Radisson Rewards jest ono dostępne - w każdym razie przy wszystkich stawkach zwrotnych, które jak widać ceną od stawek bezzwrotnych różnią się symbolicznie.

Załącznik:
PIPOZ.png
PIPOZ.png [ 158.19 KiB | Obejrzany 5369 razy ]


Pokój Standard z balkonem w dniu otwarcia wyglądał tak:

Załącznik:
20181029_132641 copy.jpg
20181029_132641 copy.jpg [ 435.23 KiB | Obejrzany 5369 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 14 Lis 2018 01:19 

Rejestracja: 16 Kwi 2014
Posty: 111
Osobiście po pobycie w Park Inn by Radisson Poznań mam mieszane uczucia.
Dwa razy zmienialiśmy pokój. prawie trzy. W pierwszym nie działała klimatyzacja i większość oświetlenia. Był to pokój standard. Plus bateria przy umywalce była umieszczona z boku w narożniku co było tragiczne w używaniu. Po godzinie i dwóch interwencjach udało się zmienić pokój na taki z balkonem i przyznanym upgradem za status, bo wcześniej nikt go nie widział. W nim okazało się, że klimatyzacja dmucha dość ciepłym powietrzem, ale bez możliwości regulacji. W pokoju było dobre 25 stopni. Sprawa zgłoszona później i sprawdzenie innego pokoju z sympatyczną Panią z recepcji, a tam znowu nie działa. Wieczorem udało się dostać pokój, gdzie wszystko było w porządku, ale było wrażenie, że jest mniejszy o kilka metrów od poprzedniego. Strasznie opieszale przebiegały wcześniejsze interwencje. Domyślam się, że to problemy wieku dziecięcego, ale spodziewałem się czegoś więcej.
To co jest zdecydowanym plusem to śniadanie. Może nie ma ogromnego bufetu i w standardowej ceny 59 zł złotych za osobę nie jest warte. Jednak wszystkie produkty bardzo smaczne, świeże i dobrej jakości. Różne świeżo wyciskane soki, dobrej jakości sery i wędliny. Tylko kawa raczej kiepska.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 14 Lis 2018 11:15 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3304
HON fly4free
Ja też mam podobne uczucia z ostatniego piątku, panie mile na recepcji do bólu, ale strasznie się guzdrały (raczej Świeżynki), na check in czekaliśmy ze 20 minut
a przed nami jedno tylko meldowanie, strasznie długo to trwało, wszystkim dziewczyny z recepcji wkręcały RR no i wypleniali te formularze przy nich.
Ja tam mam status podstawowy to nie szczekałem o żaden upgrade, ale czemu dostaliśmy pokój dla niepełnosprawnych to nie wiem do dzisiaj ;)
jakiegoś wielkiego obłożenia to ja tam nie widziałem.
Nie interweniowałem bo i tak musiałem zejść ponownie do recepcji zakodować klucz, jak miałby znów z 20 minut czekać na zmianę pokoju to sobie darowałem,
tym bardziej ze czas gonił do wodopoju ;) (Poznańskie Tagi Piwne) a po powrocie to i tak KO to wszystko mi jedno gdzie zalegnę.

Śniadanie całkiem w porządku, na stracie pytanie o jajka, omleciki, takie i i owakie do sporządzenia w kuchni, o soki wciskane tez powinni pytać na bieżąco,
zestany sok z marchwi to żaden rarytas (jednak wole sokowirowke w Hiltonie na Grzybowskiej i świeżą marchew:) ten pomarańczowy sok to wymieszany świeży z jakimś kartonowym to na bank.

Ale cena 218,50 PLN za dwójkę ze śniadaniem, to całkiem przyjemna, o hotelu się dowiedziałem na dzień przed przyjazdem do Poznania całkiem przypadkowo,
bo spanie miałem jeszcze gdzie indziej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 21 Lis 2018 14:42 

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 21
Nazwa hotelu: Park Inn by Radisson Poznań

Twój status w programie lojalnościowym: Silver

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard z balkonem

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Check-out o 18:00

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel pachnie nowością, obsługa w recepcji miła i pomocna, choć ewidentnie brakuje wprawy. Karty do pokoju dostaliśmy nieaktywne, trzeba było się pofatygować ponownie do recepcji; pokój standardowy relatywnie mały; na balkon ekipa sprzątająca raczej nie zaglądała przed naszym przybyciem:) Śniadanie smaczne, wybór przeciętny, ale oferta dobrej jakości. Cena wg mnie adekwatna do jakości. Przyzwoita lokalizacja.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 20 Wrz 2019 09:58 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Czy byl ktos z Goldem w Zakopcu? Chodzi mi najbardziej o jakis fajny upp ?
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 20 Wrz 2019 12:35 

Rejestracja: 30 Maj 2017
Posty: 91
gruby_inversia napisał(a):
Czy byl ktos z Goldem w Zakopcu? Chodzi mi najbardziej o jakis fajny upp ?


Byliśmy z platinum, na rezerwacji - rekompensacie za odwołane wcześniej przez hotel rezerwacje, a i tak był kłopot z upgrd (który w zasadzie nie był upgradem, tylko znów - uzgodnionym typem pokoju w rezerwacji - rekompensacie). Być może od naszej wizyty było jakieś dodatkowe szkolenie z programu lojalnościowego - miejmy nadzieję.

Recenzja hotelu na podstawie naszego pierwszego pobytu jest u nas na stronie.
Góra
 Profil Relacje PM off
gruby_inversia lubi ten post.
 
      
#116 PostWysłany: 30 Wrz 2020 22:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 843
srebrny
-- 28 Lip 2020 14:54 --

Nazwa hotelu: Park Inn by Radisson Pulkovskaya Hotel & Conference Centre St Petersburg

Twój status w programie lojalnościowym: Club

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Nic

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Bardzo duży hotel, na tyle, że przejście z windy do pokoju trochę trwa. Kiedy tam byłem to windy słabo funkcjonowały - czasami działała tylko jedna. Lokalizacja taka sobie - mimo że to już obrzeża to w okolicy są ślady życia, sklepy i restauracje. Do przystanku metra spory kawałek, do lotniska 10 km i jeździ tam co godzinę hotelowy bus. W hotelu jest płatny basen, niestety nikt nie poinformował wcześniej nigdzie, że w danym okresie jest nieczynny. Obsługa okej. Pokoje też całkiem fajne - przestronne, schludne i wygodne, choć sam hotel stary, co szczególnie widać na korytarzach. Jest dosyć tani, więc mogę ocenić pozytywnie.

Inne uwagi: Brak

-- 30 Wrz 2020 22:55 --

Nazwa hotelu: Radisson Blu Hotel, Kayseri

Twój status w programie lojalnościowym: Mam Gold, ale rezerwowałem przez Booking, bo było sporo taniej...

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Brak. Ale dostałem pokój Business Class, pewnie dlatego że poprosiłem o jakieś wysokie piętro.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Nie korzystałem, choć taki salonik najprawdopodobniej istnieje, sądząc po przyciskach w windzie. Natomiast na booking.com i w apce RH nie widzę niczego co by sugerowało, że jakikolwiek pokój ma możliwość korzystania z saloniku

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Świetny hotel, w Kayseri chyba trudno o lepszy wybór. Wszystko jest dość nowe, stylowe, miałem bardzo komfortowy pokój. Bardzo dobra strefa SPA - dobrze przygotowane sauny i basen w którym da się popływać. Do kąpieli wymagany jest czepek, który można kupić na recepcji za 5 zł (co należy pochwalić, bo regionie mają jakieś zboczenie z tymi czepkami, a nie wszędzie jest tak tanio). Śniadanie na dobrym poziomie - znacznie lepiej niż w wielu hotelach innych sieci w których byłem podczas podróży (przygotowany zestaw wędlin, serów i smarowideł, jajka różnego rodzaju przygotowywane przez kucharza i wybór ciepłych dań podawanych przez obsługę), przynajmniej jeżeli chodzi o wybór i jakość produktów. Bo obsługa niedomagała jak w wielu miejscach w kraju. Oprócz tego całkiem fajny rooftop bar - w samym barze nie ma nic nadzwyczajnego, ale panorama miasta i widok na góry pewnie najlepszy z możliwych w mieście. Hotel stoi obok dużego lokalnego centrum handlowego, łatwo też z niego dojechać komunikacją publiczną do lotniska
Góra
 Profil Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.
 
      
#117 PostWysłany: 30 Wrz 2020 23:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4078
HON fly4free
Up do 1BD suit z widokiem na Wielka Krokiew podczas zawodow. Parking za free :-) Platyna.
gruby_inversia napisał(a):
Czy byl ktos z Goldem w Zakopcu? Chodzi mi najbardziej o jakis fajny upp ?
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 16 Lip 2021 14:36 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 99
Nazwa hotelu: Radisson Blu Resort, Gran Canaria

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard Room - Sea View

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: 2 butelki wody (jednorazowo)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel dość duży, blisko plaży. Choć podczas przypływu na plażach obok hotelu dość mało miejsca (Nawet obecnie w czasach covidowych). 2 zewnętrzne baseny (1 podgrzewany), w obu dość ciepła woda. Obecnie małe obłożenie, przez co nie było problemów z leżakami przy basenie, lub trawie (z widokiem na ocean). SPA hotelowe obecnie czynne tylko w wybrane dni tygodnia. Jeden raz podczas pobytu można skorzystać z sanuny oraz jacuzzi. Obecnie w okolicy nic się nie dzieje po 21/22.
Śniadania bardzo słabe, codziennie identyczne z bardzo małym wyborem (m.in. brak warzyw), dania na ciepło zamawiane, jajecznica niejadalna. W porze lunchu dość mały wybór potraw (również codziennie takie same).
Sam pokój dość przestronny, jednak dość ciemny (oświetlenie tylko stojące). Brak możliwości upgrade do pokoju premium, według obsługi jednynie Platinum może liczyć na taki upgrade, co jest trochę śmieszne z uwagi na różnice w cenie wynoszącą kilka euro/noc. (Przy propozycji dopłaty, powołano się na brak dostępności - choć w hotelu pusto i pokoje dostępne na stronie). Brak również wstawki powitalnej, woda przysługiwała tylko raz. Przybory do kąpieli oraz herbata/kawa uzupełniane co kilka dni.
Sam hotel fajny, choć obsługa mogłaby się sporo nauczyć. Płacąc prawie 1k zł /noc za najtańszy pokój, nie spodziewałem się, że woda czy żel pod prysznic będą problemem, ale widać płaci się tu głównie za lokalizację.

Inne uwagi: Sprzątanie powinno się nazywać budzenie ;) Dwa razy pobudka ok 8 rano. Za drugim razem po zamknięciu drzwi od środka, Pani sprzątaczka weszła do pokoju razem z obudową drzwi, która odpadła. Obecnie brak pralni (w apartamentach są pralki, w zwykłych pokojach nie), przy 2 tygodniowym pobycie jest to trochę problematyczne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#119 PostWysłany: 13 Gru 2021 10:44 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3304
HON fly4free
Nazwa hotelu: Radisson Blu Hotel, Gdansk

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Individual Room - 1 Twin Bed - Non-smoki

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do Apartamentu, śniadanie, wstawka (w sumie nie doczekałem się:)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Sam hotel ładnie zaaranżowany w kamienicy na Długim Targu wejście z dwóch stron.
Hotel bardziej przypomina pensjonat niż typowy hotel sieciowy, bardzo pozytywne wrażenia w środku.
Jak zawsze czynię, wcześniejsza prośba przy rezerwacji o upgrade do jakiegoś apartamentu. Przy meldowaniu mogłem wybrać albo pokój premiuj excutive na 5 piętrze albo apartament na 4.
Nie mogłem się zdecydować a recepcjonista jednoznacznie nie określił który jest lepszy poza tym że premium odnowiony. Wybrałem jednak apartament.
Z apartamentu byłem jak najbardziej zadowolony, odpowiednio rozmiarów pokój dzienny + sypialnia. Łazienka z wanną, osobno WC do którego można wejść bezpośrednio z dziennego pokoju.
Do łazienki bezpośrednio z sypialni. Sypialnia odgrodzona przesuwanym drzwiami. Express, zestaw do kawy herbaty, deska żelazko, szlafroki (standard) brak natomiast minibarku jak i samej lodóweczki.
Widok z okien malutkich w sumie na nic, ale dla mnie dobrze bo od Długiego Targu darliby mi japy do późna w nocy :)

Ponieważ recepcjonista nie pre-autoryzował karty zadzwonił do mnie czy może mnie poprosić na dół w celu obciążenia karty, ponoć piekli im się tam kierowniczka jak tego nie pilnują.
Zszedłem na dół przy okazji podpytałem się o wstawkę dla statusowych, recepcjonista albo nie wiedział o co chodzi albo odpowiednio to rozegrał bo powiedział
że była przygotowana w pierwotnym pokoju (w sumie chyba nie do końca takie oczywiste bo w końcu dał mi wybór)
W każdym bądź razie powiedziałem że zawsze można przenieść wstawkę, odparł oczywiście. Wyszedłem na miasto myślałem że ktoś się tym zajmie, no ale kwas, nic nie doniesiono.
Śniadanie pierwsza klasa, czego tam nie było kilka sekcji łącznie z produktami dla Vegan, dania ale karta (polecam tosty na avocado). Sernik ponoć domowej roboty, ciasta pyszności.
Wszystkie produkty na wysokim poziomie. Normalnie śniadanie 75 PLN/osoba (przy najmniej taką cenne usłyszałem przy meldowaniu innych gości).
Dobra cena jak na to miejsce, obłożenie chyba nie za wielkie chociaż po ilości ludzi jarmarku świątecznym można było spodziewać się tłumów. W hotelu indywidualna deklaracja że jestem zaczepionym oczywiście nieobowiązkowa.


Inne uwagi: Hotel godny polecenia, obsługa bardzo uprzejma, bardziej jak w dobrym pensjonacie niż hotelu sieciowym, na śniadaniu pytanie jak się spało,
czy się pan sobie życzy kawę/herbatę co, a może coś z naszej kary, polecam sernik koleżanki, a nie jak zawsze numer pokoju i do strawy:)
Takie same pytania przy wymeldowaniu jak wrażenia z pobytu, pokoju, śniadania, pochwaliłem wszystko jak trzeba bo starli się jak mało kto ostatnio, no ale tematu wstawki nie mogłem ominąć:) (w głowie miałem już claim ewentualne dodatkowe punkty, takie zboczenie:)
Pani bardzo przepraszała, że nie powinno się zdarzyć (całą sytuacje streściłem) że ktoś mimo zmiany pokoju powinien dopilnować tego, że zrobi odpowiednią adnotacje i następnym razem dostanę extra extra wstawkę cokolwiek to oznacza:)
Tak się tym przejęła, że automatycznie już wiedziałem że nie ma co robić gówno burzy, bo ugoszczony zostałem bardzo dobrze, także temat zamykam jako klient w krawacie:)


Załącznik:
IMG_20211211_191245.jpg
IMG_20211211_191245.jpg [ 482.02 KiB | Obejrzany 1887 razy ]

Załącznik:
IMG_20211211_191252.jpg
IMG_20211211_191252.jpg [ 387.35 KiB | Obejrzany 1887 razy ]

Załącznik:
IMG_20211211_191252a.jpg
IMG_20211211_191252a.jpg [ 416.43 KiB | Obejrzany 1887 razy ]

Załącznik:
IMG_20211211_191252b.jpg
IMG_20211211_191252b.jpg [ 380.65 KiB | Obejrzany 1887 razy ]

Załącznik:
IMG_20211211_193625.jpg
IMG_20211211_193625.jpg [ 327.66 KiB | Obejrzany 1887 razy ]

Załącznik:
IMG_20211211_193640.jpg
IMG_20211211_193640.jpg [ 291.6 KiB | Obejrzany 1887 razy ]

Załącznik:
IMG_20211211_193648.jpg
IMG_20211211_193648.jpg [ 239.88 KiB | Obejrzany 1887 razy ]

Załącznik:
IMG_20211211_193713.jpg
IMG_20211211_193713.jpg [ 359.97 KiB | Obejrzany 1887 razy ]

Załącznik:
IMG_20211211_193727.jpg
IMG_20211211_193727.jpg [ 231.77 KiB | Obejrzany 1887 razy ]

Załącznik:
IMG_20211211_193744.jpg
IMG_20211211_193744.jpg [ 305.62 KiB | Obejrzany 1887 razy ]

Załącznik:
IMG_20211211_193811.jpg
IMG_20211211_193811.jpg [ 287.74 KiB | Obejrzany 1887 razy ]

Załącznik:
IMG_20211211_193806.jpg
IMG_20211211_193806.jpg [ 254.26 KiB | Obejrzany 1887 razy ]

Załącznik:
IMG_20211211_193817.jpg
IMG_20211211_193817.jpg [ 285.33 KiB | Obejrzany 1887 razy ]

Załącznik:
IMG_20211211_194631.jpg
IMG_20211211_194631.jpg [ 244.54 KiB | Obejrzany 1887 razy ]

Załącznik:
RB01.jpg
RB01.jpg [ 348.65 KiB | Obejrzany 1887 razy ]

Załącznik:
RB02.jpg
RB02.jpg [ 546.34 KiB | Obejrzany 1887 razy ]

Załącznik:
IMG_20211212_072658.jpg
IMG_20211212_072658.jpg [ 418.26 KiB | Obejrzany 1887 razy ]

Załącznik:
IMG_20211212_072705.jpg
IMG_20211212_072705.jpg [ 482.01 KiB | Obejrzany 1887 razy ]

Załącznik:
IMG_20211212_072708.jpg
IMG_20211212_072708.jpg [ 456.64 KiB | Obejrzany 1887 razy ]

Załącznik:
IMG_20211212_072713.jpg
IMG_20211212_072713.jpg [ 466.63 KiB | Obejrzany 1887 razy ]

Załącznik:
IMG_20211212_072716.jpg
IMG_20211212_072716.jpg [ 450.54 KiB | Obejrzany 1887 razy ]

Załącznik:
IMG_20211212_072722.jpg
IMG_20211212_072722.jpg [ 467.33 KiB | Obejrzany 1887 razy ]

Załącznik:
IMG_20211212_072727.jpg
IMG_20211212_072727.jpg [ 369.83 KiB | Obejrzany 1887 razy ]

Załącznik:
IMG_20211212_072848.jpg
IMG_20211212_072848.jpg [ 321.14 KiB | Obejrzany 1887 razy ]

Załącznik:
IMG_20211212_073936.jpg
IMG_20211212_073936.jpg [ 269.87 KiB | Obejrzany 1887 razy ]

Załącznik:
IMG_20211212_080043.jpg
IMG_20211212_080043.jpg [ 312.19 KiB | Obejrzany 1887 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
10 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#120 PostWysłany: 08 Lut 2022 20:33 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 335
niebieski
Moja pierwsza recenzja z Radisson więc proszę o wyrozumiałość ;)

Park Inn by Radisson Katowice

Twój status w programie lojalnościowym: Club

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Superior Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade - Junior suite

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:
Hotel umiejscowiony blisko Parku Śląskiego, dojazd z centrum - bolt/freenow ~ 15 zł.
Pomimo, iż hotel jest stary mój pobyt oceniam pozytywnie.
Recepcja bardzo sympatyczna, błyskawicznie odpisują e-mail'owo na moje pytania przed przyjazdem. Przy recepcji dostępne płatne napoje.
W pierwszym pokoju, do którego zostałem zameldowany był problem z korkiem w wannie, po mojej interwencji błyskawicznie zostałem przeniesiony do innego na 10-tym piętrze.
Pokój Junior Suite idealny dla rodziny 2+1 składał się z sypialni i części wypoczynkowej , w której znajdowała się dodatkowa kanapa. Widok na miasto psuła naciągnięta siatka - nie bardzo wiem do czego ona służyła. W pokoju dwa telewizory - zarówno w części sypialnianej jak i wypoczynkowej. Z wyposażenia standard - czajnik z kawą, herbatą i wodą mineralną.
Łazienka z wanną, z rzeczy które wkurzały umywalka w wersji mini - ciężko było z niej korzystać.
Śniadanie takie standardowe jak na hotel tej kategorii - jakieś jajka, kiełbaski, wędlina. Na słodko też można było coś znaleźć.
Na uwagę zasługuje "Kuchnia Otwarta" - kolacja była bardzo smaczna, a ceny akceptowalne. Korzystałem z vouchera zakupionego przy rezerwacji i pomimo, iż kelner do końca nie wiedział jak go zrealizować szybko wyjaśnił "sprawę".
Punkty RR naliczone błyskawicznie już następnego dnia.
Góra
 Profil Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 139 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group