Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#7781 PostWysłany: 20 Wrz 2017 10:52 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
Pewnie lepsze warunki. :) Orbis chce się rozwijać w Europie południowo-wschodniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#7782 PostWysłany: 20 Wrz 2017 11:05 

Rejestracja: 24 Paź 2014
Posty: 238
Loty: 59
Kilometry: 128 088
W związku z listą hoteli z salonikiem w wikipoście, wydaje mi się, że powinna być zaktualizowana o hotel Novotel Canary Wharf w Londynie, na stronie hotelu jest taka informacja: "LECLUB LOUNGE. Serdecznie zapraszamy do Le Club Lounge - naszej stylowo i przytulnie urządzonej strefy przeznaczonej wyłącznie dla członków Le Club Accor Hotel. Oferuje odpoczynek z dala od zgiełku hotelu oraz rozmaite napoje i przekąski."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7783 PostWysłany: 20 Wrz 2017 11:17 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
Pytanie czy byłeś w tym hotelu i korzystałeś z tego saloniku? Jeśli tak, to na pewno warto dodać taką informację.
Bo lista w wikipoście jest aktualizowana na podstawie rzeczywistych doświadczeń forumowiczów, którzy byli w danym hotelu, a nie informacji na stronach, gdzie można sobie pisać rózne rzeczy. ;) Strona może być np. od dawna nieaktulizowana, salonik może być zamknięty, w remoncie itp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7784 PostWysłany: 20 Wrz 2017 11:29 

Rejestracja: 24 Paź 2014
Posty: 238
Loty: 59
Kilometry: 128 088
niedługo się wybieram, wtedy będę mógł coś napisać. hotel jest nowy, otwarty w tym roku. hotele na swoich stronach mają raczej aktualne informacje ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7785 PostWysłany: 20 Wrz 2017 12:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2689
HON fly4free
Informacja z SG F4F:
https://www.fly4free.pl/4-hotel-mercure ... -za-pokoj/
Szkoda, że nie można tego połączyć z promo 6000 pkt...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7786 PostWysłany: 20 Wrz 2017 15:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Czy obiła się komuś o uszy/oczy jakaś promocja punktowa Le Club za pobyty jesienią w Azji?

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7787 PostWysłany: 20 Wrz 2017 15:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
a na tę się nie załapiesz?
https://www.accorhotels.com/promotion/b ... PR-250795-[ml-acl-1709-ec-2-df-pl-14-0]
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Akna, 21 Wrz 2017 08:41, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#7788 PostWysłany: 20 Wrz 2017 15:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Fakt, na 500 punktów się załapię :)

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7789 PostWysłany: 20 Wrz 2017 17:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Cytuj:
Ktoś wie jak długo potrwa jeszcze remont poznańskiego Novotelu? Ewentualnie na jakim to jest teraz etapie.


@baja
Ja właśnie w nim jestem. Rezerwowałam pokój, który był opisany jako wyremontowany, więc jeśli oferują taki w interesującym Cię terminie w dobrej cenie to bierz. Pokój na 16 piętrze, świeżutko po remoncie, bez najmniejszych zastrzeżeń - no, trochę jeszcze farbą pachnie ;)
Wyremontowana jest strefa recepcji i odświeżone windy. W holu jeszcze trwa remont ale wygląda na to, że dobiega końca.
Nie wiem jak wygląda restauracja bo jeszcze tam nie doszłam.
Generalnie spodziewałam się trochę armagedonu ale jest ok.

Edit po dopytaniu w recepcji:
Remont potrwa do końca 2017. Pani twierdzi, że na stronie oferują już wyłącznie wyremontowane pokoje.


I jeszcze przy okazji bo nie widziałam tej informacji tutaj. Przedwczoraj nocowałam w Novotel Newcastle Airport i właśnie dodano mi dodatkowe 410 punktów z poniższej promocji. Miło, bo nawet nie wiedziałam, że uczestniczę :)

Załączniki:
Bez tytułu.png
Bez tytułu.png [ 333.49 KiB | Obejrzany 1180 razy ]


Ostatnio edytowany przez maginiak, 21 Wrz 2017 15:07, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
baja uważa post za pomocny.
 
      
#7790 PostWysłany: 20 Wrz 2017 22:31 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
Czy ktoś orientuje się, jaka jest rola hotelu w temacie reklamacji składanej "centralnie", tzn. do Centrum Obsługi Klienta AccorHotels?
Spieram się w jednej kuriozalnej sprawie z Ibis Kielce i przekazano mi mail od managera (pomijam, na ile profesjonalne jest takie dzialanie) w ktorym jest takie oto, komiczne dla mnie, zdanie: "Nie wyrażamy zgody na jakąkolwiek rekompensatę w czy to w postaci punktów dla gościa za w\w opisany problem czy innej."
Góra
 Profil Relacje PM off
dziabulek lubi ten post.
 
      
#7791 PostWysłany: 20 Wrz 2017 22:52 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1006
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Próbuj przez "centralę".
Wszystko zależy od statusu jaki masz, tego czego dotyczy sprawa, czego oczekujesz.

Gdybym nie miał platyny, to podejrzewam, że bym musiał spadać na drzewo. A tak - oddali mi 2000 punktów mimo że rezerwacja była generalnie bezzwrotna.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7792 PostWysłany: 20 Wrz 2017 22:54 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 494
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
@digger Z tego co kiedyś zauważyłem, to centrala narzuca minimalną rekompensatę do jakiej zobowiązany jest zastosować się hotel.
Tak więc ten powinien wykonać polecenie centrali uznając reklamację przynajmniej w formie wskazanej przez centrale.
Trafiłeś na niezłego pieniacza, ciekawe jaki będzie finał :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7793 PostWysłany: 20 Wrz 2017 23:03 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
@Tjw1978

mam golda ale widze, ze na dzien dobry wogole nie rozpatruja kto ma racje tylko starają sie zbyc temat okraglymi zdaniami, dlatego sie zawzialem.

@scorpion1077

powiem tyle: wspomnialem ,ze nie było welcome drinka, a pan manago na to: "BYŁ!". Także stara dobra szkoła: "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi!"

;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7794 PostWysłany: 20 Wrz 2017 23:09 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1006
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Zatem zdecydowanie pisać do centrali.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7795 PostWysłany: 20 Wrz 2017 23:33 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
@digger
Rozumiem, że wszystko się opiera o piwo za 5 zł?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7796 PostWysłany: 20 Wrz 2017 23:38 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
Nie, o brak wykupionego sniadania, ale dzieki za troske @boots
Góra
 Profil Relacje PM off
vivere lubi ten post.
 
      
#7797 PostWysłany: 21 Wrz 2017 00:00 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Nie rozumiem - wykupiłeś śniadanie i nie wpuścili Cię do sali śniadaniowej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7798 PostWysłany: 21 Wrz 2017 07:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1392
niebieski
boots napisał(a):
@digger
Rozumiem, że wszystko się opiera o piwo za 5 zł?


Błąd.Wszystko opiera się o zasady ,na temat których bardzo często piszesz na tym forum.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#7799 PostWysłany: 21 Wrz 2017 09:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Ostatnio napisałem reklamacje, ze nie było upgrade pomimo dostępności pokoi. Centrala napisała do hotelu który twieirdzi, ze uograde był, do tego odpisali to jakimiś kodami "Kierownik Recepcji poinformowała mnie, iż upgrade pokoju został zastosowany w Pana przypadku. Pana rezerwacja przewidywała pokój typu QEC (najniższy standard), w momencie check-in recepcja wydała Panu klucze do pokoju typu DBC, kolejnego w hierarchi pokoi."
I teraz zastanawiaj się o co im chodzi w tymi kodami (sprawa dotyczy Mercure Garmisch Partenkirchen) gdzie pokoje są oznaczone standardowo typu superior itd.
Odpuściłem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7800 PostWysłany: 21 Wrz 2017 10:27 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
ZENNNEK napisał(a):
boots napisał(a):
@digger
Rozumiem, że wszystko się opiera o piwo za 5 zł?


Błąd.Wszystko opiera się o zasady ,na temat których bardzo często piszesz na tym forum.

Dlaczego odpowiadasz na pytanie nie kierowane do Ciebie i w sprawie, o której nie masz bezpośredniej wiedzy?
A propos zasad i reakcji na brak ich przestrzegania - zawsze trzeba wyważyć adekwatność reakcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group