Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu: [b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym: [b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: [b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: [b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): [b].......[/b]

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? [b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): [b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: [b].......[/b]

Inne uwagi: [b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1749 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 88  Następna
Autor Wiadomość
#981 PostWysłany: 12 Cze 2017 12:45 

Rejestracja: 23 Kwi 2017
Posty: 89
Nazwa hotelu: Mercure Berlin am Alexanderplatz

Twój status w programie lojalnościowym: GOLD

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Welcome drink, room upgrade do privilege z widokiem na AP, wstawka, late check-out o 15

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty plus dopłata, w sumie cena za 2 noce dla 1 osoby ze śniadaniem 140 E.

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel to dawny blok mieszkalny przerobiony na hotel, pokój privilege na 8. piętrze- ok 60m- salon, łazienka, sypialnia, mały wentylator (brak klimy), dwa balkony z widokiem na AP, dobre śniadania. Hotel bardzo klimatyczny :). Za cenę 50-70 Euro ok. Położenie super. Parking drogi- polecam parkowanie 5-10 min od hotelu na ulicy za free.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#982 PostWysłany: 22 Cze 2017 17:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Nazwa hotelu:IBIS Style Ao Nang

Twój status w programie lojalnościowym:gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:bezalkoholowy drink powitalny dla dwóch osób, talerz owoców

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty plus dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Spędziłem tydzień w hotelu i jestem zadowolony z tego pobyty. Hotel jest nowy, z basenem, pokoje małe ale czyste i nietknięte duchem czasu. Hotel jest oddalony około kilometra od plaży, na którą jeździ co godzinę darmowy hotelowy autobusik

Inne uwagi:brak

Załączniki:
IMG_2469.JPG
IMG_2469.JPG [ 55.74 KiB | Obejrzany 1626 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#983 PostWysłany: 25 Cze 2017 20:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1476
złoty
Nazwa hotelu: Mercure Hotel Berlin Mitte

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Voucher na napój\piwo

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): --

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:
Hotel w porządku, ale nie warty ceny którą zań zapłaciła moja firma (około 100 euro za noc ze śniadaniem). Hotel znajduje się w przerobionej kamienicy i jest to widoczne - długie kręte korytarze ze stopniami, okna większości pokoi na wewnętrzny dziedziniec, co powoduje, że wieczorem jest głośno od klientów restauracji która ma tam stoliki, a rano jest się budzonym przez idących na śniadanie\jedzących śniadanie na dziedzińcu. Kilka pokoi na parterze ma wejście z dziedzińca i okno nań - tuż przy stolikach, więc domyślam się że nie jest tam zbyt intymnie.

Inne uwagi: Swoją drogą ciekawie musi być tam w zimie - dziedziniec jest tylko częściowo zadaszony, a wejście do pomieszczenia gdzie podają śniadania jest tylko przez ten dziedziniec...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#984 PostWysłany: 27 Cze 2017 14:39 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Nazwa hotelu: Novotel Poznań Centrum

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: standard w stawce Premier! (pokój po remoncie przeznaczony dla marki Ibis)

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do pokoju Executive (świeżo po remoncie, fajnie urządzony, zestaw wypoczynkowy, biurko, 50-55 calowy tv, wanna w łazience) na ostatnim piętrze (16), voucher na napój powitalny, odręcznie napisany list powitalny, wstawka - rogaliki świętomarcińskie, późne wymeldowanie, w pokoju szlafroki, kapcie, ekspres nespresso, zestaw do parzenia kawy/herbaty, mini bar - trzy napoje, brak wody mineralnej

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty + dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): podczas pobytu salonik był nieczynny (remont), w zamian, po wcześniejszych rozmowach z pracownikiem recepcji, otrzymałem voucher wartości 50 zł do wykorzystania w hotelowej restauracji; myślę, że w zamian można by wynegocjować śniadanie, ale było już po ;)

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Polecam, jeśli zostanie przyznany pokój po remoncie; nie mam doświadczeń z pokojami przed remontem.

Inne uwagi: Hotel w centrum, przy Starym Browarze, blisko do dworca kolejowego i autobusowego oraz do starej części miasta. Hotel w trakcie remontu, prawdopodobny podział na marki Ibis (niższe piętra) i Novotel (piętra wyższe). Obsługa miła, uśmiechnięta, życzliwa i pomocna. Wszelkie prośby spełniane od ręki i bez dyskusji ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
danziger lubi ten post.
 
      
#985 PostWysłany: 27 Cze 2017 16:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Nazwa hotelu:Ibis Bangkok Nana

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:voucher na drink powitalny dla dwóch osób, zniżka na pranie, pokój na ostatnim piętrze - jeszcze przed moim przybyciem dostałem maila od managera hotelu że cieszą że ich odwiedzam i chętnie spełnią każdą moją prośbę

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty plus dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):nie dotyczy

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:hotel leży w dobrej lokalizacji, ok 10 minut pieszo od stacji kolejki BTS, do której co pół godziny odjeżdża darmowy hotelowy busik. Z drugiej strony, przez to że hotel nie znajduje się w ścisłym centrum, ceny za nocleg są przystępne. W okolicy hotelu sporo ulicznych punktów gastronomicznych. Warto jednak pamietać o tym co piszą w internetach o dzielnicy Nana:
Cytuj:
„Nana”, to ośrodek rozrywki dla dorosłych w tajskim Bangkoku. Miasto, które swoją grzesznością sprawia, że Las Vegas rumieni się jak pensjonarka.
;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#986 PostWysłany: 27 Cze 2017 17:09 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
Nazwa hotelu:Ibis Kraków Stare Miasto

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:3xStandard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:2xVoucher na drinka, upgrade jednego pokoju do stylu góralskiego

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Wyjazd służbowy, pokoje 3x1 osoba, drink powitalny dla dwóch :). Śmieszny upgrade jednego pokoju do "pokoju góralskiego" - pokój standardowy dla ibisa, ale na ścianach ciupagi, kapelusz i zdjęcia góralskie. Koledzy nie mieli takich luksusów. Śniadania ciut poniżej Ibisowej przeciętnej (czyli zdecydowanie nie powalały). Ogólnie stosunek cena/jakość: bez szału.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#987 PostWysłany: 03 Lip 2017 23:54 

Rejestracja: 23 Kwi 2017
Posty: 89
Nazwa hotelu: Novotel Katowice Centrum

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:1xVoucher na drinka, upgrade pokoju do Executive na 11 piętrze, wstawka, check-out i check-in o 13

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Private sales- 188 PLN ze śniadaniem za dobę

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Bardzo polecam, upgrade o 2 poziomy up do Executive z pięknym widokiem na spodek, obsługa bardzo miła, wstawka- sok i typowe śląskie słodycze, sam hotel ok- fajna strefa wypoczynkowa mimo że nie najnowsza, śniadanie bardzo bogate- są także naleśniki (kolega we wcześniejszej recenzji video wspominał, że ich brakuje, więc już są i to live cooking- takie jak się chce).

Nazwa hotelu: Novotel Kraków City West

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Novation (Superior)

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:2xVoucher na drinka, check-out o 14

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): oferta ze śniadaniem chyba jakiś weekend break- 275 PLN ze śniadaniem za dobę

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Niestety hotelu polecić nie mogę. Opisze swoje przeżycia tu i jeszcze dam maila do Accor i dyrektora hotelu. Po kolei. Rezerwacja zrobiona w kwietniu 2017r., zapytałem ich mailowo o remont elewacji- do mojego pobytu miał być już zakończony (czerwiec-lipiec 2017r.), zależało mi na ładnym widoku.

Zrobiony online check-in 2 dni przed początkiem pobytu z info- proszę o ładny widok i najwyższe piętro. W dniu rozpoczęcia pobytu telefon do hotelu z trasy- wszystko jest tak jak Pan chciał, 11 piętro i ładny widok. Przyjeżdżam do hotelu i widzę- elewacja w remoncie i siatka która zasłania widok z okien pokojowych w części pokoi. Na recepcji dwie młode osoby- raczej uczące się. Przy stanowisku Le Club nie ma nikogo.

Oczywiście okazało się, że przydzieli mi pokój (1126) po remoncie w tym roku ale kompletnie bez widoku (z powodu siatki). Zmienili mi na pokój 1114- pokój przed remontem (standard), bez siatki ale meble jak za gierka. Więc kolejna wizyta na recepcji i szukanie wolnego pokoju. W końcu po 30 minutach (!!!!!) znaleźli mi pokój na 7 piętrze- nie taki jak chciałem, bo chciałem 2 oddzielne łóżka, a nie jedno duże ale już nie miałem siły na kolejne przeżycia tego dnia. Moim zdaniem sytuacja absolutnie nie powinna się zdarzyć w 4* hotelu. Do tego na recepcji powinien być ktoś doświadczony, kto mógłby opanować sytuację.

Wylądowałem więc w Superior, pokój typowy Novotel standard. Śniadanie w hotelu bardzo bogate- świeże soki i dania na zamówienie. Strefa wypoczynkowa z innej epoki- wymaga remontu i to pilnego. Plusem hotelu jest miła obsługa- oprócz tej wpadki przy check-in z recepcją.

Będę edytował ten wpis jeśli dostanę re z accor lub hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#988 PostWysłany: 04 Lip 2017 00:39 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Nazwa hotelu: Novotel Poznań Centrum

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do pokoju Superior z widokiem w stronę galerii Stary Browar, drink powitalny dla dwóch osób, jedna butelka wody 0,33 + rogalik

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Sales

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Jak wiadomo hotel zlokalizowany w samym centrum miasta. Na recepcji ciągła kolejka. Pokój na wyższym piętrze, niestety widok w stronę galerii Stary Browar rozczarował. Jest wiele miejsc w tej okolicy gdzie panorama zapiera dech i spodziewałem się więcej po Novotelu. Być może trafiłem na kiepski pokój. Zaskoczyła mnie jedna butelka wody i jeden zestaw hotelowych kosmetyków bo byliśmy we dwoje o czym uprzedzałem wcześniej mailowo. W lodówce tylko kartka, że na życzenie za dopłatą można ją uzupełnić. Telewizor miał problemy z sygnałem i mocno śnieżył. W efekcie trudno było cokolwiek na nim obejrzeć. Często nocuję w Poznaniu i ten Novotel to obecnie druga jeśli nie trzecia liga.
------------------------------------

Nazwa hotelu: Mercure Częstochowa Centrum

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: drink powitalny dla dwóch osób, upgrade do apartamentu, butelka wina

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Sales

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Znakomita lokalizacja przy niewygórowanej cenie. Dosłownie przy samym podejściu na Jasną Górę. Tuż obok aleje i miejska galeria, niedaleko kończy się strefa i łatwo znaleźć darmowy parking. W okolicy sporo gastronomii, niedaleko jest Biedrona i stacje paliw 24h. Apartament zaskoczył nas przestronnością obu pomieszczeń i dużą łazienką. Szlafroki, kapcie, pełen zestaw kosmetyków włącznie ze szczoteczką do zębów i pilniczkiem. Wszędzie czysto, łóżko wygodne (w drugim pomieszczeniu rozkładana sofa dla dwóch osób), dwa duże TV z szeroką gamą programów, ekspres BOSHa. Polecam pokoje w stronę Racławickiej albo z tyłu obiektu bo w stronę Jasnej Góry przenoszą hałas ruchu ulicznego ze skrzyżowania już od świtu, co jest męczące. Generalnie bardzo fajny hotel, polecam
------------------------------------

Nazwa hotelu: Mercure Bergamo Centro Palazzo Dolci

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: drink powitalny dla dwóch osób, upgrade do apartamentu, trzy napoje i woda w lodówce, ekspres KRUPS

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Sales

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Znakomita lokalizacja, trzy minuty od dworca kolejowego, przy głównej alei w stronę starego miasta do którego jest 20 minut przyjemnym spacerem po centrum. Część apartamentów ma balkon w stronę wzgórza ze starym miastem. Na balkon prowadzi wyjście z pokoju i z łazienki, fajnie bo można w wieczorem poleżeć w wannie i zerkać na mury Citta Alta. Inne apartamenty zamiast balkonu mają tylko świetlik (takie małe okna dachowe) ale są bardziej przestronne. My mogliśmy wybrać bo obsługa była bardzo miła i życzliwa. Trochę dziwny jest pomysł z wytłoczonymi numerami pokoi na progach bo umyka to uwadze i za pierwszym razem irytuje kiedy szukasz swojego lokum. Nieszczęśliwy jest też ciemno niebieski kolor ścian, który bardzo przytłacza wrażeniem jakiejś nory albo "pokoju na godziny". Łazienka pociągnięta srebrzanką też wygląda jak kibel w knajpie ale jest czysta i przestronna. Poza tym wszystko ok, duży TV ze sporą ofertą programów, pokoje są ciche, a łóżka wygodne. Szlafroki, kapcie, pełen zestaw kosmetyków włącznie ze szczoteczką do zębów i pilniczkiem. Dodatkowo w każdym apartamencie jest album w twardej oprawie z opisami i zdjęciami ciekawych obiektów w Bergamo. Bardzo udany pobyt, polecam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#989 PostWysłany: 10 Lip 2017 12:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 416
Loty: 501
Kilometry: 583 172
niebieski
Nazwa hotelu:Mercure Kuala Lumpur Shaw Parade

Twój status w programie lojalnościowym:Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Darmowe śniadania 2x, darmowe kolacje 2x, darmowe soft-drinki w lobby, upgrade do privilege na 17 piętrze, wstawka do pokoju w formie owoców, 2x welcome drink

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty + dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):W lobby jest coś na kształt Lounge. To bardziej bar, ale oficjalnie nazywają to Lounge. W ramach platyny w barze otrzymaliśmy darmowe soft drinki przez cały dzień

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Przy tych gratisach co dostałem trudno nie polecać tego hotelu! Nie wiem jak długo ta promocja potrwa. Nawet bez niej - polecam.

Inne uwagi:Obsługa musi się jeszcze trochę ogarnąć. Widać, że nowy hotel i nowi ludzie z małym doświadczeniem
_________________
http://www.citybreak.me
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#990 PostWysłany: 13 Lip 2017 09:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
Nazwa hotelu: Mercure Bratislava Centrum

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: 2 x duże piwo jako welcome drink, early check-in (o 9:00), wstawka w postaci talerza z owocami

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty + dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): nie dotyczy

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel polecam ze względu na dobre położenie. Duży węzeł komunikacyjny, w pobliżu dworzec kolejowy (absolutnie nie przeszkadza). Łatwy i tani dojazd z/na lotnisko oraz do innych punktów miasta. Szkoda tylko, że gości było sporo, bo nie mieli z czego dać upgrade'a :( Polecam.

Inne uwagi: brak
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#991 PostWysłany: 15 Lip 2017 15:42 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2085
srebrny
Nazwa hotelu:Swissotel Tallinn

Twój status w programie lojalnościowym:platynowy

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Swiss Executive Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do one bedroom suite with harbour view (narożny)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Bardzo dobry salonik, sporo potraw na ciepło oraz przekąsek i owoców zarówno w porze obiadowej (12-14), jak i kolacyjnej (18-21). Wieczorem dodatkowo alkohol w całkiem niezłym wyborze i jakości (gin, whisky, wódka, piwo, cydr, wino, wino musujące). Salonik praktycznie pusty, jedynie pojedyncze osoby się przez niego przewijały, nigdy nie było więcej niż 2-3 osoby, choć miejsc jest na ok. 25-30. Lokalizacja na 28 piętrze z widokiem częściowo na morze i częściowo na miasto.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel zdecydowanie polecam, stosunkowo blisko do centrum (2 przystanki tramwajem lub ok. 600m), nowoczesny, pokoje czyste i obszerne. W łazienkach zarówno prysznic, jak i wanna. Basen niewielki, ale da się popływać. Im wyżej tym lepszy widok, także warto rezerwować droższe pokoje, bo są one zlokalizowane na najwyższych piętrach.

Inne uwagi:Hotel co prawda nie należy do programu Le Club, jednak Accor niedawno przejął Swissotel, więc jako platynowy członek dostałem kiedyś dwa vouchery Swiss Advantage. Można je m.in. wykorzystać na upgrade pokoju z czego skrzętnie skorzystałem.

Załączniki:
Komentarz do pliku: salonik executive
IMG_0439m.jpg
IMG_0439m.jpg [ 204.03 KiB | Obejrzany 2409 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Kalispell lubi ten post.
 
      
#992 PostWysłany: 16 Lip 2017 23:27 

Rejestracja: 23 Kwi 2017
Posty: 89
Nazwa hotelu: Ibis Poznań stare miasto (dawniej Ibis poznań centrum)

Twój status w programie lojalnościowym:gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: 2*drink powitalny, late check-out

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel ok, pokoje standard Ibis, śniadanie tez ok tylko kawa okropna (w innych hotelach orbis tez teraz wstawiają te ekspresy z Sagafredo), mały minus za brak mleka sojowego do śniadania. Bardzo miłą obsługa.

Inne uwagi: Drogi parking.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#993 PostWysłany: 17 Lip 2017 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Nazwa hotelu:Sofitel Wrocław Old Town

Twój status w programie lojalnościowym:gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:pokój klasyczny + śniadanie

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do pokoju luksusowego, późne wymeldowanie (zgodnie z prośba do 15), wstawka (owoce i ciasteczka, 2 małe wody), list od managera, welcome drink dla 2 osób, z inicjatywy obsługi rozszerzony do 3 (w międzyczasie do stolika doszła trzecia osoba)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty+dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):-------

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel zdecydowanie godny polecenia. Poziom obsługi adekwatny do ceny i ilości gwiazdek :) W pokoju ekspres do kawy na kapsułki i czajnik z wyborem herbat. Świetny system nagłaśniający BOSE. Śniadania z bardzo szerokim wyborem produktów, również regionalnych, do tego przygotowywane na świeżo jajka na kilka sposobów i naleśniki/placuszki. Jedyne, co może być minusem (oczywiście nie musi, jeżeli ktoś szuka takich klimatów), to położenie przy jednej z głównych ulic prowadzących do Rynku, w sąsiedztwie kilku klubów - w pokojach z oknami na ulicę jest dość głośno, a przed wejściem przewalają się tabuny pijanych ludzi.

Inne uwagi:Zdecydowaliśmy się na ten hotel ze względu na bliskość restauracji, w której odbywało się nasze przyjęcie weselne. Upgrade pokoju ustaliłam wcześniej z managerem - zależało mi na pokoju z dostępem do światła dziennego (pokoje klasyczne mają okna od wewnętrznego atrium). Nie było problemu z wpuszczeniem do pokoju wizażystki, fryzjerki, świadków, gości, doniesieniem krzeseł, wazonów, kawy do ekspresu, itd. Jako para młoda dostaliśmy też bukiet kwiatów i szampana. W zakresie usług niestandardowych wszystko na bardzo duży plus :)
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
michzak lubi ten post.
 
      
#994 PostWysłany: 17 Lip 2017 16:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Nazwa hotelu: Mercure Racławice Dosłońce

Twój status w programie lojalnościowym:gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: 2x drink, późne wymeldowanie zgodnie z życzeniem (14:30), wcześniejsze zameldowanie, wstawka w postaci dwóch kawałków szarlotki czekała w pokoju (wole tak niż donoszona przez obsługę), upgrade do Superior czyli dwupokojowy apartament z dostępem do tarasu i leżaków

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty+dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Bardzo fajny hotel, dobrze urządzone pokoje, sympatyczna okolica w której można odpocząć zarówno aktywnie jak i "nic nie robiąc". Zdecydowanie warto wybrać się na urlop czy szybki weekend za miastem. Ale raczej nie jako alternatywa dla noclegu w Krakowie, bo dojazd do ok 1 godzina

Inne uwagi: Hotel zupełnie na uboczu. W pobliżu brak sklepów czy restauracji, także warto brać to pod uwagę planując pobyt.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#995 PostWysłany: 17 Lip 2017 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4548
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Nazwa hotelu: Novotel Yekaterinburg Centre

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard twin

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Drink powitalny soft drinks lub piwo, wino. W pokoju mała butelka wina plus taca owoców. Upgrade do apartamentu. Pewnie nie byłoby problemów z wcześniejszym zameldowaniem, późniejszym wyjazdem.
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty+dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Nie dotyczy

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Apartament przestronny zaprojektowany po nowotelowemu oszczędnie, ale nie bardzo plastikowo - przyjemna przerwa między kiepskim hiltonowym designem. Fajne okno między łazienką a sypialnią matowiejące po naciśnięciu przycisku. Hotel zlokalizowany raczej centralnie - rzut beretem od Wysockiego, czyli mniemanej największej atrakcji miasta, jakieś 10 min piechotą do metra. Pomimo, że okolica jest ładna akurat z pokoju był widok narozgrzebany plac budowy. Urozmaicone i smaczne śniadanie wliczone w cenę przy kaźdej stawce. Ogólnie na plus.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#996 PostWysłany: 18 Lip 2017 21:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2015
Posty: 62
Loty: 20
Kilometry: 26 898
Nazwa hotelu: Mercure Bergamo Aeroporto

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Drink powitalny. W pokoju dwie małe wody. Byliśmy na miejscu około 12.00
poprosiłem o wczesny check-in i nie było problemu
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty+dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Nie dotyczy

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Pokój ładny z dużą kabiną prysznicową na całą ścianę. W zestawie szlafrok i kapcie.
Na miejscu dokupiliśmy śniadanie po 10 euro od osoby za pełen bufet. Jedzenie ok, większość na słodko, ale podstawowe rzeczy takie jak jajecznica, czy kiełbaski też się znalazły.

Wskazówki dla osób, które dojeżdżają autobusem.
Wsiadamy w centrum Bergamo na Porta Nuova w linię numer 5, jedziemy w kierunku Dalmine.
Wysiadamy na przystanku Dalmine i tutaj rozpoczyna się mały zonk. Google maps kieruje nas do hotelu przez rondo, a tymczasem
nie ma tam chodnika i jest to trasa szybkiego ruchu. Należy na wysokości przystanku przejść na drugą stronę ulicy (uwaga, brak przejścia i dosyć ruchliwie) i kierować się w lewo przed rondem (obok świeżo budowanego budynku). Potem w prawo do małego ronda, w lewo, jeszcze raz w lewo i po 15 minutach jesteśmy w hotelu ;)
Przy przystanku Dalmine mamy McDonalds, restauracje i włoski dyskont z niezłymi cenami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#997 PostWysłany: 24 Lip 2017 19:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Nazwa hotelu:IBIS PORTO SAO JAO

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:standard, pokój trzyosobowy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:voucher na bezalkoholowy drink powitalny dla 3 osób

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):płatność voucherami plus dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):nie dotyczy

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Wybrałem ten hotel przede wszystkim z uwagi na możliwość zarezerwowania pokoju trzyososbowego w przystępnej cenie. Hotel znajduje się przy przystanku metra, w praktyce na dachu centrum handlowego. Wejście do niego jest dość zakamuflowane. W godzinach dziennych wchodzi się przez centrum handlowe, w nocy przez parking podziemny.W centrum handlowym znajduje się również spory supermarket, ale w porównaniu do Pingo Doce miał wysokie ceny i mimo wszystko słaby asortyment. Śniadania hotelowe były smaczne, z tradycyjnymi ciasteczkami paste de belem oraz świeżo wyciskanym sokiem z pomarańczy, wybór jednak nie powalał. Z hotelu szybko dostaniemy się metrem do centrum Porto. Za dojazd na lotnisko nad ranem uberem zapłaciłem 12 euro.

Inne uwagi:Pomimo wskazanych wyżej niedogodności hotel wart polecenia, pokoje czyste.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#998 PostWysłany: 28 Lip 2017 09:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2015
Posty: 62
Loty: 20
Kilometry: 26 898
Nazwa hotelu: IBIS Padova ***

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Drink powitalny. W pokoju dwie małe wody.
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty+dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Nie dotyczy

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Pokój czysty i przestronny. Mieliśmy wykupiony dodatkowy posiłek, którego nie polecam. Jedzenie w większości przypadków odgrzewane w mikrofalówce.


Wskazówki dla osób, które dojeżdżają autobusem:
Bez problemu z Dworca kolejowego dojedziemy linią numer 7, trzeba przejść na drugą stronę ulicy i kierować się lekko na lewo.
W okolicy hotelu mamy sporej wielkości sklep IperLando
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#999 PostWysłany: 31 Lip 2017 11:40 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
Nazwa hotelu:Novotel Luxembourg Centre

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:standard - rodzinny

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:bezpłatny minibar, upgrade pokoju do executive, 4xdrinki powitalne (piwo, wino, softy)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty + dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):-

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Pokój trochę przyszarzały (czysto,ale wyposażenie jakby zużyte), ale przygotowany pod 2+2, łacznie z klapkami i szlafrokami dla dzieci. Naprawdę fajny bezpłatny minibar (4 piwa, z 8 softów, sporo snacków) , kilka gatunków kaw do ekspesu, świetne śniadanie, prezenciki dla dzieci. Bardzo miła obsługa. Zdecydowanie polecam.
Inne uwagi:Autobus 29 na lotnisko 30m (15 min jazdy). od wejścia do hotelu. 10 min spaceru na Grund.

Nazwa hotelu:Ibis Luxembourg Airport

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Rodzinny z dodatkowym łóżkiem piętrowym

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: 4xdrinki powitalne

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty + dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):-

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel i(nnym?:Pokój poniżej ibisowego standardu. Odpadające fragmenty drzwi do łazienki to przesada. Dla rodzin z dziećmi fajne dodatkowe łóżko piętrowe (kosztuje 20 Euro). Przeciętne śniadanie, naburmuszona obsługa ( vouchery na drinka po przypomnieniu, przy checkinie rozmawiała prywatnie przez tel. , żądanie dopłaty, którą już wcześniej uiściłem itd. ). Transfer na lotnisko bezpłatny. Hotel jest ok, jeśli następny wylot jest wcześnie rano.
Inne uwagi:Autobus 29 do centrum (dworzec) przed wejściem do hotelu. Transfer zajmuje w praktyce więcej czasu niż pójście na piechotę z lotniska (500m). Żałowałem, że nie wziąłem 2x świetnego Novotela (następnego dnia jechałem pociągiem,a nie leciałem). Dotarcie z bagażami autobusem 29 zajęłoby mi tyle samo czasu co czekanie na busa ibisowego,a różnica między tymi hotelami jest kolosalna.

Nazwa hotelu:Ibis Koln Messe

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: 2 x drinki powitalne

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty + dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):-

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel i(nnym?:Pokój czysty, miły, wyposażenie wg ibisowego standardu. Dobre śniadania, dowolne drinki powitalne (łącznie z koktajlami), fajna obsługa. Polecam.
Inne uwagi: Przystanek U-Bahn 200m od hotelu, S-Bahn 700m. Do katedry z 20-30min. spaceru z przejściem mostem przez Ren. Jest to jedyny hotel Accora w Koloni, który ma przyjazną dzieciom politykę (bezproblemowy nocleg 2+2). Bez dzieci wziąłbym inny hotel w ścisłym centrum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1000 PostWysłany: 31 Lip 2017 11:52 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
Nazwa hotelu: ibis styles Białystok

Twój status w programie lojalnościowym:platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:pokój standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: pokój na 9p z widokiem na miasto, wstawka duże kawałki ciastka, woda 2 x drink powitalny

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty + dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Na plus lokalizacja i darmowy parking podziemny, przyjechaliśmy po 22 i jeszcze był otwarty bar, żeby dostać drink powitalny (ale słaby wybór, piwo, soki). Śniadanie dość dobre, wybór na ciepło i zimno. Było dużo ludzi, bo akurat odbywały się jakieś MP w Lekkiej Atletyce czy coś. Obsługa miła.
Hotel nowy, wiec meble i wyposażenie w bdb stanie, pokój dość duży
Na minus - głośna klimatyzacja/wentylacja, problem znany, trochę ciężko zasnąć, hotel ewidentnie nic z tym nie robi, inny minus to windy, strasznie powolne, małe, jak było dużo ludzi, to ewidentnie nie dają rady.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1749 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 88  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group