Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#6381 PostWysłany: 23 Lut 2017 17:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2711
HON fly4free
Ciekawostka jaką zauważyłem podczas rezerwacji hotelu w Krakowie: czy zdaniem Accor biznesmeni lubią przepłacać?

Załączniki:
Nov.jpg
Nov.jpg [ 92.63 KiB | Obejrzany 592 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
#6382 PostWysłany: 23 Lut 2017 17:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2017
Posty: 194
Zbanowany
Nigdy nie widziałem, aby biznesowa była tańsza niż jakaś inna taryfa ze śniadaniem. :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6383 PostWysłany: 23 Lut 2017 17:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Nie wiem czy ta bizensowa czegoś nie ma extra? Kiedyś coś tam było typu pokrowce na garnitur czy coś takiego. Ale nie zagłębiałem się w temat.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6384 PostWysłany: 23 Lut 2017 17:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2017
Posty: 194
Zbanowany
Nie mogę korzystać z Places, ponieważ konto Facebook mam zarejestrowane na innego e-maila, niż ten na którym mam swoje główne konto Accorhotels. Dodatkowym problemem, jest to, że na e-mailu z FB też mam konto ale ze statusem Blue etc. Ktoś wie, jak połączyć Places z kontem Accor, które jest na innym e-mailu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6385 PostWysłany: 23 Lut 2017 17:44 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Oferta Dzień dobry w Krakowie jest ofertą promocyjną, śniadanie jest za 1 zł w tej ofercie. Stawka biznesowa ma śniadanie po normalnej cenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6386 PostWysłany: 23 Lut 2017 17:45 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
W Places powinines podać nr karty i powinno działać. Ja też mam inny mail w accor i fb. Ewentualnie napisz do nich - tylko to może potrwać, bo mi numer karty w Places zmieniali chyba z pół roku :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6387 PostWysłany: 23 Lut 2017 18:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2230
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Spał ktoś w Novotelu w Dubaju. Mam pewien problem z hotelem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6388 PostWysłany: 23 Lut 2017 18:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 633
niebieski
co do stawki dla biznesu - tak naprawde jest to stawka dla korpo ludzi jezdzacych w delegacje, a nie dla przedsiebiorcow. Chodzi o to ze sniadanie nie jest oddzielnie naliczane na fakturze tylko wliczone w cene noclegu. a ze nocleg bedzie drozszy to juz zmartwienie firmy a nie delegowanego pracownika...

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6389 PostWysłany: 23 Lut 2017 19:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
[quote="dziabulek"]Coś się pozmieniało w Goldzie? Dokonałem właśnie check in online i po skończonym wyświetlił mi się taki komunikat. Kilku rzeczy brakuje.
Nie wiem czy to nie jakaś standardowa formułka, bo ja gdy zrobiłem online check-in w ibisie miałem identycznie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6390 PostWysłany: 23 Lut 2017 20:47 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3240
srebrny
Łukasz napisał(a):
co do stawki dla biznesu - tak naprawde jest to stawka dla korpo ludzi jezdzacych w delegacje, a nie dla przedsiebiorcow. Chodzi o to ze sniadanie nie jest oddzielnie naliczane na fakturze tylko wliczone w cene noclegu. a ze nocleg bedzie drozszy to juz zmartwienie firmy a nie delegowanego pracownika...

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka


Niezupełnie - pracownik wypisując rozliczenie delegacji składa pośrednio oświadczenie czy dostał śniadanie.
Można oczywiście być "tanim cwaniakiem" i rzucać się na kilka EUR (dosłownie) w podróży zagranicznej i pewnie jakieś 10 zł w krajowej, tylko dlatego że śniadanie nie zostało wyszczególnione na fakturze, ale jest to oszustwo.

Tylko czy dla 10 zł warto przypinać sobie etykietę oszusta ? ;-p
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
#6391 PostWysłany: 23 Lut 2017 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2326
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Za granicą to już może być akurat niezła kasa przy długim pobycie :)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6392 PostWysłany: 23 Lut 2017 21:03 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6234
HON fly4free
SPLDER napisał(a):
Niezupełnie - pracownik wypisując rozliczenie delegacji składa pośrednio oświadczenie czy dostał śniadanie.
Można oczywiście być "tanim cwaniakiem" i rzucać się na kilka EUR (dosłownie) w podróży zagranicznej i pewnie jakieś 10 zł w krajowej, tylko dlatego że śniadanie nie zostało wyszczególnione na fakturze, ale jest to oszustwo.

Tylko czy dla 10 zł warto przypinać sobie etykietę oszusta ? ;-p
śniadanie w podróży krajowej to aż 7,50 zł - 25% diety (30 zł)
w delegacji zagranicznej - 15%. stawki różne dla różnych krajów. np dla Niemiec (dieta 49 €) śniadanie to 7,35 €
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6393 PostWysłany: 24 Lut 2017 01:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 633
niebieski
o czym wy wogole piszecie? za 10 zl to sobie kawe mozna kupic a nie zjesc sniadanie w hotelu.

Poza tym piszecie pewnie o ustawowych stawkach minimalnych. W roznych korpo maja rozne stawki czesto kilkakrotnie wyzsze. Natomiast abstrachujac od powyzszego to piszac o stawce biznesowej tylko stwierdzalem jak jest. Jest to powszechne. Na podobnej zasadzie dzialaja np niektore stacje benzynowe, ktore za zatankowanie tira oferuja bonusy kierowcy, np obiad gratis. Myslicie ze taki kierowca potraca to sobie pozniej z diety? :) Nie mi oceniac moralnosc korzystajacych z tego. Na tym forum bywaly opisywane znacznie gorsze szwindelki ;)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6394 PostWysłany: 24 Lut 2017 01:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
to sie nazywa 'zaradność'. Jak mówiło stare przysłowie - tym chata bogata, co przyniesie tata... ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6395 PostWysłany: 24 Lut 2017 11:13 

Rejestracja: 23 Sty 2013
Posty: 32
Witam,

czy cos sie zmienilo jesli chodzi o wykorzystanie punktów Rewards do rezerwacji jeśli chodzi o terminy?
własnie przegladam Mercure w Gdyni i ten sam pokój do 24.03 włącznie mogę opłacić punktami, od 25.03 już nie, a np wyrywkowe terminy wakacyjne znowu tak.

Az regulaminy czytałem, ale nic mnie nie naprowadziło na trop, dlaczego tak jest.

pzdr.
p
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6396 PostWysłany: 24 Lut 2017 12:15 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 447
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
@‌Garmond‌ stawka "Dzień dobry w Krakowie" została przygotowana na wydarzenie:
http://www.leclubaccorhotels-vip-events-poland.com/pl/offers/fashion-show-mercure
Załącznik:
zaproszenie.jpg
zaproszenie.jpg [ 93.98 KiB | Obejrzany 808 razy ]

pozostało jeszcze 15 zaproszeń
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6397 PostWysłany: 24 Lut 2017 12:42 

Rejestracja: 27 Mar 2012
Posty: 253
niebieski
Marco Manno napisał(a):
Spał ktoś w Novotelu w Dubaju. Mam pewien problem z hotelem.


Spałem :)...
Jaki masz problem? :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Marco Manno lubi ten post.
 
      
#6398 PostWysłany: 24 Lut 2017 12:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
Tomasz Wróblewski napisał(a):
Zarezerwowałem dwa pokoje - dwie osobne rezerwacje, ale w tym samym terminie - 4/5 lutego.

Jeden pokój - zaliczona 1 noc i punkty; drugi pokój - są punkty statusowe i rewards, ale noc = 0.
Z tego co pamiętam, pisaliście o tym, że w mojej sytuacji zaliczy dwie noce (jeden pokój był dla mnie, drugi dla znajomych, ale z mojego konta).

To normalna sytuacja, czy reklamować?

Ma to jakieś znaczenie jak zarezerwuje dwa osobne pokoje - jeden dla mnie drugi dla znajomych w tym samym dniu i hotelu na jednej rezerwacji z mojego konta? Chodzi mi o kwestie zaliczenia punktów. Czy lepiej rezerwowac kazdy pokoj na osobnej rezerwacji, ale każdy z mojego konta?
Dodatkowo jak rozliczy punkty bonusowe +500, dla każdego pokoju osobno czyli +1000, czy za calosc jeden raz czyli +500 (chodzi mi o tą promocję wiosenną)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6399 PostWysłany: 24 Lut 2017 13:06 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Dostaniesz punkty podstawowe za dwa pokoje a bonusowe raz, czyli 500 pkt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6400 PostWysłany: 24 Lut 2017 13:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2230
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
mileq napisał(a):
Marco Manno napisał(a):
Spał ktoś w Novotelu w Dubaju. Mam pewien problem z hotelem.


Spałem :)...
Jaki masz problem? :D


Sprawa wyglada następująco. Zarezerwowaniem pokój w Novotelu trade Center, z opcja przedpłaty podałem wszystkie dane karty. Która została zaakceptowana . Po paru dniach okazało się ze nie ściągnęli mi ani 1 dolara. Dowiedziałem się tutaj na forum ze nie które hotele trzeba płacić ręcznie ( hotel ściąga należność za jakiś czas ) napisałem do nich z prośba czy jest taka możliwość aby mi ściągnęli teraz odpisali ze tak i wysyłają mi jakiś link do płatności zewnętrznej. Dodatkowo nie uwzględnili mi punktów które chciałem wykorzystać... Ogólnie koszmar.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group