Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#5341 PostWysłany: 20 Paź 2016 14:11 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
@‌BusinessClass‌, nie musisz zamazywać nazwy hotelu, bo tylko w jednym miejscu w PL można dostać 21 pkt za dwie noce :-D
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
 
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#5342 PostWysłany: 20 Paź 2016 14:12 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Tam, gdzie na mapie nie oznaczono Metra Centrum :evil: musiałem doklejać tak bardzo ważną stację
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5343 PostWysłany: 20 Paź 2016 14:18 

Rejestracja: 25 Mar 2010
Posty: 974
Loty: 31
Kilometry: 89 760
niebieski
Na tej mapie trudno zaznaczyć stację metra Centrum ... Ale za to Stadion Narodowy trafiony w punkt :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5344 PostWysłany: 20 Paź 2016 14:19 

Rejestracja: 11 Gru 2011
Posty: 679
niebieski
Charles napisał(a):
Przychodzi w mailu z tytułem "Exclusive benefits for our Gold and Platinum members only"


Ja mam bardziej swojsko :)
"Wyjątkowe korzyści wyłącznie dla uczestników Gold i Platinum"

ps. po raz pierwszy widzę w formularzu takie możliwości tytułowania gościa, jak ktoś chce może bez problemu być m.in. Sułtanem, Generałem, Baronem, Qeen, Prime Minister...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5345 PostWysłany: 21 Paź 2016 20:20 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
pemat napisał(a):
klimas napisał(a):
pemat napisał(a):
za LL - New Participating Hotels x4, m.in. Ibis Gdańsk Stare Miasto

Połączy się ta oferta z 10k? bo mam akurat tam porobione rezerwacje i nie wiem czy nie warto ich anulować i zrobić jeszcze raz zapisując się do tej również.
mi kiedyś się takie promocje połączyły, ale ostatnio accor chyba bardziej restrykcyjnie na to patrzy - stawiałbym, że się nie połączą


Raz dwa trzy..... accor wciąż łączy :D

21/10/2016 21/10/2016 Boost September 2016 0 2500
21/10/2016 21/10/2016 ibis Extra Saver 0 100
21/10/2016 21/10/2016 NEW OPENINGS x4 0 300
21/10/2016 21/10/2016 Points Accelerator 0 76
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#5346 PostWysłany: 23 Paź 2016 09:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Czy przy zmianie statusu w programie sami wysyłają nowa kartę czy trzeba to zamówić w systemie ? Wiem że karta nowa jest już w apce :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5347 PostWysłany: 23 Paź 2016 09:42 

Rejestracja: 25 Sie 2013
Posty: 222
niebieski
2000 punktów dla pobytów w nowych i odnowionych hoteli w Hiszpanii i Portugali ( 4x500)
Members can earn 500 bonus points for their first four stays between October 12 – December 31, 2016, that are booked October 12 – November 12.
http://www.accorhotels.com/gb/leclub/ho ... xtor=AL-40


Podwójne punkty za pobyty we Włoszech i Grecji
Le Club AccorHotels has launched a “Delicious Stay” offer for stays in Italy & Greece between October 13 – January 8, 2017.
http://www.accorhotels.com/gb/leclub/ho ... xtor=AL-40
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5348 PostWysłany: 23 Paź 2016 11:09 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
pawfazi napisał(a):
Czy przy zmianie statusu w programie sami wysyłają nowa kartę czy trzeba to zamówić w systemie ? Wiem że karta nowa jest już w apce :)

Trzeba zamówić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5349 PostWysłany: 23 Paź 2016 11:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 776
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
@‌pawfazi‌ miałem zmianę statusu pod koniec sierpnia, w tym tygodniu karta dotarła z automatu (nie musiałem zamawiać).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5350 PostWysłany: 23 Paź 2016 11:59 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Czyli jak zwykle - w Accorze nigdy niczego nie wiadomo na pewno, nawet gdy sami coś potwierdzają ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5351 PostWysłany: 23 Paź 2016 12:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 776
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
@‌boots‌ ja nawet chciałem zamówić kartę, ale tą opcję "Otrzymaj swoją kartę pocztą" miałem zmienioną na coś w stylu: "Niedługo otrzymasz swoją nową kartę".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5352 PostWysłany: 23 Paź 2016 12:34 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
A u mnie była opcja otrzymania karty pocztą - po kontakcie z obsługą powiedziano mi, że sami nie wysyłają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5353 PostWysłany: 23 Paź 2016 21:42 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
maxima napisał(a):
impreza w Krakowie z darmowym noclegiem

Cytuj:
Wielkie otwarcie hotelu Mercure Kraków Stare Miasto

20 października dołącz do naszej uroczystej ceremonii otwarcia hotelu Mercure Kraków Stare Miasto i przekonaj się na własne oczy jak przeszłość i przyszłość zbiega się w jednym miejscu!

Zaproszenia są bezpłatne oraz obejmują nocleg w hotelu dla dwóch osób dn. 20 października 2016.
Jedna osoba może zdobyć maksymalnie jedno dwuosobowe zaproszenie.

Zespół Le Club AccorHotels ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa na uroczyste otwarcie hotelu Mercure Kraków Strare Miasto, które odbędzie się 20 października 2016, o godzinie 18:30.

Ceremonię otwarcia poprowadzi Ula Chińcz. W programie zaplanowaliśmy dla Państwa niezapomniane wrażenia! Atrakcją wieczoru będzie ekskluzywny koncert Natalii Nykiel. Podczas bankietu Szef Kuchni zadba o Państwa podniebienia, a nasz zespół hotelowy zaprosi na zwiedzanie hotelu.

O zdobyciu dwuosobowych zaproszeń decyduje kolejność zgłoszeń. Zaproszenia są bezpłatne - nie zdobywa się ich poprzez wymianę punktów Le Club AccorHotels oraz obejmują nocleg w hotelu dla dwóch osób.

Jedna osoba może zdobyć maksymalnie jedno dwuosobowe zaproszenie.

Głównym motywem wydarzenia jest PopArt, z tego powodu gorąco zachęcamy Państwa do przybycia w strojach i dodatkach nawiązujących do tego stylu.

Tylko dla Uczestników Le Club AccorHotels o statusie Platinum!


Wróciłam z tej imprezy. Generalnie nie mam na co narzekać ;) hotel nowy itp. Sam event bardzo fajny.
Na początku przekąski i ciepłe dania serwowane w salach konferencyjnych. Potem były przemówienia prezesów, kierownictwa hotelu, władz miasta itp. Cały czas dostępne przekąski i napoje, w tym alkohole. Na półpiętrze dostepne sushi, bar z alkoholami i fotograf robiący zdjęcia stylizowane.
Potem ok 20 zaczęło się zwiedzanie hotelu, w którym nie brałam udziału.
Ok 21:15 koncert Natalii Nykiel.
Potem pokaz mody w holu hotelu. Po zakończeniu cały czas dostępne przekaski i alkohole w restauracji Wine Stone. Bardzo dobre jakościowo rzeczy. Był stoiska win ze Srebrnej Góry, azotowe czary mary (bita śmietana, bazyliowe chipsy), stoisko z szynką hiszpańską, do tego sery, osobny chłopak wyciskający świeże soki z jabłek.
Od ok 22 dyskoteka na parkingu podziemnym - tam również przekaski i alkohol. DJ grał muzykę, były hotele i kanapy.

Generalnie event bardzo udany i bardzo mi się podobało. Ogromna ilość jedzenia, alkoholi, przekąsek. Każdy zdecydowanie mógł znaleźć coś dla siebie. Zdecydowanie polecam!!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#5354 PostWysłany: 24 Paź 2016 05:56 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1284
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
Image

Potrójne punkty w Szwecji

http://www.accorhotels.com/gb/leclub/ho ... xtor=AL-40

OFFER VALID FOR STAYS FROM : 24/10/2016 TO 31/12/2016
RESERVATION FROM : 24/10/2016 TO 31/12/2016
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5355 PostWysłany: 24 Paź 2016 08:35 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
Cytuj:
Wielkie otwarcie hotelu Mercure Kraków Stare Miasto (...) 20 października 2016, o godzinie 18:30.
maxima napisał(a):
Wróciłam z tej imprezy... Generalnie event bardzo udany i bardzo mi się podobało... Zdecydowanie polecam!!
polecasz event, który się już odbył? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5356 PostWysłany: 24 Paź 2016 09:34 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
Polecam na przyszłość wzięcie udziału w takich eventach :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pemat lubi ten post.
 
      
#5357 PostWysłany: 24 Paź 2016 10:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Dziwna sprawa, pokazała mi się nowa data ważności karty. Z tego co liczyłem to dopiero czwarty pobyt mi ja przedłuży a ten nie jest zakończony.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5358 PostWysłany: 24 Paź 2016 18:49 

Rejestracja: 23 Mar 2016
Posty: 49
jasiub napisał(a):
wiz napisał(a):
Możecie tak na szybko polecić jakiś fajny hotel sieci Accor spełniający poniższe warunki ?
- pobyt z 2 dzieci (6/12 lat)
- blisko morza
- południe Europy
- niedaleko lotniska

Na pełnym legalu 2+2 w zasadzie jest możliwe tylko w Novotelach, rzadko w Mercure i Sofitelach (nie podstawowe pokoje), nigdy w Ibisach. Nocuję z 2ką dzieci niezależnie od pojemności pokoju i nikt mnie nigdy nie wyrzucił, ale to też kwestia komfortu. Jedynym miejscem, w którym miałem pewne nieprzyjemności był hotel, który spełnia resztę Twoich kryteriów - Ibis Barcelona Mataro - pokój jest 2+ 1 dostawka, blisko plaży (5 min. na piechotę), do Barcelony dobry dojazd kolejką. Ale właśnie tam czepiano się (jeden jedyny raz) mojej dwójki dzieci, że niby w Hiszpanii są przepisy dotyczące ilości metrów na osobę i nie mogą zameldować czwartej osoby.


Dzięki... hotel na pierwszy rzut oka wydaje się idealny. Szkoda, że masz złe doświadczenia akurat związane z tym hotelem :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5359 PostWysłany: 24 Paź 2016 18:50 

Tjw1978 napisał(a):
Ja z innej beczki.
Proszę o dodanie u góry listy saloników.

Tajlandia:
Pullman Bangkok Hotel G
Novotel Bangkok Siam
Novotel Bangkok Platinum Pratunam


A ja polecam Novotel Bangkok Sukhumvit 20. Nowiutki i czyściutki ;) Doskonała lokalizacja przy linii SkyTrain i Metra.

Szczegółowo opiszę we właściwym wątku ale dodam jedynie, że jest Sky Lounge dla LCAH Platium.
Kawa, herbata, przekąski, mac z internetem itp.
ImageImageImage

Pokoje też na poziomie

ImageImage

Hotel jeszcze jest na wykończeniu i za miesiąc będzie gotowa strefa SPA i roof bar na 26 piętrze. Póki co dyspozycji kącik dla dzieci, siłownia i basen zew.
Image


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#5360 PostWysłany: 24 Paź 2016 19:08 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Tez myślałem o tym hotelu, ale cena o 40% niższa, dodatkowo śniadania i według mnie lepsza lokalizacja, przemówiły za innym novotelem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group