Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#4941 PostWysłany: 27 Wrz 2016 11:04 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
bez przesady - bukowałam noclegi dla obcych ludzi, nie pojawiłam się w hotelu i oni dostawali przywileje ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
#4942 PostWysłany: 27 Wrz 2016 11:08 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Zależy od hotelu, u mnie było różnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4943 PostWysłany: 27 Wrz 2016 11:13 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
tak jak cały program, pewnie niektórzy szukają byle pretekstu, zeby nie dawać przywilejów.

Ewentualnie można napisać do hotelu, że żona przyjedzie z dzieckiem pierwsza, bo masz sprawy na mieście i czy mogą potwierdzić przywileje dla niej ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4944 PostWysłany: 27 Wrz 2016 11:18 

Rejestracja: 13 Maj 2016
Posty: 106
Dziękuję za odpowiedzi, kierunek "pok. 3 os" jest chyba najrozsądniejszy.
R.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4945 PostWysłany: 27 Wrz 2016 11:42 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Najrozsadbiejsze jest napisanie do hotelu. Bylem w tym hotelu i obsługa jest na bardzo wysokim poziomie jak i sam hotel. Jeśli masz Platyne to jestes tam traktowany jakbyś ja faktycznie miał. Korespondencja z hotelem powinna wszystko wyjaśnić.
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr uważa post za pomocny.
 
      
#4946 PostWysłany: 27 Wrz 2016 15:45 

Rejestracja: 15 Wrz 2016
Posty: 4
Odnośnie tego czy za piąty pobyt wpadnie 5 tys. punktów, z bloga Loyalty Lobby od jednego z użytkowników: Got reply from Accor support confirming that 15k promo is restricted to members in mainland China. Tak więc pozostaje marne 10tys. za 4 pobyty. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4947 PostWysłany: 27 Wrz 2016 17:18 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
A ja mam pytanie co do wymeldowania się zamiast rano późnym wieczorem dnia poprzedniego. Czy będzie to stanowiło problem przy zaliczeniu pobytu do promocji?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4948 PostWysłany: 27 Wrz 2016 17:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
@‌Washington‌ Opłać pobyt podczas check in, weź rachunek. Wyjedź kiedy chcesz, kartę-klucz zostaw w pokoju. Zadzwoń rano, że tak się spieszyłeś, że zatrzasnąłeś kartę w pokoju jak się wyprowadzałeś w pośpiechu, i już mogą go posprzątać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Washington lubi ten post.
 
      
#4949 PostWysłany: 27 Wrz 2016 17:25 

Rejestracja: 28 Maj 2015
Posty: 146
Washington napisał(a):
A ja mam pytanie co do wymeldowania się zamiast rano późnym wieczorem dnia poprzedniego. Czy będzie to stanowiło problem przy zaliczeniu pobytu do promocji?

Właśnie w weekend przetestowałem nocleg w hostelu w Ibis Warszawa - zameldowałem się po czym od razu zostawiłem kartę/klucz w skrzynce do express check out. Dzisiaj na koncie pojawiło się 21 punktów za nocleg .. plus 500 Boost September 2016 :D
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#4950 PostWysłany: 27 Wrz 2016 19:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
a co myślicie o zapisaniu się tylko do promocji chinskiej. wpadnie chociaż 10k pkt?

Wyslane z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4951 PostWysłany: 27 Wrz 2016 19:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1393
niebieski
Ja bonusowych punktów za hostel opłacony voucherem nie dostalem:(
Podobno Accor przyznawał dziś punkty za Torcidę,tylko zatytułowane "quiz Accor" czy coś takiego.Ci co wcześniej nie dostali mogą zerknąć na swoje konto.
Góra
 Profil Relacje PM off
Pacyfa lubi ten post.
 
      
#4952 PostWysłany: 27 Wrz 2016 19:33 

Rejestracja: 12 Gru 2014
Posty: 328
srebrny
Nie jestem mega specjalistą w Accorze, dopiero zaczynam się w to bawić i w związku z tym mam pytanie. Zapisałem się na promocję 4 x 2 = 8000 a oprócz tego zapisałem się na promocję, którą otrzymałem na maila 3 x 1 = 500 + 1000 + 2000. W ten weekend odbyłem jeden pobyt dwudniowy i dostałem takie punkty
Come back more, earn more 500
Boost September 2016 500
Points Accelerator 59
Hotel Mercure 245
Czy to znaczy, że za jednym razem zaliczyło mi te dwie promocje i jest szansa, że przy następnych pobytach będzie tak samo? Ma to dla mnie znaczenie, bo gdyby tak było to nie musiałbym "robić" tych dwóch osobnych nocy z indywidualnej oferty, tylko zaliczyłbym tą promocję przy okazji pobytów w promocji 4 x 2.
Z góry dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4953 PostWysłany: 27 Wrz 2016 19:35 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
Na to wygląda. A tak się nazywała właśnie twoja promocja z maila?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4954 PostWysłany: 27 Wrz 2016 19:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
@‌ZENNNEK‌ Faktycznie - naliczyli mi tylko 100 punktów, ale zawsze to coś 8-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4955 PostWysłany: 27 Wrz 2016 19:42 

Rejestracja: 12 Gru 2014
Posty: 328
srebrny
No właśnie nie bardzo mogę się tam jakiejś nazwy doszukać. Jest napisane Zyskaj więcej punktów! i opis oferty. Jest jej numer, ale nie ma z kolei numeru przy opisie punktów. A ta promocja 4 x 2 w opisie ma nazwę Boost September 2016?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4956 PostWysłany: 27 Wrz 2016 19:46 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
tak, Boost September 2016 to 4x 2 noclegi
jaki masz numer promocji?
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez maxima, 27 Wrz 2016 19:49, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4957 PostWysłany: 27 Wrz 2016 19:47 

Rejestracja: 15 Wrz 2016
Posty: 4
pawfazi napisał(a):
a co myślicie o zapisaniu się tylko do promocji chinskiej. wpadnie chociaż 10k pkt?

Wyslane z telefonu


Moim zdaniem, jeżeli w swoich bieżących ofertach masz promocję o numerze 47179, to punkty powinny wpaść, bo ten numer jest właśnie przypisany do promocji 10 tys. punktów za 4 pobyty. Nie mogę tego jednak jednoznacznie potwierdzić, bo ja najpierw zapisywałem się do promocji ogólnoświatowej, a dopiero potem do chińskiej. Może jednak jest ktoś, kto zapisywał się tylko do chińskiej wersji i odbył już pobyt i może potwierdzić to co napisałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4958 PostWysłany: 27 Wrz 2016 19:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2012
Posty: 160
Loty: 171
Kilometry: 313 106
Mam dwie rezerwacje jednodniowe tym samym hotelu, dzień po dniu.
Musiałem tak rezerwować, bo w poniedziałek dostępne były tylko twiny a we wtorek same double i nijak nie mogli pozamieniać pokoi. Podczas pobytu Pokój musiałem zmienić, ale fakturę mam jedna.
Pytanie: zalicza mi to do promocji September boost czy nie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4959 PostWysłany: 27 Wrz 2016 19:54 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
nie zbadane sa wyroki Accora :evil: :twisted:

w którejś z poprzednich edycji miałam 4 noclegi rozbite na 2x2 - nawet zrobiłam check out, ale na końcu dali mi 1 fakturę - niestety zaliczyło mi jako 1 pobyt, zamiast jako 2.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4960 PostWysłany: 27 Wrz 2016 19:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2015
Posty: 215
ZENNNEK napisał(a):
Podobno Accor przyznawał dziś punkty za Torcidę,tylko zatytułowane "quiz Accor" czy coś takiego.Ci co wcześniej nie dostali mogą zerknąć na swoje konto.

Rzeczywiście pojawiła się dzisiaj pozycja "Quiz Le Club AccorHotels", ale co ciekawe to pomimo wcześniej zaliczonej "Torcida Le Club AccorHotels" (taka sama liczba punktów).
Cały Accor :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group