Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu: [b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym: [b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: [b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: [b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): [b].......[/b]

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? [b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): [b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: [b].......[/b]

Inne uwagi: [b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1753 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 88  Następna
Autor Wiadomość
#741 PostWysłany: 17 Lip 2016 08:28 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 339
Kilometry: 501 360
@michzak @boots

Bezpłatny parking w Kielcach? Z tego co pamiętam, to wołali chyba 20 zł i wjeżdza sie na jakiś parking podziemny. Przy wielu można parkować bezpłatnie, ale stawiając gdzieś pod hotelem, a nie na samym parkingu hotelowym. Tutaj w Wałbrzychu zaraz przed hotelem jest duzy bezpłatny parking, wyglądający jak hotelowy, a należący do galerii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#742 PostWysłany: 17 Lip 2016 10:53 

Rejestracja: 30 Paź 2015
Posty: 19
Mercure Karpacz, Jelenia Góra, Cieszyn, Ibis w Bielsku mają hotelowe parkingi bezpłatne oraz płatne ;)

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#743 PostWysłany: 17 Lip 2016 11:09 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
@Roku

Cytuj:
Bezpłatny parking w Kielcach?

Tak, jest.

Cytuj:
Tutaj w Wałbrzychu zaraz przed hotelem jest duzy bezpłatny parking, wyglądający jak hotelowy, a należący do galerii.

Jest też hotelowy bezpłatny, ale mały.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#744 PostWysłany: 17 Lip 2016 20:19 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Nazwa hotelu:ibis Kielce

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:zgadnij

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:2x welcome, upgrade do pokoju... na 4. piętrze :D darmowe wymeldowanie do 18.30(!)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:ibis - tyle wystarczy :D fajnie duży prysznic

Inne uwagi:parking na zewnątrz jest darmowy, polecam knajpkę Ale Szama na śniadania (od 11 w niedzielę), która jest w okolicy. Na pewno do hotelu wrócę - jestem zaskoczony ile rzeczy można zobaczyć w województwie Świętokrzyskim!

Załączniki:
1.png
1.png [ 932.87 KiB | Obejrzany 7290 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#745 PostWysłany: 18 Lip 2016 12:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
Nazwa hotelu: Mercure Gdańsk Posejdon (wcześniej Orbis Posejdon)

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Welcome drink (dla dwóch osób). Opakowanie 4 sz. Rafaello. Późniejsze wymeldowanie o 15.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel ma bardzo dobre położenie, kilkadziesiąt metrów od plaży (ale to nie jest pierwsza linia brzegowa). Obsługa na recepcji bardzo przyjazna i miła. Pokój standardowy, łóżka wygodne, balkon, komplet kosmetyków w łazience. Na wstępie były dwie butelki wody, które były później uzupełniane. Kawa/herbata do zrobienia w pokoju - również codziennie uzupełniane. Hotel mogę polecić zarówno na weekend jak i na dłuższe pobyty. W razie niepogody jest kryty basenik (średniej wielkości) i sauny parowa i sucha oraz siłownia. Dobre było to, że późniejsze wymeldowanie mogło być na dowolną godzinę, bez żadnych problemów. Minusem jest restauracja czynna tylko do 22.30 - to wg mnie za krótko, szczególnie w sezonie. Plusem w restauracji są w tym sezonie 2016 "Targi Wina" - najtańsza butelka kosztuje już od 24 zł - jak na zakup w hotelu to niewiele. No i kuchnia bardzo dobra w restauracji.

Inne uwagi: Jako ciekawostka. W pobliżu (kilkaset metrów) jest Restauracja PARKOWA. Tuż przy wejściu/wyjściu na plażę. Wieczorami w wakacje codziennie są tam organizowane dyskoteki na wolnym powietrzu, gdzie wstęp jest za free, a "napoje" kupuje się z budkach. Jest sporo stolików. Grają głównie DISCO POLO, czasami niemieckie kawałki i inne popularne utwory, ale w sobotę jest tyle ludzi, że tłok w okolicy. Zabawa jest ciekawa. Jak ktoś lubi, to można poskakać :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#746 PostWysłany: 18 Lip 2016 13:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
Nazwa hotelu:Ibis Styles Berlin Ost

Twój status w programie lojalnościowym:silver

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standardowy dwuosobowy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:welcome drink dla 1 osoby (w barze ostatecznie dostaliśmy dla 2 osób); zaproponowano również późne wymeldowanie (nie korzystaliśmy)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Private Sales

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel rezerwowałam ze względu na położenie we wschodnim Berlinie, ale bez przekonania do tej konkretnej lokalizacji. Ostatecznie lokalizacja okazała się świetna (podobna w stylu do Kreuzbergu i Friedrichshain, a o wiele czystsza i sprawiająca wrażenie bezpieczniejszej), a sam hotel bardzo dobry (chociaż widać, że łazienki były przy dostosowywaniu hotelu ruszane najmniej). Na pewno tam jeszcze wrócimy :)

Inne uwagi:Mimo wysokiego stopnia zadowolenia chciałabym podkreślić, że to raczej nie jest hotel dla osób, które odwiedzają Berlin po raz pierwszy - oddalenie od Alexanderplatz to ok. 20 minut, Potsdamer Platz - ok. 30 min, na ZOB jest prawie godzina podróży. Natomiast jeżeli ktoś chciałby eksplorować Berlin wschodni, albo po prostu poczuć lokalną atmosferę, to zdecydowanie polecam. W odległości 5-10 minut spaceru są dziesiątki knajp, restauracji i barów wszelkiej maści. W sobotę na Boxhagener Platz odbywał się targ z lokalnymi produktami, a przy Revaler Strasse odkryliśmy genialne zagospodarowane tereny poprzemysłowe. No i w okolicy jest muzeum gier komputerowych ;)
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#747 PostWysłany: 21 Lip 2016 23:44 

Rejestracja: 18 Wrz 2015
Posty: 51
Nazwa hotelu:Ibis Styles Bielsko-Biała

Twój status w programie lojalnościowym:Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: 2 vouchery na drinka, rabat na gastronomię oraz wymeldowanie o 15.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna z możliwością anulowania

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):.......

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Patrząc po obecnym pobycie to zdecydowanie nie, brudny pokój (plamy na ścianie, wykładzinie, odchodząca tapeta), poniszczone meble (a niby pokój po remoncie), śniadanie przyzwoite (nadal tematem przewodnim są jabłka - czyli dodatkowo były nalesniki i dodatki z jabłek, szarlotka, a jednego dnia był kompot jabłkowy

Inne uwagi:jeśli rezerwujesz za max 100PLN może być, powyżej szkoda pieniędzy i czasu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#748 PostWysłany: 24 Lip 2016 15:22 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1164
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Nazwa hotelu Mercure Villa Romanazzi Carducci Bari

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Welcome drink Dla 3 osób. Mieliśmy zarezerwowane 2 pokoje (jednosobowy i dwuosobowy standard) po rozmowie z menadzerem dostaliśmy dwie Suity na 7 pietrze, czyli całe piętro dla naszej trójki, ponieważ 7 piętro to tylko 2 wielkie apartamenty. Późniejsze wymeldowanie o 14.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Punkty +12 euro dopłaty W promocji Super Sale - 40%

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: zdecydowanie polecam, Hotel całkiem odizolowany od dzielnicy w której się znajduje (blisko dworca) otoczony jest ogrodem i zabytkowymi budynkami. Polecam super śniadania, rewelacyjny basen, czynny niby do 19 tej, ale wiele osob korzystało nawet do 20:30. Restauracja w hotelu wykwintna, z gwiazdka Michelin. Nie tania, ale po uzgodnieniu można płacić voucherami Accor. Polecam brać pokoje z widokiem na ogród, na druga stronę są z widokiem na tory.
Góra
 Profil Relacje PM off
futrzak uważa post za pomocny.
 
      
#749 PostWysłany: 24 Lip 2016 21:44 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 382
niebieski
Nazwa hotelu Mercure Opole

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Welcome drink, upgrade do pokoju superior, wstawka.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata): Private Sales

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Ogólnie jestem zadowolony z pobytu, otrzymałem pokój superior. Nie wiedzieć czemu, w pokoju nie było Nespresso. Jako wstawkę podano piwo browaru Namysłów, jabłko, Opolanki.

Nazwa hotelu Ibis Styles Wałbrzych

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Welcome drink

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata): pełna stawka

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Pokój dostałem z widokiem na zalesione wzgórze i ulicę. Obsługa jest młoda, prężna i miła. Warto zjeść coś na kolację w tym hotelu, dobrze karmią i mają różnie promocje na zestawy dań.

Nazwa hotelu Mercure Jelenia Góra

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Welcome drink, upgrade do apartamentu z balkonem, wstawka, list powitalny.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata): punkty + dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: w hotelu dostałem klucz do apartamentu z balkonem. W pokoju czekała wstawka w postaci owoców, czekoladki, dodatkowa butelka wody mineralnej i list powitalny. W cenie pokoju był też basen. Pobyt zaliczam do udanych. Atutem hotelu jest też darmowy parking.

Nazwa hotelu Novotel Wrocław

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Welcome drink, wstawka, list powitalny.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata): Private Sales

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: pokój dostałem standardowy, ale zacisznym miejscu, co ceni się przy pełnym obłożeniu hotelu i kilkoma autokarami na parkingu. Wstawka była świetna - kilka miseczek z owocami, wino czerwone. Parking niestety płatny - 25 złotych za dobę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#750 PostWysłany: 26 Lip 2016 15:25 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 339
Kilometry: 501 360
Nazwa hotelu Mercure Grand Hotel Alfa Luxemburg

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Welcome drink x1, ale tylko tańsze trunki, wstawka (duży talerz owoców), upgrade pokoju

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata): Private Sales dopłata + punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel jest dobrze położony, naprzeciw dworca kolejowego. Do starego miasta 15 minut piechotą, do instytucji unijnych 40 minut, albo co najmniej dwie linie autobusowe z dworca. Tuż obok liczne bary, lokale z jedzeniem, sklepy i Carrefour Express też. Hotel jest już stary, co szczególnie widać po pokojach, biurko z powycieranym blatem czy wykładzina również trochę już wiekowa. Dostaliśmy jednak wielkie pokoje z wielkimi łożami, z czyściutkimi łazienkami i kompletem kosmetyków. Wielki balkon, co trochę może krępować, bo dotyczy on wszystkich pokoi i niby można sobie zaglądać do pokoi, ale do naszego nikt nie zaglądał. Ogólnie jednak na plus i pokoje w porządku, choć niekoniecznie nowe i nowoczesne. Do czystości też nie ma się jak przyczepić. Śniadanie ok, spory wybór, z ciekawostek maszyna do robienia gofrów. Jednak o dziwo brak pomidorów czy ogórków, sporo owoców ale warzyw niekoniecznie. Ogólnie bym polecił, ciężko wymagać, żeby każdy hotel był nowiutki. Parking 20 eu :shock: co podobno jest tanio. Skorzystaliśmy, chociaż jeśli ktoś leci do Charleroi i jedzie do Luksemburga, to z samochodem więcej jest kłopotów i opłat niż z Flibco chociażby. Na recepcji mieliśmy mały zgrzyt przy wymeldowaniu, chcieli kasę za śniadanie dodatkowo a było ze śniadaniem płacone. Zanim zdążyłem w telefonie znaleźć rezerwację, oni znaleźli jednak u siebie, że to jednak było ze śniadaniem, więc odetchnąłem. Może za niska stawka była i nie spodziewali się że ze tyle są też pokoje ze śniadaniem czasem...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#751 PostWysłany: 26 Lip 2016 18:36 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 382
niebieski
Nazwa hotelu Ibis Styles Gniezno Stare Miasto

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: welcome drink

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata): pełna stawka opłacona w hotelu

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel jest położony w centrum miasta, około 5 minut spacerem do Rynku i Katedry. Przy hotelu jest parking, płatny 15 złotych za dobę. Hotel jest urządzony tematycznie, z elementami związanymi z historią miasta, portrety Królów. W pokojach na ścianach namalowane karty do gry, szachownica na stoliku. Pokoje urządzone skromnie, tanio, ale w pokoju jest to co potrzeba, np. gniazdka są tam gdzie trzeba i w dostatecznych ilościach, tak więc można ładować ile się sprzętu ma. Łazienki są ładnie urządzone, proste. O ile klapa do klozetu jest plastykowa i najtańsza jaka była, to umywalka jest już o ciekawym kształcie. Kabina prysznicowa jest wygodna do kąpieli. W pokoju brak kosza przy biurku, co jest minusem. Klimatyzacja działa, okna są na całą wysokość ściany, ale wąskie, za to otwiera się górna część okna. W tv brak kanałów z paczki Canal +. Śniadania są obfite, są dania na ciepło, wędlina, sery, pomidory na ciepło w pieprzu, owoce, napoje ciepłe i zimne oraz spory wybór ciast. Właściciel ma już chyba w mieśćie hotele i restauracje, więc to ciasto jest i firmowej ciastkarni. Z napojem powitalnym to było trochę i śmiesznie i żenująco. Pani na recepcji przy meldunku poinformowała mnie, że z racji karty w Le Club, należy mi się napój i że wypisze mi voucher, albo nie, powie koleżankce w barze. Po spacerze po mieście poszedłem do baru, powiedziałem, że chciałem skorzystać z napoju powitalnego. Okazało się, że pani w barze nie bardzio wiedziała o czym mówię. Po konsultacji z recepcją i z koleżanką na zapleczu, wystąpiła do mnie koleżanka z zaplecza z propozycją małego piwa albo lampki wina. Przy okazji zapytałą o numer pokoju i nakazała koleżance zapisać. Hotel chyba jeszcze nie przywykł, że to nie hotel marki "nazwisko właściciela" a sieciówka i że będą bywali goście ze statusami z jakiś tam kart. O wifi nie zostałem poinformowany, poza tym nie pytałem, bo mam swój internet mobilny, który się przeważnie lepiej sprawuje niż hotelowe wifi premium.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#752 PostWysłany: 26 Lip 2016 18:39 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Porada na przyszłość - ja w ibisach zawsze przenoszę sobie kosz z łazienki do pokoju, bo nie chce mi się chodzić do łazienki z każdym odpadem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#753 PostWysłany: 26 Lip 2016 20:17 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 382
niebieski
Problemem nie jest odległość do łazienki, a rozmiar kosza. Te łazienkowe są zbyt małe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#754 PostWysłany: 26 Lip 2016 20:43 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1760
srebrny
Nazwa hotelu: Ibis Kiev Centrum

Twój status w programie lojalnościowym: Silver

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: welcome drink

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata): stawka opłacona przedpłatą w ramach którejś z promocji

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel dobrze położony (chociaż w pewnej odległości od Majdanu/Chreszczatyku), bardzo łatwy dojazd z lotniska Żuliany, na które lata Wizzair (przystanek tramwaju 9 praktycznie 50m od hotelu, do tego marszrutki 368 i 805 mające przystanki niedaleko centrum Ukraina - kilkaset metrów). Do stacji metra odległość rozsądna - ale trzeba kawałek podejść lub podjechać trolejbusem (1 przystanek). Obsługa w recepcji na bardzo dobrym poziomie. Hotel miał praktycznie pełne obłożenie (jakaś grupa) ale byli w stanie przygotować mi pokój prawie 2 godziny wcześniej pomimo tego, że nie miałem do tego odpowiedniego statusu. Z restauracji/baru na 2-im piętrze korzystałem tylko na śniadaniach i tu miał miejsce jedyny zgrzyt-nie było mnie ani jednego razu na liście pokoi z wliczonym śniadaniem i zanim zabrałem się do jedzenia trzeba było to wyjaśniać z recepcją (zakończone pozytywnie ale jednak). Same śniadania znacznie przewyższają standardem inne Ibisy - być może to zasługa tradycyjnej wschodniej gościnności i tego, że na Ukrainie śniadanie znaczy coś innego niż we Włoszech:-) Wybór bardzo duży - na ciepło, zimno, słodko itd. Co do samego pokoju to trudno narzekać - poziom Ibis+ (z plusów duża kabina prysznicowa ze szklaną zasłonką, z minusów brak lodówki w pokoju ale w Ibisach to nic nadzwyczajnego). Przy rozsądnej cenie w promocji i ze śniadaniem można spokojnie polecić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#755 PostWysłany: 28 Lip 2016 16:32 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Nazwa hotelu:Ibis Dresden Bastei

Twój status w programie lojalnościowym:Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Wczesne zameldowanie ok. 10:00, Jeden voucher na napój powitalny dla każdej osoby (grupowy)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Punkty + dopłata (+dodatkowo płatny podatek miejski)

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):N/D

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel mieszczący się w jednym z trzech bliźniaczo podobnych budynków będących kompleksem hotelowym Ibis Dresden. Lokalizacja w centrum miasta, blisko dworca kolejowego (oferta drezdeńska z Wrocławia), ok. 10 minut spacerem do najważniejszych atrakcji Drezna. Pokój bardzo mały, wąskie pojedyncze łóżka (twin room), mikroskopijna łazienka. Czysto, personel miły i uczynny. Ale... Próba zapytania o późne wymeldowanie zakończyła się rozczarowaniem. Recepcjonistka nieustępliwie informowała o tym, że najpóźniejsze jest możliwie do godz. 14:00. Zapewne z powodu sprzątania, jak ktoś już na to zwrócił uwagę przy okazji opisu pobytu w innym hotelu. Jak widać, niektóre hotele mają swoje priorytety ;)

Inne uwagi:Rezerwacja zrobiona z dużym wyprzedzeniem, ale chyba w dość mocno obłożonym terminie (czego nie było widać w hotelu), stąd cena za trzy noclegi ok. 165e. + podatek miejski 6e. Jeśli korzystanie z programu lojalnościowego nie jest najważniejsze, warto rozejrzeć się za ofertą innych hoteli w porównywalnej cenie. Można też skorzystać z nieco droższego, stojącego nieopodal Pullmana.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#756 PostWysłany: 28 Lip 2016 17:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Właśnie wybieram sie niedługo do tego 3-hotelu. W przeciwieństwie do Pullmana o którym wspomniałeś, tutaj są 3 i 4 osobowe pokoje. A konkretniej w dwóch z trzech wiec wcale nie jestem pewien czy one są na pewno identyczne w środku. Korzystałeś ze śniadań? Tłoczno?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#757 PostWysłany: 28 Lip 2016 18:11 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Wszystkie trzy budynki są podobne z zewnątrz, prawie identyczne. Wewnątrz zapewne mogą się różnić, zwłaszcza Lilienstein jest chyba najbardziej leciwy pod tym względem, za to ma najlepszy widok na starówkę (jeśli można to nazwać widokiem). Zdaje się, że najlepsze opinie ma Koenigstein (ten środkowy). Tylko w nim jest bar, w którym można zrealizować vouchery na welcome drinki. Te większe pokoje dla 3-4 osób mają dodatkowo część wypoczynkową i usytuowane są od czoła budynków, okna wychodzą bezpośrednio na Prager Strasse. Na ogół nie korzystam ze śniadań w Ibisach, wiec trudno mi coś doradzić w tym względzie. Tłok pewnie zależy od obłożenia, a te Ibisy wyglądaj na mocno wycieczkowe. Prócz Pullmana w Dreźnie warto też rozważyć Mercure (trochę na uboczu centrum) oraz od niedawna Swissotel (w ścisłym centrum), a spoza Accora np. NH Hotels, zwłaszcza ten przy Altmarkt.
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ uważa post za pomocny.
 
      
#758 PostWysłany: 29 Lip 2016 08:19 

Rejestracja: 07 Sie 2014
Posty: 21
Konigstein i Bastei praktycznie identyczne, ale Lilienstein odstaje od nich. Zdecydowanie bardziej leciwy, dziwny układ łóżek w pokoju w przypadku typu Twin. Na korzyść 2 poduszki na jedno łóżko, bo na tym plaskaczu w Konigstein spać się nie da. Widoku fajnego nie ma z żadnego z hoteli. Widok na starówkę to właściwie widok na wielopoziomowy parking z całą masą głośnych urządzeń wentylacyjnych.
Jadłem ostatnio śniadanie w Konigstein i tłoku nie było, ale ja jadam je dość wcześnie. Tam jest chyba dodatkowa sala na pierwszym pietrze również. Śniadanie dość przeciętne i nie warte swojej ceny, ale w gratisie mogą być. Jeśli ma się dodatkowo płacić to w okolicy jest masa knajpek i piekarni ze smacznymi śniadaniami.
Ostatnio pozmieniało się również jeśli chodzi o vouchery na welcome drink. Realizowane są już nie w barze, a w recepcji. Bierzesz sobie butelczynkę z lodówki stojącej przy recepcji. Piwko, winko, sekt, soki.
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ uważa post za pomocny.
 
      
#759 PostWysłany: 29 Lip 2016 09:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Dzięki panowie. Swisshotel jak na razie pokazuje że nie honoruje kart LC, czyli ani punktami płacić, ani punktów zbierać. A w Pullmanie chyba mi wyskoczyło że nie można więcej niż 2 osoby w pokoju, i musiałbym brać 3 pokoje. Ciekawostką jest to że hotel ma 3*, podczas gdy Ibisy w Niemczech bardzo często maja tylko 2 (niczym nie różni się od 3* we Francji czy innych krajach).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#760 PostWysłany: 29 Lip 2016 09:45 

Rejestracja: 07 Sie 2014
Posty: 21
Ten hotel na pewno na te 3 gwiazdki nie zasługuje. To typowa noclegownia dla zorganizowanych wycieczek. Chyba tylko cenę, która często najniższa nie jest tłumaczą tymi gwiazdkami.
Uważaj płacąc częściowo punktami przy rezerwacji, bo oni ostatnio robią problemy przy meldunku i żądają voucherów nie rozumiejąc istoty płacenia przy rezerwacji. Opłacenie kwoty punktami pojawia się u nich rano dopiero i przy wyjeździe już wszystko gra, ale trzeba się z nimi trochę naużerać. Sytuacje miałem 3-krotnie w ciągu ostatnich 2 m-cy.
Co do Pullmana są tam maleńkie pokoje i upchanie 2 osób nie jest łatwe :D A Mercure też ma 3 gwiazdki bodajże. Troche daleko od centrum jest, ale przez to tańszy jest, no i parking pod hotelem gratis.
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1753 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 88  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group