Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 127 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 31 Sie 2022 12:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Dzisiaj wpadła jakaś ankietka o wyrobach czekoladowych 15 min = 177 pkt

Załącznik:
ClubOpinions177.jpg
ClubOpinions177.jpg [ 38.09 KiB | Obejrzany 2634 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pawfazi lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#102 PostWysłany: 07 Wrz 2022 19:40 

Rejestracja: 25 Mar 2010
Posty: 974
Loty: 31
Kilometry: 89 760
niebieski
@danziger

Załapałem się :D

Generalnie po dłuższym okresie posuchy, od 3 miesięcy 300-400 punktów miesięcznie da się uciułać.
Góra
 Profil Relacje PM off
danziger lubi ten post.
 
      
#103 PostWysłany: 13 Wrz 2022 17:22 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Wypełniałem sobie jakiś tygodniowy dzienniczek o napojach, jakie piłem.
Pierwszy raz w Club Opinions.
W ankiecie podsumowującej ten dzienniczek po przejściu dalej otrzymałem komunikat błędu (wszystko wypełniałem z jednego komputera, podsumowującą również):

Dziękujemy za zainteresowanie uczestnictwem w naszych badaniach. Niestety nie możemy zarejestrować Pana/Pani udziału w tej ankiecie, ze względu na jeden z poniższych powodów:
Pan/Pani lub inna osoba korzystająca z tego samego komputera już wzięła udział w tej ankiecie.
Deklarowany przez Pana/Panią kraj zamieszkania nie zgadza się z lokalizacją komputera, z którego Pan/Pani obecnie korzysta. Korzystanie z serwera proxy lub sieci VPN może wpłynąć na kraj zamieszkania.
Jeśli ankiety zostały wypełnione niedbale lub niezgodnie z prawdą, wtedy nie przedstawiają wartości dla zleceniodawcy i nie mogą być wykorzystane. Z tego powodu nagroda za wypełnienie ankiety możne Panu/Pani nie przysługiwać.
Nasz system bezpieczeństwa wykrył, że osoba korzystająca z tego komputera prowadzi działalność niezgodną z regulaminem.
Podejrzenie lub faktyczne naruszenie Warunków ogólnych.


Żadne punkty oczywiście nie wpadły, ankieta zniknęła i jakby po temacie.

Napisałem do nich przez formularz, ale nie wiem, czy ktoś tam po drugiej stronie to obsługuje ;)
Ktoś z Was pisał kiedyś i uzyskał jakąś odpowiedź? I po jakim czasie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 13 Wrz 2022 19:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Ktoś pisał, że mu sie udało ugrać. Za dzienniczki potrafią fajne punkty wpaść, walcz.
Góra
 Profil Relacje PM off
cyberjarek lubi ten post.
 
      
#105 PostWysłany: 14 Wrz 2022 00:03 

Rejestracja: 07 Kwi 2022
Posty: 18
Loty: 1
Kilometry: 1 342
uzupełniliście kompletnie profil w 100%? Bo o dość dużo dziwnych i szczególowych rzeczy wypytują :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 14 Wrz 2022 07:52 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Tak, u mnie wszystko na 100% przez cały czas trwania dzienniczka.
Pozostaje czekać więc, czy ktoś odpisze z tego formularza :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 14 Wrz 2022 08:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1166
Loty: 363
Kilometry: 392 814
niebieski
Ja od samego początku tego programu mam wszystko wypełnione na 100%. Raz na jakiś czas wchodzę i uzupełniam. Dodana niegdyś karta gold, teraz platinum. Nigdy, ani razu nie miałem żadnej ankiety, tym bardziej żaden punkt nie wpadł na konto All.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 14 Wrz 2022 10:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Ja nie mam w pełni uzupełnionego, a ankiety i tak wpdają
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 14 Wrz 2022 14:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 824
niebieski
cyberjarek napisał(a):
Wypełniałem sobie jakiś tygodniowy dzienniczek o napojach, jakie piłem.
Pierwszy raz w Club Opinions.
W ankiecie podsumowującej ten dzienniczek po przejściu dalej otrzymałem komunikat błędu (wszystko wypełniałem z jednego komputera, podsumowującą również):

Dziękujemy za zainteresowanie uczestnictwem w naszych badaniach. Niestety nie możemy zarejestrować Pana/Pani udziału w tej ankiecie, ze względu na jeden z poniższych powodów:
Pan/Pani lub inna osoba korzystająca z tego samego komputera już wzięła udział w tej ankiecie.
Deklarowany przez Pana/Panią kraj zamieszkania nie zgadza się z lokalizacją komputera, z którego Pan/Pani obecnie korzysta. Korzystanie z serwera proxy lub sieci VPN może wpłynąć na kraj zamieszkania.
Jeśli ankiety zostały wypełnione niedbale lub niezgodnie z prawdą, wtedy nie przedstawiają wartości dla zleceniodawcy i nie mogą być wykorzystane. Z tego powodu nagroda za wypełnienie ankiety możne Panu/Pani nie przysługiwać.
Nasz system bezpieczeństwa wykrył, że osoba korzystająca z tego komputera prowadzi działalność niezgodną z regulaminem.
Podejrzenie lub faktyczne naruszenie Warunków ogólnych.


Żadne punkty oczywiście nie wpadły, ankieta zniknęła i jakby po temacie.

Napisałem do nich przez formularz, ale nie wiem, czy ktoś tam po drugiej stronie to obsługuje ;)
Ktoś z Was pisał kiedyś i uzyskał jakąś odpowiedź? I po jakim czasie?


Wczoraj napisałem do nich, bo po 15 min wypełniania ankiety, odrzucili mnie (miała trwać 15 min, więc byłem przy końcowych pytaniach. Dziś odpowiedź, że naliczą mi pełną stawkę punktów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 14 Wrz 2022 21:05 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Mi dziś odpisali, że... ankieta polegała na uzupełnianiu każdego dnia, a ja nie wypełniłem wszystkich.
Tylko, że wypełniłem, wszystkie dni w kalendarzu były koloru zielonego. ;) Następnym razem zrobię sobie zrzut na koniec (człowiek uczy się całe życie).

A najlepsze, że rano (kilka godzin przed odpowiedzią od nich) dostałem też ankietę: "ostatnia szansa na uzupełnienie ankiety z dziennika", klikam i... to samo, ten sam błąd, że już wypełniłem, albo oszukuję, albo albo... Po tym wypełniłem jeszcze normalną standardową ankietę na inny temat bez żadnego problemu, więc ban na konto to nie jest. Taka to ostatnia szansa ;)

Cóż pozostało, odpisałem im mniej więcej to co wyżej i zobaczymy co dalej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 25 Sty 2023 12:19 

Rejestracja: 13 Maj 2016
Posty: 106
Club Opinions przysłał mi wczoraj zaproszenie do rejestracji - o dziwo mam tam konto od 2 lat, rejestracja przebiegła poprawnie (!) pomimo tego samego nr klienta, zaliczył mi 600 pkt startowych (po pierwszej udanej ankiecie) - teraz czekam aż pojawią się na koncie.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#112 PostWysłany: 25 Sty 2023 12:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
A u mnie wręcz przeciwnie. Też dostałam zaproszenie mimo że mam konto od dawna, natomiast przy próbie rejestracji pojawia się informacja, że konto już istnieje i rejestracja jest niemożliwa. Żeby było ciekawiej, przy próbie logowania mam komunikat, że konto wygasło.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 25 Sty 2023 13:01 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1065
srebrny
U mnie podobnie. Nie wiem po co oni mi to po raz kolejny przysyłają...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 15 Lut 2023 21:58 

Rejestracja: 25 Mar 2010
Posty: 974
Loty: 31
Kilometry: 89 760
niebieski
@cyberjarek

I jak się skończyła Twoja historia?

Ja miałem dzienniczek z napojami od 1 do 7 lutego, wszystko klepnięte, żadnych komunikatów o błędzie. Miało być 50 pkt plus jakiś bonus (bliżej nieokreślony). Do dziś nic nie wpadło.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 16 Lut 2023 20:15 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Coś tam jeszcze im odpisałem, że to niepoważne etc. i w końcu ulegli, dodali punkty i zaznaczyli, że dostanę zaproszenie za kilka tygodni do takiego samego badania.
I po kilku tygodniach faktycznie dostałem takie badanie. Tym razem zrobiłem zrzut ekranu z ostatnią ankietą i dzienniczkiem na zielono ;)
Wczoraj zacząłem kolejne badanie z napojami.

Po drugim, po kilku dniach napisałem do nich, czy tym razem jest wszystko OK - odpisali, że widzą, że jest OK, a punkty zostaną przyznane w ciągu kilku tygodni, po zamknięciu badania.
Taka też była informacja przy wczorajszej ankiecie kwalifikującej: 6-8 tygodni (jak dobrze pamiętam). Punkty wpadły po jakimś czasie bez upominania się już o nie.

Na Twoim miejscu odczekałbym te kilka tygodni i wtedy pisał przez formularz. Ewentualnie możesz, tak jak ja po drugiej, zapytać, czy wszystko z tą ankietą jest OK i czy punkty będą przyznane.
Góra
 Profil Relacje PM off
snooka lubi ten post.
snooka uważa post za pomocny.
 
      
#116 PostWysłany: 13 Mar 2023 21:54 

Rejestracja: 25 Mar 2010
Posty: 974
Loty: 31
Kilometry: 89 760
niebieski
Wszystko wpadło z automatu, łącznie 175 punktów, więc faktycznie warto się przy tych dzienniczkach starać.
Góra
 Profil Relacje PM off
cyberjarek lubi ten post.
 
      
#117 PostWysłany: 17 Mar 2023 23:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Czy też macie obsuwę z otrzymaniem punktów? Czekam tydzień a na koncie accor ani śladu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 17 Mar 2023 23:36 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
U mnie jakaś większa obsuwa była ze 2 tygodnie temu. Dziś w miarę na bieżąco, ostatnie punkty z 14 marca.
Góra
 Profil Relacje PM off
epikie lubi ten post.
epikie uważa post za pomocny.
 
      
#119 PostWysłany: 06 Maj 2023 10:57 

Rejestracja: 25 Mar 2010
Posty: 974
Loty: 31
Kilometry: 89 760
niebieski
-- 18 Mar 2023 12:29 --

U mnie tydzień temu był lekki poślizg (4-5 dni od ankiety), normalnie punkty wchodzą następnego dnia.

-- 06 Maj 2023 10:57 --

Czy ktoś z Was zakwalifikował się do udziału w "innowacyjnym wydarzeniu deliberacyjnym online EuComMeet", które rozpocznie się 10 maja?
Wygląda na to, że to grubsza sprawa i powinno wpaść sporo punktów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 30 Cze 2023 15:28 

Rejestracja: 23 Cze 2013
Posty: 53
Loty: 26
Kilometry: 63 654
snooka napisał(a):
-- 18 Mar 2023 12:29 --

U mnie tydzień temu był lekki poślizg (4-5 dni od ankiety), normalnie punkty wchodzą następnego dnia.

-- 06 Maj 2023 10:57 --

Czy ktoś z Was zakwalifikował się do udziału w "innowacyjnym wydarzeniu deliberacyjnym online EuComMeet", które rozpocznie się 10 maja?
Wygląda na to, że to grubsza sprawa i powinno wpaść sporo punktów.


Ogólnie, postanowiłem, że sprawdzę, jak wychodzą te ankiety przy regularnym odświeżaniu kilka razy dziennie (głównie w pracy), na poważnie za temat zabrałem się 17.03.23 (z 2 tygodniową przerwą na urlop), więc można liczyć pełne 3 miesiące. Udało mi się pomyślnie zakończyć 96 ankiet, które dały mi łącznie 2525 punktów (więc przeliczając na vouchery jakieś 50 euro). Czy było warto? myślę, że nie ;) wiele razy miałem sytuację, że spędziłem nad ankietą powiedzmy 10 minut, klikałem "zakończ ankietę" i niestety nie zaliczało, jest to mega nie profesjonalne, wydaje mi się, że kwalifikacja do ankiety powinna być podczas 2,3 pytań, a nie po jej zakończeniu. Więc, jeśli komuś rzeczywiście brakuje kilkadziesięciu punktów do czegoś, to jak najbardziej, ale realnych zysków z tego na pewno nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off
dmirstek lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 127 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group