Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 624, 625, 626, 627, 628, 629, 630 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#12521 PostWysłany: 28 Lis 2022 21:24 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
boots napisał(a):
@kewatkO
Cytuj:
mija jest z Mercure ale wszędzie są takie same zasady

Nie, nie wszędzie.


Nie wiem czy nie wszędzie ja się jeszcze nie spotkałem z innymi zasadami a mam tych fotek już kilkanaście , nawet nie spotkałem się żeby były jakieś limity w ilości naliczania tych punktów do jakiejś tam górnej granicy ,co innego że w żadnym hotelu nie byłem dłużej niż tydzień więc pewnie nie zwracałem nigdy uwagi na takie limity jeżeli rzeczywiście są , ale patrząc z drugiej strony to raczej średnio sobie wyobrażam używanie tych samych ręczników np. przez 3 góra 4 dni i u mnie przy tygodniowym pobycie 1_2 sprzątania to jest minimum z minimum , oczywiście wszystko zależy ile przebywam w pokoju itp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#12522 PostWysłany: 29 Lis 2022 09:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1025
srebrny
pawfazi napisał(a):
Wrzucam jako ciekawostkę lub do testów, bo nie mogę sprawdzić z uwagi na status, a zapewne potrzebne jest mailowe zaproszenie.

Fast Track dla członków Accor Plus do końca 2022 roku (dla Silver i Gold - można otrzymać Golda lub Platynę): https://all.accor.com/promotions-offers ... r.en.shtml


Fast track ma się dobrze ;)
Reaktywacja tym razem w Chinach.
Oczywiście tylko dla Plus'ów, aczkolwiek oferta bardzo sensowna ;)

Podrzucam dwa linki:
https://www.accorplus.com/cn/zh-hans/of ... track2022/
https://all.accor.com/promotions-offers ... 21&lang=zh
Góra
 Profil Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.
 
      
#12523 PostWysłany: 30 Lis 2022 18:30 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
Niestety u mnie nie działa na gold
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12524 PostWysłany: 30 Lis 2022 18:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1025
srebrny
@kewatkO - A jesteś członkiem Accorplus czy tylko ALL (Accor Live Limitless)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12525 PostWysłany: 01 Gru 2022 12:56 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Czy ktoś coś wie na temat tegorocznego kalendarza adwentowego w wersji francuskiej / europejskiej? Bo to, zdaje się, najwyższy czas, aby się pojawił.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12526 PostWysłany: 01 Gru 2022 18:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Promocja: Season of ALL: Reward your getaway
Do zdobycia 1000 pkt Rewards wartych 20 EUR

Warunki:
- konieczna rejestracja,
- rezerwacja na min. 2 doby,
- z oferty można skorzystać max 1 raz.
- dotyczy krajów: Singapore, Indonesia, Malaysia, Phiippines, Maldives, South Korea, Japan, Thailand, Vietnam, Cambodia, Laos, Myanmar.

Czas na dokonanie rezerwacji: 01/12/2022 do 31/01/2023
Termin pobytów: 15/12/2022 do 31/03/2023

Dedykowany link: https://all.accor.com/loyalty-program/p ... s.en.shtml
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#12527 PostWysłany: 01 Gru 2022 21:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Promocja: Rozgrzej zimowe dni PODWÓJNYMI punktami Reward
Zarezerwuj swój zimowy wypad między 29 listopada a 6 stycznia, a otrzymasz od nas PODWÓJNE punkty Reward.

Warunki:
- konieczna rejestracja,
- rezerwacja na min. 1 dobę,
- z oferty można skorzystać max 3 raz.
- dotyczy krajów: Albania, Andora, Armenia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Francja, Gruzja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Izrael, Kazachstan, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia Północna, Malta, Mołdawia, Monako, Niemcy, Polska, Portugalia, Rumunia, Serbia, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Czas na dokonanie rezerwacji: 29/11/2022 do 06/01/2023
Termin pobytów: 05/12/2022 do 28/02/2023

Dedykowany link: https://all.accor.com/loyalty-program/p ... r.pl.shtml
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12528 PostWysłany: 01 Gru 2022 23:06 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
@ofer
Ja nie mam, ale żona ma i nietety nie zadziałało.

Wie może ktoś czy wystartował gdzieś kalendarz adwentowy accora bo nie wiem czy szukać czy może przegapiłem jakieś linki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12529 PostWysłany: 01 Gru 2022 23:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
@kewatkO
Na razie był tylko link do wersji US - jest w osobnym wątku:
kalendarz-adwentowy-accor-2022,1578,168441
Wersja EU/FR jeszcze póki co nie odnaleziona.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12530 PostWysłany: 02 Gru 2022 20:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Podwyższony cashback na TCB w wersji UK do 12.5%Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12531 PostWysłany: 03 Gru 2022 09:49 

Rejestracja: 04 Maj 2018
Posty: 18
Loty: 24
Kilometry: 51 067
kewatkO napisał(a):
@ofer
Ja nie mam, ale żona ma i nietety nie zadziałało.

Wie może ktoś czy wystartował gdzieś kalendarz adwentowy accora bo nie wiem czy szukać czy może przegapiłem jakieś linki.


To podzielę się swoim doświadczeniem z Accor Plus i Fast Track. Przechodziłem to parę dni temu.
Włączyłem Accor Plus przez spalenie 4000 pkt, ale nie dało się tego zrobić poprzez stronę (i potrzebny był kontakt z Supportem). Przede wszystkim poziom Traveller nie jest dostępny dla osób spoza regionu Asia&Pacific. Jednak warto było "powalczyć" z Tajskim wsparciem i poszło.
Kolejna sprawa - Fast Track. Wejście do niego wymaga "prywatnego zaproszenia mailowego". U mnie po uruchomieniu Accor Plus, takowe zaproszenie nie dotarło. I znów skontaktowałem się poprzez chat aby takowe zaproszenie otrzymać. Dotarło, trzeba się zarejestrować i na profilu pojawia się info "Fast Track".
Załączam zrzuty.

Od przyszłego tygodnia będę mógł sprawdzić działanie Accor Plus na miejscu w TH.

Załączniki:
zapro.JPG
zapro.JPG [ 93.01 KiB | Obejrzany 1429 razy ]
aaa111.JPG
aaa111.JPG [ 18.98 KiB | Obejrzany 1429 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#12532 PostWysłany: 03 Gru 2022 10:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Dzisiaj podwyższony cashback na TCB w wersji UK juz do 15%
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#12533 PostWysłany: 05 Gru 2022 23:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Punkty Accor można teraz przelewać do Flying Blue po kursie 1:1.
Za połączenie kont z FB dostaniemy 10 XP (Flying Blue) oraz 2 noce "elite status" (ALL) po pierwszej nocy lub pobycie.

https://travelingformiles.com/accor-all ... tio-of-11/
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#12534 PostWysłany: 06 Gru 2022 13:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Uzupełniając wpis @skrzata od 5.12.2022 do 15.12.2022 dodatkowy bonus za wymianę punktów +15%.

I tak np.:
Min. 2,000 Reward points = 2,000 Flying Blue Miles +15% Flying Blue Bonus Miles i.e., 2,300 Flying Blue Miles.
lub w drugą stronę
Min. 4,000 Flying Blue Miles = 1,000 Reward points +15% Reward Bonus points i.e., 1,150 Reward points.

Regulamin: https://img.static-fb.com/m/cecae8f984c ... 022_EN.pdf

Załączniki:
fblue.png
fblue.png [ 43.94 KiB | Obejrzany 1125 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
snooka uważa post za pomocny.
 
      
#12535 PostWysłany: 06 Gru 2022 20:25 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1163
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Obecnie punkty za najem w Europcar naliczone 21 dni od zwrotu auta. Napisałem tylko krótkiego maila do obsługi Europcar z prośbą o dopisanie punktów.

danziger napisał(a):
[q uote="Chupacabra"]Z punktami za wynajem aut z Europcar to jest jakaś paranoja.

Potwierdzam w pełnej rozciągłości. Kiedyś z punktami za wynajem samochodu w Europcar w Jordanii walczyłem chyba z pół roku. Po prostu zawziąłem się i postanowiłem, że tego tematu nie odpuszczę. Oparło się o polski oddział Accora i centralę Accor w Francji. Jakbym policzył maile w tej sprawie to pewnie z 30 by się zebrało. Na koniec historii w ramach courtesy points dostałem z centrali chyba z 3-4x punkty wynikające z wynajmu. Ale raczej dlatego, że wszyscy mieli dosyć moich maili. System Accor-Europcar generalnie nie działa lub działa bardzo źle.[/quote]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12536 PostWysłany: 09 Gru 2022 02:07 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
Dostałem info od Accora z zaproszeniem do ClubOpinions, niby nic ciekawego bo już większość z nas go ma i aktywnie korzysta z tej formy "doładowania" sobie konta w Acorze w tym również ja , no i właśnie to jest ta ciekawostka , mam tam konto (nawet 2) z poziomem Gold (wiem że słabo ,ale robię ankiety tylko jak mi się przypomni) , z ciekawości skorzystałem z przesłąnego linku i zarejestrowałem się jakby na nowo nagrodą ma być 600 punktów za wypełnienie 1 ankiety, ankieta już oczywiście wypełniona i jestem ciekawy czy punkty się naliczą .

Załączniki:
2022-12-09 (2).png
2022-12-09 (2).png [ 153.03 KiB | Obejrzany 895 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
bzdura27 uważa post za pomocny.
 
      
#12537 PostWysłany: 09 Gru 2022 09:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 664
srebrny
Te ankiety są dobrym rozwiazaniem gdy komus zaleźy na przedłużeniu ważnosci punktów o kolejny rok. Jedna ankieta i załatwione.

Warto się zarejestrować, bo tworzenie nowych użytkowników jest możliwe tylko w okreslonym czasie, gdy zbierze się odpowiednia liczba zamykają tą możliwosć. Tutaj jest link gdyby ktos potrzebowal:

https://www.clubopinions.pl/

Przy okazji: 600 punktow za pierwszą ankietę jest w przypadku konta Silver/Gold/Platinum, 300 dla Classic.
_________________
Moje relacje: WIetnam - taki piękny chaos
Singapur, Kuala Lumpur, Japonia
Meksyk: Relacje z podróży » Ameryka Północna » Ale Meksyk!
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#12538 PostWysłany: 09 Gru 2022 11:31 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1754
srebrny
@kewatkO - miałem podobną wątpliwość.

W listopadzie dostałem maila z zaproszeniem do Club Opinions, w którym mam już konto, z którego zresztą od jakiegoś czasu nie korzystałem. Korzystając z zaproszenia założyłem kolejne na innego maila i po jakichś 2-3 tygodniach naliczyli mi 500 pkt. (nie wiem skąd 600 pkt. - w moim zaproszeniu była mowa o 500...) więc przypuszczam, że w Twoim przypadku będzie podobnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12539 PostWysłany: 09 Gru 2022 13:33 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
@greg2014
No właśnie w moim emailu jest mowa o 600 punktach (zajrzyj na zrzut ekranu) jak w Twoim była mowa o 500 to tak jak piszesz dodali Ci tyle ile napisali, co do ponownej rejestracji to ja właśnie zarejestrowałem się na ten sam e-mail , nawet to samo hasło wpisałem i wszystko przeszło , zobaczymy co z tego wyjdzie , ostatnie punkty z wypełnionej ankiety mam na koncie naliczone 12 pazdziernika .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12540 PostWysłany: 09 Gru 2022 14:26 

Rejestracja: 25 Mar 2010
Posty: 974
Loty: 31
Kilometry: 89 760
niebieski
Ja nie dostałem, najwyraźniej zbyt dużo ankiet wypełniam. W ostatnich 2 tygodniach dostaję 2-3 dziennie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 624, 625, 626, 627, 628, 629, 630 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group