Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#11601 PostWysłany: 29 Kwi 2021 11:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Pewnie, że wyższy status ma sens.
W hoteliku można poprosić obsługę o zapakowanie jedzonka do siateczki z ryneczku Lidla, by zaoszczędzić troszku pieniążków na falafelka i piweczko.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
potek7 uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#11602 PostWysłany: 29 Kwi 2021 11:31 

Rejestracja: 27 Lut 2015
Posty: 408
niebieski
Saloniki w Budapeszcie w Mercure (City Center i Korona) oraz Novotel Centrum są bardzo przyjemne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
potek7 uważa post za pomocny.
 
      
#11603 PostWysłany: 29 Kwi 2021 12:28 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 762
Loty: 139
Kilometry: 288 511
srebrny
Właśnie myślę głównie o Azji: Bali, Tajlandia, Wietnam, ale też np. Bukareszt - tu jeszcze nie byłem. Dziękuje za Wasze opinie.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11604 PostWysłany: 29 Kwi 2021 13:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 776
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Poza dostępem do Executive Lounge, to Platyna czasami daje jeszcze inne korzyści - przykładowo: w Grand Mercure Danang otrzymałem limuzynę (+napoje i owoce) z kierowcą, który obwoził mnie po turystycznych atrakcjach miasta i okolic, a Mercure Chiang Mai darmowy transfer lotnisko-hotel-lotnisko.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#11605 PostWysłany: 29 Kwi 2021 14:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
@Kalispell masz na mysli to BMW 5 czy faktycznie zakupili teraz limuzyne dla hotelu ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11606 PostWysłany: 29 Kwi 2021 14:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
@potek7 zależy ile noclegów będziesz na siłę dobijał, jeśli kilka i planujesz podróże po Azji to warto. Ja sobie chwalę platynę ze względu na saloniki ale też każdorazowy upgrade, często do najwyższej kategorii, mimo że zawsze rezerwuję najtańszy pokój.
W Europie faktycznie lipa z salonikami, spotkałam chyba tylko w Sofitel Budapeszt i w Mercure Ostrava. Ten ostatni ze skromnym wyborem ale miło wspominam ze względu kameralność, można się rozłożyć na kanapie i popijać piwko przez parę godzin, innych gości poza nami tam nie widziałam.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#11607 PostWysłany: 29 Kwi 2021 16:31 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 762
Loty: 139
Kilometry: 288 511
srebrny
Będzie mi brakować kilka noclegów, ale dobiję do platyny. Czekam teraz na fajne loty do: Dubaju, Tajlandii, Wietnamu. Bali już ogarnięte. To będzie kolejne miłe doświadczenie.

I jeszcze jedno: czy faktycznie śniadania w hotelach Accor w krajach azjatyckich są za darmo?
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11608 PostWysłany: 29 Kwi 2021 18:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Info ze strony:

ALL Platinum status
Once you reach ALL Platinum membership status, you will enjoy free breakfast wherever you stay in Asia Pacific; either in the executive lounge, or in the hotel restaurant if the hotel does not have a lounge. Registered guests sharing your room are also invited to enjoy breakfast with you.

Platinum members also receive two Suite Night Upgrades. Suite Night Upgrades are booked in advance, and guaranteed. Earn a third Suite Night Upgrade at 18,000 Status points, and then an additional one with every 4,000 Status points − up to 12 a year.


https://www.accorplus.com/en/benefits/more-rewards
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#11609 PostWysłany: 30 Kwi 2021 09:33 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
Jeszcze odnośnie foodcartel to dodatkowo cenę można zbić o kolejne 5% na hasło DILER SMAKU (zamiast 10% jest wtedy 15%).
Góra
 Profil Relacje PM off
pawfazi lubi ten post.
 
      
#11610 PostWysłany: 30 Kwi 2021 19:05 

Rejestracja: 18 Sie 2019
Posty: 24
@potek7 jak myślisz o Azji to polecałabym zdobyć platynę jeżeli nie będziesz musiał się za dużo nastarać
Miałam okazję na razie tylko na pobyt w Tokio (Pullman + Ibis), ale czytałam dużo opinii na anglojęzycznym forum i wychodzi na to, że tam traktują ludzi ze statusami znacznie lepiej niż w Europie.
Powiedziałabym nawet, że jakbyś nie miał żadnego statusu, a planował jeździć po Azji to warto kupić tego Golda (tj. kartę Ibis Business).

Oczywiście musisz sobie odpowiedzieć, gdzie głównie będziesz podróżować, w jakich kategoriach hoteli. co jest dla Ciebie ważne, za co możesz zapłacić, a co będzie miłym bonusem jeżeli otrzymasz to za darmo.
Moje doświadczenie jest takie:
- jeden pobyt w Paryżu ze startowym statusem
- ok. pół roku podróżowania po Polsce z szybką zmianą statusu na silver i gold
- rok z platyną
- rok karty Business Plus (masakra, czasem miałam widoczne wyższe ceny niż ludzie bez statusu)
- 2020 z diamentem (niezwykle się przydał :lol: )
- w Polsce odwiedziłam 33 hotele z sieci (sporo wielokrotnie), a kolejne 13 mam nadzieję zaliczyć w tym roku (pomijając ibisy budget i moje miasto będzie to już większość)
- niewiele wyjazdów zagranicznych - Tokio, Edynburg, Petersburg, Budapeszt, Paryż, Rzym, Catania, Marsylia (chociaż tutaj aż 4 hotele) - jakoś tak się złożyło, że z reguły nocowałam poza siecią

W Europie dużo zależy od tego jaką wewnętrzną politykę przyjmie hotel.
Jednak uśredniając to mam wrażenie, że im wyższy status tym chętniej hotele patrzą na Twoje potrzeby. Pierwsze doświadczenie w Paryżu było średnie (chciałam zmienić pokój i wymagało to bardzo wielu negocjacji z kimś kto średnio mówił po angielsku).
A później było coraz lepiej, chociaż na początku jak dzwonili do mnie po wejściu do pokoju z pytaniem jak mi się podoba i czy wszystko w porządku to byłam zaskoczona.
Nawet jak hotel niby nie ma jak robić upgrade (Ibisy) to może dać Ci pokój narożny, który z reguły jest trochę większy i jakąś wstawkę. Ibis Łódź dodał ręcznik do twarzy i było to super, bo chyba zrezygnowali z ręczników do rąk. Do tego czajnik, duża szklana butelka wody i magnes. Fajniejsze powitanie niż w sąsiednim Novotelu, ale polecam obydwa hotele :)

Jak wchodziły nowe statusy to widziałam w wewnętrznej prezentacji jakieś statystki ile uczestników jest na którym poziomie i szacowali też ile będzie z tego nowego. Goldy są bardzo popularne. Czasem jak uda się podejrzeć listę rezerwacji w hotelu (np. wydrukowaną na sali śniadaniowej) to widać, że na 20 klientów 8 zrobiło rezerwację poza Accor, 4 to silver, 2 to gold no i jeszcze jakąś platyna się trafi. Trochę strzelam, bo dobrze tego nie pamiętam.
Jak rozmawiałam z Novotel Warszawa Centrum to tam tych statusowym gości jest bardzo dużo, na tyle, że ciężko podejść indywidualnie do każdego, chociaż mają specjalny dział do tego. Doprowadza to do takiej sytuacji, że hotele najpierw priorytetowo traktują wyższe statusy, a Golda dopiero w następnej kolejności.
W tym samym hotelu na sali śniadaniowej jest wydzielona strefa Gold+ gdzie można dostać lepszy wybór herbat, świeże soki itp. Oczywiście zaraz przy szybie, z widokiem. Z reguły strefa jest zapełniona i ciężko tam złapać miejsce.
Podróżując po Polsce miejscami miałam nawet wrażenie, że Platyny są popularne.

Przechodząc do korzyści z wyższego statusu - nie mogę porównywać z tymi niższymi, bo większość podróży odbyłam na wyższych, ale opiszę te korzyści, które dostrzegłam.
Często, ale nie zawsze (wszystko zależy od hotelu, a czasem też przypadku):
- dostosowanie się do preferencji wpisanych w profilu (rodzaj wody czy herbaty, piętro, bliskość windy, żelazko w pokoju)
- wczesne zameldowanie nawet od 10 oraz późne wymeldowanie do 17 - czasem hotele przy zameldowaniu od razu pytają mnie o której chciałabym się wymeldować (podobno dla goldów jest dostępne jedno albo drugie, nie 2 na raz)
- lepsza karta drinków (nie dotyczy Novoteli w PL, ale zdarza się, że jest zróżnicowanie po statusie co mi akurat się podoba)
- lepsze pokoje (czasem najlepszy pokój w hotelu, czasem apartamenty, czasem zwyczajnie jedna kategoria wyżej, ale z reguły nawet jak hotel był pełen to dostawałam upgrade, również w Ibisach i Ibisach Styles)
- absolutny brak problemu ze zmianą pokoju w razie jakiś problemów (czasem też przekazanie bezpośredniego kontaktu do dyrektora hotelu na wszelki wypadek)
- zdarza się upgrade nie tylko dla jednego pokoju ale też pozostałych z tej samej rezerwacji (zależy gdzie, np. w Jeleniej Górze nie zadziałało, ale mieli pełne obłożenie)
- bezpłatny minibar w MGallery (w Marsylii były tam też przekąski)
- 10% zniżki w restauracjach w Mercure - tego mi brakuje w pozostałych hotelach, bo mało który daje to od siebie, a Novotele w Polsce ma ceny z kosmosu (MGallery we Wrocławiu ma taniej, a to jednak 5*)
- czasem niesamowite wstawki - butelki wina to już pewien standard, ale dostałam też gadżety związane z danym miastem (skarpetki, torby, kubki), płyty z muzyką, kolorowanki, fajne czasopisma, a ostatnio nawet whisky, kolczyki i notes moleskine
- w lepszych hotelach szansa na upgrade kosmetyków, albo szerszy ich wybór (np. Mercure Wrocław, MGallery Wrocław, Tokio)
- podobno czasem można zaparkować za darmo, ale nigdy nie korzystałam z parkingu więc w tym temacie się nie wypowiem
- wyprawka z jedzeniem na podróż (na razie tylko Novotel Poznań Malta, może wiedzieli, że czeka mnie długa podróż)
- obecnie jeszcze bezpłatne śniadania w weekendy na których sporo zaoszczędzam, ponieważ prywatnie wyjeżdżam głównie weekendowo
- zarezerwowany stolik na sali śniadaniowej (niektóre hotele wychodzą z taką propozycją, w sumie fajna opcja i zaczęłam korzystać, ale nigdy o to sama nie proszę)
- brak konieczności preautoryzacji karty aby móc zamawiać "na pokój" (chociaż nieliczne wciąż tego wymagały, nawet jak byłam już kolejny raz u nich i pracownicy sali śniadaniowej mnie pamiętali)
- saloniki w Azji - tutaj mogę opisać tylko Pullman Tokyo i opiszę go poniżej.

W tym Pullmanie nocowaliśmy jakieś 2-3 miesiące po jego otwarciu. Po podejściu do recepcji pracownik zaprowadził nas prosto do saloniku gdzie nastąpił miły checkin. Dostaliśmy upgrade, pokazali salonik, poinformowali o wszystkim i zaoferowali, że są do dyspozycji.
Jak niedługo się okazało - nie były to puste słowa, bo jak mieliśmy jakiekolwiek pytania to albo dostawaliśmy odpowiedź od razu, albo niedługo wydrukowane instrukcje czy mapka trafiały do naszego pokoju. Obsługa była perfekcyjna, chociaż część z nich pracowała tam krótko, bo hotel nowy. Zdecydowaliśmy się przedłużyć nasz pobyt i bez problemu zostaliśmy w tym samym pokoju chociaż wtedy było już duże obłożenie ze względu na zbliżającego się sylwestra.
Śniadania mogliśmy jeść w saloniku (kilka zestawów do wyboru, jak było więcej gości to chyba wystawili też zimną płytę) albo w restauracji. Polecam tosty francuskie, chociaż japońskie przysmaki też były dobre. Jak poszliśmy drugi raz i kolejne do restauracji to już nikt nas nie pytał o numer pokoju więc zostaliśmy zapamiętani.
Wieczorem przez 2h było happy hours w trakcie którego były dostępne przekąski i alkohole. Jeżeli było mało gości to przekąski przygotowywali dla każdego pojedynczo, a jak było ich więcej to coś wystawili. Alkohole w porządku, samoobsługa (chociaż oczywiście obsługa była gotowa pomóc). Raczej nie miało to na celu zastąpienie obiadu, a zaserwowanie podwieczorku/lekkiej kolacji.
Salonik był niewielki, ale dopiero 30.12 zrobiło się tam tłoczniej - hotel wtedy był prawie całkowicie zapełniony.
Na pewno jak wrócę do Tokio to część pobytu tam spędzę (a na część wybiorę Mercure żeby go przetestować). Jedyna dziwna rzecz to fakt, że kuponu na drinka nie dało się wymienić na część pozycji które były dostępne w saloniku. Taka dziwna oszczędność.

Kończąc długi wywód - jak planowałam wyjazd do Tajlandii to ze względu na przywileje patrzyłam właśnie na sieć Accor. Planowałam So/ Bangkok oraz Sofitel Krabi. W wielu hotelach na które patrzyłam docierałam do info, że salonik nie jest czynny cały dzień (a mi zależało na spokojnym miejscu do posiedzenia z laptopem). Niestety wyjazd został przełożony na niewiadomokiedy przez covid.
W sieci możesz znaleźć dużo opinii od innych statusowych podróżników i oczywiście zawsze warto zweryfikować je z hotelem, bo zasady się zmieniają. Są takie (np. w Tallinie), które przy dostępie do saloniku wydają śniadanie tylko w nim, a jak salonik zamknięty z jakiegoś powodu to śniadania nie ma...
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
5 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#11611 PostWysłany: 30 Kwi 2021 19:56 

Rejestracja: 05 Sty 2020
Posty: 53
@hoteluser świetny wpis, bardzo szczegółowo wszystko opisane. No i imponująca ilość odwiedzonych hoteli Accora.
Trzymam kciuki za Twoją podróż do Tajlandii, bo wspomniany SO/Bangkok to świetny hotel ze wspaniałą obsługą.
Góra
 Profil Relacje PM off
hoteluser lubi ten post.
 
      
#11612 PostWysłany: 03 Maj 2021 09:44 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 762
Loty: 139
Kilometry: 288 511
srebrny
Na razie w planach na ten i przyszły rok (po zdobyciu platyny): Kambodża, Wietnam i Tajlandia. Szukam na spokojnie lotów na październik, listopad do Kambodży. A platynę, przy podwójnych punktach i nocach covidowych, uda mi się do tego czasu zdobyć. Wszystkim bardzo dziękuje za uwagi i sugestie.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11613 PostWysłany: 07 Maj 2021 19:36 

Rejestracja: 27 Lut 2015
Posty: 408
niebieski
Nowe hotele punkty x4

Rezerwacja 03/05/2021 - 14/06/2021
Pobyt 03/05/2021 - 31/07/2021

W Polsce udział biorą.
IBIS STYLES BOLESLAWIEC,     
IBIS STYLES NOWY TARG
IBIS STYLES TOMASZOW LUBELSKI
MERCURE WARSZAWA URSUS STATION
MERCURE WIAZOWNA BRANT
RESIDENT SOPOT MGALLERY

https://all.accor.com/loyalty-program/p ... s.en.shtml
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
metia lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#11614 PostWysłany: 07 Maj 2021 19:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10934
HON fly4free
W maju w ramach promocji Limitless są:
HOTEL SANTA TERESA za 8,5k pkt
PULLMAN SP IBIRAPUERA za 5,1k pkt
NOVOTEL RJ BARRA DA TIJUCA za 3k pkt
MERCURE SP JK za 1,9k pkt
MERCURE ITAJAÍ za1 1,7k pkt

https://limitlesshotel.com/

----

Uzupełniając 1 post wyżej @Grzenio1970 najniższe ceny w okresie promocji:
221,37 zł IBIS STYLES BOLESLAWIEC
220,14 zł IBIS STYLES NOWY TARG
189,15 zł IBIS STYLES TOMASZOW LUBELSKI
161,60 zł MERCURE WARSZAWA URSUS STATION
152,00 zł MERCURE WIAZOWNA BRANT
607,81 zł RESIDENT SOPOT MGALLERY
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
metia uważa post za pomocny.
 
      
#11615 PostWysłany: 18 Maj 2021 08:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Na Quidco podwyższony cashback do 15%
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
cyberjarek uważa post za pomocny.
 
      
#11616 PostWysłany: 18 Maj 2021 10:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10934
HON fly4free
Przeżyj niezapomnianą przygodę i zdobądź 2x więcej punktów Reward
Ta oferta obowiązuje w przypadku każdego pobytu członka od 24/05/2021 do 30/06/2021 w jednym z hoteli uczestniczących w programie w Armenia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Francja, Gruzja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Izrael, Włochy, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Mołdawia, Północ Macedonia, Polska, Portugalia, Rumunia, Rosja, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Holandia, Ukraina i Wielka Brytania, zarezerwowanego między 17/05/2021 a 06/06/2021 g. 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (UTC+1).
Oferta może zostać wykorzystana jedynie 4 raz(y) przez uczestnika programu w okresie jej obowiązywania.

https://all.accor.com/loyalty-program/p ... d.pl.shtml
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
arti88 uważa post za pomocny.
 
      
#11617 PostWysłany: 22 Maj 2021 15:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Otrzymaj 3x więcej punktów za rezerwacje na lato – oferta ograniczona czasowo
Uwaga, uczestnicy programu ALL! Rezerwując teraz pobyt na lato, otrzymacie 3x więcej punktów Reward.

Okres pobytu 05/07/2021 - 05/09/2021


1. W odniesieniu do oferty x3 Wczesne lato obowiązują ogólne warunki programu ALL - Accor Live Limitless. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla uczestników programu ALL - Accor Live Limitless.

2. Aby skorzystać z tej oferty, uczestnicy programu lojalnościowego ALL - Accor Live Limitless muszą bezwzglęgnie zarejestrować się (między 18/05/2021 a 31/05/2021 g. 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (UTC+1)), klikając znajdujący się poniżej przycisk "Zapisz się", a następnie podążając za instrukcjami. Niniejsza oferta premiowa jest dostępna wyłącznie w przypadku rezerwacji dokonanych po rejestracji przeprowadzonej za pomocą przycisku logowania.

3. Oferta umożliwia uczestnikom programu ALL - Accor Live Limitless – niezależnie od ich statusu – uzyskanie x3 razy więcej punktów Reward za pobyt w jednym z hoteli uczestniczących w programie lojalnościowym ALL - Accor Live Limitless.
Liczba punktów uzyskiwanych przez uczestnika programu za pobyt kwalifikowany w hotelu jest określana na podstawie ogólnych warunków programu ALL - Accor Live Limitless oraz statusu Classic.
Po zakończeniu pobytu punkty zostaną naliczone w dwóch etapach:

1/ naliczenie punktów w ilości, którą uczestnik programu ALL - Accor Live Limitless uzyskałby, gdyby nie korzystał z oferty;
2/ naliczenie dodatkowych punktów Reward przyznawanych w ramach oferty, odpowiadających różnicy punktów Reward pozostałych do naliczenia w odniesieniu do liczby punktów, którą uczestnik programu ALL - Accor Live Limitless już otrzymał, aby uzyskać ostatecznie całkowitą liczbę punktów Reward uzyskiwaną po przemnożeniu przez 3.
Przykładowo, uczestnik programu ALL - Accor Live Limitless, który uzyskuje 250 punktów Status i 250 punktów Rewards za pobyt kwalifikowany otrzyma dodatkowo:

250 dodatkowych punktów Reward w ramach oferty umożliwiającej przemnożenie punktów X2
500 dodatkowych punktów Reward w ramach oferty umożliwiającej przemnożenie punktów X3
750 dodatkowych punktów Reward w ramach oferty umożliwiającej przemnożenie punktów X4
Oferta może zostać wykorzystana jedynie kilka razy przez uczestnika programu w okresie jej obowiązywania. Pierwszy pobyt zarezerwowany i wykorzystany po rejestracji w ofercie umożliwia uzyskanie punktów Reward zgodnie z warunkami oferty.

4. Ta oferta obowiązuje w przypadku każdego pobytu uczestnika od 05/07/2021 do 05/09/2021 w jednym z hoteli uczestniczących w programie w Armenia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Republika Czeska, Estonia, Gruzja, Niemcy, Węgry, Irlandia, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Mołdawia, Macedonia Północna, Polska, Rumunia, Rosja, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Szwajcaria, Niderlandy, Ukraina i Zjednoczone Królestwo, zarezerwowanego między 18/05/2021 a 31/05/2021 g. 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (UTC+1).

5. Pobyt musi obejmować co najmniej 1 nocleg(ów).
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#11618 PostWysłany: 23 Maj 2021 20:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Powyzej nie widzę, więc podaje link do rejestracji do promocji 3x:

https://all.accor.com/loyalty-program/p ... s.en.shtml?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
metia uważa post za pomocny.
 
      
#11619 PostWysłany: 23 Maj 2021 20:46 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
To ja dorzucę promo dla Francji, Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Grecji, Malty i Izraela.
https://all.accor.com/promotions-offers ... .en.shtml#
Lista hoteli: https://all.accor.com/middleware/pdf/13 ... r-2021.pdf
25% off and triple your Reward points
For stays from 17/06/2021 until 05/09/2021

Terms and Conditions - "RE Travel this summer" offer May 2021

Terms and conditions applicable to non-members ALL - Accor Live Limitless
When booking the "RE Travel this summer" offer, the customer agrees to have read and accepted the following conditions:
1. This offer is valid, subject to availability in the selected hotel, for any stay :
from June 17, 2021 to September 05, 2021 inclusive in one of the participating hotels (located in one of the following countries: France, Italy, Spain, Portugal, Greece, Malta & Israel) and booked between May 18, 2021 and May 31, 2021 23:59 Paris time (UTC+1). To find out which hotels are participating in the "RE Travel this summer" offer, please click on the link.
https://all.accor.com/promotions-offers ... r.en.shtml
- booked through Accor distribution channels (Accor websites, Accor All mobile applications, ALL reservation center, hotels) and traditional travel agencies using a GDS automatically connected with the Accor reservation center. You will not benefit from this offer if your stay is booked with a reseller or tour operator.
- No online prepayment required at the time of booking.
-The offer can be modified, cancelled or exchanged after the reservation is made, until 6:00 p.m. on the day of arrival.
2. Conditions of the offer
25% discount on the posted flexible rate, with or without breakfast, except for participating IBIS STYLES hotels in France including breakfast (for which the 25% discount is on the flexible rate including breakfast posted), subject to date and availability conditions. The discount does not apply to ancillary services, tourist tax and additional taxes to the tourist tax. Offer valid for a minimum stay of 2 nights.
3. The "RE Travel this summer" offer cannot be combined with other discounts or special offers. This offer does not apply to groups. This offer is subject to availability. General terms and conditions of sale apply for hotel specific public reserved rates.
4. This offer allows ALL - Accor Live Limitless points to be earned at participating hotels (see below)
Terms and conditions applicable to ALL - Accor Live Limitless members
By booking the "RE Travel this summer" offer, the customer agrees to have read and accepted the following terms and conditions:
1. This offer is valid, subject to availability in the selected hotel, for any stay :
from June 17, 2021 to September 05, 2021 inclusive in one of the participating hotels (located in one of the following countries: France, Italy, Spain, Portugal, Greece, Malta & Israel) and booked between May 18, 2021 and May 31, 2021 23:59 Paris time (UTC+1). To find out which hotels are participating in the "RE go this summer" offer, please click on the link.
https://all.accor.com/promotions-offers ... r.en.shtml
2. Conditions of the offer
25% discount on the flexible rate displayed, with or without breakfast, except for participating IBIS STYLES hotels in France including breakfast in the offer, subject to dates and availability. The discount does not apply to ancillary services, tourist tax and additional taxes to the tourist tax. Offer valid for a minimum stay of 2 nights.
3. The "RE Travel this summer" offer can only be combined with the "member rate" discount but cannot be combined with other discounts or special offers. This offer does not apply to groups. This offer is subject to availability. Terms and conditions apply for hotel-specific public reserved rates.
4. This offer allows ALL - Accor Live Limitless points to be earned at participating hotels (see below)
5. The ALL - Accor Live Limitless loyalty program terms and conditions apply to the "RE Travel this summer" offer for members who have booked this offer.
This offer allows ALL - Accor Live Limitless members, regardless of their status, to multiply by [3] their Reward points earned for a stay in one of the hotels participating in the ALL - Accor Live Limitless loyalty program.
The points earned are calculated on the basis of the value of the points credited to the member by the hotel, following an eligible stay, in application of the general terms and conditions of the ALL - Accor Live Limitless loyalty program and on the basis of Classic status.
At the end of the stay, points are credited in two stages:
1/ Crediting of points corresponding to the value of the points that the ALL member would have received if he/she had not taken advantage of the offer
2/ Crediting of additional Reward points granted within the framework of the offer, corresponding to the delta of Reward points remaining to be credited in relation to those which the ALL member has already received in order to obtain at the end of the two credits a total gain of Reward points multiplied by 3.
For example, an ALL member who has earned 250 Status Points and 250 Reward Points for an eligible stay will receive an additional
500 additional Reward points for this offer multiplying the points by 3.
6. Any consecutive stay (arrival and departure on the same day) at the same hotel will be considered a single stay. This single stay will only be eligible once for the "RE Travel this summer" offer.
7. For the purposes of this offer, a stay is considered to be one (1) reservation by an ALL - Accor Live Limitless member, regardless of the number of rooms included in the reservation. A reservation made by a member for multiple rooms will only be counted as one (1) stay. The first departure date is taken into account and the credit of Rewards and Status points is calculated.
In other words, an ALL - Accor Live Limitless member will earn points and eligible nights for the room they check out first.
8. You must provide your ALL - Accor Live Limitless loyalty card number at the time of booking and present your card to the hotel front desk upon check-in.
9. ALL - Accor Live Limitless Reward points will be credited to the member's account within 10 days of the end date of stay at the hotel.
10. If your stay qualifies for more than one offer, only the Reward points from the most generous offer (i.e., earning the most Reward points) will be credited.
11. Any stay paid for in whole or in part with Reward points will not be eligible for this offer.
12. In all communications with ALL call centers or customer service departments related to this offer, please reference the following: [013655].
Góra
 Profil Relacje PM off
metia lubi ten post.
metia uważa post za pomocny.
 
      
#11620 PostWysłany: 24 Maj 2021 08:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10934
HON fly4free
A ta promocja była tu?
"Uczestnictwo w programie ALL nigdy nie było korzystniejsze"
Oferta umożliwia uczestnikom programu ALL - Accor Live Limitless – niezależnie od ich statusu – uzyskanie 4 razy więcej punktów Reward za pobyt w jednym z hoteli uczestniczących w programie lojalnościowym ALL - Accor Live Limitless.
Oferta może zostać wykorzystana jedynie 1 raz przez uczestnika programu w okresie jej obowiązywania
Ta oferta obowiązuje w przypadku każdego pobytu członka od 03/05/2021 do 31/07/2021 w jednym z hoteli uczestniczących w programie (*poniższa lista), zarezerwowanego między 03/05/2021 a 14/06/2021 g. 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (UTC+1).
(B5M6) ADAGIO ACCESS BRUSSELS DELTA,
(B1A2) ADAGIO ACCESS FREIBURG,
(B1N2) ADAGIO LEICESTER,
(9721) ADAGIO LONDON STRATFORD ,
(B892) BERDS CHISINAU MGALLERY,
(B748) FAIRMONT GRAND HOTEL GENEVA,
(B671) HOTEL CASTLEFORD M62 J31,
(B831) HOTEL VALDEMARS RIGA,
(A0S4) IBIS AKTOBE,
(B670) IBIS BRIDGWATER,
(B1S0) IBIS BUCHAREST POLITEHNICA,
(A227) IBIS REGENSBURG ZENTRUM,
(B6Z2) IBIS STYLES ARLON,
(B3F6) IBIS STYLES BAYREUTH,
(B0I1) IBIS STYLES BOLESLAWIEC,
(B089) IBIS STYLES BUCHAREST CENTER,
(B5M3) IBIS STYLES DELFT CITY CENTRE,
(B636) IBIS STYLES DUNAREA GALATI,
(B3Y1) IBIS STYLES KLAGENFURT,
(B2S3) IBIS STYLES LHR AIRPORT EAST,
(B6D9) IBIS STYLES LIEGE GUILLEMINS,
(B5V2) IBIS STYLES LONDON SEVEN KINGS,
(B280) IBIS STYLES MAGDEBURG,
(B316) IBIS STYLES NOERDLINGEN,
(B3H5) IBIS STYLES NOWY TARG,
(B546) IBIS STYLES OFFENBURG CITY,
(B426) IBIS STYLES PARNDORF,
(B0I2) IBIS STYLES TOMASZOW LUBELSKI,
(B3H6) IBIS TIMISOARA CITY CENTER,
(B4B9) MAMA SHELTER LUXEMBOURG,
(B664) MERCURE ANTWERP CITY SOUTH,
(B7Z9) MERCURE CHUR CITY WEST,
(B7R5) MERCURE HAN SUR LESSE,
(B852) MERCURE HOTEL MÖNCHENGLADBACH,
(B665) MERCURE LIEGE CITY CENTRE,
(B740) MERCURE LUEBECK CITY CENTER,
(A9U6) MERCURE LUXEMBOURG OFF KIRCHBERG,
(B829) MERCURE MAINZ CITY CENTER,
(B2P5) MERCURE QUEENS HOTEL,
(B4B1) MERCURE TIMISOARA,
(A351) MERCURE WARSZAWA URSUS STATION,
(B895) MERCURE WIAZOWNA BRANT,
(B4T5) MOVENPICK HOTEL THE HAGUE,
(9255) MOVENPICK MOSCOW TAGANSKAYA,
(B4T0) MOVENPICK STUTTGART MESSE,
(B2Z3) NOVOTEL CAMBRIDGE NORTH,
(A9P4) NOVOTEL LEICESTER,
(A228) NOVOTEL REGENSBURG CENTRUM,
(B711) RESIDENT SOPOT MGALLERY,
(B7R0) RIXOS WATER WORLD AKTAU,
(B4S4) SWISSOTEL KURSAAL BERN

https://all.accor.com/loyalty-program/p ... s.pl.shtml
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group