Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#10941 PostWysłany: 02 Kwi 2020 23:02 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
pawi napisał(a):
@metia spoko, tylko te punkty do niczego Ci się nie przydadzą ;)

Mylisz się, przydadzą się do przedłużenia ważności punktów, u mnie data ważności punktów to 2.04.2021 :)
Góra
 Profil Relacje PM off
metia lubi ten post.
 
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#10942 PostWysłany: 02 Kwi 2020 23:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Nie myślałem pod tym kątem :) pzdr
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10943 PostWysłany: 03 Kwi 2020 12:06 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Dzisiaj dostałem to info, noclegi i punkty są już na koncie. Tak jak wcześniej przewidywałem w jednej z wersji rozważań, zrobienie Platyny przy obecnym Goldzie oznacza odbycie dodatkowych 45 noclegów. Dobre i to, choć w aktualnej sytuacji może okazać się niewykonalne. O punktach status nawet nie warto wspominać, bo zdobycie tych limitów jest możliwe jedynie przy bukowaniu drogich hoteli z górnej półki i płatnościach niepunktowych. Swoją drogą, Accor mógł po prostu przedłużyć obecne statusy do końca przyszłego roku. Tylko wówczas nie byłoby o co walczyć ;) Życzę zdrowia, dbajcie o siebie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10944 PostWysłany: 03 Kwi 2020 18:42 

Rejestracja: 08 Lis 2010
Posty: 68
Loty: 193
Kilometry: 361 281
Z innej beczki - ALL Accor znów zniknął z cashbacku w Goodie. Stan stały, przejściowy? Ktoś coś wie/słyszał?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10945 PostWysłany: 03 Kwi 2020 19:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Na czas taki jaki mamy każda sieć wstrzymuje wszelkie działania prosprzedażowe, Accor również
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10946 PostWysłany: 05 Kwi 2020 14:48 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
egg napisał(a):
Dzisiaj dostałem to info, noclegi i punkty są już na koncie. Tak jak wcześniej przewidywałem w jednej z wersji rozważań, zrobienie Platyny przy obecnym Goldzie oznacza odbycie dodatkowych 45 noclegów. Dobre i to, choć w aktualnej sytuacji może okazać się niewykonalne. O punktach status nawet nie warto wspominać, bo zdobycie tych limitów jest możliwe jedynie przy bukowaniu drogich hoteli z górnej półki i płatnościach niepunktowych. Swoją drogą, Accor mógł po prostu przedłużyć obecne statusy do końca przyszłego roku. Tylko wówczas nie byłoby o co walczyć ;) Życzę zdrowia, dbajcie o siebie :)



Earn stay: Hotel Mercure Karpacz Skalny
rachunek coś koło 1800zł naliczyli punkty w wysokości +968 punktów statusowych.
Niestety w tym roku już jestem silver i cały czas się zastanawiałem nad zakupem ibis business ale chyba jednak nie warto patrząc na to co się dzieje , ewentualnie jak w przyszłym roku spadnę na classica to będę rozważał zakup ,żeby wskoczył na Golda .
Góra
 Profil Relacje PM off
egg lubi ten post.
 
      
#10947 PostWysłany: 06 Kwi 2020 10:47 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 429
niebieski
Mam wątpliwości odnośnie polityki Accora odnośnie Covida:

https://all.accor.com/event/information.pl.shtml

Mam hotel na Sardynii na maj, nie zależy mi na anulacji, ale na przesunięciu. Dla Włoch jest wydzielony akapit z terminem rezerwacji tylko do 12.04 :shock: Trochę to mylące, ale rozumiem że rezerwacje poza tą datą i tak łapią się do zmiany (na podstawie Ogólne zasady dot. istniejących rezerwacji na pobyty do 31 maja 2020 r.)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10948 PostWysłany: 06 Kwi 2020 11:57 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 409
Musze pochwalic Ibis Budget Katowice.
Jeden mail, 2h i bezplatna zmiana (niezwracalne promo, 39pln) z czerwca na sierpien.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10949 PostWysłany: 06 Kwi 2020 15:30 

Rejestracja: 06 Kwi 2020
Posty: 1
Czy macie jakies doswiadczenie jak uzyskać zwrot pieniędzy za anulowaną rezerwację?

Anulowalam rezerwację w Mercure Wroclaw Centrum. Od anulacji minęły 3 tygodnie, środków nie ma na moim koncie. Hotel twierdzi, że środki są w drodze, ale że moze to potrwać do 2 miesiecy, co przecież jest niepoważne. Pośrednik, Przelewy24 przekazał mi informację, że na rachunku hotelu nie ma środków, aby zrealizować zwrot.

Customer care mi nie pomógł.

Czy macie jeszcze jakis pomysł, z kim się kontaktować zeby otrzymać zwrot pieniędzy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10950 PostWysłany: 06 Kwi 2020 18:31 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
qbk napisał(a):
Musze pochwalic Ibis Budget Katowice.
Jeden mail, 2h i bezplatna zmiana (niezwracalne promo, 39pln) z czerwca na sierpien.

To chyba rezerwacja jeszcze z ubiegłego roku? Dawno nie było w IB promo za 39 zł i chyba już nie będzie :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10951 PostWysłany: 06 Kwi 2020 18:43 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
Właśnie może teraz będzie. Hotele będą stały puste to jest accor będzie jakoś promował
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10952 PostWysłany: 06 Kwi 2020 19:20 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 409
egg napisał(a):
qbk napisał(a):
Musze pochwalic Ibis Budget Katowice.
Jeden mail, 2h i bezplatna zmiana (niezwracalne promo, 39pln) z czerwca na sierpien.

To chyba rezerwacja jeszcze z ubiegłego roku? Dawno nie było w IB promo za 39 zł i chyba już nie będzie :(


Tak, z września. Kupowana na TNMK.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10953 PostWysłany: 06 Kwi 2020 20:55 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
@qbk W sierpniu w Katowicach Off. Albo nie ;)

@michcioj Wątpię. Polskie IBudgety są teraz w ALL. Uczestnictwo w programie kosztuje, ceny generalnie wzrosły i pokoje za 39 zł to już chyba przeszłość. A zważywszy na dość podstawowy standard, tylko taka cena mogła niektórych zmobilizować do rezerwacji IB ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10954 PostWysłany: 06 Kwi 2020 21:39 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Hmm, jakiś pomysł jak mogę przedłużyć ważność punktów w Accor? Kończą mi się 24.04, a chyba restauracja czy noclegiem będzie kłopot, a z Golda dawno spadłem (jakoś Accor mnie nieco zniechęcił do siebie :D), więc i punkty mnie ominęły :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10955 PostWysłany: 06 Kwi 2020 21:44 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
egg napisał(a):
@qbk W sierpniu w Katowicach Off. Albo nie ;)

@michcioj Wątpię. Polskie IBudgety są teraz w ALL. Uczestnictwo w programie kosztuje, ceny generalnie wzrosły i pokoje za 39 zł to już chyba przeszłość. A zważywszy na dość podstawowy standard, tylko taka cena mogła niektórych zmobilizować do rezerwacji IB ;)

tego nie wiem. w kazdym razie ze wzgledu na kryzys gospodarczy wypelnienie hoteli bedzie duzo mniejsze, beda musialy ze soba konkurowac rowniez cena.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10956 PostWysłany: 06 Kwi 2020 22:37 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1163
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
@michzak wypełnij ankietę w club opinions, o ile jesteś zarejestrowany. Za pierwszą masz 500 pkt. Ew.entualnie Ankieta w erewards.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10957 PostWysłany: 06 Kwi 2020 23:35 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
kalinaole napisał(a):
Czy macie jeszcze jakis pomysł, z kim się kontaktować zeby otrzymać zwrot pieniędzy?

Obawiam się, że trzeba poczekać aż hotel będzie miał środki na zwrot. Ewentualnie, jeśli płatność była robiona kartą płatniczą, można złożyć reklamację w banku wnioskując o otwarcie procedury chargeback. Z tym, że jeśli hotel nie odmawia zwrotu, to taka reklamacja może nie być skuteczna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10958 PostWysłany: 08 Kwi 2020 14:42 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 785
niebieski
IT w Accor Europa Wschodnia:
https://www.crn.pl/wywiady-i-felietony/ ... -standardy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10959 PostWysłany: 08 Kwi 2020 14:49 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
marcinjot napisał(a):
Z innej beczki - ALL Accor znów zniknął z cashbacku w Goodie. Stan stały, przejściowy? Ktoś coś wie/słyszał?

Na topcashback.com cashback ALL zawieszony, na quidco.com max 10%.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10960 PostWysłany: 13 Kwi 2020 08:15 

Rejestracja: 11 Wrz 2018
Posty: 12
egg napisał(a):
Który hotel? Żeby było wiadomo, który omijać.
Niestety, sporo hoteli franczyzowych traktuje obecność w sieci jedynie jako łatwy sposób na zdobycie klienta. Dlatego czasami tak trudno wyegzekwować należne benefity, o jakości obsługi nie wspominając. Można stworzyć listę takich hoteli - the top of the worst ;) Na początek rekomenduję Mercure Cieszyn, Ibis Styles Bielsko-Biała, Ibis Wien Messe.


Te polskie hotele, które kolega wymienił jak i Mercury Opole, Jelenia-Góra należą do grupy DeSilva, największej porażki polskiego hotelarstwa. Wiem, co piszę, wielokrotnie nocowałem po transformacjach hoteli do tego psedo właściciela. Moim zdaniem zniszczył on potencjał tych hoteli, a stara dobra kadra odeszła. Najbardziej pamiętam brak czegokolwiek do Golda i traktowanie gości hurtowo jakby autokar przybył z chińczykami.
Góra
 Profil Relacje PM off
karder lubi ten post.
karder uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group