Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 127 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 19 Wrz 2019 19:15 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
@Tjw1978 organizować czasu wolnego Ci nie zamierzam. Jak lubisz klikanie za bezcen to proszę bardzo.
Chciałem tylko pokazać drugą stronę medalu i ile naprawdę to wymaga czasu przy niewielkim zysku.
Ja w każdym razie jeleniem nie jestem i klikać za grosze nie zamierzam i zakładam, że większość na tym forum również. ;)
A może właśnie jak nie będzie zbyt wielu chętnych na klikanie, to wtedy takie firmy jak ClubOpinion czy e-Rewards pójdą po rozum do głowy (lub sytuacja rynkowa ich zmusi) i zaczną płacić więcej za poświęcany czas. Bo to co teraz oferują to śmiech na sali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast
Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu
#42 PostWysłany: 19 Wrz 2019 19:36 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Każdy jest wolnym człowiekiem i sam dysponuje swoim czasem.
Naprawdę - nie chcesz robić ankiet, bo się nie opłaca - nie rób.

Ja uważam, że 1000, 2000 czy 3000 punktów Accora w skali roku właściwie za nic zawsze pomaga w wyjazdach. W ciągu 2 tygodni - nie licząc bonusu 500 punktów - mam już 200 punktów (w sumie 700).

Przyznaję, że 25 czy 50 punktów w Club Opinions szczytem marzeń nie jest, ale takie stawki są wszędzie w tym konkretnym panelu.

Niemniej rozwiązywanie ankiet dotyczących spraw polskich (np. ankiety na temat zakupów w Aldi/Lidlu/Biedronce, wyborów parlamentarnych) jest dla mnie o wiele ciekawsze niż zabawa z ankietami e-rewards, w których często nie mam pojęcia o co kaman.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 19 Wrz 2019 20:03 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1164
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Club opinions faktycznie wielkich profitów nie daje, ale w erewards w 2018r miałem 48,000 pkt Accor. To realnie 960 euro do wykorzystania w hotelach. Dla jednych malo dla drugich dużo. W tym roku do końca sierpnia 31,000.
Góra
 Profil Relacje PM off
Panromek lubi ten post.
 
      
#44 PostWysłany: 19 Wrz 2019 20:17 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Właśnie dlatego dałbym szansę Club Opinions, bo to że teraz jest jedna czy dwie ankiety co dwa dni wcale nie oznacza, że za miesiąc czy dwa nie będzie tych ankiet 5 w ciągu dnia.
Ot i cała filozofia.

A z tego co mi się wydaje - w Club Opinions trzeba sobie zbudować profil poprzez rozwiązywanie ankiet i ich ukończenie.
Po prostu zauważyłem, że zacząłem dostawać więcej ankiet w momencie, gdy zacząłem je kończyć.

Dlatego na starcie nie skazuję na porażkę tego programu.
Tak jak napisałem - e-rewards to to nie jest - i tu zgoda.

Ale tak jak @Krzysztof76 pisze - wolę mieć tych kilka tysięcy punktów w skali roku, niż ich nie mieć.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
Krzysztof76 lubi ten post.
 
      
#45 PostWysłany: 19 Wrz 2019 22:14 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Tjw1978 napisał(a):
Właśnie dlatego dałbym szansę Club Opinions, bo to że teraz jest jedna czy dwie ankiety co dwa dni wcale nie oznacza, że za miesiąc czy dwa nie będzie tych ankiet 5 w ciągu dnia.

To. że będzie więcej ankiet wcale nie oznacza, że czas poświęcony na ich wypełnienie się zmniejszy. Także opłacalność klikania nadal pozostanie na tym samym niskim poziomie.
Góra
 Profil Relacje PM off
flus lubi ten post.
 
      
#46 PostWysłany: 20 Wrz 2019 02:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Opłacalność klikania w Club Opinions może również wynieść zero :D
Po wypełnieniu CAŁEJ ankiety w ostatnim kroku np. taki komunikat:

Załącznik:
club opinions brak rejestracji ankiety.jpg
club opinions brak rejestracji ankiety.jpg [ 154.92 KiB | Obejrzany 3541 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#47 PostWysłany: 20 Wrz 2019 04:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 824
niebieski
Mam to samo co @danziger powyżej, przecież to żart. Po 20 minutach wypełniania ankiety, na sam koniec :shock:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 20 Wrz 2019 07:57 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Zastosujcie myk z Operą i wifi udostępnionym z komórki :)
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 20 Wrz 2019 12:28 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
danziger napisał(a):
Osobiście zdecydowanie stawiam na E-rewards UK na którym generuję ca 4000 punktów accor miesięcznie.


Hej,
możesz zdradzić jakiego VPNa uzywasz? Robisz erewards na kompie czy na telefonie?
Ja mam Holę na telefonie, ale po ybraniu serwera brytyjskiego najczęściej mam komunikat, że ankiet brak...niezależnie czy wchodzę w nowe linki z maila, czy w stare.

Pozdr
JJ2010
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 28 Wrz 2019 09:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
-- 20 Wrz 2019 12:51 --

@JJ2010
Ankiety na laptopie (Chrome i Edge) przy użyciu Windscribe

-- 28 Wrz 2019 09:51 --

W Club Opinions pojawiły się również ankiety o wartości 50 pkt accor. Krok w dobrym kierunku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
sliwa122 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#51 PostWysłany: 29 Wrz 2019 09:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 320
niebieski
U mnie też pojawiła się ankieta za 50 pkt. Wcześniej nie miałam ankiet o takiej punktacji.
Może to zależy jaki ma się poziom w Club Opinions.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 29 Wrz 2019 12:36 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 804
niebieski
Koledzy, naprawdę nie szkoda Wam wypalać oczu przed monitorem komputera/laptopa/telefonu klikając w ankiety, żeby dostać te parę groszy?
Jest przecież tyle innych sposobów, żeby zarobić wielokrotnie więcej, jeśli już ktoś cierpi na nadmiar wolnego czasu. :)
Góra
 Profil Relacje PM off
sranda lubi ten post.
 
      
#53 PostWysłany: 29 Wrz 2019 18:20 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Czy naprawdę nie męczy cię wypalanie oczu na forum fly4free?
Mnie męczy czytanie porad dotyczących organizowania wolnego czasu innym osobom.

Nie chcesz - nie baw się w ankiety... W ciągu miesiąca 300 punktów, jakieś 7 euro mniej więcej (nie liczę bonusu 500 punktów).
Niby to niedużo i faktycznie grosze, ale czasem to to się przydaje :)

Wyżej już odpowiedziałem - wystarczy usiąść na kibelku i w ciągu 10 minut załatwić sprawę.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#54 PostWysłany: 29 Wrz 2019 18:50 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Na kibelku to równie dobrze można siąść i zrobić np. jakiegoś szybkiego trade'a na forexie, w parę minut może wpaść znacznie więcej niż po miesiącu klikania w ankiety. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 29 Wrz 2019 21:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1489
złoty
... ponieważ prawie 100% transakcji na forexie (robionych z kibelka) przynosi znacznie więcej. Strat :D
Sorki za oftop.

Ja się chyba wypiszę tego klubu, bo za często dostaje maile o ankietach, a ankiety nieczęsto są do wypełnienia - szkoda miejsca w skrzynce...
Góra
 Profil Relacje PM off
vincenz lubi ten post.
 
      
#56 PostWysłany: 30 Wrz 2019 08:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1194
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Zawsze można podejść do wypełniania ankiet jak do działalności charytatywnej na rzecz wielkich koncernów, które dzięki mojemu rzetelnemu zaangażowaniu w wypełnianie ankiet są w stanie nieustannie poprawiać swą efektywność, optymalizować sprzedaż jak również sprawniej odpowiadać na potrzeby konsumentów ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
e-prezes lubi ten post.
 
      
#57 PostWysłany: 30 Wrz 2019 13:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 320
niebieski
Ostatnio miałam ankietę za 50 pkt, która została przerwana na końcowym pytaniu. Napisałam do Club Opinions (formularz kontaktowy) i następnego dnia otrzymałam taką odpowiedź:

"Jeżeli na wypełnienie ankiety zostanie poświęcona wystarczająca ilość czasu, nawet gdy ankieta została przerwana, nagradzamy użytkowników za tę ankietę. Po sprawdzeniu Pani konta doliczyliśmy 50 punktów za czas poświęcony na wypełnienie jednej z poprzednich ankiet.
W przyszłości, jeżeli pojawi się jakiś problem podczas wypełniania ankiety, prosimy o kontakt oraz o informacje na temat ankiety - jej długość, wynagrodzenie itp. a my sprawdzimy ankietę w systemie."
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
danziger uważa post za pomocny.
 
      
#58 PostWysłany: 07 Paź 2019 09:23 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 804
niebieski
Tjw1978 napisał(a):
Mnie męczy czytanie porad dotyczących organizowania wolnego czasu innym osobom.

Nie chcesz - nie baw się w ankiety... W ciągu miesiąca 300 punktów, jakieś 7 euro mniej więcej (nie liczę bonusu 500 punktów).
Niby to niedużo i faktycznie grosze, ale czasem to to się przydaje :)

Kol. @Tjw1978 nie wiem, czy masz problem z dziecinstwa, ze ktos Ci za bardzo organizowal czas, bo ja tylko wyrazilem swoja opinie, ze robienie takich ankiet, zeby w ciagu godziny zarobic kilka zlotych, po prostu sie NIE OPLACA. I mi szkoda byloby na to mojego wolnego czasu oraz oczu. :)
A jesli Tobie to nie przeszkadza - prosze bardzo, kazdy jest wolnym czlowiekiem i robi to co chce, ale tak samo Ty nie mozesz mi zabronic wyrazania moich opinii co sadze o tych ankietach i osobach, ktore je klikaja. Moze dzieki moim wyliczeniom ktos na tym forum zrozumie, ze firmy, ktore takie ankiety udostepniaja, delikatnie mowiac, robia kogos w balona. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 11 Paź 2019 15:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 824
niebieski
Dziś 4 bardzo krótkie ankiety po 25 PKT , niestety jednej nie udało się ukończyć :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 15 Paź 2019 15:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1110
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
Możliwe, że coś się ruszyło w kwestii wyceny punktowej ankiet, bo dzisiaj widziałem ankietę za 177 pkt (niestety się nie zakwalifikowałem).

Załączniki:
club_opinions.png
club_opinions.png [ 8.33 KiB | Obejrzany 2669 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 127 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group