Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#9881 PostWysłany: 18 Sty 2019 15:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
Ciekawe... Jakis konkret ?
Moja wiedza jest z doświadczenia ale nie wiem skąd jest Twoja i wprowadzasz innych w błąd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
#9882 PostWysłany: 18 Sty 2019 18:30 

Rejestracja: 05 Wrz 2014
Posty: 109
To ja wtrące swoje trzy grosze również oparte na doświadczeniu. Odwołalam rezerwację bo zmieniły mi się plany, a bez niej kończyła mi się ważność punktów. I faktycznie przepadły. Pomógł telefon na infolinię i rozmowa z konsultantką. Ustaliłyśmy, że jeśli do końca miesiącą zrobię nową rezerwację (termin mógł być odległy, nie musiał być do końca miesiąca) i ją odbędę to mi przywrócą punkty. I tak się stało. Ale to sytuacja indywidualna. Także polecam kontakt z accorem i negocjacje.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
egg lubi ten post.
 
      
#9883 PostWysłany: 18 Sty 2019 18:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
Przesyłają sami karty - u mnie Platyna.
W tym roku zestaw z kartą wygląda tak :-)
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#9884 PostWysłany: 18 Sty 2019 20:07 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Z tego co pamiętam, od jakiegoś czasu anulowanie rezerwacji zwrotnej częściowo opłaconej punktami nie przedłuża ich ważności po ponownym zaksięgowaniu na koncie. W takiej sytuacji anulowanie zwrotnej rezerwacji po terminie ważności punktów spowoduje, że nie wrócą na konto.

Jeśli kończy się ważność punktów dobrym rozwiązaniem wydaje się zrobienie rezerwacji z opcją częściowej płatności punktami. Przy czym, teoretycznie nie ma znaczenia, czy jest to rezerwacja z możliwością czy bez możliwości anulowania. W pierwszym i drugim przypadku można zaznaczyć jaką liczbę punktów (wielokrotność 2000) przeznaczamy na opłacenie pobytu. Różnica polega jedynie na tym że część opłacana pieniędzmi jest płatna albo góry, albo na miejscu. Problem może pojawić się w hotelu podczas rozliczenia. Zdarza się, że obsługa nie widzi płatności punktami. De facto punkty zostały już ściągnięte z konta i wszystko powinno być w porządku. Ale skoro wcześniej straciły swoją ważność pozostaje znak zapytania. Dlatego chyba lepszym rozwiązaniem jest kontakt z biurem obsługi i próba negocjacji przedłużenia ważności punktów pod jakimś warunkiem, jak choćby podany przypadek @agiii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9885 PostWysłany: 19 Sty 2019 18:50 

Rejestracja: 18 Lis 2016
Posty: 25
pawfazi napisał(a):
Ciekawe... Jakis konkret ?
Moja wiedza jest z doświadczenia ale nie wiem skąd jest Twoja i wprowadzasz innych w błąd.


moja również z doświadczenia, jeżeli ważność pktów konczy się np. 10 stycznia 2019. i 9. stycznia zrobisz rezerwację flex na np. czerwiec 2019 i skasujesz ją w maju to punktu wrócą na konto i od razu zostaną skasowane przez system.
Inna sprawa jeżeli będzieć mieć np w marcu jakiś pobyt. Wtedy ważność punktów się przedłuży w marcu na kolejne 365 dni, a gdy skasujesz tą rezerwację z czerwca, punkty zostaną na koncie. więc jest możliwość jakby "zamrożenia" pktów.

robiłem w centrum obsługi kilenta, więc to i owo wiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
zoli lubi ten post.
 
      
#9886 PostWysłany: 19 Sty 2019 19:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
Promocja Odkryj śródziemnomorskie klejnoty! :lol:
Kod:
Wybierz miejsce docelowe we Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech lub Grecji, a zdobędziesz:
- punkty Rewards x2 za pobyty w dni powszednie (od poniedziałku do czwartku)
- punkty Rewards x3 za pobyty w weekend (od piątku do niedzieli)
(...)
Zarezerwuj pobyt między 3 stycznia 2019 r. a 3 lutego 2019 r.
Zrealizuj pobyt w jednym z naszych hoteli uczestniczących w ofercie między 3 stycznia 2019 r. a 10 marca 2019 roku.
i ciekawy fragment "ogólnych warunków sprzedaży":
Kod:
Pobyt całkowicie lub częściowo opłacony za pomocą punktów Rewards Le Club AccorHotels nie podlega tej ofercie

Coś mi się widzi, że najfajniejsza w tej promocji jest jej nazwa, ale może akurat ktoś skorzysta.
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9887 PostWysłany: 19 Sty 2019 20:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Czy ktoś ma jakiś pomysł na zniżkę na Londyn? czy tylko pozostaje czekać aż Accor zrobi jakieś promo

P.S.
oglądałem oferty na wersji brytyjskiej niby jakieś 20% London lub odkryj miasta UK ale cena ciągle ta sama co w zwykłym wyszukiwaniu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9888 PostWysłany: 19 Sty 2019 20:45 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
spałem w Novotel London Heathrow Airport - M4 Jct 4 tam chyba jest taniej niż w centrum
dojazd do centrum autobusem i metrem był raczej bezproblemowy, przystanek w uliczce za hotelem. jak jest was więcej to chyba uber tam śmiga. w autobusie czy metrze wystarczy kredytówka na każdą osobę z opcją płatności zbliżeniowej. w sumie byłem zaskoczony bo niby daleko, a okazało się to całkiem wygodne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9889 PostWysłany: 20 Sty 2019 21:12 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
Takie pytanie: czy punkty rewards można dostać np. za skorzystanie z płatnego parkingu w hotelu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9890 PostWysłany: 20 Sty 2019 23:51 

Rejestracja: 05 Paź 2014
Posty: 187
Loty: 63
Kilometry: 94 984
Oczywiście.
Zasady dotyczące wydatków kwalifikujących są różne w zależności od infrastruktury hotelu uczestniczącego w Programie:
- ośrodek biznesowy;
- zakupy w butikach;
- produkty i usługi Spa;
- usługi fryzjerskie;
- gabinety kosmetyczne;
- opłaty za korzystanie z pól golfowych;
- parkingi;
- pralnia.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#9891 PostWysłany: 20 Sty 2019 23:59 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
Kashpir napisał(a):
Takie pytanie: czy punkty rewards można dostać np. za skorzystanie z płatnego parkingu w hotelu?

pewnie tak. ja na przyklad dostalem punkty za sama restauracje w Novotelu w Poznaniu.
Lot mi odwolal lot do WAW i dostalem darmowy nocleg w Novotelu, recepcjonista powiedzial ze to nocleg bezplatny wiec
punktow w programie nie bedzie, ale karte dodal. rachunek w restauracji to jakies 110 zeta za steka z winem, voucher od lotu to
raptem 50 zeta i od tej roznicy dostalem punkty, 1 nocleg do statutu i zaliczenie noclegu w aplikacji places.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
#9892 PostWysłany: 21 Sty 2019 00:16 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
Kashpir napisał(a):
Takie pytanie: czy punkty rewards można dostać np. za skorzystanie z płatnego parkingu w hotelu?

Tak, ale jedynie pod warunkiem, że został opłacony przez uczestnika programu rzeczywiście korzystającego z pobytu w hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
#9893 PostWysłany: 21 Sty 2019 00:19 

Rejestracja: 05 Paź 2014
Posty: 187
Loty: 63
Kilometry: 94 984
Zamawiaj i zdobywaj bonusy

Przygotowaliśmy dla Ciebie smaczną niespodziankę! Nawet jeśli nie nocujesz w naszym hotelu, możesz zdobywać dodatkowe punkty Rewards.

Odwiedzaj nasze hotelowe restauracje i bary w Warszawie oraz innych europejskich miastach, zamawiaj dania oraz napoje i zarabiaj!

W Warszawie czekamy na Ciebie w:
- Sofitel Warsaw Victoria, Kitchen Gallery,
- Novotel Warszawa Centrum, Novo Square,
- Novotel Warszawa Airport, Novo Square,
- Mercure Warszawa Centrum, Winestone,
- Mercure Warszawa Grand, Winestone.

Każde wydane 1€ to 1 punkt Rewards!

Masz ochotę skosztować? Czekamy na Ciebie!

https://www.accorhotels.com/leclub/earn-rewards-points-in-restaurant-without-stay/index.pl.shtml
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9894 PostWysłany: 21 Sty 2019 00:23 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
Ale pytanie było o parking...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9895 PostWysłany: 21 Sty 2019 00:39 

Rejestracja: 05 Paź 2014
Posty: 187
Loty: 63
Kilometry: 94 984
O parkingu jest wyżej ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9896 PostWysłany: 28 Sty 2019 15:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1196
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Czy działa Wam poprawnie strona Accor?
U mnie od jakiegoś czasu strona niby się ładuje ale nie mogę się zalogować, na stronie kręci się kółko w prawym górnym rogu. Do tego kalendarz nie działa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9897 PostWysłany: 28 Sty 2019 15:44 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Ja mam problem na Operze (podejrzewam, że i na Chromie są problemy), często dostaję komunikat "Strona nie działa (HTTP ERROR 400)" na białym ekranie i tyle, a jak już - kręci mi się kółeczko i wtedy wchodzę do działu "Moje rezerwacje" z menu i wtedy jakoś udaje się zalogować...
Ale co najlepsze, strona za to śmiga (przynajmniej u mnie) na najgorszej przeglądarce jaką jest Internet Explorer ;), kiedyś wlazłem dla sprawdzenia czy tu jakiś błąd konkretniejszy wywali...
Podejrzewam, że coś ze skryptami popsuli.
Z drugiej strony z tego jak działa ta strona to można podejrzewać, że w ogóle testują ją tylko na IE a innych przeglądarek nie znają ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
maginiak lubi ten post.
 
      
#9898 PostWysłany: 28 Sty 2019 17:10 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8900
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
U mnie na Chrome chodzi, chociaż w zależności od dnia, raz lepiej, raz gorzej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
maginiak lubi ten post.
 
      
#9899 PostWysłany: 29 Sty 2019 12:38 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 495
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
Dobrze rozumiem że jeżeli wybieram pokój z dostępem do saloniku to bezcelowy jest wykupywanie dodatkowo śniadań ponieważ mogę zjeść sniadanie w saloniku za Free?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9900 PostWysłany: 29 Sty 2019 12:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Scorpion dobrze rozumiesz.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
scorpion1077 lubi ten post.
scorpion1077 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group