Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu: [b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym: [b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: [b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: [b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): [b].......[/b]

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? [b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): [b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: [b].......[/b]

Inne uwagi: [b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1755 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 88  Następna
Autor Wiadomość
#1261 PostWysłany: 05 Wrz 2018 00:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Digger ja mam podobnie. Jak tylko jest możliwość to rezygnuje. W domu nie sądzę żeby każdy z nas wymieniał ręczniki każdego dnia itp. Jak mi potrzebne są kosmetyki to zgłaszam w recepcji i tyle.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cyberjarek lubi ten post.
 
      
Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN
Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu
#1262 PostWysłany: 05 Wrz 2018 10:47 

Rejestracja: 06 Wrz 2015
Posty: 66
baja napisał(a):
Pacyfa napisał(a):
metia napisał(a):
(...)Hotel ma ciekawą ofertę dla osób zostających dłużej, niż jedną noc - za rezygnację ze sprzątania 10 euro do wykorzystania w restauracji/barze. Warunkiem jest wywieszenie na drzwiach dedykowanej zawieszki. Maksymalnie można rezygnować ze sprzątania przez 3 dni.(...)[/attachment]
Kilkukrotnie zetknąłem się z taką ofertą (chociaż akurat nie w sieci Accora). W sumie fajnie jakby takie 4free zaczęło się pojawiać masowo. ;)
To jest obniżanie standardu i szczerze omijałbym hotel w którym płacą za to by sprzątać pokoje co trzy dni :idea:


No patrz, a dla mnie obniżaniem standardu jest codzienne zmywanie podłóg jedną szmatą na piętro albo i całość. :) No bo chyba nie sądzisz, że co pokój sprzątaczka wylewa wodę, napełnią czystą, zmienia mop i dopiero tak uzbrojona sprząta Ci łazienkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1263 PostWysłany: 05 Wrz 2018 11:06 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1799
niebieski
Uwielbiam tego typu korporozwiazania, gdzie sam podejmuje decyzje. Natomiast nienawidzę "codziennego sprzątania" po którym zostają brudne szklanki czy nieogarnięte lozko albo nieuzupelniona woda - a jest to standard wielu niby dobrych ale niesieciowych hotelach. Fachowe oko p. Halyny ocenilo, ze prysznica nie trzeba przecierac, albo jedna flaszka wody z wczoraj powinna wystarczyć.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1264 PostWysłany: 05 Wrz 2018 11:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2017
Posty: 343
Loty: 158
Kilometry: 235 829
baja napisał(a):
Pacyfa napisał(a):
metia napisał(a):
(...)Hotel ma ciekawą ofertę dla osób zostających dłużej, niż jedną noc - za rezygnację ze sprzątania 10 euro do wykorzystania w restauracji/barze. Warunkiem jest wywieszenie na drzwiach dedykowanej zawieszki. Maksymalnie można rezygnować ze sprzątania przez 3 dni.(...)[/attachment]


Kilkukrotnie zetknąłem się z taką ofertą (chociaż akurat nie w sieci Accora). W sumie fajnie jakby takie 4free zaczęło się pojawiać masowo. ;)


To jest obniżanie standardu i szczerze omijałbym hotel w którym płacą za to by sprzątać pokoje co trzy dni :idea:


W domu sprzątasz codziennie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1265 PostWysłany: 05 Wrz 2018 11:25 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
@pandorinium
jedną "szmatą/ścierką" to się również podaje kurczaka :lol:

Góra
 Profil Relacje PM off
nevaras lubi ten post.
 
      
#1266 PostWysłany: 05 Wrz 2018 12:37 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3062
złoty
Tak by wrócić do meritum:

Nazwa hotelu:IBIS GENT CENTRUM OPERA

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Trzyosobowy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:voucher na welcome drink (3x)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty + dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Dobra lokalizacja przy starym mieście. 5 krótkich przystanków tramwaju na dworzec (da się dojść na piechotę w 30 min. Niestety hotel poniżej standardu Ibisa - pokój dziwnie mały i jakiś taki zapyziały. Śniadanie kosmicznie drogie i chcieli policzyć 50% za dzieci, więc nie jedliśmy (wychodziło jakieś 260zł). Chyba lepiej wziąć Novotel, który kosztuje niewiele więcej.

Nazwa hotelu:IBIS BRUSSELS CENTRE GARE MIDI

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Trzyosobowy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:voucher na welcome drink (3x)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty + dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:
Wziąłem ze względu na lokalizację vis a vis dworca. Okolica jest dość paskudna, ale na stare miasto można dojść na piechotę. Pokój w standardzie Ibisa. Śniadanie niezłe - spory wybór na ciepło.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1267 PostWysłany: 12 Wrz 2018 11:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Nazwa hotelu:Ibis Kraków Stare Miasto – wrzesień 2018

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do pokoju tematycznego, voucher welcome drink x 2, w pokoju maszynka nespresso na kapsułki, słodki poczęstunek (orzeszki w karmelu) + list powitalny

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty + minimalna dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Otrzymałem pokój tematyczny Santiago, ciekawie urządzony, nawet książki na regale wszystkie dotyczyły Santiago – interesująca koncepcja i ktoś włożył trochę czasu w spersonalizowanie pokoju. Poza tym standardowy pokój ibisowski, ale czysty i schludny. Śniadania smaczne, ale bez wielkiego szału. Obsługa bardzo miła i kontaktowa, dobre rozpoznanie statusu.

Inne uwagi:Hotel położony bardzo blisko dworca PKP (3 min piechotą), w okolicy kilka sklepów i sporo knajpek. Na Stare Miasto jakieś 15-20 min. z buta. Ogólnie polecam – przyzwoity Ibis pod każdym względem.

Załączniki:
IbisKRK2.JPG
IbisKRK2.JPG [ 309.51 KiB | Obejrzany 2511 razy ]
IbisKRK1.JPG
IbisKRK1.JPG [ 329.76 KiB | Obejrzany 2511 razy ]
IbisKRK.JPG
IbisKRK.JPG [ 284.37 KiB | Obejrzany 2511 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
greg2014 lubi ten post.
 
      
#1268 PostWysłany: 13 Wrz 2018 09:30 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7801
Nazwa hotelu:Mercure Mrągowo Resort & SPA

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do superior, voucher x2 (bez szału bo np drinki tylko na bazie wódki, ale whisky też się łapie więc ok), czekoladki (niezłe, w hotelowym opakowaniu), późne wymeldowanie o 17 (choć może można było by i później, obsługa zapytała o której chcemy, my akurat planowaliśmy wyjechać o 17)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty + dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Zwykle nie piszę opinii po pobytach ale tu musiałem nadrobić forumowe braki ;) - nikt nie wspomniał jak wspaniałe jest to miejsce dla rodzin z dziećmi! Na basenie oprócz zjeżdżalni i standardowego basenu dla dzieci 90cm jest też rzadko spotykany brodzik dla maluchów mający 30cm - dla dwulatka idealny. Przed wejściem na basen jest pokój zabaw a tam wszystko - basen z kulkami, basen z gąbkami, zjeżdżalnie, dmuchany zamek, trampoliny, tor przeszkód do wspinaczki, nie mówiąc o mnogości wszelkich zabawek. Te zresztą są na każdym kroku - przy śniadaniu stolik z kolorowankami i bujaki, przy recepcji gabloty z książeczkami dla dzieci do wypożyczenie, w restauracji obsługa wraz z krzesełkiem przynosi kredki i kolorowanki. Na zewnątrz spory plac zabaw (kolejny, już nie hotelowy, jest na pobliskiej plaży nad jeziorem). Przy meldunku dostaliśmy harmonogram animacji które odbywają się w osobnym pokoju. Jestem pewien że atrakcji jest więcej, byliśmy tylko 2 dni więc nie widzieliśmy wszystkich. Pomijam już oczywiste atrakcje samej okolicy - jezioro, kajaki na Krutyni, park zwierząt w Kadzidłowie itd. Definitywnie wrócimy tu z dziećmi
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1269 PostWysłany: 14 Wrz 2018 13:25 

Rejestracja: 16 Lis 2015
Posty: 250
Nazwa hotelu:Mercure Bari Villa Romanazzi Carducci

Twój status w programie lojalnościowym:Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:standard double

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do Junior Suite/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b]punkty + dopłata


Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel położony jest na sporej działce pośród apartamentowców i tuż obok torów. Wchodząc jednak przez robiącą wrażenie bramę na teren hotelu zupełnie nie odczuwa się jego położenia. Budynek hotelu otacza piękny i uroczo podświetlony wieczorami ogród, z fontannami, rzeźbami, przyejmnie schowanymi ławeczkami i starą Villa Romanazzi Carducci. Otoczenie hotelu jest naprawdę świetne. Co do samego budynku hotelu, to dobrze opiera się upływowi czasu, choć nie jest to już nowoczesny styl. Check-in przebiegł sprawnie, apartament typu Junior Suite był przestronny, z dużym i wygodnym łóżkiem, balkonem z widokiem na ogród i spory zewnętrzny basen. Łazienka z podwójnym prysznicem i codziennie uzupełnianymi kosmetykami. Naprawdę było w porządku. Choć w mojej opinii najlepsze w hotelu były urozmaicone pełne produktów dla każdego i kolacje z menu od lokalnego po wykwintne. Zuppa di cozze czy grillowany homar były świetne i pięknie podawane. Osobiście bardzo polecam ten hotel jeśli nie zmienił się jego standard.

Inne uwagi:Drobnym zgrzytem było nieporozumienie związane z opłatą za wodę mineralną, która do pokoju wstawiała obsługa. Jak się przy płatności okazało woda ta nie była, jak to często w hotelach, uprzejmością w kierunku gości, a pozycją z minibaru w cenie 3 EURO za butelkę 0,5l. Nie byliśmy tego świadomi, choć rzeczywiście była na wydruku o mini barze, który był zostawiony w pokoju wraz z ulotkami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1270 PostWysłany: 04 Paź 2018 23:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Dwa hotele których chyba jeszcze nie było:

Nazwa hotelu:Mercure Hotel Ingolstadt

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:standard, dwa pokoje, 2 osobowe, jeden z dostawką

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:voucher dla 5 osób

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Dobra lokalizacja, mimo że kawałek od autostrady, zarówno na overnight, jak i na zwiedzanie miasta. Na dluższy pobyt słabo. Duże pokoje, chociaż średnio urządzone. Dostawka na polówce ale z dobrym materacem, z racji wielkości pokoju zupełnie nie przeszkadzała. Dobra restauracja, z normalnymi cenami. W najbliższej okolicy rządzi Kokonowicz (nie ma niczego)

Inne uwagi:list powitalny, dziękujący za status i wspominający o prezencie, którego jednak nie było. W szafie schowany expres do kawy, ale w stanie niezachęcającym do uzywania. Brak klimy, chociaż mimo upałów w środku było bardzo przyjemnie

=========

Nazwa hotelu:Ibis Hotel Gloucester

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:standard (brak wyboru)

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:voucher na drinka, póżne wymeldowanie (do 17tej)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Standardowy Ibis, z plastikową łazienką. Lokalizacja poza centrum przy ringu, dobre połączenie autobusem do centrum, w pobliżu kilka sklepów i duży market, kilka restauracji i pubów, ale okolica raczej przemysłowa.

Inne uwagi:W gratisie boisko piłkarskie za oknem, jakieś młodzieżówki, na oko z Legią by chyba nie wygrali, ale fajnie było popratrzeć, zupełnie inaczej niz u nas - 90 minut biegania, i siłowego kopania piłki do przodu. Proste potwarzalne, ale bardzo dobrze wyćwiczone schematy (np crossowe podanie do wybiegającego skrzydłowego), Kilka ładnych goli. Czipsy w dłoni i diwe godziny w oknie :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Aga_podrozniczka lubi ten post.
 
      
#1271 PostWysłany: 07 Paź 2018 18:45 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 223
Loty: 35
Kilometry: 22 862
Nazwa hotelu: Mercure Stuttgart Zuffenhausen

Twój status w programie lojalnościowym: Silver

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: standard double

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: brak

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel położony jest w pobliżu fabryki i muzeum Porsche. Znajduje się w dzielnicy pomiędzy domkami szeregowymi, wielorodzinnymi, a z prawej strony hotelu znajduje się magazyn. Mimo to okolica bardzo cicha. Po drodze do muzeum Porsche znajduje się Lidl z którego korzystaliśmy. Hotel został otwarty w tamtym roku, pokoje były czyste, posprzątane, żadnych uwag co do tej kwestii. Śniadanie było standardowe jak w większości Mercure - do wyboru kilka wędlin, serów, owoców, przekąsek na ciepło, jogurty, herbaty, kawy, napoje. Check-in bardzo sprawy. Z hotelu blisko do samego miasteczka Zuffenhausen. Komunikacja z samego lotniska do hotelu odbywa się dwoma u-banami: S2 lub S3 i przesiadka na stacji Stuttgart Hauptbahnhof na S6 - wysiadamy przy samym Porsche skąd jest 10 minut powolnym spacerkiem do hotelu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1272 PostWysłany: 09 Paź 2018 19:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1495
złoty
Nazwa hotelu:ibis Styles Budapest Airport Hotel

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Wstawka z owocami i małą butelką węgierskiego wina musującego, list od managera, voucher na wino/piwo/softy dla obu gości

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Punkty i gotówka

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Jak dla mnie całkiem przyjemny pobyt - nie było żadnego upgradu, ale też przyleciałem do BUD późno i jechałem dalej tuż po śniadaniu, że nie było to dla mnie żadnym problemem. Śniadania dość urozmaicone (nawet było leczo), aczkolwiek wciąż dało się zauważyć, że to hotel trzygwiazdkowy. Pokój całkiem duży, z widokiem na płytę postojową lotniska, ale startujących i kołujących salotów nie było słychać. Hotel był wybrany tylko dlatego, że wiedziałem iż będę miał za sobą kilka ciężkich dni a mój samolot będzie lądował po 22 (a wylądował tuż przed 23) - więc chciałem w miarę bezproblemowo i szybko móc pójść spać. Patrząc po cenach za pokój w tym hotelu, to jeśli ktoś nie będzie w podobnej sytuacji, to lepiej udać się do centrum - dużo taniej i większy wybór.

Inne uwagi:Ciekawe że ponoć bar jest otwarty 24h - jak korzystałem z vouchera około 23.30, to wszystkie miejsca w barze i w lobby były zajęte i musieliśmy usiąść sobie w części "śniadaniowej"...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1273 PostWysłany: 09 Paź 2018 20:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
Nazwa hotelu:Mercure Villa Romanazzi Carducci Bari

Twój status w programie lojalnościowym:gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do większego pokoju, welcome drink

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty + dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):------

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:O samym hotelu napisano już sporo, więc nie będę się powtarzać. Okolica hotelu jest taka sobie, ale bezpośrednie otoczenie (ogród, basen) z kolei bardzo ładne. Do starego centrum ok. 25 min. na piechotę. Villa w nazwie hotelu służy chyba tylko w celach dekoracyjnych/konferencyjno-imprezowych (nie ma w niej pokoi). Sam pobyt oceniam jako w porządku, i to w sumie tyle. Prosiłam o pokój na jak najwyższym piętrze od strony ogrodu i basenu, dostałam pokój na 3 piętrze od strony torów, niby większy, ale bardzo ciemny. Fajny wybór wina w ramach welcome drinka, z kolei w piwach wybór żaden (no ale wiadomo, Włochy). Z basenu, restauracji i śniadania nie korzystaliśmy.

Inne uwagi:Moim zdaniem obsługa nie do końca ogarnia zasady programu i kwestię płatności punktami. Check out trwał prawie 40 minut, a punkty za pobyt nie zostały naliczone. Po dwóch tygodniach i kilku mailach hotel się poprawił - tu z kolei na moją korzyść (punkty od całej kwoty, nie tylko od dopłaty), więc może nie powinnam narzekać :)


Nazwa hotelu:Palazzo Caracciolo Napoli - MGallery by Sofitel

Twój status w programie lojalnościowym: gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do junior suite, woda mineralna, ciastka, welcome drink. late check-out

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty + dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): ------

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel położony przy Centro Storico, ok. 5 minut od Duomo. Niestety, nie jest to zbyt przyjemna okolica (nawet w Dzielnicy Hiszpańskiej jest czyściej), co jest IMO sporą wadą. Wejścia do hotelu jest pod stałym nadzorem ochrony i obsługi, na noc zamykana jest główna brama. Za to sam hotel jest naprawdę ładny, odrestaurowany, z przyjemnym, krytym patio i pełnymi zieleni wewnętrznymi tarasami. Dostaliśmy upgrade do dwupoziomowej Junior Suite, która była więcej niż zadowalająca. Mam zastrzeżenie co do obsługi przy śniadaniu - kelnerka upierała się, żeby goście siadali przy wyznaczonych kilku stolikach w konkretnej części pomieszczenia. Rozumiem, że tak łatwiej utrzymać salę w czystości, ale niekoniecznie mam ochotę siedzieć ściśnięta przy 5 stolikach skoro pozostałych 20 jest wolnych. Wybór produktów na śniadanie w porządku, ale czy jest to warte 15 czy 20 euro od osoby, to nie powiedziałabym. W każdym razie mogę polecić knajpkę w okolicy, w której śniadanie można zjeść za 10 euro za dwie osoby ;) Przy wyborze welcome drinka polecam rozważyć spritza z prosecco i limoncello (hotelowy drink, orzeźwiający i smaczny). Podsumowując - pobyt w hotelu oceniam dobrze, ale gdybym miała po raz kolejny zawitać do Neapolu (chociaż nie planuję;)), to wybrałabym raczej Mercura przy Castel Nuovo, bo syf i hałas w historycznym centrum są dla mnie nie do zaakceptowania.

Inne uwagi: Po pierwszej nocy zdecydowaliśmy się zostać w hotelu na kolejną, płacąc za nią przez aplikację. Hotel pozwolił nam zatrzymać ten sam pokój (co było dużym plusem), ale noclegi po prawie miesiącu nadal nie są poprawnie rozliczone w systemie (1 nocleg zamiast 2, za mało punktów). Hotel ma stałą cenę za taksówkę na lotnisko - 19 euro.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1274 PostWysłany: 10 Paź 2018 20:40 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
Nazwa hotelu:Ibis Malaga Centro Ciudad

Twój status w programie lojalnościowym:Classic

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Myślę, że to raczej uprzejmość obsługi niż fakt bycia uczestnikiem Le Club Accorhotels, ale nie było problemu z meldunkiem o 12:00, mimo że w warunkach standardowo meldunek miał być nie wcześniej niż 14:00

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):-------

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel raczej nowy i bardzo czysty. Położony kilka minut spaceru od starego miasta i licznych tam lokali. Obsługa miła i pomocna. Działający 24/7 barek z przekąskami i serwujący drinki. Zapiekane kanapki i przekąski wyglądały ładnie (my nie korzystaliśmy), a piwo i wino tańsze niż w niektórych lokalach na mieście. Jak ktoś chciałby korzystać namiętnie z uroków plaży Malagueta to z hotelu jest tam zdecydowanie daleko.

Inne uwagi:Punkty i meldunek rozliczony szybko i bezproblemowo.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Nazwa hotelu:Ibis Bratislava Centrum

Twój status w programie lojalnościowym:Classic

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Jak powyżej stawiałbym na przypadek niż na zasługę przynależności do programu, ale dostaliśmy narożny pokój zdecydowanie największy na piętrze z bardzo dużą łazienką.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):-------

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel zdecydowanie nadgryziony zębem czasu z bardzo małym lobby przy recepcji. Ogólnie czysto, ale renowacja by nie zaszkodziła. Lokalizacja bardzo dobra - w dół kilka minut do starego miasta, w górę mniej więcej tyle samo czasu do zamku. Na lotnisko jechaliśmy autobusem - na przystanek też 5 minut spaceru. Z restauracji nie korzystaliśmy, a bar ubogi (brak wyboru piwa - tylko małe).

Inne uwagi:Punkty i meldunek rozliczony szybko i bezproblemowo.
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1275 PostWysłany: 15 Paź 2018 00:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
Nazwa hotelu: Ibis styles singapore on macpherson

Twój status w programie lojalnościowym: Platinium

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: 1os.

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Wymeldowanie do 15:00. 3 małe piwa Tiger jako Welcome Drink.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Punkty + Dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):-------

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Na plus basen. Pojawił się problem z platnością punktami przy wymeldowaniu (nie potrafili tego ogarnąć), ale bardzo sprawnie zareagował Guest Relation Manger, który zaprosił mnie na piwo do restauracji do czasu aż się uporają z problemem i ogarną jak ściągnąć punkty przy check-out.

nne uwagi: Brak
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
greg2014 lubi ten post.
 
      
#1276 PostWysłany: 15 Paź 2018 09:32 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1762
srebrny
@kamo375 - a jak wygląda w praktyce kwestia z dojazdem jakąś komunikacją miejską w okolice hotelu oraz sama okolica ? I jak wyglądają śniadania jeśli chodzi o wybór ? Wybieram się niedługo do Singapuru i właśnie zaczynam się rozglądać za czymś accorowym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1277 PostWysłany: 15 Paź 2018 09:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
Około 15 minut spacerkiem do metra, którym dojedziesz wszędzie. Grab z lotniska standardowa cena 14SGD, z kodem wychodzi 8SGD, do centrum nawet nie sprawdzałem. Śniadania w miarę ok. W okolicy masz sporo fajnych hinduskich knajpek gdzie możesz się dobrze najeść za 5-6SGD.
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
greg2014 lubi ten post.
greg2014 uważa post za pomocny.
 
      
#1278 PostWysłany: 21 Paź 2018 11:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Nazwa hotelu: Mercure Venezia Marghera

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: welcome drink.

Stawka za zarezerwowany pokój: punkt + dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): nie dotyczy

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Poleciłbym tylko w jednym wyjątku. W przypadku kiedy podróżujesz autem i nie chcesz się wykosztować na parkingi, które pewnie są drogie (podróżowałem samolotem, nie sprawdzałem). W innym przypadku bardzo przeciętny hotel. Standard pokoju to Ibis, jak i całego hotelu to Ibis. Pokoje zupełnie bez wyrazu, tylko trochę większe niż w Ibisie. Pozostałe elementy takie same. Pokój bez szafy, bez biurka (otwarta szafka z 3 wieszamaki, zamiast biura mały blat wystający ze ściany). Generalnie bez wyrazu. Dojazd do historycznego centrum Wenecji 20 min autobusem spod hotelu (4 min spaceru). Po tym pobycie miałem okazję jeszcze spać w Mercure Warszawa Centrum. To i to Mercure , to i to 4*, a przepaść ogromna. Śniadanie może być, nie porywa ale to Włochy więc też oczekiwania były małe. Podsumowując następnym razem wybrałbym inny hotel. Ten rozczarował bo po drobrych opiniach (booking 8,7 , forum też raczej chwali) spodziewałem się fajnego hotelu nieco na uboczu. Otrzymałem przeciętny hotel, nie dający przywilejów wynikających ze statusu na uboczu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1279 PostWysłany: 04 Lis 2018 15:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1495
złoty
Nazwa hotelu: Mercure Edinburgh City Princes Street

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: welcome drink, upgrade do Superior

Stawka za zarezerwowany pokój: gotówka

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): nie dotyczy

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Jestem bardzo zadowolony z pobytu w tym hotelu i na pewno będę go polecał.

Jedyny problem podczas wizyty był przy zameldowaniu, gdzie trafiłem na pracownika, który nie za bardzo ogarniał przywileje statusowe i musiałem poprosić o voucher i upgrade. To drugie wymagało interwencji bardziej doświadczonego pracownika, ale za to dostałem „najlepszy pokój w hotelu”. I rzeczywiście. Duży odnowiony pokój na ostatnim piętrze z bardzo dużą łazienką (z wanną i prysznicem) oraz z balkonem z widokiem na zamek w Edynburgu z wszystkimi dodatkami w postaci szlafroka, ekspresu, codziennie uzupełnianych ciasteczek.

Śniadanie solidne jak na trzy gwiazdki, ciekawostką było to, że o ser czy wędlinę trzeba było poprosić. Odbywa się ono w hotelowej restauracji, która jest bardzo przestronna i też z niej jest ładny widok na zamek czy stare miasto.


Inne uwagi: Podczas pobytu w Edynburgu miałem okazję też spać w dużo droższym pięciogwiazdkowym hotelu i Mercure pozostawił po sobie lepsze wrażenia. Tak na dobrą sprawę The Principal Edinburgh George Street lepszy jest tylko w kategorii ładniejszy budynek, grubsze ręczniki i więcej nadskakującej obsługi podczas śniadań. Pozostałe rzeczy były dużo lepsze w Mercure…
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1280 PostWysłany: 04 Lis 2018 19:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Nazwa hotelu: Mama Shelter Praha

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Medium mama

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: brak

Stawka za zarezerwowany pokój: płatna całość (3 x 2 noclegi 6 tyś)

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): nie dotyczy

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:
Sam hotel można polecić. Była to moja pierwsza wizyta w marce Mama Shelter i przyznać muszę, że koncept jest dość ciekawy. Wszystko mocno designerskie (do tego stopnia, że lampka obok łóżka nijak nie oświetlała przez co nie można było czytać), ale miło się przebywało w tych wnętrzach. W okolicach recepcji i restauracji automaty do gier jak z lat 90, darmowy bilard, kanapy. W pokoju dość pokaźna kolekcja darmowych filmów na życzenie (w kilku językach, co ciekawe brak czeskiego), do tego co raczej niespotykane także pokaźna kolekcja filmów porno również za darmo (w wersjach dla każdej orientacji seksualnej). Czysto, lokalizacja na 4 (nie jest to serce Pragi ale można dojść/dojechać tramwajem w miarę szybko). Co ciekawe będąc w hotelu widziałem oczyma wyboraźni jak panowie w garniturach i inni kreatywni opracowywali koncept sieci, dla młodych, przebojowych, pokoleń XYZ i co tam jeszcze, a na końcu hotel dyksuje takie stawki, że duża część gości to pokolenia "niemieckich emerytów" bo tych z XYZ nie stać na hotel .
Z minusów.
- przy upomnieniu się o voucher na drinka Pan stwierdził, że nie widzi w systemie, że mam jakikolwiek status, a nawet jak mam to oni są tylko partnerem Accor i nie obowiązują ich żadne dodatki... nie chciało mi się już sięgać po kartkę, odpuściłem sobie (upgrade i tak by nie było bo mieli komplet) i napiszę im soczystą reklamację.
- przy komplecie na śniadaniach spory chaos, mało miejsca
- brak w pokoju czajnika
- pokój średni jest dość mały, bo razem z łazienką 18m , także nie "pobiegasz"
- parking. Generalnie na wjeździe stoi tabliczka na której napisane jest 500 koron/doba, przy wejściu do hotelu a wyjściu z parkingu jest automat w którym bilety należy opłacić. Ale jak opłacisz bilet na recepcji płacisz 300 koron/ doba. Rzecz jasna o tym nie informuje Cię ani recepcja ani żadne inne źródło informacji. Czyli czekają aż ktoś się nadzieje. (sprawdziłem automat zażądał za dwie doby 1000 koron, recepcja 600 koron).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
metia lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1755 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 88  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group