Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4481 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 225  Następna
Autor Wiadomość
#3961 PostWysłany: 23 Lis 2022 18:02 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2741
złoty
Czasami te błędy systemowe mogą działać na naszą korzyść, to tak odnośnie do daily use na Grzybowskiej, gdzie tego zwyczajowo nie naliczają.
Jak była promocja 10k pkt. za pierwszą rezerwację, to miałem klepniętą właśnie tam i z automatu nie wpadło. HH dopisało jednak punkty w tym promocyjne, a kolejna rezerwacja daily use w innym hotelu również dała promocyjne 10k pkt. Nie reklamowałem tego, bo i tak by nikt nie zrozumiał czego od nich chcę :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#3962 PostWysłany: 24 Lis 2022 10:32 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1163
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Krzysztof76 napisał(a):
Czy ktoś może wie gdzie jest zapis w regulaminie odnośnie naliczenie nocy statusowych przy płatności punktami HH. Zarówno hotel jak i obsługa HH twierdzą że nie naliczają noclegów do statusu przy rezerwacji noclegów punktami.


Po przesłaniu cytatu z regulaminu. Naliczyli nocleg i punkty z promocji (2000) i dodatkowo nocleg z promocji x2. Wysłałem reklamację do hotelu i HH więc nie wiem kto miał moc sprawczą.
Góra
 Profil Relacje PM off
digger lubi ten post.
 
      
#3963 PostWysłany: 27 Lis 2022 13:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2016
Posty: 166
SPLDER napisał(a):
Czy ma ktoś doświadczenia z rezerwacją ze stawką "daily use" w połączeniu z wcześniejszym pobytem - czy taki pobyt zaliczy się jako "noc" ?
Czyli np pobyt 1-5.II + daily use 5.II ?
Standardowo "daily use" zalicza się jako noc, natomiast mam wątpliwości czy system potraktuje takiej sytuacji jak zdublowanego pobytu.
Brakuje mi jednego noclegu do przedłużenia statusu i zastanawiam się nad takim samym rozwiązaniem.
Policzyli Ci dodatkową noc za daily use ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3964 PostWysłany: 27 Lis 2022 18:52 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3226
srebrny
Tak po reklamacji naliczyli.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Velbandito uważa post za pomocny.
 
      
#3965 PostWysłany: 28 Lis 2022 21:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 185
Kilometry: 335 678
platynowy
Pytanie do sieciówkowców hiltonowcow :)

W przypadku rezerwacji najniższej, bezwrotnej taryfy bez śniadania i dokupieniu śniadania dopiero przy check in w hotelu dostanę jeden rachunek/fakturę czy będą dwa osobne obciążenia? Czy jest jakiś ogólnohiltonowy standard, czy może też różni się to w zależności od kraju?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3966 PostWysłany: 28 Lis 2022 21:59 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
@tunczaj: Standardowo wszystko na jednym rachunku (dwie pozycje), ale jeśli poprosisz o dwa raczej nie powinno być problemu, przynajmniej w zdecydowanej większości hoteli. Z doświadczenie wiem, że można w zasadzie poprosić o nazwanie dodatkowych opłat w inny (np. bardziej ogólny sposób), jeśli z jakiś względów jest to potrzebne. Czasem zależy to też od umiejętności recepcjonisty, więc takie rzeczy warto wcześniej załatwić np. w przypadku jakiś wczesnorannych wymeldowań (na nocnych zmianach często bywają stażyści słabiej zorientowani w meandrach obsługi systemu hotelowego).
Góra
 Profil Relacje PM off
tunczaj uważa post za pomocny.
 
      
#3967 PostWysłany: 05 Gru 2022 15:04 

Rejestracja: 01 Lut 2018
Posty: 87
slotherin napisał(a):
Telefon, mail albo czat, chociaż wydaje mi się, że najlepiej telefonicznie.

Rzeczywiście zapisanie się do promocji przedłużyło ważność punktów o 18 miesięcy. Dziękuję za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Szyn3k uważa post za pomocny.
 
      
#3968 PostWysłany: 05 Gru 2022 23:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
@slotherin cudo tip, dzięki. Faktycznie ważność punktów została przedłużona o 24 miesiące. Nie wiem dlaczego @JanuszJanuszewski tylko o 18.
Potwierdzone na chacie, zrzut ekranu zrobiony :D, na wypadek gdyby postanowili wyzerować saldo.

Cytuj:
Last activity on Dec 5, 2022.
Expiration Date: Dec 5, 2024 (with no activity).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
BZG lubi ten post.
BZG uważa post za pomocny.
 
      
#3969 PostWysłany: 09 Gru 2022 11:20 

Rejestracja: 01 Lut 2018
Posty: 87
@Szyn3k może dlatego, że mam Silver.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3970 PostWysłany: 09 Gru 2022 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
Ja też mam silver.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
JanuszJanuszewski uważa post za pomocny.
 
      
#3971 PostWysłany: 10 Gru 2022 16:32 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
Od nowego roku Hilton wprowadza kredyty zamiast darmowych śniadań we wszystkich hotelach Motto, a więc także tych poza US. Nie ma ich wprawdzie wiele, a w Europie chyba tylko obecnie w Holandii, więc siła rażenia zmiany jest bardziej symboliczna niż faktyczna, ale to pokazuje kierunek ewolucji programu, którego niestety IMO można się spodziewać w przyszłości.
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER uważa post za pomocny.
 
      
#3972 PostWysłany: 10 Gru 2022 17:11 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6219
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Ja najbardziej bym chciał by od nowego roku hotele hh przestały walić w … nie zliczę ile razy pisałem reklamacje w tym roku od Krakowa po Bogotę.

To jest 17 claim w tym roku i 16 taka sama odpowiedź.

Thank you for your recent correspondence regarding your stay at the Hampton (Confirmation number from Nov….

We are unable to process this request as the room rate paid is ineligible for Honors points, miles, stay/night credit as well as promotional bonuses. For a complete list of all ineligible rates for the Honors program please visit our website at www.hiltonHonors.com for more information. For your convenience I have listed out the rate types that have been deemed ineligible for stay, night, and point and or mileage credit below:

Wholesale/tour operator packages
Contracted airline crew rates
Travel industry rates (including but not limited to travel agent discount rates)
Complimentary or barter rooms
NET Group rates
Series Group or IT Group rates
Contracted Entertainment or Encore rates
Master Bill bookings (irrespective of incidentals)
Third party websites bookings (for example. Expedia.com, Priceline.com, etc) this rate is also ineligible to receive credit for any incidentals that are paid at the time of your stay.
"Opaque" channel bookings where the brand is unknown at the time of purchase
"No Show" or cancelled bookings

Should you have any further questions regarding your Hilton Honors account please contact Hilton Reservations and Customer Care at 1-800-548-8690. Any Hilton Customer Care Representative will be happy to assist you. You may also visit our website at www.hiltonHonors.com for additional details regarding the Hilton Honors program.
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3973 PostWysłany: 10 Gru 2022 17:35 

Rejestracja: 28 Gru 2021
Posty: 19
odkąd na maile odpisują z Indii, wszystkie odpowiedzi wyglądają tak samo. Kopiuj wklej.
Pomaga kontakt telefoniczny lub przez chat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3974 PostWysłany: 10 Gru 2022 17:43 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
@oskiboski: to masz jakiegoś wyjątkowego pecha jak tyle claimów musisz/chcesz pisać ;) Ja w tym roku na kilkadziesiąt pobytów miałem zaledwie jeden claim (błędnie naliczone punkty za drugi pokój na tej samej rezerwacji), a 17 to nawet chyba nie mialem licząc od samego początku w programie, a jest tam ponad 10 lat :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#3975 PostWysłany: 11 Gru 2022 08:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Jesli faktycznie zabiora sniadania to bedzie to duzy krok w tył dla atrakcyjnosci programu. Choc nie do konca zagłebiałem sie w temat voucherow i trudno mi ocenic na ile skutecznie rekompensuja temat sniadan.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3976 PostWysłany: 11 Gru 2022 09:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Na razie tylko w hotelach Motto poza Ameryką, gdzie ten system już obowiazuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3977 PostWysłany: 11 Gru 2022 10:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Wiesz najpierw byly tylko hotele w USA, teraz juz jest jedna marka spoza USA, kolejny krok to dodanie nastepnego rejinu geograficznego lub nastepnej marki.
Kiedys podczas pobytu w Meksyku ststusowcy mieli osobne sniadanie anizeli osoby ktore sniadanie mialy wykupione. Te ze statusem mialy wersje biedniejsza.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3978 PostWysłany: 11 Gru 2022 11:04 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
W US zanim wprowadzili kredyty śniadania w ramach statusu były bardzo często też tylko "kontynentalne"; do 'hot items" / "full" trzeba było robić "upgrade" za parę $ extra.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3979 PostWysłany: 11 Gru 2022 12:28 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 324
W listopadzie w 3 różnych hotelach na Florydzie dostałem kredyt i na śniadanie kontynentalne spokojnie starczyło, a do amerykańskiego trzeba było dopłacić 3$ (kredyt 15$, a śniadanie 18$), ale gdzieś obiło mi się, że są hotele gdzie śniadanie kosztuje 30$.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3980 PostWysłany: 11 Gru 2022 12:38 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2085
srebrny
Ja myślę, że prędzej zlikwidują śniadanie dla gold niż wprowadzą kredyt we wszystkich hotelach. Ew. zróżnicują wysokość tego kredytu pomiędzy gold i diamond.
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4481 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 225  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group