Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4491 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 ... 225  Następna
Autor Wiadomość
#3581 PostWysłany: 17 Sty 2022 10:35 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Wiadomo, że wszystko zależy od hotelu, a nawet bardziej od kogos na recepcji.
Ja tam zawsze wole napisac i uprzedzic, chyba ze wiem ze hotel wtedy nie pojdzie na reke jak pod koniec salonika w DT WWA gdzie juz robili problemy.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#3582 PostWysłany: 17 Sty 2022 15:20 

Rejestracja: 22 Lis 2013
Posty: 41
Loty: 452
Kilometry: 640 852
NIEMCY- Na 99% niemożliwe obecnie wysłać kogoś na swoja rezerwacje.

3 dni temu Hilton Frankfurt Airport- Certyfikat szczepienia wraz z dowodem tożsamości KAZDEGO meldującego się.
Przy wejściu do baru barmanka również sprawdzała obydwa dokumenty.
Taka sama procedura w 2 innych hotelach we Frankfurcie (Motel One, Radisson).
Niemcy bardzo pilnują certyfikatów i weryfikują czy aby tej osoby która stoi przed nimi (sprawdzali mi w kilku miejscach nawet czy brałem "boostera"- zapis 3-3)
Góra
 Profil Relacje PM off
LonDynia lubi ten post.
 
      
#3583 PostWysłany: 17 Sty 2022 15:49 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Temat był już wałkowany 101 razy i dziwie się, że ciągle wraca. Formalnie - nie można, jeśli tego typu proceder zostanie wykryty, może zakończyć się to ustaniem w trybie natychmiastowym współpracy w ramach programu (status, punkty, rezerwacje za punkty przepadają i nie ma zlituj się). Nieformalnie - w wielu przypadkach nie ma problemu, pisałem wielokrotnie o US - tam zero komplikacji, na innych rynkach - zależy od lokalnych przepisów meldunkowych + polityki danego hotelu, a obecnie również od modyfikacji wynikających z restrykcji covidowych (bardziej skrupulatne sprawdzanie kto i na jakich zasadach wchodzi do hotelu).

I jeszcze jedna uwaga: bardziej narażone na "restrykcyjność" pod tym kątem są wszelkie rezerwacje dokonywane z użyciem punktów (to działanie antyfraudowe) oraz na jakiś stawkach specjalnych, typu korpo itp. W przypadku normalnych, pełnopłatnych stawek zwykle hotele mniej zwracają na to uwagę.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#3584 PostWysłany: 18 Sty 2022 10:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 1065
Loty: 469
Kilometry: 475 167
niebieski
Czy mamy na forum kogoś kto może dopisać do Go Hilton Team Member?
Potrafię się dobrze odwdzięczyć :)

https://loyaltylobby.com/2022/01/17/go- ... -for-2022/
Góra
 Profil Relacje PM off
horacy19 lubi ten post.
horacy19 uważa post za pomocny.
 
      
#3585 PostWysłany: 18 Sty 2022 11:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 320
niebieski
W Hiltonie na Grzybowskiej salonik nadal zamknięty (17.01.22).
Happy Hours (18:00-20:00) w barze Pistaccio z obsługą kelnerską do stolika (zupa, przekąski, napoje bezalk.i alko).
Góra
 Profil Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.
 
      
#3586 PostWysłany: 18 Sty 2022 16:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Nie wiem czy się coś zmieniło - byłem dwa razy w ciągu ostatnich miesięcy i nie wyglądały te przekąski zachęcająco.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
horacy19 uważa post za pomocny.
 
      
#3587 PostWysłany: 18 Sty 2022 16:07 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Z przekąskami jest tam hit or miss. Zestaw obowiązkowy dla wszystkich + czasem ok, czasem bardzo mizernie. Ciekawe jak długo jeszcze będą zasłaniać się covidem i trzymać zamknięty EL. Hotel się poza tym mocno już zestarzał, wszystko prosi o porządne odświeżenie, całość zaczyna coraz wyraźniej negatywnie odstawać od okolicznej konkurencji. Obsługa też niestety generalnie kuleje. Jedyną jako taką zaletą jest jeszcze dostęp do Holmes Place (zwłaszcza duży basen), ale i tam widać ząb czasu + z racji charakteru klubu oczywiście zwykle są tam tłumy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3588 PostWysłany: 18 Sty 2022 17:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2325
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Hej,
Powiedzcie proszę jak to jest z korzyścią dla statusowców (drugi gość za darmo).
Chcę zarezerwować pokój w Hilton Milan. Dla jednej osoby jest stawka 89 EUR, natomiast przy 2 osobach pokazuje już 104 EUR.
Mogę zarezerwować bez problemów dla 1 osoby po niższej stawce?

Edit. Okazuje się, że przy 2 osobach wskakuje już inny pokój (nie ma Queen).
Góra
 Profil Relacje PM off
horacy19 lubi ten post.
horacy19 uważa post za pomocny.
 
      
#3589 PostWysłany: 18 Sty 2022 17:48 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1707
Loty: 637
Kilometry: 1 066 169
srebrny
Mając Diamond zawsze robię rezerwację dla 1os. Nigdy nie miałem w zwiazku z tym problemów będąc w 2os
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3590 PostWysłany: 18 Sty 2022 18:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Grzybowska tez ratuje lokalizacja bo HH w okolicy centrum Warszawy nie ma bogatej oferty, a Hampton raczej nie jest zbyt duza konkurencja.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
horacy19 lubi ten post.
horacy19 uważa post za pomocny.
 
      
#3591 PostWysłany: 18 Sty 2022 18:46 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
@Darek M.: spokojnie można dla 1 jeśli jest różnica w cenie; nie dotyczy to generalnie tylko jakiś resortów i innych hoteli działających w formule AI itp (jeśli cena dla 2 os. się różni).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3592 PostWysłany: 19 Sty 2022 08:02 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
-- 19 Sty 2022 06:02 --

Darek M. napisał(a):
Hej,
Powiedzcie proszę jak to jest z korzyścią dla statusowców (drugi gość za darmo).
Chcę zarezerwować pokój w Hilton Milan. Dla jednej osoby jest stawka 89 EUR, natomiast przy 2 osobach pokazuje już 104 EUR.
Mogę zarezerwować bez problemów dla 1 osoby po niższej stawce?

Edit. Okazuje się, że przy 2 osobach wskakuje już inny pokój (nie ma Queen).


Robiłem tak w tym konkretnym hotelu zero problemów. Natomiast samego przybytku nie polecam, chyba ze w ciagu 1.5 roku byl jakis generalny remont.

-- 19 Sty 2022 06:02 --

Darek M. napisał(a):
Hej,
Powiedzcie proszę jak to jest z korzyścią dla statusowców (drugi gość za darmo).
Chcę zarezerwować pokój w Hilton Milan. Dla jednej osoby jest stawka 89 EUR, natomiast przy 2 osobach pokazuje już 104 EUR.
Mogę zarezerwować bez problemów dla 1 osoby po niższej stawce?

Edit. Okazuje się, że przy 2 osobach wskakuje już inny pokój (nie ma Queen).


Robiłem tak w tym konkretnym hotelu zero problemów. Natomiast samego przybytku nie polecam, chyba ze w ciagu 1.5 roku byl jakis generalny remont.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#3593 PostWysłany: 19 Sty 2022 11:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
dziabulek napisał(a):
Grzybowska tez ratuje lokalizacja bo HH w okolicy centrum Warszawy nie ma bogatej oferty, a Hampton raczej nie jest zbyt duza konkurencja.

Dla mnie Hilton na Grzybowskiej jest w nigdzie, a Hampton w centrum. Nie ma saloniku, ale pokoje sa w porzadku, ceny niskie, sniadanie dobre, a na dodatkowe posilki mozna wyskoczyc do okolicznych lokali, ktorych jest cale mnostwo. Zalezy jaki jest cel wizyty i kto za to placi.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
horacy19 uważa post za pomocny.
 
      
#3594 PostWysłany: 19 Sty 2022 12:20 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Prawdziwe "nigdzie" to tam było jak otwierali Grzybowską i przez dobrych kilka pierwszych lat działania hotelu. Teraz to jednak całkiem fajna lokalizacja, "centrum" pięknie rozrosło się do Woli, w pobliżu H jest też mnóstwo knajp itp. Nie powiedziałbym, że jest znacząco gorzej do Hamptona pod tym kątem, ale to oczywiście zależy od potrzeb i preferencji. Inna sprawa, że o ile w tygodniu Hilton zwykle jest dwa razy droższy od Hamptona, to w weekendy ta różnica często jest nieznaczna - wtedy jednak lepszym wyborem w sieci IMO jest H. mimo wszystkich wad tego przybytku.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
gruby_inversia uważa post za pomocny.
 
      
#3595 PostWysłany: 19 Sty 2022 15:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 777
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Okolice H na Grzybowskiej, to teraz centrum biznesowo-kulinarne Warszawy, to raczej Hampton jest "nigdzie".
W po drugiej stronie Grzybowskiej mamy Food Hall w Browarach Warszawskich z kilkunastoma restauracjami, ponadto są też restauracje bałkańska, grecka, polskie, włoskie...no i oczywiście Lewandowskiego, ale tej nie polecam - mocno przeciętna.
W pobliżu mamy też Fabrykę Norblina - świetne miejsce do zwiedzenia i kolejny food hall z szeregiem restauracji. Całkiem niedaleko jest też warta odwiedzenia Hala Gwardii.


Ostatnio edytowany przez Kalispell, 19 Sty 2022 15:38, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
horacy19 lubi ten post.
horacy19 uważa post za pomocny.
 
      
#3596 PostWysłany: 19 Sty 2022 15:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Nie można też zapominać, że Hilton na Grzybowskiej można też wybrać że względu na jacuzzi i basen ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
horacy19 lubi ten post.
horacy19 uważa post za pomocny.
 
      
#3597 PostWysłany: 19 Sty 2022 15:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Dla mnie centrum jest przy Palacu, a Wola to byla kiedys taaaaak daleko. Nie bylam na Grzybowskiej od 2017r, pewnie duzo zmienilo sie. Basen byl na plus. Nie mniej, Hampton mi teraz wpada czesciej.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
horacy19 uważa post za pomocny.
 
      
#3598 PostWysłany: 19 Sty 2022 15:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Aga w zasadzie to nic się nie zmieniło ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
horacy19 lubi ten post.
horacy19 uważa post za pomocny.
 
      
#3599 PostWysłany: 19 Sty 2022 22:26 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
marek2011 napisał(a):
Temat był już wałkowany 101 razy i dziwie się, że ciągle wraca. Formalnie - nie można, jeśli tego typu proceder zostanie wykryty, może zakończyć się to ustaniem w trybie natychmiastowym współpracy w ramach programu (status, punkty, rezerwacje za punkty przepadają i nie ma zlituj się). Nieformalnie - w wielu przypadkach nie ma problemu, pisałem wielokrotnie o US - tam zero komplikacji, na innych rynkach - zależy od lokalnych przepisów meldunkowych + polityki danego hotelu, a obecnie również od modyfikacji wynikających z restrykcji covidowych (bardziej skrupulatne sprawdzanie kto i na jakich zasadach wchodzi do hotelu).

I jeszcze jedna uwaga: bardziej narażone na "restrykcyjność" pod tym kątem są wszelkie rezerwacje dokonywane z użyciem punktów (to działanie antyfraudowe) oraz na jakiś stawkach specjalnych, typu korpo itp. W przypadku normalnych, pełnopłatnych stawek zwykle hotele mniej zwracają na to uwagę.
Potwierdzam niestety. Ja straciłem konto po tym jak zrobiłem rezerwację Hilton Jumeirah w Dubaju dla kolegi. Było to jeszcze przed covidem.
Konto zablokowali, usunęli i żadne wyjaśnienia nie pomogły.
Więc odradzam.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#3600 PostWysłany: 19 Sty 2022 22:44 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3240
srebrny
To była rezerwacja za punkty? Bo chyba zrobienie płatnej rezerwacji dla innej osoby o ile zamelduje się na własne dane jest dozwolone? Oczywiście właściciel konta punktów za taki nocleg nie dostanie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
nowhere uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4491 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 ... 225  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group