Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]

[ 730 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37
Autor Wiadomość
#721 PostWysłany: 05 Paź 2020 20:13 

Loty: 136
Kilometry: 309 928
niebieski
OSK napisał(a):
monus napisał(a):
Podobno w zależności od ilości osób z dostępem do saloniku mamy możliwość zamówienia dania z karty lub dostępny jest bufet. Podczas mojego pobytu był bufet, oferta niczym nie różniła się od tej z saloniku, a nawet była większa bo dodatkowo była zupa gulaszowa.

@monus czy to oznacza, że zawsze jest bufet albo danie z karty? Bo ta przekąska + napój póki co skutecznie mnie zniechęca do przyjazdu

@OSK tego nie wiem, byłem tam pierwszy raz od lutego. Informacja o bufecie lub daniu w zależności od ilości osób pochodziła od recepcjonistki, a na samym voucherze było napisane o przekąsce i napoju. W sumie nie spodziewałem się żadnej formy zastępczej dla saloniku, na stronie nie ma informacji poza tą że salonik zamknięty. Dodatkowo w sprzedaży nie są oferowane standardowe pokoje z dostępem do saloniku, tylko apartamenty które w opisie mają dostęp. Najbezpieczniej będzie zadzwonić i dopytać co dokładnie mieli na myśli z tą przekąską i napojem, a może ktoś inny był i trafił na opcję bez bufetu i by opisał jak to wyglądało?

#722 PostWysłany: 06 Paź 2020 22:31 
Awatar użytkownika

niebieski
OSK napisał(a):
monus napisał(a):
Podobno w zależności od ilości osób z dostępem do saloniku mamy możliwość zamówienia dania z karty lub dostępny jest bufet. Podczas mojego pobytu był bufet, oferta niczym nie różniła się od tej z saloniku, a nawet była większa bo dodatkowo była zupa gulaszowa.

@monus czy to oznacza,że zawsze jest bufet albo danie z karty? Bo ta przekąska + napój póki co skutecznie mnie zniechęca do przyjazdu
Ja byłem we wrześniu i też był bufet. Można było poprosić o kolejne piwo. Mi starczyły dwa :)

Mimo wszystko to nie salonik ... w ciągu dnia nic nie ma.
 Relacje PM off
monus lubi ten post.
monus uważa post za pomocny.

#723 PostWysłany: 07 Paź 2020 00:57 

Nazwa hotelu: Hilton Garden Inn Riga Old Town

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:King

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:750 punktów, jeśli to na zdjęciach to sofa, to upgrade do king with sofa bed ;) zdaje się że dostałem również voucher na drinka, ale nie było kiedy skorzystać

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Wszystko OK, hotel w standardzie nowych Gardenów (w bardzo podobnie urządzonych spałem w Budapeszcie i zdaje się w Wilnie. Moje pobyty to często jedna noc i tutaj też tak było, późny przyjazd, kolacja gdzieś w mieście, rano wyjazd - niewiele miałem czasu by korzystać z hotelu, kompletnie jednak nie mam się do czego przyczepić. Pokój w miarę przestronny, czysty, śniadanie również OK. Byłem pod koniec lipca, gdy można było swobodnie tam podróżować, covidowe ograniczenia i nowości, poza płynami dezynfekującymi były wtedy w zasadzie nie widoczne

Inne uwagi: Świetna lokalizacja turystyczna - stare miasto, więc zabytki i restauracje walking distance. Mały parking zewnętrzny (szczerze mówiąc nie wiem czy jest też podziemny) ale miejsce udało się znaleźć

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.

#724 PostWysłany: 10 Paź 2020 20:39 

-- 09 Paź 2020 22:15 --

Hampton by Hilton Warsaw Airport, status:gold
Wszystkie pokoje takiej samej wielkości.
Bardzo miła obsluga.
- bon na przekąskę i napój

Byłem dawno temu jeszcze jako silver- a mi po to po wyjęciu klucza miła niespodzianka;) "witamy ponownie"
Wrażenia pozytywne.

-- 10 Paź 2020 20:39 --

DoubleTree Warszawa
Status:gold
Upgrade : King Deluxe Room + z tym związany dostęp do strefy saun i jacuzzi przy basenie
-drink dla mnie i osoby towarzyszącej

Salonik zamknięty - ponoć danie w restauracji serwują - nie wiem nie chcieli upgrejdowac.
 Relacje PM off  

#725 PostWysłany: 10 Paź 2020 22:25 

niebieski
W najnowszym odcinku 'Hotelowej Polski' (sez. 2, odc. 4) DoubleTree we Wroclawiu. Mozna zobaczyc wrazenia z nieco innej perspektywy prowadzacego program. Swoja droga jako diamond dostal upgrade do Ovo suite, choc nie mowil jaki pokoj rezerwowal pierwotnie.
 Relacje PM off  

#726 PostWysłany: 12 Paź 2020 13:23 

niebieski
-- 11 Paź 2020 00:19 --

@flus swego czasu dostałem taki upgrade kiedy miałem zarezerwowany najtańszy king

-- 12 Paź 2020 14:23 --

@OSK ponownie (10.2020) byłem w weekend w DoubleTree Warszawa i ponownie zamiast saloniku był bufet.
OSK lubi ten post.

#727 PostWysłany: 12 Paź 2020 13:37 

-- 12 Paź 2020 13:34 --

flus napisał(a):
W najnowszym odcinku 'Hotelowej Polski' (sez. 2, odc. 4) DoubleTree we Wroclawiu. Mozna zobaczyc wrazenia z nieco innej perspektywy prowadzacego program. Swoja droga jako diamond dostal upgrade do Ovo suite, choc nie mowil jaki pokoj rezerwowal pierwotnie.

Jako Diamond bywałem w DT Wro z 6 razy i nigdy nie dostałem upgrade nawet do apartamentu :)
Żeby nie było podróżowałem w tygodniu w czasie kiedy nie było jakiś specjalnych okoliczności.
Także jak myślicie dlaczego ktoś z redakcji dostała taki upgrade ? :)
Widocznie ktoś jest lepiej traktowany

-- 12 Paź 2020 13:37 --

Analsix napisał(a):
flus napisał(a):

Jako Diamond bywałem w DT Wro z 6 razy i nigdy nie dostałem upgrade nawet do apartamentu :)
Żeby nie było podróżowałem w tygodniu w czasie kiedy nie było jakiś specjalnych okoliczności.
Także jak myślicie dlaczego ktoś z redakcji tak ma?
Prawdopodobnie na poczet relacji ktoś dostał fajną opcje :)
Nie, nie rezerwowalem najtańszych roomów.
 Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.

#728 PostWysłany: 12 Paź 2020 13:55 

niebieski
@Analsix to raczej normalne że chcieli się pokazać jak najlepiej, często zapraszani przez hotele "opisywacze" otrzymują więcej niż przeciętny Kowalski, ale w DT Wrocław byłem podobnie jak Ty z 5-6 razy, zawsze weekend 2 noce, i z najtańszego dostałem raz up do Ovo, również inne osoby pisały tu o podobnym przypadku np. @Garmond. Wszystko to kwestia szczęścia oraz zmiennych okoliczności - swego czasu będąc drugi raz w Marina Bay Sands dostałem up do Straits Suite Sky View za 16k PLN za noc, a rezerwowałem najtańszy z dostępem do saloniku za 1.6k - ponad 300 metrów i widoki, jak dla mnie to upgrade życia, nie spodziewam się by został pobity, wszystko kwestia szczęścia.
3 ludzi lubi ten post.

#729 PostWysłany: 18 Paź 2020 16:39 

niebieski
Ktoś ma info jak obecnie wygląda Executive w DT Warszawa? Byłem ostatnio we wrześniu jak jeszcze były vouchery na grilla w ogrodzie. Jak to wygląda obecnie? Mam pobyt w następny weekend.
 Relacje PM off  

#730 PostWysłany: 18 Paź 2020 18:32 
Awatar użytkownika

platynowy
@wierciu DT Warszaawa "Salonik" jest teraz w wydzielonej czesci restauracji - na samym koncu. Kilka rzeczy na cieplo, kilka na zimno. Jesty dobre i znacznie lepsze niz w DT Krakow. Najlepsze bylo w niedziele - bo po niedzielnym brunchu dla placacych zostaje sporo dobrych rzeczy, ktore dorzycaja i tu. Sushi, itp... Alkohol i napoje sa podawane przez obsluge Ogolnie jest OK.
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.

[ 730 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości