Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 66  Następna
Autor Wiadomość
#701 PostWysłany: 13 Lip 2020 10:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 599
Kilometry: 703 643
srebrny
Nazwa hotelu: Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King guest room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade to executive king room, early check-in (10:00), woda, internet, sniadanie

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pelna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): EL wciaz zamkniety. Przez caly dzien dostepne sa napoje bezalkoholowe a pomiedzy 18-20 alkoholowe w barze Pistacio. Napoje zamawia sie w barze / u kelnera bez limitow. Poza tym dostepna jest przekaska (jak na zdjeciu) – obrzydliwa w smaku.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hiltona w Warszawie kazdy zna. Sniadanie w restauracji serwowane jest do stolu (z wyjatkiem kawy, ktora mozna sobie zrobic samemu). Kucharz przygotowuje podstawowe cieple posilki. W restauracji zmniejszono liczbę stolikow aby zachowac spore odleglosci.

Inne uwagi: Przed wejsciem do Holmes Place mierzona jest temperatura, na basenie pusto. Dawno nie bylem w tym hotelu, ale wydawalo mi sie ze pokoje od strony wschodu mialy widok na Palac Kultury. Obecnie buduje sie tam kolejny blok mieszkalny wiec Palacu nie widac.

Załączniki:
IMG_20200711_194814.jpg
IMG_20200711_194814.jpg [ 189.26 KiB | Obejrzany 3081 razy ]
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn, 13 Lip 2020 14:27, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#702 PostWysłany: 23 Lip 2020 13:16 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 98
Nazwa hotelu: Hilton Swinoujscie Resort & Spa

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King guest room with sea view and balcony

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do King superior room with sea view and balcony, woda 2x (codziennie), wstawka (słodki upominek + list), late check-out (14:00)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty (5th night free)

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): N/D

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Upgrade do narożnego superior room, jednak tak jak guest roomy pokój znajdował się po stronie wschodniej w tylniej części hotelu. Z pokoju widok na parking oraz budowę, morze było widoczne (z dużego) tarasu. W pokoju po przyjeździe nie było ciepłej wody, po zgłoszeniu telefonicznym nikt nie przyszedł naprawić usterki przez kilka godzin. Wieczorem po ponownym zgłoszeniu nie było już obsługi technicznej z hotelu. Pan z Radissona nie potrafił naprawić usterki, dostałem wtedy kartę do pokoju obok aby się przenieść (standardowy pokój), jednak w nim także nie było ciepłej wody. Zostałem więc przy pierwszym pokoju. Kolejnego dnia znowu kilka interwencji, i "w miarę" zaczęło działać. Do końca pobytu trzeba było spuszczać wodę przez 5-10min by się nagrzała (Zostałem w tym pokoju ponieważ zaproponowano mi zmianę na pokój na 2 piętrze z ogarniczonym widokiem). W ramach przeprosin otrzymałem voucher na obiadokolację w wybranym dniu.
W hotelu do dyspozycji gości hiltonowa strefa spa (sauny + zewnętrzne jacuzzi) w której praktycznie nikogo nie było, aquapark (1 godzina/dzień) oraz strefa w Radissonie na 14 piętrze z basenem, jacuzzi, sauną oraz barem (Tutaj było ciężko o miejsce szczególnie w godzinach popołudniowych). 9. piętro w Hiltonie nie jest jeszcze ukończone.
Śniadanie w formie bufetu bez restrykcji oraz urozmaicenia (codziennie to samo). W niedzielę manager witał gości szampanem. Pomimo otwartej części zewnetrznej zdarzały się dłuższe kolejki do wejścia.
Ogólnie mam nadzieję, że sytuacje, których doświadczyłem są wynikiem nowości/COVID, gdyż mam zamiar tutaj jeszcze wrócić w przyszłości.

Inne uwagi: Posiłek z room service bardzo słaby. Zamówiłem burgera oraz rybę, mięso w burgerze było przesiąkniete zapachem ryby z drugiego posiłku. Hotel jest nastawiony głównie na zagranicznych turystów (Niemcy). Polskojęzyczny był personel w recepcji. Przy wejściu na śniadanie czy korzystaniu ze SPA konieczny był język angielski/niemiecki lub oczekiwanie na polską obsługę. Osobiście mi to nie przeszkadzało, jednak uważam, że niektórzy goście z Polski (starsi) czuli się zrażeni. Pewnego dnia karty do pokoju przestały po prostu działać (obie, w windzie działały), pomijając to, że Pani w recepcji nie wyjaśniła co się stało to brak pytania chociażby o nazwisko w celu otrzymania nowych kart uważam za security issue.
Image
Image
Image
Image
Image
Radisson:
Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#703 PostWysłany: 23 Lip 2020 17:26 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1703
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
Chyba jednak się cieszę, że zamieniłem moje Świnoujście za punkty w te wakacje na DBT na Zanzibarze zimą za tą samą stawkę
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#704 PostWysłany: 24 Lip 2020 14:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Wychodzi na to, ze Hilton Świnoujście nie powala. Spałem w sąsiednim Raddison w lutym, więc jeszcze w czasie normalności i wywarł na mnie tylko pozytywne wrażenie. Zero problemów, świetny pokój, świetny hotel, udany pobyt.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#705 PostWysłany: 24 Lip 2020 15:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
Nazwa hotelu: Hilton Da Nang

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King guest room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do executive king room z widokiem na zatokę, early and late check , woda, internet, sniadanie, dostęp do lounge

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Punkty


Ogolna opinia bardzo, bardzo pozytywna na temat obsługi, stosunku jakości do punktow oraz samych oczekiwań. Zakwaterowano mnie chyba na 25- 26 pietrze- nie pamiętam już dokładnie. Bez żadnych zapytań pani w recepcji po zameldowaniu i zmierzeniu temperatury zapytała - czy w związku z małą liczbą gości może mi zaoferować pokój o lepszym standardzie i z widokiem na zatokę, oraz dostęp do lounge. Widok piękny zwłaszcza nocą kiedy smok z mostu zmienia kolory i zieje ogniem a drugi most się obraca dla swobodnej żeglugi. Śniadania były na dole i wybór byl naprawde ogromny. Dopiero ostatniego dnia zostały przeniesione na górę do lounge bo gości w hotelu bylo naprawdę niewielu i zamawiało się z karty.
Basen swiecil pustkami a ludzie przemykali po hotelu jak wystraszeni (18 marca)

Załączniki:
IMG_20200617_092551_520.jpg
IMG_20200617_092551_520.jpg [ 100.88 KiB | Obejrzany 2704 razy ]
IMG_20200617_092551_486.jpg
IMG_20200617_092551_486.jpg [ 88.16 KiB | Obejrzany 2704 razy ]
IMG_20200617_092551_501.jpg
IMG_20200617_092551_501.jpg [ 57.13 KiB | Obejrzany 2704 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#706 PostWysłany: 26 Lip 2020 13:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
maciejs9 napisał(a):
Nazwa hotelu: Hilton Swinoujscie Resort & Spa

img]https://i.imgur.com/CCSLMcw.jpg[/img]
Dostępu do strefy na 14 piętrze w Radisson już nie ma. Na recepcji w Hiltonie powiedzieli, żeby pytać w Radisson, a tam powiedzieli, że nie ma dostępu.


Ostatnio edytowany przez Abcn 26 Lip 2020 17:30, edytowano w sumie 2 razy
Cytowanie - nie cytuj całego tak długiego postu poprzednika...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#707 PostWysłany: 26 Lip 2020 20:24 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 98
Jeżeli tak jest to faktycznie nie ma czego już w Hiltonie szukać (Radisson ma lepsze śniadania, łatwiej dostać lepszy pokój bo jest wyższy, ma nielimitowany dostęp do aquaparku vs 1h w Hiltonie), przynajmniej do czasu jak nie skończą 9 piętra (jeżeli planują tam coś poza barem). Dziwne, że zdecydowali się na taką zmianę w środku sezonu (jeszcze niewiele ponad tydzień temu dostałem kartę).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#708 PostWysłany: 27 Lip 2020 22:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Może też być tak, że zależy na kogo trafi się na recepcji.
Niemniej szkoda, bo faktycznie ta strefa wydawała się ciekawym dodatkiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#709 PostWysłany: 28 Lip 2020 20:08 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 325
niebieski
Nazwa hotelu:Hilton Vienna Danube Waterfront

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:King Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Upgrade do King Executive Waterfront Room, śniadanie, wstęp do saloniku, dwie butelki wody.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Honors Dream Away 98 euro

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):salonik duży zlokalizowany na ostatnim 8 piętrze hotelu. Działa bez żadnych ograniczeń.
16-18 - Słodkie przekąski do kawy i herbaty + napoje bezalkoholowe.
18-20 - Kolacja + napoje alkoholowe. Na ciepło była Paella z owocami morza oraz pierożki wonton z owocami morza. Gdy się skończyły pierożki doniesiono sajgonki wegetariańskie. Bardzo fajny wybór alkoholi - wina białe, czerwone i różowe, 3 różne wódki, whisky, i bardzo dobre prosecco :)
Z przekąsek na zimno kilka gotowych zestawów na małych talerzykach ( wędzone sery, łosoś, krewetki na zimno, humus).


Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel normalnie funkcjonuje. Jedyne co było zamknięte to spa na 7 piętrze. Śniadania normalnie wydawane bez ograniczeń. Basen zewnętrzny otwarty od 8 do 20.


Inne uwagi:.......

Załączniki:
IMG_5407.jpeg
IMG_5407.jpeg [ 399.42 KiB | Obejrzany 2338 razy ]
IMG_5405.jpeg
IMG_5405.jpeg [ 230.09 KiB | Obejrzany 2338 razy ]
IMG_5404.jpeg
IMG_5404.jpeg [ 253.85 KiB | Obejrzany 2338 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#710 PostWysłany: 29 Lip 2020 07:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
@maciejs9 w Radisson też dostęp do Aquapark to 1h.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#711 PostWysłany: 29 Lip 2020 13:17 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 98
@dziabulek Czyli ich strona też wprowadza w błąd? https://balticpark-aquapark.pl/#special-offers
"Nielimitowane wodne szaleństwo!
ZAREZERWUJ WYJĄTKOWY POBYT W RADISSON BLU RESORT, ŚWINOUJŚCIE I ZYSKAJ NIEOGRANICZONY DOSTĘP DO BALTIC PARK MOLO AQUAPARK"
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#712 PostWysłany: 29 Lip 2020 15:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Też się tym sugerowałem, a na miejscu okazało się coś innego. Ale to było w lutym, może temat uległ zmianie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#713 PostWysłany: 03 Sie 2020 10:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 599
Kilometry: 703 643
srebrny
Nazwa hotelu: Hilton Prague

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King guest room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do King executive room (2 zarezerwowane pokoje), woda (tylko w dniu przyjazdu), internet, sniadanie, executive lounge dla 2 pokoi

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pelna (promocyjna – Honors Dream Away)

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): EL w standardowej lokalizacji zamkniety ze wzgledu na remont (ja nie widzialem zadnych prac budowlanych przez okno). Aktualnie EL jest w barze C&B w atrium w limitowanej wersji – wina + piwa + soft drinks w godzinach 17:00-18:00 (!). Brak jedzenia (no chyba ze ktos chce sie najesc chipsami i zelkami Haribo).

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: W hotelu malo gosci (tak samo jak w calej Pradze). Niestety ze wzgledu na pogode duzo gosci postanowilo skorzystac z basenu (sadzawki) i lezaki zarowno w strefie wewnetrznej jak i na tarasie byly zajete. Parking za darmo (!) dla wszystkich goci w lipcu i sierpniu. Brak serwisu sprzatajacego w trakcie pobytu ale na korytarzu zawsze jest pokojowka u ktorej mozna wymienic recznik lub poprosic o szampon. Poza tym nic sie nie zmienilo od mojego pobytu sprzed pandemii (opisany wczesniej w tym watku).

Inne uwagi: Jesli ktos chce zobaczyc Prage w nieco innej odslonie, bez glosnych Amerykanow oraz wszechobecnych chinskich fotografow polecam ten okres. W centrum jest bardzo spokojnie a miasto zwiedza sie z wielka przyjemnoscia.

Załączniki:
IMG_20200731_171544.jpg
IMG_20200731_171544.jpg [ 290.82 KiB | Obejrzany 2191 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
ghostwriter uważa post za pomocny.
 
      
#714 PostWysłany: 10 Sie 2020 17:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 435
Loty: 196
Kilometry: 323 953
niebieski
Nazwa hotelu: DoubleTree Resort by Hilton Zanzibar - Nungwi

Twój status w programie lojalnościowym: gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:najtańszy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do QUEEN GUEST ROOM WITH POOL VIEW, śniadanie, welcome drinks

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Pobyt w lutym br, hotel nie nowy, ale z klimatem. Ciekawe lobby, piękny widok z balkonu pokoju na basen i morze, plaża niczego sobie. Śniadanie bez większego wow, wybór jest spory, ale bez szału. W dobie covid wspominam bardzo dobrze, zwłaszcza, że to był ostatni dalszy wyjazd, który doszedł do skutku :)

Inne uwagi:.......

Załącznik:
Komentarz do pliku: Widok z pokoju
widokzpokoju.jpg
widokzpokoju.jpg [ 139.19 KiB | Obejrzany 2015 razy ]

Załącznik:
plaza.jpg
plaza.jpg [ 92.2 KiB | Obejrzany 2015 razy ]

Załącznik:
sniadanie.jpg
sniadanie.jpg [ 172.95 KiB | Obejrzany 2015 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#715 PostWysłany: 01 Paź 2020 15:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 839
srebrny
Nazwa hotelu: DoubleTree by Hilton Izmir - Alsancak

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: śniadanie, niezbyt jadalna wstawka i mała butelka wina

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Żałuję, że wcześniej nie sprawdziłem oceny na bookingu, bo jest zasłużenie niska. Przede wszystkim dostałem inny pokój niż zarezerwowany (Twin zamiast King), w dodatku "smoking", czego w ogóle nie dało się uwzględnić w rezerwacji i nikt o to nie zapytał przy zameldowaniu. Początkowo pomyślałem, że to moja pomyłka, bo zerknąłem w rezerwację w apce i tam był już Twin Smoking. Nie wiedziałem, że po prostu przypisano tam to co dostałem. Było późno, więc nie chciało mi się iść prosić o zmianę, tym bardziej, że obsługa nie robiła wrażenia życzliwej. Hotel był raczej pusty, a ja zamiast upgrade dostałem downgrade. Obiekt i pokoje są już dość stare. Śniadanie dość skromne i słabe, epidemia służy oszczędnościom. Takie uprzejmości jak wstawka z popsutych już owoców można sobie po prostu darować, bo po co? Basen zamknięty mimo braku stosownych informacji na ten temat - w aplikacji hotele przedstawiają informacje jakie usługi są ograniczone, a jakie niedostępne. Tu nie było nic. Jedyne za co można pochwalić hotel to całkiem dobra lokalizacja. Mimo to nie polecam.

Nazwa hotelu: Adana HiltonSA

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Room City View

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: śniadanie, upgrade do River View, później na moją prośbę przedłużono mi wymeldowanie do 15

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): niedostępny, wcześniej miałem rezerwację na pokój z dostępem do Lounge, jako że hotel informował, że usługa ta jest jedynie ograniczona. Dopytałem mailowo i dostałem dziwną odpowiedź - Lounge jest zamknięty ale jeśli mam Diamond to dostanę 50 lir do wydania w restauracji... A jeśli nie mam Diamond, a zarezerwowałem pokój Executive? Na kolejne maile hotel już nie odpowiadał, choć po pierwszym zignorowanym napisałem kolejny

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Mimo drobnego zgrzytu w komunikacji pobyt uważam za udany. Z hotelu widać wszystkie główne atrakcje miasta - most, meczet i wieżę zegarową, no i jest do nich całkiem blisko. Sam hotel jest raczej stary, ale dobrze się trzyma i nie rzucało się to w oczy. Pokój był bardzo przestronny. Śniadania były po prostu okej (jajka przyrządzał kucharz, różne potrawy w formie szwedzkiego stołu, przygotowany zestaw produktów śniadaniowych na talerzu), trochę dziwne "zasady" epidemiologiczne - w założeniu obsługa miała chyba wszystko podawać, w rzeczywistości każdy robił to co chciał i był chaos. Fajne zaplecze rekreacyjne - sauny, hamam, basen wewnętrzny i zewnętrzny + nowy kompleks basenowy riverside, z którego nie korzystałem, bo był nieco daleko od hotelu i w sumie nie wiem czy w danym momencie był czynny. W dość niedużej odległości znajduje się duże centrum handlowe. Do hotelu można dojechać z lotniska za 30 lir.

Inne uwagi: Ceny w restauracji i room service skandalicznie niskie, na poziomie polskiego McDonalda :)

Nazwa hotelu: DoubleTree by Hilton Hotel Istanbul - Tuzla

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Śniadanie, upgrade do apartamentu

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel jest całkiem okej, nie tak daleko znajduje się stacja Marmaray, z której dość sprawnie można dojechać do centrum, jednak trochę to trwa. Z sieci Hilton to chyba drugi najbliższy obiekt względem lotniska SAW - wybrałem go dlatego, że okołolotniskowy Hampton anulował moją rezerwację za punkty i przyleciałem późno w nocy. Hotel ma niską ocenę na booking.com, ale nie wiem za bardzo za co. Pokój był względnie nowy i przestronny, śniadanie umiarkowanie dobre, z bardzo dobrą kawą. Basenu i innych udogodnień nie sprawdzałem. Można przyczepić się do łazienki, gdzie były jakieś nienaprawione usterki - np. zmieniająca się sama z siebie temperatura wody.

Nazwa hotelu: Doubletree by Hilton Istanbul Umraniye

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Śniadanie i niby upgrade

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel moim zdaniem jest bardzo dobry, ale nie mogło być idealnie - kolejny raz brak informacji o zamkniętym basenie i choć takie informacje uwzględnia się też na booking.com to tam też nie ma informacji, żeby był zamknięty. Przy check-in poprosiłem o pokój na możliwie wysokim piętrze, natomiast pani z obsługi poinformowała mnie, że tam są małe pokoje, a dla mnie mają większy na niższym piętrze. Przystałem na propozycję, ale jeżeli mój pokój był większy to nie wiem jakie były te małe... Drobnostka, ale nie dopatrzyłem się różnicy między moim pokojem a innymi. Mimo wszystko cały hotel prezentuje się nowocześnie, pokój nie był szczególnie przestronny, ale wystarczający, śniadanie było całkiem smaczne (produkty do wyboru podaje obsługa, oprócz tego kucharz przyrządza jajka na życzenie), a obsługa wyjątkowo sympatyczna na tle innych obiektów w Turcji. Poza tym hotel jest zintegrowany z centrum handlowym, a dosłownie obok niego jest stacja metra.

Inne uwagi: Hotel po rebrandingu z Garden Inn - na mapach często widać taką nazwę

Nazwa hotelu: Doubletree By Hilton Antalya City Centre

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Queen Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Śniadanie i upgrade do pokoju Deluxe

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Bardzo fajny hotel, zdecydowanie najlepszy ze wszystkich obiektów z sieci Hiltona podczas mojego pobytu. Nowoczesny wystrój, duży i przestronny pokój z balkonem. Bardzo dobre śniadanie, szczególnie pod względem jakości - również dania do wyboru (podawane przez obsługę) i jajka przygotowywane przez kucharza. Na najwyższym piętrze restauracja i "odkryty" basen (w zależności od pogody odsuwany jest dach i szyby). Widać stamtąd morze i bardzo dobrze widać góry - jest ładnie. W hotelu jest też drugi, większy basen wewnętrzny i strefa SPA z których można korzystać za wcześniejszą rezerwacją. Z hotelu kursuje darmowy bus na plażę Konyaalti. Poza tym sympatyczna obsługa. Nocowałem tam przed lotem powrotnym tylko, z racji odległości od plaży nie rozpatrywałem go jako dobrej bazy wypoczynkowej, ale to wcale nie byłby taki zły wybór

Inne uwagi: 700 metrów od hotelu znajduje się centrum handlowe a obok niego przystanek z którego można dojechać tramwajem bezpośrednio na lotnisko. Tramwaj kursuje jednak w ograniczonych godzinach, bodajże do 21. Koszt taksówki z lotniska według taksometru to 65 lir
Góra
 Profil Relacje PM off
10 ludzi lubi ten post.
5 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#716 PostWysłany: 05 Paź 2020 14:05 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 445
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
Nazwa hotelu: DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw
Twój status w programie lojalnościowym:Diamond
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Guest
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: pokój King Garden View, śniadanie w restauracji, salonik, 1000 pkt.
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): salonik zamknięty, serwis realizowany jest w restauracji
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotelu raczej nie trzeba opisywać - skupię się na covid'owych zmianach. Jedynie znów trafiłem na łóżko king składające się z suniętych 2 łóżek, nawet kołdry były 2 małe - bardzo irytujące. Spora cześć pokoi wyłączona z użytku, całe skrzydło (to z windą na basen) zamknięte. Aby dojść na basen, trzeba zjechać na 1 piętro i przejść się korytarzem obok sali zabaw do recepcji SPA by zejść schodami do recepcji basenu - nic skomplikowanego jak znamy hotel, widziałem ludzi błąkających się w okolicach recepcji (żeby nie było - po szlafrokach ich poznawałem). Basen ogólnie dostępny, bez zapisów i innych ograniczeń. Level UP ogólnie dostępny - uszkodzone drzwi. Śniadanie w kwestii wyboru bez zmian, jedynie podchodzenie do bufetu zalecane w maskach, ale nikt nie pilnuje.

Na stronie jest informacja tylko, że salonik zamknięty, brak wzmianki o formach zastępczych. Podczas zameldowania otrzymujemy voucher do restauracji na 1x przekąska i 1x napój (tak było na nim napisane) dla każdej zameldowanej osoby. Podobno w zależności od ilości osób z dostępem do saloniku mamy możliwość zamówienia dania z karty lub dostępny jest bufet. Podczas mojego pobytu był bufet, oferta niczym nie różniła się od tej z saloniku, a nawet była większa bo dodatkowo była zupa gulaszowa. Jedynie mocne alkohole nie były dostępne, tylko wino i piwo (nie wiem czy jakoś limitowane, jedno wystarczyło). Ze względu na późny przyjazd do hotelu nie wiem czy jest jakaś oferta zastępcza dla napojów/słodyczy w ciągu dnia.

Może dla tego, iż lubię ten hotel ale dla mnie w czasach covidowych ograniczeń jest mocna 5, było by 6 gdyby nie ograniczenia w wyborze pokoi


Inne uwagi: Pobyt 10.2020
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#717 PostWysłany: 05 Paź 2020 17:46 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1703
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
monus napisał(a):
Podobno w zależności od ilości osób z dostępem do saloniku mamy możliwość zamówienia dania z karty lub dostępny jest bufet. Podczas mojego pobytu był bufet, oferta niczym nie różniła się od tej z saloniku, a nawet była większa bo dodatkowo była zupa gulaszowa.


@monus czy to oznacza,że zawsze jest bufet albo danie z karty? Bo ta przekąska + napój póki co skutecznie mnie zniechęca do przyjazdu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#718 PostWysłany: 05 Paź 2020 18:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Nazwa hotelu: Hampton By Hilton Berlin City West
Twój status w programie lojalnościowym:Gold
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Queen Room
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: +250 punktów
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Jeśli chodzi o przywileje to w Hamptonach jak wiadomo nie poszalejemy z tym. Dostałem extra punkty i tyle. Śniadanie jest i tak w cenie, upgrade nie ma. Sam hotel bardzo przyjemny, czysto, ciepło. Pokój stosunkowo duży, śniadanie w systemie covidowym trochę wymyślne, ale ze spokojem każdy znajdzie coś dla siebie. Lokalizacja bardzo dobra, zresztą sąsiedztwo Sofitelu, Waldorf Astoria i innych 5* o tym świadczy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tartal lubi ten post.
 
      
#719 PostWysłany: 05 Paź 2020 19:40 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1163
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Nazwa hotelu: Hilton Swinoujscie Resort & Spa

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King guest room with sea view and balcony

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do King superior room with sea view and balcony, śniadanie

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty 120000 pkt za 5 nocy i 90,000 pkt za ekstra 3 noce

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:
Jestem mega zadowolony. Uważam ze super deal za punkty. Pierwszy raz na dłużej byliśmy nad naszym morzem od 16 lat. Hotel i obsługa super. Napisałem wcześniej o upgrade i wcześniejsze zameldowanie i takie dostałem pomimo wysokiego sezonu pobyt 15-23.08. Super pogoda nad morzem spowodowała najazd turystów do hotelu. Nieoceniona okazała się P. Karolina z recepcji, dograła nam upgrade do pokoju z bezpośrednim widokiem na morze i zameldowanie od 9,30 rano Najlepsze pokoje są na wysokim pietrze z numerami nieparzystymi. Im mniejszy numer tym bliżej morza. Śniadania super, dużo ryb i unikalnych przysmaków. Podczas mojego pobytu obsługa pilnowała aby goście przy wyborze jedzenia mieli założone maseczki.
Basen i zjeżdżalnie fajne, chodziliśmy wieczorami Ok 21. Było pare osob w aquaparku. W cenie jest 1H. Hotelowa siłownia prosta ale sprzęt dobrej jakości marki Technogym. Parking mieliśmy ten tańszy szutrowy 40 zł za dobę.
Inne uwagi:
Fajne uczucie w Polsce nad morzem w klapeczkach prosto z wyjścia z hotelu można było wejść na plaże. Moje wrażenie zapewne trochę jest skrzywione na plus przez pogodę. MIelismy 28-31 stopni a morze miało temp. ok 22 stopni Dużo restauracji i smażalni ryb w okolicy. Polecam Smażalnie Kergulena Ok 200m od hotelu. Prosto ale smacznie i tanio. Polecam wyporzyczenie roweru i przejażdżkę po okolicy. Faja trasa rowerowa do Międzyzdrojów i na Kasirbor.

Załączniki:
20201005_194154.jpg
20201005_194154.jpg [ 131.26 KiB | Obejrzany 1417 razy ]
20201005_194220.jpg
20201005_194220.jpg [ 102.66 KiB | Obejrzany 1417 razy ]
20201005_194240.jpg
20201005_194240.jpg [ 115.74 KiB | Obejrzany 1417 razy ]
20201005_194320.jpg
20201005_194320.jpg [ 142.88 KiB | Obejrzany 1417 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#720 PostWysłany: 05 Paź 2020 19:55 

Rejestracja: 22 Maj 2012
Posty: 709
Loty: 312
Kilometry: 479 773
srebrny
Nazwa hotelu: DoubleTree by Hilton Gaziantep
Twój status w programie lojalnościowym:Silver
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Guest
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Junior Suite
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel w dziwnym kiczowato bizantyjskim wystroju do tego poza centrum obok kilku innych sieciowych hoteli, daleko do wszystkiego tzn min 1km lepiej wybrać Hampton
śniadanie okrojone do zestawu na talerzu podobnie jak w każdym hotelu w którym byliśmy do tego wybór potraw z jajek na ciepło
Inne uwagi: Pobyt 09.2020

Nazwa hotelu: Hampton by Hilton Gaziantep
Twój status w programie lojalnościowym:Silver
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Quuen Guest
Przywileje otrzymane w związku ze statusem:brak
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu.dość centralnie położony dokładnie obok niego znajduje sie przystanek busa Hvatas na lotnisko
śniadanie okrojone do zestawu na talerzu podobnie jak w każdym hotelu w którym byliśmy do tego wybór potraw z jajek na ciepło
Inne uwagi: Pobyt 10.2020

Nazwa hotelu: Hilton Garden Inn Sanliurfa
Twój status w programie lojalnościowym:Silver
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Guest
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Suite
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Punkty
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: za punkty zdecydowanie warto Hotel dobrze położony na przeciwko doskonałego muzeum Sanliurfy i dużego centrum handlowego 1km piechotą do groty Abrachama.
Pomimo Covidu basen i hammam czynny ale wymagany czepek,
śniadanie okrojone do zestawu na talerzu podobnie jak w każdym hotelu w którym byliśmy do tego wybór potraw z jajek na ciepło
Inne uwagi: Pobyt 09.2020

Nazwa hotelu: Hilton Garden Inn Mardin
Twój status w programie lojalnościowym:Silver
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Guest
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: brak
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Punkty
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: za punkty zdecydowanie warto Hotel typowo konferencyjny raczej na uboczu dość daleko od starego miasta
śniadanie okrojone do zestawu na talerzu podobnie jak w każdym hotelu w którym byliśmy do tego wybór potraw z jajek na ciepło
Inne uwagi: Pobyt 09.2020

Nazwa hotelu: Hilton Garden Inn Diyarbakır
Twój status w programie lojalnościowym:Silver
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Guest
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: brak
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Punkty
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: za punkty zdecydowanie warto Hotel dość dobrze położony od cytadeli i starego miasta dzieli go 10m spaceru Hotel posiada ładny zewnętrzny basen niestety zamknięty przez covid otwarty był hammam niestety nie nagrzany dlatego nie polecam
śniadanie okrojone do zestawu na talerzu podobnie jak w każdym hotelu w którym byliśmy do tego wybór potraw z jajek na ciepło
Inne uwagi: Pobyt 09.2020


Nazwa hotelu: Hilton Mersin
Twój status w programie lojalnościowym:Silver
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Guest
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Suite
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Punkty
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): zamknięty oferują voucher na 50TL
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: stary ale zadbany hotel z ładnym basenem i dobrym widokiem na morze
śniadanie okrojone do zestawu na talerzu podobnie jak w każdym hotelu w którym byliśmy do tego wybór potraw z jajek na ciepło
Inne uwagi: Pobyt 09.2020
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
ghostwriter uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 66  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group