Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 19 Wrz 2017 10:01 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2750
złoty
Zbieranie tu mil też ryzykowne, ale zapewne są jeszcze tacy. Jest promo z bonusowymi 15k mil za wypożycznie auta we Włoszech do 31.10.:
https://www.maggiore.it/en/partner/alit ... mbers.html
These exclusive benefits* are reserved only to MilleMiglia Club members:
•Discount on car hire: up to 8% on the best car rates available at the time of booking
•Standard Miles: 600 miles on each car rental in Italy plus 300 bonus miles for each day you rent the car (up to no more than 4,800 miles). For the fourth car you hire over a period of 12 months, you get a loyalty bonus of 1,000 miles
•Promotional miles if you hire a car before 31 october 2017: 15,000 bonus miles in addition to the standard Club miles
•Special free services: extra driver and “Young Driver Fee” (for Members under 25 years of age)
Book your car on-line in Italy or call 848 848 844* giving the code M000105.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#62 PostWysłany: 03 Lut 2018 00:37 

Rejestracja: 03 Lut 2018
Posty: 3
Cześc wszystkim!
Z racji tego, że jestem nowym użytkownikiem forum i jest to mój pierwszy post to chciałbym wszystkich gorąco przywitać :)

Mam następującą zagwozdkę. Planujemy wylot w trójkę do Japoni. Czas 3 tygodnie z małym plusem. Wylot koniec czerwca,
powrót w środku lipca. Najtańsze loty jakie znalazłem Alitalia łącznie 2131zł.

I tutaj następujące pytanie. Ponieważ Alitalia ma swój program partnerski, czy można zrobić tak żeby najpierw kupić bilet
w do Tokio i dostać za to punkty po czym wykorzystać je na lot powrotny żeby zaoszczędzić trochę pieniędzy?
Loty do Azji są najlpiej punktowane w ich taryfie - stąd ta rozkmina.

Może jakieś rady dla nowicjusza?


Pozdrawiam,
Marcin

Załączniki:
Komentarz do pliku: screen biletów
bilety.JPG
bilety.JPG [ 163.43 KiB | Obejrzany 6064 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 03 Lut 2018 00:55 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7942
HON fly4free
Nie, bo to ceny za bilet w dwie strony; poza tym nawet przelatując w jedną stronę do Tokio w klasie ekonomicznej nie uzbierasz tylu mil, żeby pokryć za to przelot na tej/podobnej trasie w drugą stronę.
Góra
 Profil Relacje PM off
c5ne2 lubi ten post.
 
      
#64 PostWysłany: 03 Lut 2018 00:58 

Rejestracja: 03 Lut 2018
Posty: 3
Niestety nie wiem jak mogę edytować posta więc piszę ponownie. Mój błąd, przy wykupywaniu biletów pojedyńczo oczywiście ceny bardzo się różnią na niekorzyść... mea culpa :oops: .
Nie mniej można podobno przekazywać sobie punkty. Czy to oznacza, że mógłbym kupić bilet na pierwszy lot w obie strony, potem przekazać punkty na następne konto z
którego kupiłbym kolejny bilet? Czy ktoś tak robił?

Pozdrawiam,
Marcin
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 03 Lut 2018 01:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 307
Te punkty dostaniesz dopiero po odbytym locie.
Góra
 Profil Relacje PM off
c5ne2 uważa post za pomocny.
 
      
#66 PostWysłany: 03 Lut 2018 01:14 

Rejestracja: 03 Lut 2018
Posty: 3
Ok, wszystko już jasne w takim razie. Dzięki wielkie za pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 22 Mar 2018 15:23 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
Bonus 4000 mil za rejestracje w Alitalia Millemiglia Program:
https://www.alitalia.com/en_en/special- ... tml?cod=30
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group