Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Z regulaminu!

W przypadku odsprzedaży biletów dopuszczone jest oferowanie ich tylko w cenie mniejszej lub równej cenie zakupu, nie wyższej jednak niż cena nominalna (np. bilety wstępu na wydarzenia).


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 09 Paź 2015 11:56 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
biedab napisał(a):
kaviorwiki napisał(a):
O godzinie 0:01 mam powrót z przystanku Metro Marymont,zdążę to ogarnąć,przerabiał ktoś to?

to na dogrywke nie będziesz mogł zostac.... :lol: :lol: :lol: będzie ciężko, ale zycze powodzenia


Nie wiem, po co rozpowszechniać takie bezpodstawne straszenie, 23:30 jesteś w dowolnym punkcie Warszawy, gdzie dojeżdża SKM/metro.
Góra
 Profil Relacje PM off
kaviorwiki lubi ten post.
 
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#42 PostWysłany: 09 Paź 2015 16:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
widziałem przed chwilą pare biletów ,niestety hasło mi nie działało i zanim dostałem przypomnienie juz poszły
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 12 Paź 2015 15:23 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
Wyjazd udany, mecz emocjonujący i przede wszystkim zwycięski. Co ciekawe, na pierwszej kontroli sprawdzali mi dość dokładnie dowód osobisty i porównywali dane z dokumentu z tymi na bilecie. Wcześniej tego nie było, a przynajmniej ja na takiego służbistę nie trafiałem. Po meczu feta, potem do auta i o 7 rano zameldowałem się w domu. No, kolejny fajny wypad sportowy zaliczony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 12 Paź 2015 15:38 

Rejestracja: 10 Maj 2010
Posty: 441
niebieski
beskidnik napisał(a):
Wyjazd udany, mecz emocjonujący i przede wszystkim zwycięski. Co ciekawe, na pierwszej kontroli sprawdzali mi dość dokładnie dowód osobisty i porównywali dane z dokumentu z tymi na bilecie. Wcześniej tego nie było, a przynajmniej ja na takiego służbistę nie trafiałem. Po meczu feta, potem do auta i o 7 rano zameldowałem się w domu. No, kolejny fajny wypad sportowy zaliczony.


Na każdym meczu niektórzy z pracowników ochrony tak dokładnie sprawdzają. Większość z nich na bramie ma to gdzieś, dlatego jak się nie uda, to należy próbować w innym miejscu.

Choć temat i tak jest już nieaktualny, bo w listopadzie wchodzi nowelizacja ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, która wyłącza mecze reprezentacji Polski w ramach rozgrywek FIFA i UEFA spod zasad obowiązujących na ligowych stadionach. Oprócz zniesienia obowiązku rejestracji wizerunku kibica wchodzącego na obiekt (znika też to dla klubów), na meczach Reprezentacji Polski bilety nie będą musiały posiadać danych (imię, nazwisko i numeru pesel). Ustawodawca narzuca na organizatorze obowiązek posiadania wiedzy, kto na jaki bilet wszedł na obiekt, ale na moje oni rozwiążą to tak, że będą sprzedawać puste bilety, które będzie się potem samemu wypisywać. Mogą to rozwiązać też tak, że kupując bilet przez Internet będziemy podawać dane osobowe, ale na wydruku już ich nie będzie. Reasumując lekko przydługi wywód - powinny zniknąć problemy (a raczej lekkie niedogodności) z wchodzeniem na bilet zakupiony od osoby trzeciej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 13 Paź 2015 12:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2013
Posty: 491
Loty: 31
Kilometry: 61 615
niebieski
Wszedłem bez żadnych problemów,nawet nie musiałem wyciągać dowodu,jeden z członków naszej ekipy wszedł na bilet dla dziecka,na którym widniała cena 5PLN :D .Dojazd na Marymont tak jak kolega w poście powyżej napisał-bardzo sprawny,dzięki za porady!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 16 Paź 2015 23:22 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 328
beskidnik napisał(a):
Wyjazd udany, mecz emocjonujący i przede wszystkim zwycięski. Co ciekawe, na pierwszej kontroli sprawdzali mi dość dokładnie dowód osobisty i porównywali dane z dokumentu z tymi na bilecie. Wcześniej tego nie było, a przynajmniej ja na takiego służbistę nie trafiałem. Po meczu feta, potem do auta i o 7 rano zameldowałem się w domu. No, kolejny fajny wypad sportowy zaliczony.


A ja wręcz odwrotnie. Byłem w tym roku już na Lidze Europy i na Gruzji i zawsze bardzo dokładnie sprawdzali mi dowód. A teraz W OGÓLE. Nawet nie zdążyłem go wyciągnać i już przeszedłem.
Tak więc nie ma reguły. Zależy na jakiego człowieka na bramce się trafi. Jak się nie ma swojego biletu - próbować do skutku ;) Na jakiejś bramce się wejdzie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group