Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#501 PostWysłany: 10 Sty 2017 18:46 

Rejestracja: 18 Gru 2013
Posty: 35
Wczoraj wrocilem z Neapolu, gdzie m.in. bylem na meczu NAPOLI i moge podzielic sie info jak kupic bilet, bo sam sie go sporo naszukalem ... :)


1. Przez internet biletu nie kupisz, jesli nie posiadasz karty kibica lub innej podobnej karty - co praktycznie mieszkajacych w Polsce wyklucza z takiej mozliwosci zakupu biletow.

2. Bilety na NAPOLI kupione w BOX OFFICE w Galleria Umberto I
- w sklepiku na dworcu centralnym tylko sa ciuchy, nie sprzedaja biletow i nie wiedza gdzie je sprzedaja ... :)
- w innych sklepikach z pamiatkami nawet oficjalnymi tez nie wiedza, wskazuja tylko ze w kasach na stadionie
- w agencjach podroznych ani tabbachi tez nie sprzedaja :)
- bilety kupione rano w dniu meczu (byla jeszce spora ilosc, mecz NAPOLI - SAMPDORIA)

UWAGA : punkt BOX OFFICE to miejsce gdzie sprzedaja bilety na rozne imprezy w tym mecze, jest zle umiejscowiony na mapie google, czesto zamknieta jest markiza co powoduje ze czasem punktu wogole nie wiadac, wchodzac do galerii glownym wejsciem od teatru San Carlo znajduje sie na koncu prawego skrzydla, kolo kiosku/sklepu z pamiatkami - przy schodach wychodzacych na ulice Via Giuseppe Verdi (opisuje dokladnie bo my naszukalismy sie go dlugo ...:)

UWAGA II : do zakupu biletu potrzebny dowod osobisty lub paszport, koszt biletu na trybune Distinti Superiore 25 EUR, na stadionie nie obowiazuja miejsca ani rzad - wylacznie obowiazuje sektor, siada sie gdzie sie da :) Wlosi przynosza reklamowki lub koce na ktorych siadaja, bo krzeselka sa dosyc brudne i stare, a w przerwie wyjmuja kanapki przyniesione z domu i konsumuja ... bo na stadionie nie kupisz nic do jedzenia lub cieplego do picia za wyjatkiem Coli, piwa czy chipsow :)

W przypadku pytan sluze pomoca i zycze powodzenia :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#502 PostWysłany: 12 Sty 2017 00:20 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@‌lukewolf‌ a pod stadionem jakieś żarło było?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#503 PostWysłany: 13 Sty 2017 13:48 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
@‌Kashpir‌
Było. Kilka punktów.
http://tourdefootball.pl/wp-content/upl ... 7639_n.jpg
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#504 PostWysłany: 14 Sty 2017 22:45 

Rejestracja: 18 Gru 2013
Posty: 35
Dokladnie bylo kilka punktow, nie pamietam ile, ale nie duzo ...

Aczkolwiek nie jadlem tam, bo myslalem ze zjem cos na stadionie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#505 PostWysłany: 14 Sty 2017 23:59 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
Byc moze uda mi sie byc na meczu Milan-Fiorentina. Moze jakis bywalec San Siro podpowie, ktora miejscowke wybrac w rozsadnej cenie z widokiem i dobrym nasluchem na mlyn Milanu jak i sektor gosci?
https://tickets.acmilan.com/#/product/8060/3160
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#506 PostWysłany: 16 Sty 2017 11:26 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Sektor gości będziesz widział dokładnie tak, jak samolot na niebie :D
Milan siedzi na Curva Sud, mi się dobrze ich oglądało siedząc na samej górze


Tu masz widok z okolicy sektora 259
https://lh3.googleusercontent.com/_BJoC ... 130207.JPG

Tu z okolicy 272
http://tourdefootball.pl/wp-content/upl ... 020085.jpg

Tu masz Milan vs Bari
http://tourdefootball.pl/bvb-vfl/

Tu Milan vs Lazio
http://tourdefootball.pl/ac-milan-lazio-30/
Góra
 Profil Relacje PM off
R_W lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#507 PostWysłany: 17 Sty 2017 18:24 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 359
niebieski
Czy bilety kupione na stronie Milanu trzeba gdzieś odbierać? Będę jechał na stadion prosto z Bergamo i nie wiem czy sam wydruk
wystarczy...

I pytanie w jaki sposób wybrac miejsca na rogu stadionu (w okolicy wieży, aby uniknąć pleksi i barier (myślę o sektorach 215-217)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#508 PostWysłany: 17 Sty 2017 23:44 

Rejestracja: 06 Sty 2017
Posty: 2
@‌lukewolf‌ A powiedz jak dostałeś się po meczu w okolice centrum, będę musiała przetransportować się do stacji Uniwersita :-) Google pokazuję mi drogę autobusem R7 później przesiadkę w 151 I kawałek(10min.) Pieszo. Czy można tą drogę pokonać w podobnym lub krótszym czasie? Wracając Z innych europejskich stadionów do centrum wiem, że droga z Google maps nie zawsze jest najlepszą i najszybszą. Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#509 PostWysłany: 18 Sty 2017 10:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2014
Posty: 63
@‌totti‌
- bilety musisz wydrukować ze strony Milanu lub z pdf-ów, które najczęściej przysyłają Ci też na maila. Na miejscu nie ma możliwosci wydrukowania biletów.

- co do miejsc to po prostu przez stronę wchodzisz na interesujący Cię sektor i wybierasz miejsca. Jeśli weźmiesz którys z wyższych rzędow w sektorach, o których pisałeś to będzie ok. Natomiast weź pod uwagę, że wybierasz Curve Sud, gdzie raczej każdy stoi / siedzi gdzie chce.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#510 PostWysłany: 19 Sty 2017 17:15 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Kasia37 napisał(a):
@‌lukewolf‌ A powiedz jak dostałeś się po meczu w okolice centrum, będę musiała przetransportować się do stacji Uniwersita :-) Google pokazuję mi drogę autobusem R7 później przesiadkę w 151 I kawałek(10min.) Pieszo. Czy można tą drogę pokonać w podobnym lub krótszym czasie? Wracając Z innych europejskich stadionów do centrum wiem, że droga z Google maps nie zawsze jest najlepszą i najszybszą. Pozdrawiam

Pieszo idziesz dokładnie tak:
https://www.google.pl/maps/dir/40.82338 ... m2!4m1!3e0
W tunelu po meczu jest sporo ludzi, jest też chodnik.
https://www.google.pl/maps/@40.8266574, ... 312!8i6656
https://www.google.pl/maps/@40.8286573, ... 312!8i6656
Do Ratusza dojdziesz w 45 minut.
Szedłem z synem, żadnych kłopotów nie było. Plusem jest to, że to płaska droga. Piesza polecana przez mapy jest dość ciężka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#511 PostWysłany: 21 Sty 2017 01:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
@‌lukewolf‌

a pamiętasz jescze inne ceny? W innych sektorach? I co powiesz o swoim sektorze? jest ok?

Kupiłem bilety lotnicze na mecz z Juve i planuje tam być, choć małe obawy są czy nie wykupią biletów, aczkolwiek wydaje mi sie,że kompletu tam od lat nie było.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#512 PostWysłany: 23 Sty 2017 12:19 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
@‌Robaku‌
Akurat na mecz z Juve nadkomplet masz murowany. Jest to jedyny rywal Napoli, który wywołuje aż takie ciśnienie.
Nie wiem jak wówczas wygląda sprawa biletów w punktach poza stadionem, ale na stadionie były sold out.
Ja kupowałem przez vaigogo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#513 PostWysłany: 23 Sty 2017 17:08 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Jak mozna kupic bilety przez viagogo skoro sa imienne I dane sa sprawdzane przy wejsciu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#514 PostWysłany: 23 Sty 2017 18:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Maciek78 napisał(a):
@‌Robaku‌
Akurat na mecz z Juve nadkomplet masz murowany. Jest to jedyny rywal Napoli, który wywołuje aż takie ciśnienie.
Nie wiem jak wówczas wygląda sprawa biletów w punktach poza stadionem, ale na stadionie były sold out.
Ja kupowałem przez vaigogo.


ja dostałem potwierdzenie od polskiej strony fanowskiej Napoli, ze mecze na Juve nie są wyprzedane i raczej mająsprawdzone informacje. Popatrzyłem na info o kibicach sprzed kilku lat i np. w sezonie 2015/16 było 40 tys. kibiców, a w seonie 2014/15 - 50 tys. Stadion moze pomiescic z tego co wiedzialem 60 - 70 tys. wiec... nie wiem @‌Maciek78‌ skad takie info.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#515 PostWysłany: 23 Sty 2017 20:59 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
Ale przecież to będzie pierwszy mecz zdrajcy Higuaina w barwach Juve na San Paolo. Wątpię, żeby bilety były do kupienia od ręki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#516 PostWysłany: 24 Sty 2017 11:50 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
@‌Robaku‌
Informacje mam przede wszystkim z własnego doświadczenia. Weź też pod uwagę, że pojemność to jedno, ale San Paolo jest na tyle leciwy, że część trybun jest wyłączona z użytku - szczególnie dolny krąg.

-- 24 Sty 2017 10:52 --

Wojtek36 napisał(a):
Jak mozna kupic bilety przez viagogo skoro sa imienne I dane sa sprawdzane przy wejsciu?

Tak, rac też nie wolno na meczu odpalać :)

Nie wiem skąd masz info o sprawdzaniu danych, ale jeżeli tak jest to wpuszczanie kibiców zejdzie lekko przez kilka godzin. Nie spotkałem się nigdy z weryfikacją danych na bilecie z danymi w dowodzie. Włącznie z faktem, że kiedyś kupiłem bilet w kasie na dane z karty kredytowej i na meczu byłem bez kłopotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#517 PostWysłany: 24 Sty 2017 13:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
ja jestem tego świadomy, tylko jeśli mam informacje od fanowskiego portalu Napoli, wiem na pewno, ze wyprzedały się bilety na Real, z tym, ze UEFA może robić pewne obostrzenia jeśli chodzi o liczbę widzów na meczach LM i te reguły mogą być dużo bardziej wymagajace w rozgrywkach pucharowych niż w Serie A.
W każdym razie jak patrzyłem - rok temu na meczu Juve bylo 40 tys. widzów, lece w czwartek - mecz w sobote/niedziele - liczę ze się załapie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#518 PostWysłany: 24 Sty 2017 14:52 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
Nieważne, ilu kibiców było rok temu na takim meczu. Ważne, że w tym roku przyjeżdża wróg numer 1. Niemniej trzymam kciuki za ogarnięcie biletu, bo jechać z myślą o dostaniu się na mecz, a ostatecznie nie wejść, to bardzo przykra sprawa...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#519 PostWysłany: 24 Sty 2017 15:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
jakos nie mam nastawienia, że pójda na Pipitę, ale zobaczymy, trzeba przyznac, ze w tym sezonie - kibice Neapolu mają trochę wiecej rozrywek niz w zeszłym sezonie ( LM i w szczególności Real)wiec zobaczymy co będzie na Juve.
Jak się nie uda to się nie uda...
pójdzie sie do baru, bo przykrą sprawą to może być niemożność cieszenia się ze strzelenia bramek Juve na stadionie w Neapolu, a przy takich kibicach druzyny z Kampanii jakiekolwiek afiszowanie się z sympatią - może się skończyć tragicznie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#520 PostWysłany: 24 Sty 2017 17:11 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Bylem na 3 meczach we Wloszech I zawsze sprawdzali mi bilet I dowod na takiej samej zasadzie jak to dziala w Polsce.
Góra
 Profil Relacje PM off
maczala1 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 48  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group