Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 11 Wrz 2020 19:33 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
U mnie sukces-weszła druga kategoria.
Jakby ktoś szukał transportu to wybieram się autem z Krakowa,w piątek zwiedzanie i w sobotę powrót.
Góra
 Profil Relacje PM off
z0mb3k lubi ten post.
 
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#42 PostWysłany: 11 Wrz 2020 20:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1869
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
U mnie bez sukcesu. Więc problem rozwiązał się sam. Może to i lepiej bo loty podrożały o 100% w porównaniu z tym co patrzyłem kilka dni temu i miałbym większy ból z decyzją ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 24 Wrz 2020 23:50 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 328
Czy był ktoś z forum na meczu?
Jak wrażenia, a szczególnie ograniczenia co poruszania się na stadionie i w mieście?
Czy rzeczywiście były tak drakońskie zasady jak opisywane tu wyżej propozycje "skoszarowania" kibiców w hotelu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 25 Wrz 2020 00:13 

Rejestracja: 21 Sie 2020
Posty: 122
Koszarowania kibiców na szczęście nie było (rząd Węgier się z tego wycofał). Nie mniej relacja z Budapesztu mile widziana.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 29 Wrz 2020 09:59 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Chyba byłem jedyną osobą z forum na meczu więc czuję się wywołany do tablicy :)

Jeśli chodzi o ograniczenia covidowe to tak naprawdę jedynym był ten limit widzów na stadionie.
Na mieście były nawet zorganizowane dwa meetingipointy dla kibiców obu drużyn skąd mogli udać się na stadion na piechotę lub specjalnym transportem. Był tam też jakiś catering (nie wiem czy alkohol) bo widziałem jakieś budki i stoły jak przechodziłem obok punktu Sevilli.
Przed wejściem na stadion rozdawali maseczki, potem przechodziło się przez taki namiot, nad którym było napisane "pomiar temperatury".
Na stadionie oczywiście catering działał no bo biznes musi się kręcić, piwko się lało - jedyne co to w kolejce były wyznaczone te odległości.
Jeśli chodzi o maseczki to trzeba było mieć żeby właśnie podejść do okienka coś kupić, a na trybunach można było siedzieć bez - stewardzi się o to nie czepiali.
No i jeśli chodzi o wyznaczone miejsce na trybunach to nie dało się tego zmienić bo po prostu te niedostępne były zablokowane takimi opaskami, że nie dało się ich rozłożyć ale przemieszczać się po obiekcie można było swobodnie co wiele osób (w tym ja) wykorzystało w momencie dekoracji przemieszczając się na główną trybunę żeby mieć lepsze zdjęcia :)

Reasumując nie żałuję, że pojechałem - nie było źle (mecz był ciekawy, a już nawet te 20 tys. na trybunach robi jakąś atmosferę, a przecież i tak na finałach pucharów nigdy nie ma szału w tym aspekcie), a już bardzo mi brakowało takich wydarzeń :)

ps. Później postaram się dorzucić jakieś zdjęcia
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group