Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 768 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Następna
Autor Wiadomość
#681 PostWysłany: 23 Sty 2020 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
A jak nie, to mogę w ostateczności pójść na ten mecz z córką, w zastępstwie Ciebie i narzeczonej. Wkrótce córka ma 20-te urodziny, więc celebrowalibyśmy niemal tak samo :D . Skoro i tak będziemy na miejscu, a na dodatek 14-16.02 nocujemy w pobliżu stadionu, to możemy wziąć na siebie ten ciężar odpowiedzialności :D
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#682 PostWysłany: 23 Sty 2020 11:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
Ten mecz nigdy nie był zaplanowany na 16.02. na godz. 19. Dokładny dzień i godzina tego meczu zostały dopiero po prostu ustalone, co zawsze dzieje się na ok. 4 tygodnie przed terminem danej kolejki, wcześniej wiadome było jedynie że taki mecz zostanie rozegrany w kolejce 24 zaplanowanej na 15-16 lutego.

Już któryś raz widzę na forum ten sam błąd polegający na planowaniu wyjazdów na zagraniczne mecze ligowe bazując na terminie/godzinie podanych gdzieś tam w sieci na wiele miesięcy do przodu i potem kończy się to właśnie tak jak tutaj. Dokładne dni i godziny meczów rozgrywanych w ramach kolejki ustalane są z ok. miesięcznym wyprzedzeniem, gdzie jedna liga gra w systemie piątek-poniedziałek, inna tylko sobota-niedziela, jeszcze inna sobota-poniedziałek, it. Bierzcie to pod uwagę planując swoje wyjazdy.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#683 PostWysłany: 23 Sty 2020 12:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2016
Posty: 128
Loty: 34
Kilometry: 60 357
@Kamot
Tak, zdaję sobie z tego sprawę, bilety własnie kupowałem na 4 tygodnie przed :( i ustalili faktycznie dopiero na 3 tygodnie. No nic, mam nauczkę na przyszłość.

LonDynia napisał(a):
Kupuj co jest, raz sie zyje, sam przeciez jestes MrHighlife a nie MrLetItGo 8-)

wiesz, że o tym samym caly czas myśle :) ale z drugiej strony też zdaję sobie sprawę, że okazji będzie jeszcze sporo w sumie.. ale znowu - okazja jest niepowtarzalna bo w koncu 30 urodziny a ona zakochana po uszy w Barcelonie i marzyła, żeby na mecz iść :D nawet jej kurcze urlop w pracy załatwiłem po cichu :)

@tropikey
tropikey napisał(a):
A jak nie, to mogę w ostateczności pójść na ten mecz z córką, w zastępstwie Ciebie i narzeczonej. Wkrótce córka ma 20-te urodziny, więc celebrowalibyśmy niemal tak samo :D . Skoro i tak będziemy na miejscu, a na dodatek 14-16.02 nocujemy w pobliżu stadionu, to możemy wziąć na siebie ten ciężar odpowiedzialności :D

Jeżeli mówisz serio to prośba do kiedy ewentualnie musiałbym dać Ci znać ? teoretycznie mogę to wystawić na viagogo ale tutaj przynajmniej miałbym pewność:) bilety nie są imienne więc nie ma problemu. Miejsca w sektorze niedaleko murawy więc widoki niepowtarzalne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#684 PostWysłany: 23 Sty 2020 12:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Pogadam z córką i odezwę się przez PW. Sprawa nie jest pilna, bo wylatujemy 8.2 :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Mr.Highlife lubi ten post.
 
      
#685 PostWysłany: 23 Sty 2020 12:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1049
Loty: 328
Kilometry: 456 296
niebieski
Mr.Highlife napisał(a):
ale znowu - okazja jest niepowtarzalna bo w koncu 30 urodziny a ona zakochana po uszy w Barcelonie i marzyła, żeby na mecz iść :D nawet jej kurcze urlop w pracy załatwiłem po cichu :) .......................
Miejsca w sektorze niedaleko murawy więc widoki niepowtarzalne.


Jestem pod wrażeniem tego urlopu, będę to musiał kiedyś przetestować z moją. Nie zastanawiaj się

ps. Nie jestem jakimś wielkim fanem piłki nożnej. Raz w podstawówce byłem na meczu Legia-Widzew - ledwo "uszłem" z życiem ;)
byłem ostatnio na pożegnalnym Meczu Andresa Iniesty na Camp Nou - fantastyczne przeżycie. Naprawdę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Mr.Highlife lubi ten post.
 
      
#686 PostWysłany: 23 Sty 2020 20:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 826
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Wiele sportów na najwyższym poziomie jest fascynujących, Ekstraklasa to nie jest nawet średni poziom, nie ma co porównywać.
Niestety lecą w kulki z tymi terminarzami, a najgorsze jest to, że biletów oddać nie można, no chyba, że zmiana by była po ustaleniu już oficjalnej godziny. Trzeba brać pod uwagę sobotę i niedzielę, no chyba, że jest Copa Del Rey lub LM to można wycyrklować ze 100% pewnością kiedy zagrają. Poza tym bilety będą w kasie, jeszcze niedawno wprowadzili usprawnienie, że można obok siebie kupić, dawniej były z tym problemy, niby nie testowałem, ale wiem, że tak zrobili w końcu. Jak Ci się coś przedłuży to możesz celować jeszcze w jakąś wizytę przed wjazdem do centrum treningowego, może by który stanął do zdjęcia, choć w Barcelonie jest dużo więcej ciekawych zajęć od stania z 2-4 godziny i liczenia, że który uchyli szybę itp. No chyba, że to któryś tam wyjazd do Barcelony to można się pokusić, ja na razie dwa razy byłem, ale w końcu przysępie z nadzieją na tej bramie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#687 PostWysłany: 23 Sty 2020 22:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2016
Posty: 128
Loty: 34
Kilometry: 60 357
No właśnie teraz już wiem, że to był bład i nie wziałem tego pod uwage. Teoretycznie siatka na kwiecien raynaira idelanie bym nam pasowałą bo wylot o 7 rano od nas z Wroclawia, a mecze są chyba zawsze w weekendy Barcelony więc raczej by juz nie było takiej sytuacji jak teraz ale z drugiej strony to juz nie bedzie to samo jak teraz gdzie w jej urodziny podczas wizyty (już naszej 3ciej) zapytam jej czy chce isc zobaczyć meczu ale nie w knajpie a na żywo :) nie szastam kasą na lewo i prawo stąd cały czas zastanawia się co zrobić choć z drugiej strony raz się żyje i jest ta kwestia do zalatwienia - po prostu wykupić dodatkowe bilety + nocleg i wyjdzie to +- 1 tyś no i przepadają bilety z niedzieli za 500 zł :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#688 PostWysłany: 23 Sty 2020 23:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 826
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
nie wiem ... może pod stadionem sprzedaż, lub może i za pól darmo mozna na viagogo, nie wiem, szkoda, ale też miałem nie raz różne dziwne przypadki gdzie człowiek był stratny z niewiedzy :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#689 PostWysłany: 24 Sty 2020 10:14 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Mr.Highlife napisał(a):
@Kamot
Tak, zdaję sobie z tego sprawę, bilety własnie kupowałem na 4 tygodnie przed :( i ustalili faktycznie dopiero na 3 tygodnie. No nic, mam nauczkę na przyszłość.

LonDynia napisał(a):
Kupuj co jest, raz sie zyje, sam przeciez jestes MrHighlife a nie MrLetItGo 8-)

wiesz, że o tym samym caly czas myśle :) ale z drugiej strony też zdaję sobie sprawę, że okazji będzie jeszcze sporo w sumie.. ale znowu - okazja jest niepowtarzalna bo w koncu 30 urodziny a ona zakochana po uszy w Barcelonie i marzyła, żeby na mecz iść :D nawet jej kurcze urlop w pracy załatwiłem po cichu :)


Trochę nam się temat rozmywa ale dorzucę swoje pięc groszy na podstawie moich doświadczeń życiowych :) Może Tobie się teraz wydaje, że innych okazji będzie sporo ale wcale tak może nie być - z kobietami nie warto odkładać niczego na później.
Trzydzieste urodziny to jednak jedyna okazja w życiu. Do tego jeśli poczyniłes już dużo kroków w kierunku tego wyjazdu to nie załuj tych paru stówek i kupuj nowy lot! (to w sumie tylko kasa, tak ? Da się zaoszczędzić te parę złotych w ciagu roku na innych wydatakch. Może nawet na tym wyjeździe znajdując jakiś tańszy nocleg i już nie wyjdzie tak dużo drożej. Jakbyś sprzedwał na viagogo to na bank będziesz stratny bo musiałbyś wystawić powyżej nominalnej żeby odrobić prowizję viagogo, a nikt nie kupi tam biletu na mecz, który nie jest wysprzedany)
Góra
 Profil Relacje PM off
Mr.Highlife lubi ten post.
 
      
#690 PostWysłany: 24 Sty 2020 11:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2016
Posty: 128
Loty: 34
Kilometry: 60 357
Tak też postanowiłem :) dzięki za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#691 PostWysłany: 25 Lut 2020 20:26 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Wczoraj ruszył ostatni etap sprzedaży biletów na El Clasico, czyli dla tych, którzy nie mają żadnych kart, nie są członkami socios itp.

4h odświeżania strony i udało się 2 bilety w tym samym sektorze zakupić (niestety nie obok siebie).

To tak informacyjnie dla tych, którzy koniecznie chcieliby zobaczyć ten mecz na żywo. Ja nigdy ciśnienia nie miałem, ale spełniam marzenie swojego Taty, który jest fanem Galacticos i po raz drugi pojedzie ze mną na Bernabeu (pierwszy mecz kilka lat temu Real - Man Utd). Nie warto kupować biletów na viagogo które ma kosmiczne prowizje. Wystarczy poświęcić trochę czasu i być szybkim, gdy już bilet się pojawi :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#692 PostWysłany: 02 Mar 2020 11:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1870
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Wracam z tematem meczu Barcelona-Athletic Bilbao. Obecnie na stronie widnieje info, że mecz 12.04 (bez godziny), czy są jeszcze jakieś szanse, że mecz odbędzie się jednak 11.04 czy to już definitywnie raczej ostateczny termin? ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#693 PostWysłany: 02 Mar 2020 11:42 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Podali dopiero dokładny terminarz 29 kolejki La Liga z meczami 20-22 marca 2020r.

Musisz cierpliwie czekać, za jakieś 2-3 tygodnie podadzą daty i godziny meczów Cię interesujących.

Dopasowują głównie do meczów Ligii Mistrzów, a i nie pamiętam czy oni grają w Wielkanoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#694 PostWysłany: 02 Mar 2020 11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1870
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Tak wiem, ale jeszcze niedawno była data 11/12.04, a teraz już tylko 14.04 więc pomyślałem, że może to już jakieś ostateczne zatwierdzenie ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#695 PostWysłany: 02 Mar 2020 11:48 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Oczywiście że nie, skoro 14-15 kwietnia 2020 to daty rewanżów ćwierćfinałów LM :)

Czyli na 99% w sobotę, no chyba że odpadną z Napoli ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#696 PostWysłany: 03 Mar 2020 17:17 

Rejestracja: 22 Lip 2012
Posty: 17
Mam do sprzedania 3 bilety na sobotni mecz FC BARCELONA - REAL SOCIEDAD. Mecz odbywa się 7/03/2020 o 18:30.
Biletów już brak w normalnej sprzedaży. Normalnej czyli przez stronę klubu :D
Bilety w 2nd corner upper z gwarancją siedzenia w parach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#697 PostWysłany: 03 Mar 2020 18:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 826
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Moze przez pośrednika bys co odzyskal
Moze spróbuj na viagogo czy jakos tak za pol ceny, ktoz Ci to kupi teraz?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 03 Mar 2020 19:12, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#698 PostWysłany: 04 Mar 2020 12:22 

Rejestracja: 29 Paź 2014
Posty: 171
Loty: 55
Kilometry: 83 455
hix napisał(a):
Mam do sprzedania 3 bilety na sobotni mecz FC BARCELONA - REAL SOCIEDAD. Mecz odbywa się 7/03/2020 o 18:30.
Biletów już brak w normalnej sprzedaży. Normalnej czyli przez stronę klubu :D
Bilety w 2nd corner upper z gwarancją siedzenia w parach.


Obyś kłamczuchu nie sprzedał tych biletów.

A jeśli ktoś potrzebuje, to podaję link: https://tickets.fcbarcelona.com/open?_g ... 00-00011AN
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
DenisP lubi ten post.
 
      
#699 PostWysłany: 04 Mar 2020 21:53 

Rejestracja: 22 Lip 2012
Posty: 17
-- 04 Mar 2020 20:42 --

Sprzedałbym taniej bo i tak nie skorzystam :roll:

-- 04 Mar 2020 20:53 --

maczup napisał(a):
hix napisał(a):
Mam do sprzedania 3 bilety na sobotni mecz FC BARCELONA - REAL SOCIEDAD. Mecz odbywa się 7/03/2020 o 18:30.
Biletów już brak w normalnej sprzedaży. Normalnej czyli przez stronę klubu :D
Bilety w 2nd corner upper z gwarancją siedzenia w parach.


Obyś kłamczuchu nie sprzedał tych biletów.

A jeśli ktoś potrzebuje, to podaję link: https://tickets.fcbarcelona.com/open?_g ... 00-00011AN


Przyszło ci do głowy, że być może w momencie sprawdzania przeze mnie był komunikat "Tickets unavailable " ?
Przyszło ci do głowy, że być może oddam je za bezcen w stosunku do aktualnych cen?
Nie przyszło. Bo jesteś skupiony na obrażaniu, a nie na pomocy innym forumowiczom. Żenadłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#700 PostWysłany: 04 Mar 2020 23:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 826
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Nic nie zrobisz chłopie bo biletów od groma w kasach itp. Może na portalach pośredniczących kto łyknie i co odzyskasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 768 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group