Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 764 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#761 PostWysłany: 11 Sty 2019 14:59 

A czy ktoś z Was się może wybiera na Milan - Napoli 26.01 lub Atalanta - Roma 27.01 ? :)
 Profil Relacje PM off  

#762 PostWysłany: 14 Sty 2019 17:24 

Hej, ja wybieram się na mecz 26.01 Milan -Napoli ( bilety już kupiłem) i wybieram się również na mecz 27.01 do Bergamo, ale niestety mam problem z biletami na ten mecz.
Może ktoś się orientuje w jaki sposób można kupić bilety na Atalantę.
 Profil Relacje PM off  

#763 PostWysłany: 14 Sty 2019 17:50 

@ZbyszekP ja również wybieram się na oba mecze. w jakiej cenie i na jakiej trybunie kupiłeś bilety na milan - napoli? Ja jeszcze nie kupiłam, ale zamierzam to zrobić w najbliższym czasie. Tylko jeszcze się trochę boję, że zmienią godzinę na wcześniejszą a my przylot mamy w dniu meczu o 17...

Co do atalanty - też nie wiem jak zdobyć bilety. Podobno online się nie da, tylko trzeba próbować na miejscu. A ja w Bergamo będę dopiero dzień przed...
 Profil Relacje PM off  

#764 PostWysłany: 14 Sty 2019 22:00 

Hej bilety kupiłem na stronie Milanu: SECONDO ANELLO ARANCIO-INTERO PREV , sektor 262 za 61 Euro. Ciężko było cokolwiek wybrać, a chodziło mi o bilety obok siebie. My lądujemy w Bergamo planowo o 14.. Mamy zarezerwowany nocleg niedaleko San SIro, tak aby można dojść pieszo . A w niedziele chcemy pójść na Atalantę i też nie mamy biletów, będziemy próbowali kupić przed meczem. Pozdrawiam.Zbyszek
 Profil Relacje PM off  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 764 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości