Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 106 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#61 PostWysłany: 08 Wrz 2017 15:46 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Czy ktoś kupował bilety na FC Porto za pośrednictwem ich oficjalnej strony ?

Przyznam że nie znajduje żadnego odnośnika do możliwości ich kupna. Chciałbym się wybrać w grudniu na kilka dni, zaliczając hitowy mecz z Benficą oraz LM z Monaco.

Jakieś podpowiedzi ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN
Warto! Loty (z bagażem) do Paragwaju z Krakowa i Warszawy od 2413 PLN. Podróże first minute Warto! Loty (z bagażem) do Paragwaju z Krakowa i Warszawy od 2413 PLN. Podróże first minute
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#62 PostWysłany: 08 Wrz 2017 17:00 

Rejestracja: 13 Cze 2013
Posty: 154
Loty: 107
Kilometry: 135 181
Trzeba było wpisać numer karty kibica przy kupnie, więc opcja zakupu przez net właściwie odpadała. Pewnie nic się nie zmieniło. Na obydwa mecze ciężko będzie kupić bilet w kasach, ale jak będziesz dzień wcześniej to szansa jest. Ew. w dzień meczu rano.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#63 PostWysłany: 20 Wrz 2017 16:32 

Rejestracja: 29 Paź 2014
Posty: 171
Loty: 55
Kilometry: 83 455
był ktoś kiedyś na meczu rezerw Sportingu Lizbona w centrum treningowym? da się tam jakoś dojechać?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#64 PostWysłany: 26 Wrz 2017 11:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Paź 2012
Posty: 203
Loty: 117
Kilometry: 110 182
niebieski
ma ktoś membera Benfica?
pytam bo byłbym zainteresowany biletem na mecz z Man.United
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#65 PostWysłany: 26 Wrz 2017 11:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 223
Loty: 357
Kilometry: 561 894
niebieski
Wydaję się na stronie Benfici, że są dostępne bez socio.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#66 PostWysłany: 26 Wrz 2017 13:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Paź 2012
Posty: 203
Loty: 117
Kilometry: 110 182
niebieski
zgadza się, ale 15e dopłaty :P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#67 PostWysłany: 26 Paź 2017 16:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Znacie może kod promocyjny do kupna biletów na Benficę? Chciałbym się wybrać w grudniu na mecz, a bilety dla osób bez KK są droższe o 15e. Jeżeli ktoś ma ów kod i jest skłonny się podzielić, będę wdzięczny! :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#68 PostWysłany: 26 Paź 2017 21:12 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 480
Loty: 123
Kilometry: 220 618
niebieski
Ja na słabszy mecz tzn.Benfica-Academica kupiłem bez problemu pod stadionem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#69 PostWysłany: 26 Paź 2017 21:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
za cenę niższą niż na stronie klubu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#70 PostWysłany: 22 Lis 2017 00:37 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11324
Loty: 480
Kilometry: 755 414
Czy ktoś się orientuje kiedy mniej więcej będą ogłoszone dokładne terminy spotkań na pierwszy weekend lutego?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lasan82 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#71 PostWysłany: 06 Gru 2017 18:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Na jaki mecz byście się wybrali:
Sporting - CD Aves
OS Belenenses - Rio Ave?
Sporting wprowadził wreszcie możliwość kupna biletów przez stronę internetową również dla nie-Socios. Bilety na najbliższy mecz z Portimonense zaczynają się od 16€.
Jedyne co przemawia dla mnie za Belenenses, to lepszy rywal. Bilety, wg. stadiumguide, kosztują podobnie, od 15€ i rzadko kiedy się wyprzedają, więc nie powinno być problemów z zakupem na miejscu przed meczem. No i stadion taki fajny, kameralny. Tyle że gorszy dojazd - na Estadio Jose Alvalade dojechać można metrem, a na Estádio do Restelo tylko tramwajem.
Orientujecie się może gdzie na Sportingu siadają ultrasi? Nie chciałbym wylądować w środku kotła.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#72 PostWysłany: 06 Gru 2017 19:19 

Rejestracja: 20 Kwi 2012
Posty: 211
niebieski
Bylem na Sportingul 2 lata temu moge szczerze polecić! Stadion ok. z tego co pamietam to jakby centrum handlowe, a w jego środku jest stadion. Na dole stadionu był Aldi i większość kibiców piła obok sklepu piwko przed meczem oczywiście w nim zakupione. Pamietam nawet zapytalem się policjantów czy mogę tu pić piwo , powiedzieli ok! Bilety kupowalem w dniu meczu bez problemu ostalem najtańsza opcję! Kibiców moze 1/3 stadionu rywal był ze srodka tabeli! Mimo małej ilości widzów stadion ma taką kolorystykę krzesełek że sprawiaja one wrażenie wiekszej ilosci kibiców! Bylem z żoną było bezpiecznie. Co do Ultrasow nie pomogę!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#73 PostWysłany: 06 Gru 2017 22:33 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Na stadionie Sportingu jest Lidl:) Stadion Belenenses jest w pieknym miejscu. Dojazd tramwajem pod sam obiekt praktycznie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#74 PostWysłany: 07 Gru 2017 10:41 

Rejestracja: 29 Paź 2014
Posty: 171
Loty: 55
Kilometry: 83 455
@krasnal

Sporting już jakiś czas temu chyba to wprowadził. Ja na Barcelonę kupiłem w sierpniu na stronie.
Atmosferę na Sportingu polecam bardzo. Ultrasi są na trybunie Superior Sul B i nie wiem czy w ogóle sprzedaż na tę trybunę jest prowadzona. Dojazd, tak jak mówisz, jest bezproblemowy. Uważaj tylko na kolejki przed wejściem, bo można się przejechać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
krasnal uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#75 PostWysłany: 10 Gru 2017 17:41 

Rejestracja: 07 Gru 2012
Posty: 469
niebieski
W następnym tygodniu będę w Porto, tak się składa że FC Porto gra mecz w pucharze Portugalii z Guimaraes. Czy będę mógł kupić bilet w dniu meczu w jednym ze sklepów FCP wchodząc prosto z ulicy? Z dostępnością problemów raczej nie powinno być...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#76 PostWysłany: 10 Gru 2017 19:48 

Rejestracja: 13 Cze 2013
Posty: 154
Loty: 107
Kilometry: 135 181
Kupisz na pewno
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#77 PostWysłany: 11 Gru 2017 00:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Byłem wczoraj na meczu Benfica - Estoril, sektor za bramką (25), ciekawy mecz, 50 000 widzów, świetna atmosfera. Kolejny mecz poza granicami rodzimego kraju! Bardzo polecam! Jutro wrzucę kilka fotek.

Dla osób, które nie interesują się aż na tyle Benficą, ciekawostką na pewno będzie fakt, że orzeł, który znajduje się w herbie zespołu stanowi także żywą maskotkę. Orzeł jest wypuszczany przed meczem i robi kilka okrążeń wokół boiska. Oczywiście czuwa nad nim treser. Niecodzienny widok, 50 000 ludzi oklaskuje orła :mrgreen: .

Edit: 3-1 dla gospodarzy, nie obyło się bez kontrowersji z VARem. Nie uznano bramki Estorilu, Kleber strzelił ręką. :mrgreen:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#78 PostWysłany: 11 Gru 2017 10:39 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11324
Loty: 480
Kilometry: 755 414
@makdeb mam kilka pytań:
- jak z zakupem biletów? bezproblemowo przed samym meczem czy kupowałeś wcześniej?
- jaki był zakres cenowy biletów? planujemy być na meczu z Rio Ave, więc zakładam, że ceny będą podobne
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#79 PostWysłany: 11 Gru 2017 12:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Hej,

kupowałem sporo wcześniej, mianowicie 3 tygodnie przed meczem, zaraz po tym jak otwarto sprzedaż.
Ceny zaczynały się od 20 euro dla osób bez karty. Ja byłem na sektorze, gdzie cena wynosiła 25 euro za osobę. P26, dolny sektor za bramką.
Ciekawe jest to, że obok było kilka miejsc wolnych, jednak podczas kupowania biletów przez internet było do wyboru tylko kilka pojedynczych miejsc.
Wg mnie warto kupić jak najszybciej bo frekwencja naprawdę daje do myślenia. Jeżeli Benfica odnotowała tak mizerny występ w LM w tym roku, a na meczu z ostatnią ekipą w tabeli pojawiło się 50 000 osób, to znak, że kibice są wierni i pomimo wyniku będą tłumnie przychodzić na stadion.
Wg mnie warto pójść, bo atmosfera świetna, a stadion także jeden z piękniejszych!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#80 PostWysłany: 12 Gru 2017 13:13 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1073
srebrny
Te wolne miejsca na stadionie wynikają z tego że na większą część stadionu sprzedane są karnety. Jak przeciwnik jest słabszy to nie wszyscy przychodzą. My kupiliśmy byle jakie miejsca z boku i przenieśliśmy się do samego środka. Nie ma najmniejszych problemów żeby zmienić miejsce.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 106 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group