Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [Opinie] Edreams
#1 PostWysłany: 28 Mar 2018 18:31 

Rejestracja: 29 Lis 2017
Posty: 23
Hej
Ostatnio kupowalem bilet lotniczy. Poprzez rozne przekierowania na stronie edreams pokazalo mi znizke na 70 EUR przy uzyciu karty AMEX. PRzy tej znizce cena na moj lot byla ujemna. Dodalem kilka ubezpieczen i cena wyskoczyla 6.97 EUR. Niestety po kliknieciu przycisku zaplac tranzakcja przeszla po cenie ok 40 EUR. Czy komus udalo sie juz anulowac taka operacje? Jak narazie widze ze pisanie/dzwonienie do nich jest jak walka z wiatrakami. Wydaje mi sie ze jedyna opcja jest chargeback.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 28 Mar 2018 18:40 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
tomex85 napisał(a):
Wydaje mi sie ze jedyna opcja jest chargeback.

Jak niby udowodnisz , niższą kwotę niż pobrało?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] Edreams
#3 PostWysłany: 28 Mar 2018 18:50 

Rejestracja: 29 Lis 2017
Posty: 23
Kliknalem przycisk wstecz i nadal pokazywalo mi kwote ktora mialem przed zaplaceniem (tyle ze na srodku strony mialem wiadomosc ze strona wygasla). Nakrecilem video calej strony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] Edreams
#4 PostWysłany: 26 Paź 2018 12:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 416
Kilometry: 719 918
platynowy
podałem zły mail przy rezerwacji, jest możliwość korekty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] Edreams
#5 PostWysłany: 26 Paź 2018 13:49 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2160
srebrny
Raczej tylko w linii, na edreams chyba nie poprawisz
Góra
 Profil Relacje PM off
marcin.krakow lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: [Opinie] Edreams
#6 PostWysłany: 26 Paź 2018 18:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 416
Kilometry: 719 918
platynowy
mam nr rezerwacji wiec moge wejsc w status podrózy w edreamsie, myślałem założyć tego maila którego podałem ale niestety taki juz istnieje (więc ktoś dostał rezerwacje biletu na swoje imię i nazwisko :? ). ciekawe czy zmienia maila po telefonie do centrali
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] Edreams
#7 PostWysłany: 26 Paź 2018 18:53 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
spróbuj zadzwonić na brytyjską infolinię , czasami pomagają
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group