Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następna
Autor Wiadomość
#541 PostWysłany: 23 Lis 2021 00:14 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
Ten, który dopłaca kilka stówek, żebyś tylko nie kupił u niego biletu. :P
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
#542 PostWysłany: 23 Lis 2021 09:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2877
platynowy
locosmike napisał(a):
cześć Wam,

Właśnie szukam biletu na Kubę w lutym i mam niemały zgryz korzystać z pośredników ( wszyscy praktycznie maja cos za uszami i nikt nie poleca) czy nie ?

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi czy oprócz problemów ze zwrotem kasy, taki gotogate to dobry wybór ? Zdecydowanie wszyscy odradzają mytrip, dziwne ze od tylu lat maja tyle negatywnych komentarzy a ludzie jednak dalej tam kupują i firma cały czas jest na rynku.

Jakieś wasze porady ? który pośrednik na ten czas wydaje się być najlepszy ? różnica w cenie rzędu paru stów nie robi mi problemu, ale różnica w cenie 2k albo 3k to jednak już spora jest, stad rozpatruje pośrednika.

Z góry dzięki za podpowiedzi !


expedia.com - do tej pory w moim przypadku najszybsze zwroty, zero haraczu etc. W jednym wypadku nawet przeslali mi 86€ wiecej niz zaplacilem bo sie stukneli i swoja prowizje oddali 2x
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#543 PostWysłany: 23 Lis 2021 16:17 

Rejestracja: 20 Gru 2012
Posty: 301
niebieski
Niestety , ale skorzystanie w dzisiejszych czasach z pośrednika to szaleństwo ! To są po prostu naciągacze ! Nigdy nie kupię od złodziei ! Regulaminy mają niezgodne z prawem europejskim ! I co im pani - pan zrobi ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#544 PostWysłany: 23 Lis 2021 17:24 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
Coś Ci ukradli?
O jakich konkretnie zapisach w regulaminach mówisz?
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#545 PostWysłany: 23 Lis 2021 23:15 

Rejestracja: 22 Lis 2021
Posty: 8
Flyguy napisał(a):
locosmike napisał(a):
cześć Wam,

Właśnie szukam biletu na Kubę w lutym i mam niemały zgryz korzystać z pośredników ( wszyscy praktycznie maja cos za uszami i nikt nie poleca) czy nie ?

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi czy oprócz problemów ze zwrotem kasy, taki gotogate to dobry wybór ? Zdecydowanie wszyscy odradzają mytrip, dziwne ze od tylu lat maja tyle negatywnych komentarzy a ludzie jednak dalej tam kupują i firma cały czas jest na rynku.

Jakieś wasze porady ? który pośrednik na ten czas wydaje się być najlepszy ? różnica w cenie rzędu paru stów nie robi mi problemu, ale różnica w cenie 2k albo 3k to jednak już spora jest, stad rozpatruje pośrednika.

Z góry dzięki za podpowiedzi !


expedia.com - do tej pory w moim przypadku najszybsze zwroty, zero haraczu etc. W jednym wypadku nawet przeslali mi 86€ wiecej niz zaplacilem bo sie stukneli i swoja prowizje oddali 2x


no expedia to troche slabo bo to amerykanska firma, a ja mowie o Kubie na ktora wujek sam nalozyl sankcje. NIe da sie na expedii zabukowac biletow na Kube.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#546 PostWysłany: 23 Lis 2021 23:31 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
A odpowiesz na pytanie, które padło?
Cytuj:
Ktory posrednik daje -3k w lotach na Kube?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#547 PostWysłany: 24 Lis 2021 00:43 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3576
złoty
Zapewne dotyczący opłaty pobieranej za zwrot pieniędzy w przypadku anulowania lotu przez linię lotniczą.

Swoją drogą jak od półtora roku nie mogę się doczekać zwrotu za bilety do Bostonu. AirCanada twierdzi, że nie dostała żadnego wniosku od gotogate, oni twierdzą że złożyli i tak bez końca. Pieniędzy brak. Trudno rekomendować takiego pośrednika. To też według Ciebie zgodne z regulaminem, z obowiązkami spoczywającymi na profesjonalnym podmiocie? Oszuści ? Jestem bardzo bliski tego poglądu.

Status z gotogate : 2020-11-03 09:52
Otrzymano prośbę o zwrot pieniędzy
Otrzymaliśmy Twoją prośbę o zwrot pieniędzy.
Wniosek o zwrot pieniędzy skierowany do Air Canada
Zwróciliśmy się do linii lotniczej z prośbą o zwrot pieniędzy.
Oczekiwanie na przetworzenie wniosku przez Air Canada
AirCanada : po blisko roku od zgłoszenia

thank you for reaching out to us. We do not see a refund request for booking
Regards,
Air Canada Social Media. /Jul

Gotogate : Może były problemy zgłosimy ponownie,

Miesiąc póżniej AirCanada :
Please note refunds are made as per Air Canada's policies, and travel agents do not need a special authorization from the Airline to refund a ticket that is eligible for a refund. From our end we do not see any refund requests submitted by a third party. However, we can confirm upon verification of the booking reference the tickets are still showing as open. An open status will refer to a ticket that has not been refunded and is still open to be used.
Please refer to your travel agent for any further details in regards with your booking


Ostatnio edytowany przez greg1291, 24 Lis 2021 00:52, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#548 PostWysłany: 24 Lis 2021 00:49 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
Zatem nie rekomenduj. A oszustwo zgłaszaj organom ścigania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#549 PostWysłany: 24 Lis 2021 01:30 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7927
HON fly4free
@greg1291: raczej poczytaj o tym jak AC o wybuchu pandemii traktowała swoich klientów pod kątem refundów - podejrzewam, że w tym wypadku tu tkwi problem zasadniczy. Dopiero na to nałożyły się problemy z G2G.

Mój wniosek z doświadczeń "pandemicznych" jest taki: omijać szerokim łukiem wszystkie OTA tego typu - albo strona linii, albo expedia / orbitz. Reszta się nadaje do rezerwowania jakiś krajówek w LO jak są zniżki, albo innych drugorzędnych biletów o niewielkiej wartości (jak są oczywiście sensowne na nie zniżki) i to najlepiej w tych liniach, które potem same zmienią rezerwację w razie potrzeby.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#550 PostWysłany: 24 Lis 2021 13:04 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22460
Wsio chyba zależni także o linii i ota. Np lot przejmuje bilety i można żonglować do woli, omijając ota. Z A3 tak samo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#551 PostWysłany: 24 Lis 2021 15:48 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8900
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
@Zeus Jakiś czas temu ktoś pisał, że miał problemy z A3 przy zmianie rezerwacji zrobionej przez OTA.
Nie wiem, czy był to jakiś wyjątek, czy może jednak zmienili swoje podejście to takich rezerwacji?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#552 PostWysłany: 24 Lis 2021 15:52 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22460
Ja z A3 po grecku i może dlatego nigdy problemów nie miałem.

Oczywyście, podejscie nie przebookowania na inne loty *A dalej u nich jest negatywne
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#553 PostWysłany: 28 Lis 2021 20:33 

Rejestracja: 22 Lis 2021
Posty: 8
boots napisał(a):
A odpowiesz na pytanie, które padło?
Cytuj:
Ktory posrednik daje -3k w lotach na Kube?



troche chyba sie nie zrozumielismy - mialem na mysli roznice cen miedzy OTA a duzymi znanymi przewoznikami (LOT, AFR, itp )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#554 PostWysłany: 28 Lis 2021 22:53 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
Zrozumieliśmy się, tylko nadal nie wiem, u którego pośrednika jest 3000 taniej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#555 PostWysłany: 28 Lis 2021 23:06 

Rejestracja: 22 Lis 2021
Posty: 8
boots napisał(a):
Zrozumieliśmy się, tylko nadal nie wiem, u którego pośrednika jest 3000 taniej?

konkretny termin -> air france - cena 5900, w gotogate cena 2900 , finalnie wybralem inny termin bezposrednio w air europa, bez zadnych ota za 2500
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#556 PostWysłany: 28 Lis 2021 23:18 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
Pokażesz screeny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#557 PostWysłany: 07 Gru 2021 17:24 

Rejestracja: 20 Mar 2016
Posty: 26
Cześć, linie lotnicze pozmieniały moje marcowe loty do HND. Bilety kupione przez Go to Gate w związku z tym otrzymałem do nich stosowanego maila informującego o zmianach.
Zastanawiający jest dla mnie jeden zapis który jest w tym mailu:
Cytuj:
You must respond within 5 days of receiving this email or 5 days before departure, whichever is earliest, to ensure your ticket is not labeled as no-show, which would mean no compensation other than taxes.


Czy na prawdę OTA (lub linia lotnicza) mogą oznaczyć moje bilety jak no-show w sytuacji gdy nie odpowiem w ciągu 5 dni mimo że do odlotu mam jeszcze kilka miesięcy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#558 PostWysłany: 07 Gru 2021 17:26 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22460
Mi zmienili bez mojej zgody g2hell. Tłumaczyłem im ze mnie nie ma, i zeby zaczekali a w koncu zmienili. Chociaż ich zmiana nie byla tak tragiczna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#559 PostWysłany: 30 Gru 2021 09:59 

Rejestracja: 09 Sty 2019
Posty: 67
@greg1291 Czy złożyłeś może claima do odpowiednich służb w US ? U mnie za lot z destynacja w US myśle ze claim przyspieszył (umożliwił) zwrot od gotogate.

https://airconsumer.dot.gov/escomplaint ... erForm.cfm
Góra
 Profil Relacje PM off
greg1291 lubi ten post.
greg1291 uważa post za pomocny.
 
      
#560 PostWysłany: 30 Gru 2021 22:23 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3576
złoty
@Plichcior dzieki za info. Musze napisać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group