Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 70 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 19 Lut 2017 23:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 731
srebrny
michal24 napisał(a):
Jak szybko Bravofly wysyła bilety? Zakupiłem 8 godzin temu i nadal nic nie mam na skrzynce oprócz wiadomości z podaniem rezerwacji i tekstem: "Pracownicy zespołu obsługi klienta właśnie je przetwarzają i skontaktują się z Tobą w ciągu 24 godzin."


Też takiego maila dostałem ostatnio. Po czym po kilku godzinach dostałem kolejnego z informacją że niestety taka cena nie jest już dostępna, mimo że oni robią wszystko co w ich mocy aby aktualizować ceny na bieżąco ;) Dopłacać nie miałem zamiaru. Ale to był incydent, zawsze bilet po kilku minutach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: Bravofly - opinie
#22 PostWysłany: 04 Wrz 2017 13:53 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 511
niebieski
Kupując na bravofly pojawiają się czasem zniżki, ale i zapis:
"You can only take advantage of this promotion once every 3 months"

Orientuje się ktoś, czy to jest jest liczone na karte, osobe, czy konto?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bravofly - opinie
#23 PostWysłany: 04 Wrz 2017 14:08 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3923
platynowy
@bronek40 ciężko stwierdzić bo ten pośrednik ma bardzo dobry algorytm rozpoznawania czy dokonywaliśmy już rezerwacji czy nie. Ciężko jednoznacznie stwierdzić, na pewno jest to ban na kartę płatniczą ale może być też na IP, email, nr tel, imię i nazwisko. Chodzi oczywiście o zakup ze zniżką na daną kartę. Przy zakupie z prowizją nie stosują takich praktyk.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
bronek40 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Bravofly - opinie
#24 PostWysłany: 20 Wrz 2017 15:32 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
Czy ktoś przerabiał procedurę zwrotu za bilet i uzyskania odszkodowania poprzez Bravofly? Właśnie jeden z lotów Ryanair w październiku miałem kupiony przez nich i mi odwołali. Zwrot muszę wnioskować przez bravofly, a o odszkodowanie pisać do Ryanair indywidualnie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bravofly - opinie
#25 PostWysłany: 20 Wrz 2017 21:15 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
O odszkodowanie zawsze się starasz u przewoźnika, niezależnie od tego, gdzie kupiłeś bilet.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Bravofly - opinie
#26 PostWysłany: 26 Kwi 2019 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2016
Posty: 166
Mam pytanie, czy na norweskim bravofly przechodzi płatność revolutem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bravofly - opinie
#27 PostWysłany: 12 Cze 2019 13:15 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 800
niebieski
^^^ Dla potomnych - da się płacić Revolutem.

Z innej beczki, kupowałem kilka godzin temu dwie trasy (krótkie dystanse w Azji), i w obu przypadkach nie dostałem etixa, a w podglądzie rezerwacji na www jest info:
Cytuj:
"Your booking is not yet confirmed
Our Customer Care Team is currently processing your booking, as soon as it is confirmed we will send you an email with all the details."

Czy powinno mnie to niepokoić? Oni ręcznie wystawiają bilety?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bravofly - opinie
#28 PostWysłany: 14 Cze 2019 19:54 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 800
niebieski
Rozwijając wątek z powyższego posta: zdecydowanie nie polecam azjatyckich zakupów w Bravofly.no.

Rezerwacja na Jeju Air anulowana po 24h, na JetStar Japan po 50h.
Zwrot kasy w ciągu 7 - 20 dni.

Chciałem trochę przycebulić na zniżce z przekierowania z Momondo, ale jak widać nie warto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bravofly - opinie
#29 PostWysłany: 14 Cze 2019 20:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
To żeby ota dostało dobrą opinię to musi zasponsorować podróż ?, ja mam pozytywne wrażenia ze współpracy i także płaciłem revolutem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bravofly - opinie
#30 PostWysłany: 14 Cze 2019 20:54 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 800
niebieski
kostek966 napisał(a):
To żeby ota dostało dobrą opinię to musi zasponsorować podróż ?

W jakim sensie zasponsorować?
Ja oczekuję od OTA tylko tyle, że jak ściąga mi pieniądze z karty to w zamian dostanę bilet.

Od Bravofly nie dostałem biletu, natomiast zamrozili mi kilka tysięcy złotych na co najmniej tydzień. Ponieważ były to dwie różne trasy i dwóch przewoźników na połączeniach w czterech różnych krajach to wnioskuję że mają jakiś systemowy problem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bravofly - opinie
#31 PostWysłany: 29 Paź 2019 13:30 

Rejestracja: 12 Sty 2014
Posty: 220
niebieski
-- 29 Paź 2019 10:07 --

A ja mam pytanie - jak anulować ubezpieczenie lotu w bravofly? Dostałem od nich @, że mogę to zrobić. Zalogowałem się na swoją rezerwację, ale nie widze takiej opcji. Na FB póki co też nie odpowiadają. Może już to ktoś próbował zrobić.

-- 29 Paź 2019 12:30 --

Sam sobie odpowiem - najszybciej zrobić to @, odpowiadają w przeciągu kilku godzin.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bravofly - opinie
#32 PostWysłany: 24 Mar 2020 11:49 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 102
Loty: 136
Kilometry: 254 109
Cześć,

Potrzebuję pomocy, mamy loty na 8 osób kupiony w grudniu do Singapuru KLM/Air France przez Bravofly.
Wylot 22 kwietnia z KRK powrót 6 Maja.
Wedle mojej wiedzy loty z Polski Air France/KLM są anulowane,
Od pośrednika nie mamy żadnej informacji. Na infolinię nie idzie się dodzwonić a kod podany przez pośrednika nie jest kodem linii lotniczej.
Proszę o pomoc w jaki sposób znaleźć kod linii lotniczej. Czy zna ktoś inną metodę kontaktu z Bravofly niż przez infolinię ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bravofly - opinie
#33 PostWysłany: 11 Cze 2020 15:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lip 2016
Posty: 310
niebieski
FINNAIR daje na dzień dzisiejszy bezpłatną możliwość zmiany lot-u na 7 dni przed podróżą 》czy rezerwując przez Bravofly [cena biletu minus 150zł] ta opcja zostanie utrzymana?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bravofly - opinie
#34 PostWysłany: 10 Lip 2020 08:39 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1006
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Zdecydowanie nie polecam.
Kupiłem u nich na lastminute.de (jeden z klonów) bilety z promo wakacyjnego Lotu.
Bilety nie zostały w ogóle wystawione, kasa została zwrócona.

Gdybym wiedział, że tak będzie, to bym wziął na stronie Lot 60 złotych za bilet drożej. Chciałem oszczędzić i zostałem bez biletów, które w tym czasie podrożały.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
DERKER uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Bravofly - opinie
#35 PostWysłany: 18 Sie 2020 10:18 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
Kupilem lot PRG-BKK skasowali. Po kilku dniach info co wybieram zwrot kasy -30euro lub voucher +10%
Wybralem voucher i po 3 dniach mialem jun na mailu. Jak go nie wykorzystam w ciegu 6m-c dostane kase

wiec polecam. Jestem az zdziwiony jak elegancko
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bravofly - opinie
#36 PostWysłany: 11 Wrz 2020 13:14 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 102
Loty: 136
Kilometry: 254 109
Ja od Maja do teraz nie otrzymałem vouchera...
Ma ktoś jakiś telefon do nich ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bravofly - opinie
#37 PostWysłany: 11 Wrz 2020 22:20 

Rejestracja: 15 Wrz 2014
Posty: 108
Loty: 213
Kilometry: 626 131
Bravofly to grupa stron z firmy Lastminute.com
Dlatego możesz:
Pisać maile do lastminute: ukescalations@lastminute.com, customercare@lastminute.com
Możesz też walić do CEO i dyrektorów Lastminute ws. swojej rezerwacji: marco.corradino@lastminute.com, fabio.cannavale@lastminute.com
Ja zawsze bez problemu dzwoniłem do norweskiego Bravofly: +47 21937164 (https://www.bravofly.no/no/help/contact-us.html)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Bravofly - opinie
#38 PostWysłany: 15 Paź 2020 16:37 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 102
Loty: 136
Kilometry: 254 109
Niestety teraz nie da się dodzwonić a na maile nie odpisują :(
Ma ktoś jakiś bardziej bezpośredni numer do nich ? Tak żeby od razu łączyło z agentem ?

edit
Dodzwoniłem się do nich ale do agenta nie da się dostać tylko auto odpowiedź się włącza :( a na refund czekam już z 5-6 miesięcy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bravofly - opinie
#39 PostWysłany: 10 Lis 2020 11:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 207
Kilometry: 387 563
niebieski
Cały świat, o tym trąbi, że lecą sobie w kulki, ja mam też rezerwacje za które wiem że na pewno dostali pieniądze, bo mam potwierdzenia na jakie karty poszły zwroty. Ja czekam do jutra na info. co i jak, Jak nic nie przyjdzie to robię jak ludzie z uk wysyłam email do tej organizacji https://www.abta.com/help-and-complaint ... Wbh7SGmjQM. Podobno wtedy bardzo szybko się ogarniają.:)
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bravofly - opinie
#40 PostWysłany: 18 Lis 2020 19:43 

Rejestracja: 23 Sty 2013
Posty: 22
Kurcze moze ktoś pomoże, zarezerwowałem niepotrzebnie przez nich bilet LOT, który przez pandemie został anulowany, Próbowałem odzyskać kase od LOT ale oni piszą, żebym się udał do pośrednika, ponieważ przez nich kupiłem. Wiem od Lotu, że w tej sytuacji przysługuje całkowity zwrot, czyli pełna kwota. Nie jest to majątek, ale nie o to chodzi. Dodzwonić się do nich nie da, automat odwołuje do strony ewentualnie bardzo przeprasza, że nie ma wolnych konsultantów i rozłącza.

Na moim koncie pojawiły się opcje, Voucher pełna kwota, Travel credit powiększone o 40 zl, oraz Refound by airlines. Screeny w załączeniu.
Czy ktoś się orientuje co to za rodzaj kuponów i gdzie je można wykorzystać?
Oraz dlaczego zwrot przez linie lotniczą to 54,60 zl??

Załączniki:
Zrzut ekranu 2020-11-18 o 18.33.16.png
Zrzut ekranu 2020-11-18 o 18.33.16.png [ 100.31 KiB | Obejrzany 9399 razy ]
Zrzut ekranu 2020-11-18 o 18.33.02.png
Zrzut ekranu 2020-11-18 o 18.33.02.png [ 212.07 KiB | Obejrzany 9399 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 70 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group