Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 18 Mar 2019 16:10 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Ja niestety też nie polecam lucky2go (rodzina eSky). Zarezerwowałam u nich bilety przechodząc z kayaka (bilet był o 4 zł tańszy niż w innych OTA). Pieniądze zeszły z karty, czekałam na exity. Otrzymałam jednak maila z eSky z prośbą o pilny kontakt, gdyż bilety nie mogą zostać wystawione, ponieważ wzrosła cena. (?) Po dodzwonieniu się na infolinię okazuje się, że mam dopłacić do każdego biletu prawie kilkadziesiąt zł. :o W międzyczasie przeglądam wyszukiwarki i widzę, że cena za ten lot nie wzrosła. Sprawdzam bezpośrednio na stronie przewoźnika - cena niższa niż mi proponuje konsultant. Odmówiłam. Bilety zostały anulowane, po 2 dniach pieniądze wróciły na kartę, a ja bilety kupiłam bezpośrednio na stronie linii lotniczych. Swoją drogą wyniosło mnie to w końcu kilka złotych mniej niż oferowały OTA.
Myślałam, że to był odosobniony przypadek, ale przejrzałam opinie na temat lucky2go (eSky) tu i tam, i odnoszę wrażenie, że taka sytuacja zdarza się dużo częściej. Wystawiają np. na kayak ceny biletów w niższych cenach. Po dokonaniu rezerwacji informują klientów, że cena wzrosła i każą sobie dopłacić. W efekcie końcowym cena biletu jest zdecydowanie wyższa niż oferują inne OTA, i zupełnie niekonkurencyjna. Jednym słowem - nie polecam.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
mmm... lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 28 Mar 2019 19:37 

Rejestracja: 26 Sty 2012
Posty: 90
dobra rada, nigdy tam niczego nie kupuj, przewiduj problemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Góra
 Profil Relacje PM off
mmm... lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 11 Kwi 2019 21:31 

Rejestracja: 11 Kwi 2019
Posty: 1
To katastrofa - nie polecam :evil: . Tragiczna obsługa i kruczki. Kupiłem bilety na długi weekend z przesiadką Ryanairem do Lizbony. Po trzech miesiącach zaczęły przychodzić maile ze zmianami rozkładu poszczególnych lotów. W efekcie lot w jedną stronę wydłużył się o 3 godziny, a na lot powrotny nie zdążę. Zdziwiłem się bardzo, gdy Pani z infolinii wytłumaczyła mi, że oni sprzedają bilety osobno, a nie jako łączony lot i to nie ich problem. Po kilkukrotnym kontakcie z infolinią (czas oczekiwania od 39 do 10 minut!!!) zaproponowano mi powrót dzień wcześniej i oczekiwanie 36 godzin w miejscu międzylądowania. Zwrot biletów bez kosztów tylko biletów zmienionych, jeszcze nie udało mi się dowiedzieć jakie są koszty zwrotu biletów (dopiero wykonałem kilka maili i telefonów), na które rozkład "jeszcze" się nie zmienił. Więc jak ktoś chce sobie zepsuć weekend to jest najlepszy sposób kupić bilet przez lucky2go!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 02 Cze 2019 01:04 

Rejestracja: 04 Paź 2018
Posty: 5
Lucky2go nie polecam.
Kupowałam bilety do Japonii. Zarezerwowałam lot przez lucky2go, opłaciłam, dostałam maila z potwierdzeniem i wtem okazało się, że lucky2go wprowadziło inne daty. Mam potwierdzenie w plikach systemowych (accesowych) z mojego komputera potwierdzające, co w danym dniu wyświetlało mi się na stronie lucky2go - były to inne daty! Przy zakupie biletów za kilka tysięcy człowiek raczej kilka razy sprawdzi, czy wszystko dobrze wpisał. Sprawdziłam, nie pomyliłam się. Lucky2go zarezerwowało mi lot, wg którego w Japonii miałam być 4 dni O.o Planowałam podróż na 3 miesiące.
Połączyłam się z infolinią po raz pierwszy - 30 minut oczekiwania, wyjaśniłam sprawę i Pani w słuchawce powiedziała, że zapozna się ze sprawą i oddzwoni do mnie w ciągu 30 minut. Minęła godzina, napisałam maila na info@ lucky2go - brak odpowiedzi. Postanowiłam znowu próbować się dodzwonić. Gdy połączyłam się z infolinią (40 minut czekania) konsultanci powiedzieli, że oddzwonią, ale nie dałam się zbyć. Następnie przez ponad 30 minut wprowadzali mnie w błąd twierdząc, że mojej rezerwacji nie da się w żadnym wypadku zmienić, bo jest zupełnie niezmienialna, absolutnie niezmienialna i nie i koniec. Dopiero po kilkudziesięciominutowym (!!!) naciskaniu na połączenie z osobą przełożoną nagle (sic!) dowiedziałam się, że moją rezerwację jednak można zmienić. Hura! Wmawiano mi, że nie ma takiej możlwiości oraz że nie ma osoby, przełożonej, która może potwierdzić sprawę. Nagle jednak się znalazła i wybrała z konsultantką najgorsze dla mnie opcje. Do tego podczas rezerwacji dokupiłam pomoc konsultanta w przypadku zmiany terminu lotu i pomoc konsultanta ograniczyła się do dalszego nabijania mnie w butelkę. Dostałam nierzetelną pomoc, ponieważ konsultanci wybrali dla mnie najdroższe możliwe loty i taryfy, o czym poinformował mnie bezpośrednio Finnair (zadzwoniłam do nich i bardzo mi pomogli, ale przerazili się, bo mając dużą rozpiętość czasową zakupu biletu, gdyż mogłam wylecieć 2 tygodnie późneij, lucky2go wybrało najdroższe możliwe połączenie). Finnair pomógł mi rezerwując dla mnie loty w kwocie o 1500zł niższej (sic!) od proponowanej przez lucky2go.

Nie polecam tych Państwa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 11 Cze 2019 20:35 

Rejestracja: 10 Cze 2019
Posty: 3
Zgadzam się. Dramatyczna obsługa a w zasadzie jej brak. Chcieliśmy zmienić termin lotu - przez 2 dni nie mogliśmy się dodzwonić wisząc po 40 min na słuchawce. Po prostu nikt nie odbiera. Na maile nikt nie odpisuje. Zamierzam zgłosić tę firme do Urzędu OChrony Konsumenta.To jest totalna kpina - zero jakiegokolwiek serwisu posprzedażowego czy możliwości uzyskania informacji. Przestrzegam przed kupowaniem biletów w tym miejscu!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 11 Cze 2019 22:19 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1006
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Nie wiem skąd się biorą złe opinie.

Ja nie miałem żadnego problemu z lucky2go, a miałem spory problem, który został bez problemu naprawiony.
W miarę szybki kontakt z infolinią i jeszcze tego samego dnia kontakt z informacją zwrotną.

Rzecz dotyczyła Turkisha i zmiany godzin lotów, przez co nie było możliwe wybranie miejsc na stronie Turkisha.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 12 Cze 2019 12:58 

Rejestracja: 10 Cze 2019
Posty: 3
Jakoś w to nie wierze.Dzwonie od kilku dni bezskutecznie. NIkt nie odbiera i nikt nie odpisuje.Klient pozostawiony jest samemu sobie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 12 Cze 2019 19:30 
OFICJALNY PROFIL
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2018
Posty: 5
-- 12 Cze 2019 19:25 --

szalwiatko napisał(a):
Jakoś w to nie wierze.Dzwonie od kilku dni bezskutecznie. NIkt nie odbiera i nikt nie odpisuje.Klient pozostawiony jest samemu sobie.


Dzień dobry,
Przepraszamy za niedogodności, które pojawiły się podczas kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta. Jeśli potrzebujesz pomocy w związku ze swoją podróżą, napisz do nas na adres cs-support@lucky2go.com, a my zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc. W treści wiadomości proszę podać imiona i nazwiska pasażerów oraz numer rezerwacji.
Pozdrawiamy.

-- 12 Cze 2019 19:30 --

Tjw1978 napisał(a):
Nie wiem skąd się biorą złe opinie.

Ja nie miałem żadnego problemu z lucky2go, a miałem spory problem, który został bez problemu naprawiony.
W miarę szybki kontakt z infolinią i jeszcze tego samego dnia kontakt z informacją zwrotną.

Rzecz dotyczyła Turkisha i zmiany godzin lotów, przez co nie było możliwe wybranie miejsc na stronie Turkisha.


Dzień dobry,
Dziękujemy za Twoją opinię i docenienie naszej pracy. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.
Pozdrawiamy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 14 Cze 2019 22:46 

Rejestracja: 04 Lis 2017
Posty: 2
Nieaktualne po odpowiedzi @lucky2go


Ostatnio edytowany przez Abcn, 17 Cze 2019 23:14, edytowano w sumie 1 raz
Nieaktualna lub błędna treść zawarta w poście - aktualizacja lub poprawa danych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 17 Cze 2019 16:23 
OFICJALNY PROFIL
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2018
Posty: 5
@spid108

Dzień dobry,
Kilka dni temu kontaktował się Pan z Działem Obsługi Klienta. Poinformowaliśmy, że zrobiony został zwrot na Pana konto. Jeśli potrzebuje Pan dodatkowego wsparcia zapraszamy.
Pozdrawiamy,


Ostatnio edytowany przez Abcn, 17 Cze 2019 23:12, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 03 Lip 2019 10:04 

Rejestracja: 03 Lip 2019
Posty: 1
-- 03 Lip 2019 09:57 --

Absolutnie nie korzystajcie !!! O ile zakup przez stronę poszedł w miarę - tak anulowanie biletów - brak możliwości jakiegokolwiek skontaktowania sie z firma - to firma widmo - nie odpowiada na formularz kontaktowy - nie odpowiada na maile - na infolinii raz czekałem 40 min. drugi raz 90 min. !!! bez połączenia. Przestrzegam was - obsługa klienta - nie istnieje - wsparcie posprzedażowe - nie istnieje - nigdy więcej nie skorzystam !!! Zostałem przypadkowo przekierowany z google - rozumiem że to zostało założone przez esky - aby nie być kojarzonym - niestety to jedno i to samo - choć z esky nie miałem do tej pory problemów a bardzo dużo podróżuje.

-- 03 Lip 2019 10:04 --

To jakiś żart i odpowiedź napisana przez lucky2go - przed chwila po godzinie oczekiwania na infolinii - rozłączył rozmowę




Tjw1978 napisał(a):
Nie wiem skąd się biorą złe opinie.

Ja nie miałem żadnego problemu z lucky2go, a miałem spory problem, który został bez problemu naprawiony.
W miarę szybki kontakt z infolinią i jeszcze tego samego dnia kontakt z informacją zwrotną.

Rzecz dotyczyła Turkisha i zmiany godzin lotów, przez co nie było możliwe wybranie miejsc na stronie Turkisha.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 30 Lip 2019 18:29 

Rejestracja: 10 Cze 2019
Posty: 3
Witam od tygodnia próbuje anulować bilet- bezskuetecznie. Dzwoniłam już 4 razy za każdym razem otzrymuję zapewnienie ze ktoś do mnie oddzwoni albo odpisze z onformacją jak wygląa kwestia anulacji. NIkt nie odpisuje i nie oddzwania. Dodzwonić się to szczyt szczęścia. ODRADZAM wszystkim. Sprawe będę kierować do urzędu ochrony konsumenta i nagłaśniać gdzie tylko się da
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 02 Paź 2019 22:20 

Rejestracja: 31 Sty 2016
Posty: 6
Czy nikogo nie dziwi, że wszystkie negatywne opinie są z "pustych" kont mających po kilka wiadomości, a od użytkowników z większym stażem są raczej neutralne-ok? o_O
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 03 Paź 2019 06:12 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Tak to wygląda dla wszystkich pośredników, jak ktoś został "oszukany" wejdzie napisze i sobie pójdzie więcej się nie udzielając. Jak wszystko ok było, to przecież nie będziesz się rejestrować na forum tylko po to by napisać że było ok

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
apadlo lubi ten post.
 
      
#35 PostWysłany: 31 Maj 2020 20:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
Czy ktoś przerabiał sytuację: rezerwuje lot, dostaje zwrotkę o zamówieniu .. i info o etix po 2h, ale już na inny lot.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 19 Wrz 2020 10:43 

Rejestracja: 19 Wrz 2020
Posty: 1
Niby można znaleźć loty taniej ale nikt potem nie raczy odpowoedzieć na jakiekolwiek pytania. Powinni mi oddać pieniądze juz tydzien temu i jakos przestali sie odzywać także nie polecam...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 19 Wrz 2020 10:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2018
Posty: 42
I zarejestrowałeś konto na forum specjalnie żeby to napisać...
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#38 PostWysłany: 12 Lis 2020 08:08 

Rejestracja: 05 Cze 2020
Posty: 3
Loty: 11
Kilometry: 7 701
Wie ktoś jak aktualnie wygląda sprawa wymiany biletów LOTu kupionych przez Lucky2go? Tzn. czy można jej dokonać bezpośrednio w Locie, czy jednak trzeba u pośrednika wraz opłatą serwisową?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 12 Lis 2020 11:37 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1689
@BartoszBogucki zadzwoń na infolinię LO i zapytaj. Podajesz numer rezerwacji konsultantowi i on już będzie wiedział, co może Ci zaproponować.
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 12 Lis 2020 11:51 

Rejestracja: 05 Cze 2020
Posty: 3
Loty: 11
Kilometry: 7 701
Nie mam jeszcze rezerwacji, a chciałem się jedynie dowiedzieć, czy jeśli kupię to nie będzie potem problemów z wymianą
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group