Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 392 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 27 Paź 2017 15:04 

Rejestracja: 30 Mar 2015
Posty: 191
Dla mnie problemem jest to, że mytrip.com nie chce mi tego poprawić chociaż powinni i dobrze o tym wiedzą. Pisałem o tym parę postów wyżej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#42 PostWysłany: 11 Gru 2017 14:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 475
Loty: 188
Kilometry: 360 656
niebieski
jakie są Wasze doświadczenia z mytrip.com w przypadku zmiany daty wylotu i zwrotu koszów rezerwacji? Da radę to zrobić bez żadnych dodatkowych opłat? (mam propozycję zmiany wylotu aż o 2 dni)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 13 Gru 2017 18:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2827
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Thai Lion Air właśnie rano odwołał mi lot z Bali do Bangkoku, rezerwacja robiona przez mytrip.com. Coś czuję, że będę musiał się boksować, bo o pomoc z ich strony może być ciężko. Już na starcie informacja, że za ewentualną pomoc ich Działu Obsługi Klienta zostanie pobrana opłata, a mail jak niżej.


mytrip.com napisał(a):
Nastąpiła istotna zmiana, która ma wpływ na Państwa podróż. Linia lotnicza anulowała jeden z lotów w Państwa planie podróży zgodnie z poniższym opisem.
Ważne jest, aby skontaktować się z linią lotniczą lub z naszym Działem Obsługi Klienta w ciągu 10 dni od tego powiadomienia i przed lotem, którego to dotyczy w celu potwierdzenia aktualnego stanu Państwa trasy i sprawdzenia dostępnych alternatywnych opcji.
W przypadku, gdyby chcieli Państwo pomocy naszego Działu Obsługi Klienta, zostanie pobrana opłata administracyjna przez naszą firmę. Mogą Państwo przejść do płatności tutaj po czym jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem.
Pragniemy również poinformować, że z naszej strony nie nastąpi dalsza komunikacja, chyba że nastąpi nowa zmiana w harmonogramie lotów.


Połączenie generalnie zauważyłem, że znikło z siatki Thai Lion Aira. Może Tajowie, dadzą voucher na jakieś inne swoje loty. Zostaje kontakt z samą linią.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: My-Trip potwierdzenie
#44 PostWysłany: 24 Gru 2017 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Czy z Mytrip powinien przyjść bilet ? Mam tylko informacje w mailu :

E-TRAVEL S.A. BOOKING REF:
7,KIFISIAS AVE. DATE: 05 DECEMBER 2017
11523 AMPELOKIPOI
GREECE ... MR
TELEPHONE: +302130184000
EMAIL: FLIGHTS@MYTRIP.COM


FLIGHT TK 1766 - TURKISH AIRLINES SUN 14 OCTOBER 2018
-----------------------------------------------------------------------------
DEPARTURE: WARSAW, PL (FREDERIC CHOPIN), TERMINAL A 14 OCT 14:55
ARRIVAL: ISTANBUL, TR (ATATURK), TERMINAL I - 14 OCT 18:30
INTERNATIONAL TERMINAL
FLIGHT BOOKING REF: TK
RESERVATION CONFIRMED, ECONOMY (U) DURATION: 02:35
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BAGGAGE ALLOWANCE: 25K
MEAL: MEAL

NON STOP WARSAW TO ISTANBUL
EQUIPMENT: AIRBUS INDUSTRIE A321

FLIGHT TK 726 - TURKISH AIRLINES SUN 14 OCTOBER 2018
-----------------------------------------------------------------------------
DEPARTURE: ISTANBUL, TR (ATATURK), TERMINAL I - 14 OCT 20:30
INTERNATIONAL TERMINAL
ARRIVAL: KATHMANDU, NP (TRIBHUVAN INTL) 15 OCT 06:20
FLIGHT BOOKING REF: TK
RESERVATION CONFIRMED, ECONOMY (U) DURATION: 07:05
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BAGGAGE ALLOWANCE: 25K
MEAL: MEAL

NON STOP ISTANBUL TO KATHMANDU
EQUIPMENT: AIRBUS INDUSTRIE A330-300

FLIGHT TK 727 - TURKISH AIRLINES WED 31 OCTOBER 2018
-----------------------------------------------------------------------------
DEPARTURE: KATHMANDU, NP (TRIBHUVAN INTL) 31 OCT 12:55
ARRIVAL: ISTANBUL, TR (ATATURK), TERMINAL I - 31 OCT 18:50
INTERNATIONAL TERMINAL
FLIGHT BOOKING REF: TK
RESERVATION CONFIRMED, ECONOMY (U) DURATION: 08:40
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BAGGAGE ALLOWANCE: 25K
MEAL: MEAL

NON STOP KATHMANDU TO ISTANBUL
EQUIPMENT: AIRBUS INDUSTRIE A330-300

FLIGHT TK 1765 - TURKISH AIRLINES THU 01 NOVEMBER 2018
-----------------------------------------------------------------------------
DEPARTURE: ISTANBUL, TR (ATATURK), TERMINAL I - 01 NOV 13:30
INTERNATIONAL TERMINAL
ARRIVAL: WARSAW, PL (FREDERIC CHOPIN), TERMINAL A 01 NOV 14:00
FLIGHT BOOKING REF: TK
RESERVATION CONFIRMED, ECONOMY (U) DURATION: 02:30
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BAGGAGE ALLOWANCE: 25K
MEAL: MEAL

NON STOP ISTANBUL TO WARSAW
EQUIPMENT: AIRBUS INDUSTRIE A321

FLIGHT(S) CALCULATED AVERAGE CO2 EMISSIONS IS 761.04 KG/PERSON
SOURCE: ICAO CARBON EMISSIONS CALCULATOR
http://www.icao.int/environmental-prote ... fault.aspx

FLIGHT TICKET(S)
-----------------------------------------------------------------------------
TICKET: TK/ETKT 235 ... FOR ... MR
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 24 Gru 2017 14:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
To już jest twój bilet.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Marco Manno lubi ten post.
 
      
#46 PostWysłany: 24 Gru 2017 14:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Czy jest możliwość go gdzieś sprawdzić, oprócz CheckMyTrip?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 24 Gru 2017 19:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2827
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Najlepiej u przewoźnika ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 24 Gru 2017 20:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
jak-znalezc-informacje-o-swojej-rezerwacji-v0-3,225,76112
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 25 Gru 2017 10:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Ej no Panowie po liczbie postów można stwierdzić ze umiem szukać na forum takie rzeczy. Już to czytałem niestety jak wspomniałem, sprawdzałem w Check My Trip niestety myślałem ze można gdzieś indziej sprawdzić, na stronie TurkishAielines nie mam możliwości tego sprawdzić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 25 Gru 2017 11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
A na CMT znajduje?
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 25 Gru 2017 11:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Na CMt znajduje, jako potwierdzenie ale na TA nie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 25 Gru 2017 11:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Rezerwacji zrobionych w OTA na stronie TK najczęściej nie znajdziesz. Oni używają jakiegoś własnego, archaicznego GDS (Troya). Jeśli widzisz w CMT, masz numery etkt na e-mailu, to jaki problem?
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Marco Manno lubi ten post.
 
      
#53 PostWysłany: 25 Gru 2017 12:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Myślałem ze jest możliwość potwierdzenia u góry. Stad tyle pytań bo jeszcz nigdy nie kupowałem biletu spoza Europę przez pośrednika. Mogę niby 100 dni przed lotem wybrać miejsca i dostać bilet elektroniczny?

Edit: chodzi oto ze pisze ze mam nieopłacony bilet a w CMT pisze ze potwierdzony a został zapłacony.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 25 Gru 2017 12:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Marco Manno napisał(a):
Edit: chodzi oto ze pisze ze mam nieopłacony bilet a w CMT pisze ze potwierdzony a został zapłacony.

Gdzie jest tak napisane?
Zadzwoń do warszawskiego biura TK, tam wyjaśnią i wybiorą miejsca.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 15 Sty 2018 12:51 

Rejestracja: 15 Sty 2018
Posty: 1
Czesc! Mam problem z MyTRip, kupilam w promocji bilety z AirCanady do LAX, juz raz zmieniali date lotu, ale wsyztsko ok, natomiast zauwazylam logujac sie i sprawdzajac bilety,ze brakuje jednego kluczowego odcinka YVR-LAX ( bylo TLX-FRA-YVR-LAX) i brakuje ostatniego (powrotne bilety z LAX do TLX sa i wsyztsko ok), nikt mnie nie poinformowal, na infolinni stwierdzili,ze lot faktycznie odowlany i,ze kontaktuja sie z Air Canada, ale od paru dni nie ma odpowiedzi,kaza mi czekac, dzwonilam tez do Air Canady,ale oni powiedzieli,ze jak nie u nich kupowalam to nic nie zrobia, wylot mam za 5 dni, mial ktos tak? Co zrobic?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 13 Lut 2018 00:58 

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 276
Loty: 111
Kilometry: 260 580
niebieski
Jak wygląda zamawianie specjalnych posiłków. Powinienem zamówić je przez MyTrip czy bezpośrednio w linii lotniczej - w tym przypadku Turkish Airlines? Na TK pisze, że trzeba najpóźniej 24h przed odlotem. więc nie można tego zrobić przy check-in online bo otwarty jest 24h przed odlotem. Moja rezerwacja jest w TK widoczna ale jest informacja, że rezerwacja jest administrowana przez OTA. Nie widzę miejsca gdzie taki posiłek można wybrać. Żadne cuda - kobietę mam wegetariankę.


Ostatnio edytowany przez rafafi, 13 Lut 2018 13:14, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 13 Lut 2018 01:05 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
Turkish Airlines ma kod TK

Skontaktuj się z TK i po ptokach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 24 Kwi 2018 12:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2827
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Rezerwację i przygodę z mytrip.com wspominam niestety niemiło. Jeśli w przyszłości będę miał wybór, a ceny na OTA będą różnić się nieznacznie, na pewno drugi raz ich nie wybiorę.
Może przedstawię chronologię zdarzeń:
31 października 2017 - zakup biletu na trasie Bali-Bangkok, linie Thai Lion Air, lot 9 marca 2018, cena biletu: 228,24 pln.
13 grudnia 2017 - mail od mytrip.com o anulowaniu lotu, z prośbą o kontakt z nimi (w mailu informacja, że za pomoc Działu Obsługi Klienta ma zostać pobrana opłata administracyjna), lub z linią lotniczą.
13/15 grudnia 2017 - wymiana maili z linią lotniczą z której wynika, że Thai Lion Air zrezygnowały z obsługi połączenia na które miałem bilet, nie są w stanie zaoferować alternatywy, możliwy jest jedynie pełny zwrot środków, ale wyłącznie przez pośrednika. Wysyłam więc maila do mytrip.com - otrzymuje potwierdzenie złożenia wniosku z zapewnieniem, że jeden z przedstawicieli skontaktuje się ze mną drogą mailową. Zostawiam im również wiadomość na Facebooku, tam również dostaję zapewnienie, że Customer Support Team zostaje powiadomiony i będzie ze mną w kontakcie.
22 grudnia 2018 - kupuję nowe bilety, tym razem przez edreams, linie Malindo Air, cena zbliżona - 229,72 pln.
2 stycznia 2018 - wysyłam kolejną wiadomość na maila, z przypomnieniem się, że czekam ponad 3 tygodnie na odpowiedź.
29 stycznia 2018 - dostaje 2 maile od mytrip.com, jeden z informacją o sukcesie w anulowaniu biletów i zwrocie środków:
mytrip.com napisał(a):
Your tickets have been successfully cancelled. The amount that will be refunded is equivalent to an airline refund amount, and will be back in your account within the next 30 working days.
Your tickets have been cancelled
Refund: Within 30 working days after airline's authorization.
i drugi mail z prośbą o ocenę ich serwisu w oparciu o doświadczenie w skali od 0 do 10, z pytaniem jakie jest prawdopodobieństwo, iż polecę ich znajomym i przyjaciołom? :lol:
9 marca 2018 - lecę sobie z Bali do Bangkoku z przesiadką w Kuala Lumpur liniami Malindo Air.
12 marca 2018 - mija 30 dni roboczych, pieniądze oczywiście nie wróciły.
21 marca 2018 - składam wniosek w mbanku o chargeback (termin rozpatrzenia 30 dni).
20 kwietnia 2018 - otrzymuję od mytrip.com maila z fakturą/notą kredytową dotyczącą rezerwacji (określającą kwotę autoryzacji, która zostanie zapisana na moje konto w przeciągu około 30 dni roboczych licząc od dnia autoryzacji) / tego dnia mija również 30 dni, jakie było wyznaczone przez bank na rozpatrzenie mojego wniosku o chargeback.
24 kwietnia 2018 - kontaktuję się z mbankiem przez czat pytając o status wniosku, otrzymuję informację, że nie został jeszcze rozpatrzony, ale zostanie do niego dodana informacja o nadanie priorytetu / po około godzinie dostaję maila, że wniosek został rozpatrzony, pieniądze wróciły na konto.

Podsumowując: pieniądze może i niewielkie (228,24 pln), ale pozostaję duży niesmak. Brak odpowiedzi na maile, brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony serwisu, niedotrzymywanie słowa, niedotrzymywanie terminów. Przy problemach z rezerwacją robi się nieprzyjemnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
sko1czek uważa post za pomocny.
 
      
#59 PostWysłany: 21 Cze 2018 09:03 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Mytrip pobiera opłatę za potwierdzenie zmian rozkładu przewoźnika o ile nie wybierzemy przy rezerwacji dodatkowo płatnego pakietu obsługi.

To chyba ewenement - stanowczo odradzam zakup u nich.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 21 Cze 2018 12:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 184
Kilometry: 334 002
platynowy
Moze lepiej ich podpiac gdzies bo czesto maja ciut nizsze ceny niz inni ale szkoda nerwow na takich cwaniakow. To jeszcze nie poziom fluge.de ale widac ze sie staraja

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 392 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group