Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Relacja miesiąca w październiku to
Ankieta zakończyła się 25 Lis 2014 11:04
1) 3100 km i nasza podróż po Maroku :)
2) Fak w Krynicy Morskiej
3) Gruziński off-road
4) Gruzja - Armenia - Iran - Turcja lądem ! + Budapeszt
5) Rowerem do Aten
6) W sercu Langwedocji - przewodnik po Montpellier i okolicach
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 22 Lis 2014 17:29 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
A czy na serwerze hostingowym wyświetlają Ci się one? Bo po wejściu przez bezpośredni adres do obrazka na tinypicu nadal się on mi nie wyświetla, wygląda więc to na problem z serwerem hostingowym, nie z forum..
Ja osobiście korzystam z picasa i działa bezawaryjnie, więc w razie czego polecam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia
#22 PostWysłany: 22 Lis 2014 17:40 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Tak, to wygląda na problem z serwerem. Dziwi mnie tylko, że zdjęcia ze stycznia (relacja o Turku) spokojnie wiszą, a tutaj sprzed miesiąca - nie ma :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 22 Lis 2014 21:00 

szymonpoznan1 napisał(a):
OGŁOSZENIE: Przyłapaliśmy użytkownika: maxima0909 na nieuczciwym podejściu do konkursu, polegające na zachęcaniu do głosowania na własną relację z założonego specjalnie w tym celu konta.

Wpis został oczywiście usunięty, ale pozwolę sobie zacytować:

renias1 napisał(a):
Dla mnie relacja ma być nie tylko inspiracją, ale i zbiorem praktycznych informacji dotyczących kosztów, miejsc noclegowych czy restauracji godnych polecenia, cennych rad, których na próżno szukać w przewodnikach. To wszystko znalazłam w relacji z Maroka. Kawał dobrej roboty i kupa poświęconego czasu, żeby tak wyczerpać temat. Zdecydowanie mój numer jeden!


W związku z tym postanowiliśmy, że:
- nowe konto użytkownika renias1 zostało dożywotnio zbanowane, a wpis wylądował w koszu;
- dotychczasowe konto otrzymuje czasowego bana na okres jednego miesiąca od dnia dzisiejszego;
- relacja zostaje zdyskwalifikowana z konkursu, jednak z przyczyn technicznych nie będziemy edytować czy zaczynać głosowania od nowa, po prostu po zakończeniu konkursu jej głosy nie zostaną uwzględnione w wynikach.

Jest nam bardzo przykro, że taka sytuacja miała miejsce, burzy to ideę forum i nie tolerujemy takich zachowań. Jak widać dysponujemy narzędziami umożliwiającymi wykrywanie takich prób, więc prosimy o grę fair.

Jednocześnie prosimy o nie rozpoczynanie dyskusji dotyczącej zachowania użytkownika, którego i tak nie ma już wśród nas.

Zachęcamy do dalszego głosowania, do końca konkursu zostało jeszcze trochę czasu :)


warto przypomnieć, że marnujecie swój głos oddając go na poniższą relację:
1) 3100 km i nasza podróż po Maroku
gdyż jej autor z w/w powodów został zdyskwalifikowany (piszę, bo wydaje mi się, że zapisało nowe głosy na tą relację)
Góra
 PM off  
      
#24 PostWysłany: 23 Lis 2014 15:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Wrz 2014
Posty: 18
Loty: 34
Kilometry: 88 311
witam
Uważam że niesłusznie użytkowniczka (Maxima0909- moja żona) została oskarżona o multikonto. Moje konto też zbanujecie dożywotnio bo post jest z tego samego IP ewentualnie MAC Adresu, każdy komu pozwoliłbym skorzystać z własnego laptopa ma zakaz założenia konta na f4f i napisania postu na waszym forum?
W celu wyjaśnienia dla czytelników - teściowa założyła będąc u nas konto żeby napisać co myśli o relacji swojej córki czy to zbrodnia? Żona została posądzona o zakładanie kont w celu zachęcania innych do oddawania głosów co mija się z prawdą. Kto będzie chciał uwierzy nam, inni administratorom. W jej imieniu chciałbym podziękować wszystkim którzy miłym słowem podziękowali jej za napisanie tej relacji za 6 miesięcy miała się pojawić kolejna jej relacja tym razem z wypadu do USA ale po całym tym zajściu chyba nie będzie miała ochoty jej pisać (ja bym nie miał) szkoda że potraktowana została jak smarkacz, który za wszelką cenę chce dostać lizaka. Pisząc relacje chciała podzielić się doświadczeniami i przeżyciami, żeby innym było łatwiej a nie dlatego żeby wygrać plecak czy koszulkę - plecaki już mamy na koszulki też nas stać.
Pozdrawiam adminów.
Marcin Maksym
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 23 Lis 2014 17:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Maxi1982 napisał(a):
witam
Uważam że niesłusznie użytkowniczka (Maxima0909- moja żona) została oskarżona o multikonto. Moje konto też zbanujecie dożywotnio bo post jest z tego samego IP ewentualnie MAC Adresu, każdy komu pozwoliłbym skorzystać z własnego laptopa ma zakaz założenia konta na f4f i napisania postu na waszym forum?
W celu wyjaśnienia dla czytelników - teściowa założyła będąc u nas konto żeby napisać co myśli o relacji swojej córki czy to zbrodnia? Żona została posądzona o zakładanie kont w celu zachęcania innych do oddawania głosów co mija się z prawdą. Kto będzie chciał uwierzy nam, inni administratorom. W jej imieniu chciałbym podziękować wszystkim którzy miłym słowem podziękowali jej za napisanie tej relacji za 6 miesięcy miała się pojawić kolejna jej relacja tym razem z wypadu do USA ale po całym tym zajściu chyba nie będzie miała ochoty jej pisać (ja bym nie miał) szkoda że potraktowana została jak smarkacz, który za wszelką cenę chce dostać lizaka. Pisząc relacje chciała podzielić się doświadczeniami i przeżyciami, żeby innym było łatwiej a nie dlatego żeby wygrać plecak czy koszulkę - plecaki już mamy na koszulki też nas stać.
Pozdrawiam adminów.
Marcin Maksym


A po co teściowa ma zakładać konto tylko po to, aby wyrazić opinię o relacji córki? Wystarczyło powiedzieć jej to na żywo, a nie kłopotać się z forum. A czemu teściowa nie wyraziła swojej opinii i uznania w temacie relacji?

Taki to dziwny zbieg okoliczności, że mamusia postanawia założyć konto tylko aby pochwalić córkę, nie w trakcie relacji, nie po jej publikacji, ale 3 tygodnie po zakończeniu, 2 miesiące po rozpoczęciu, akurat jak trwa głosowania na relację mesiąca i robi to oczywiście w wątku głosowania, a nie w wątku relacji. I zbiega się to w czasie z promowaniem relacji prze samą autorkę, przez podbijanie tematu relacji i informowaniu o głosowaniu. Skoro nie zależy na plecaku czy koszulce to po co było?

A no i rozumiem, że jak mamusia napisała "Zdecydowanie mój numer jeden!" to zadała sobie wcześniej trud i przeczytała wszystkie relacje (co mi zajęło kilka godzin)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 23 Lis 2014 18:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 137
Loty: 49
Kilometry: 99 772
Relacja z Maroka bardzo dobra nie ma co ukrywać ale takimi tekstami jak ten...
Maxi1982 napisał(a):
teściowa założyła będąc u nas konto żeby napisać co myśli o relacji swojej córki
Marcin Maksym
to już się nie tłumaczcie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 24 Lis 2014 21:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Wrz 2014
Posty: 18
Loty: 34
Kilometry: 88 311
Kilka dni temu, zgodnie z mailem, którego otrzymałam (Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z Administracją forum:forum@fly4free.pl) próbowałam wyjaśnić zaistniała sytuację pisząc pod wskazany adres. Do dzisiaj nikt nie zdecydował się jednak na podjęcie tematu, nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Nie pozostaje mi więc nic innego jak przeczekać ten miesiąc, aż okres banu minie. Chcąc się oczyścić z oskarżeń dotyczących nieczystej gry w kwestii konkursu chce zabrać w tym temacie głos po raz ostatni.

Administratorzy doszli do niesłusznych wniosków na podstawie pokrywającego się Mac adresu. Nikt z nich nie pokusił się choćby o próbę zweryfikowania swoich przypuszczeń. Na podstawie faktu skorzystania z jednego laptopa wyciągnięto bzdurne wnioski i zablokowano po prostu moje konto. Swoje przypuszczenia opublikowano na forum przedstawiając je jako pewnik, tym samym oficjalnie mnie oczerniając i doprowadzając do tego, że użytkownicy typu kiew dochodzą do takich a nie innych wniosków.
kiew napisał(a):
A po co teściowa ma zakładać konto tylko po to, aby wyrazić opinię o relacji córki? Wystarczyło powiedzieć jej to na żywo, a nie kłopotać się z forum. A czemu teściowa nie wyraziła swojej opinii i uznania w temacie relacji?
Taki to dziwny zbieg okoliczności, że mamusia postanawia założyć konto tylko aby pochwalić córkę, nie w trakcie relacji, nie po jej publikacji, ale 3 tygodnie po zakończeniu, 2 miesiące po rozpoczęciu, akurat jak trwa głosowania na relację miesiąca i robi to oczywiście w wątku głosowania, a nie w wątku relacji. I zbiega się to w czasie z promowaniem relacji prze samą autorkę, przez podbijanie tematu relacji i informowaniu o głosowaniu. Skoro nie zależy na plecaku czy koszulce to po co było?
A no i rozumiem, że jak mamusia napisała "Zdecydowanie mój numer jeden!" to zadała sobie wcześniej trud i przeczytała wszystkie relacje (co mi zajęło kilka godzin)?


Jakkolwiek to brzmi – tak właśnie było. Próbuję wyjaśnić to po raz ostatni – renias (moja mama) założyła nowe konto, żeby podzielić się swoją subiektywną opinią dotyczącą relacji. Miała do tego pełne prawo! Zrobiła to OFICJALNIE – wszyscy widzieli, że to jej pierwszy post. Nie podjudzała, nie prowadziła nieczystej gry! Nie oddała głosu na żadną z relacji, tym samym absolutnie w żaden sposób nie wpłynęła na wyniki głosowania!
Odnosząc się do postu kiew – nie zostawiła opinii w relacji, bo o tym, że jej się podoba poinformowała mnie osobiście, ale kiedy dowiedziała się, że relacja została nominowana do konkursu chciała swoim komentarzem zachęcić innych do jej przeczytania, chciała mi pomóc i okazać, że mnie wspiera (ot, matczyny odruch):). Nie odwodziłam jej od tego, bo nie widzę w tym niczego złego. Nie zmusiła nikogo do głosu! Na forum jest mnóstwo sympatii i antypatii względem współforumowiczów. W temacie znalazły się również krytyczne wypowiedzi względem innej relacji, jak i te pochwalające – np. relację a Aten, na którą sama oddałam głos. I nikt nikomu nie zarzuca reklamy czy antyreklamy. Jesteśmy użytkownikami forum i mamy prawo do wypowiadania własnych opinii! Różnica jest taka, że wspomniani użytkownicy byli zarejestrowani od jakiegoś czasu, a renias zarejestrowała się w celu umieszczenia komentarza.
Co do drugiego zarzutu kiew - wątpię żeby wszyscy oddający głosy poświęcali całe godziny na skrupulatne czytanie wszystkich relacje przed oddaniem swojego głosu więc nie bądźmy małostkowi!

Tym, którzy oddali głos na moją relację bardzo dziękuję. Widzę, że mimo oskarżeń nadal je oddajecie… i to, że okazała się pomocna jest dla mnie najważniejsze.

Adminom przypominam wam, że to forumowicze tworzą f4f. Traktujcie nas z większym szacunkiem. Fajnie byłoby gdybyście wykazywali się większą chęcią zweryfikowania prawdy, bo nie dając przestrzeni na ewentualne wyjaśnienia podejmowane przez was decyzje są krzywdzące. Pokrywający się adres IP czy Mac to trochę mało do wyciągania jednoznacznych wniosków. Jeśli według waszej opinii publikacja postu była naganna, wystarczyło dać ostrzeżenie, a posta usunąć. Kara w postaci zbanowania według mnie jest niewspółmierna do „przewinienia”, a oczernianie forumowiczów bez próby zweryfikowania prawdy jest nieprofesjonalne.

Korzystająca z konta męża Maxima0909 (to samo IP i ten sam Mac adres…)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 24 Lis 2014 23:12 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
Tak jak napisaliśmy jest nam przykro w zaistniałej sytuacji - z wielu powodów.
Przykro ponieważ relacja nam się bardzo podobała i doceniamy pracę włożoną w jej napisanie - nominowaliśmy ją jako jedną z najlepszych w tym miesiącu. Przykro ponieważ podobała się też użytkownikom - z przebiegu głosowania widać że spokojnie zajęłaby miejsce na podium.
Jednak w przypadku gdy ktoś rejestruje się specjalnie na forum po to by zachęcić do głosowania na własną relację - musimy zareagować - i zareagowaliśmy dyskwalifikując relację z konkursu. Nowe konto zostało założone z tego samego ip co konto autorki relacji. Dla nas jest to wina domniemana. Nie wysyłamy wiadomości "Hej, czy założyłaś specjalnie drugie konto by zareklamować sama siebie" bo każdy, winny i niewinny, odpowiedział by tak samo "Nie, to nieprawda, to konto XYZ który akurat korzystał/korzystała z mojego komputera". Nie mamy żadnych mechanizmów by to sprawdzić. Regulamin forum zabrania posiadania wielu kont - zwyczajowo w takim wypadku banujemy nowe konto (co też się stało - renias została zbanowana na stałe) i nakładamy karę na stare konto użytkownika - różnej wielkości w zależności od naszej oceny przewinienia (tu oceniliśmy ją na czasowy ban).
Jeśli oceniliśmy niesprawiedliwie - przepraszamy. Uważamy jednak że wszelkie konkursy powinny być maksymalnie przejrzyste i uczciwe - relacja pozostanie nadal zdyskwalifikowana, gdyż jak pisałem wyżej nie mamy możliwości sprawdzenia prawdziwości przedstawionych przez Ciebie wyjaśnień. Jeśli jednak nie startowałaś w tej relacji dla koszulki/plecaka to liczba głosów które otrzymałaś od użytkowników tego forum nadal świetnie pokazuje że doceniają oni Twoją pracę którą włożyłaś w pisanie tej relacji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 25 Lis 2014 11:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3410
srebrny
No i wyszło po raz kolejny na to, że przesadne moderowanie, kontrolowanie, egzekwowanie na siłę ustalonych zasad, nie jest rzeczą dobrą w żadnej dziedzinie, a w szczególności na takim tworze jakim jest forum towarzyskie. Może to przynieść więcej szkód niż korzyści.
Sam nie mam zamiaru dochodzić, czy Maxima pisze prawdę, czy też nie ale osobom oceniającym proponuję najpierw zadać sobie trud napisania sensownej relacji, a dopiero potem oceniania. Po spędzeniu kilkunastu "społecznych" godzin nad relacją może nabiorą trochę innej perspektywy w kwestii żądzy dostania darmowej koszulki.

A co do wpisu, który był początkiem całej akcji, to przecież tylko stwierdzenie oczywistej oczywistości i dla mnie nie jest ważne kto jest jego autorem. Mogę sie pod nim podpisać obiema rękami i uznać za swój:
Dla mnie relacja ma być nie tylko inspiracją, ale i zbiorem praktycznych informacji dotyczących kosztów, miejsc noclegowych czy restauracji godnych polecenia, cennych rad, których na próżno szukać w przewodnikach. To wszystko znalazłem w relacji z Maroka. Kawał dobrej roboty i kupa poświęconego czasu, żeby tak wyczerpać temat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 25 Lis 2014 11:45 

Egzekwowanie zasad nie przynosi szkód, szkody przynosi ich łamanie.
Góra
 PM off  
      
#31 PostWysłany: 25 Lis 2014 12:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3410
srebrny
Zasady są ogólnie dobre i potrzebne ale ich egzekwowanie wymaga zdrowego rozsądku. Dotyczy to nie tylko luźnego forum ale nawet kwestii dużo poważniejszych. Takich spraw jest u nas na pęczki, zapewne dzięki osobom wyznającym zasadę egzekwowania zasad za wszelką cenę.

http://niezalezna.pl/51522-trafil-do-ar ... hizofrenie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 25 Lis 2014 13:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Maxi1982 napisał(a):
Co do drugiego zarzutu kiew - wątpię żeby wszyscy oddający głosy poświęcali całe godziny na skrupulatne czytanie wszystkich relacje przed oddaniem swojego głosu więc nie bądźmy małostkowi!


Nie wiem jak reszta no ale jeśli chcę zagłosować na najlepszą relację to wszystkie czytam, dość oczywiste jest to dla mnie.

Moim zdaniem moderatorzy jak najbardziej podeszli do sprawy ze zdrowym rozsądkiem. Tak jak napisał kiew, dziwnym trafem mama rejestruje się na forum akurat w tygodniu głosowania na relacje miesiąca. Nie wystarczyłoby pochwalić córki na domowym obiedzie? Nie wyobrażam sobie sytuacji że moja mama loguje się na forum żeby zachęcić wszystkich do mojej relacji. Moim zdaniem słuszna decyzja, żeby potem nie było zgrzytów przy ogłoszeniu wyników lepiej dmuchać na zimne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 25 Lis 2014 22:42 

maczala1 napisał(a):
Dla mnie relacja ma być nie tylko inspiracją, ale i zbiorem praktycznych informacji dotyczących kosztów, miejsc noclegowych czy restauracji godnych polecenia, cennych rad, których na próżno szukać w przewodnikach. To wszystko znalazłem w relacji z Maroka. Kawał dobrej roboty i kupa poświęconego czasu, żeby tak wyczerpać temat.


Tym bardziej szkoda, bo jak dla mnie jest to jedna z lepszych ostatnio zamieszczonych tu relacji.

Kod:
Relacja miesiąca w październiku to
Ankieta zakończyła się 25 Lis 2014 10:04


i..................?
Góra
 PM off  
      
#34 PostWysłany: 25 Lis 2014 23:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
OFICJALNE WYNIKI
Miejsca 1-3
1) Rowerem do Aten
rowerem-do-aten,209,58512#p470454
autor wrzoch

2) Fak w Krynicy Morskiej
fak-w-krynicy-morskiej,221,57965#p465534
autor Gollum

3)Gruzja - Armenia - Iran - Turcja lądem ! + Budapeszt
gruzja-armenia-iran-turcja-ladem-budapeszt,214,56897#p456077
autor musiol13

Za sprawą pewnej teściowej i związanej z nią sytuacji jury konkursu postanowiło przyznać wszystkim nominowanym autorom relacji koszulki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 26 Lis 2014 13:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Cze 2014
Posty: 115
Loty: 29
Kilometry: 34 491
Gratulacje dla wygranych! :)
_________________
OdwiedziłamAlbania,Austria,Belgia,BiH,Bulgaria,Chorwacja,Czarnogóra,Czechy,Anglia,Francja,Macedonia,Niemcy,Gibraltar,Litwa,Luxemburg,Holandia,Norwegia, Portugalia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja,Kosowo
czarnogora-albania-macedonia-i-kosowo-17-dni-w-raju,209,79465
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 26 Lis 2014 19:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Gru 2011
Posty: 17
Jak dla mnie zwyciezca jest tylko jeden 5) Rowerem do Aten. Jak wogole mozna porownywac kogos kto zaladowal sie w samolot ktory dowiozl go na miejsce albo pozyczyl samochod na miejscu z naprawde wielkim poswieceniem jaki jest przejazd tak ogromnej ilosci kilometrow rowerem... jestes moim idolem!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 26 Lis 2014 20:30 

Rejestracja: 03 Kwi 2010
Posty: 152
poletkop napisał(a):
Jak dla mnie zwyciezca jest tylko jeden 5) Rowerem do Aten. Jak wogole mozna porownywac kogos kto zaladowal sie w samolot ktory dowiozl go na miejsce albo pozyczyl samochod na miejscu z naprawde wielkim poswieceniem jaki jest przejazd tak ogromnej ilosci kilometrow rowerem... jestes moim idolem!

Punkt widzenia jak widać zależy od punktu siedzenia. W tej zabawie nie chodzi o wyczyn a o wrażenia po przeczytaniu relacji. Tyle.
_________________
Pozdrawiam Piotrek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 26 Lis 2014 20:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
poletkop napisał(a):
Jak dla mnie zwyciezca jest tylko jeden 5) Rowerem do Aten. Jak wogole mozna porownywac kogos kto zaladowal sie w samolot ktory dowiozl go na miejsce albo pozyczyl samochod na miejscu z naprawde wielkim poswieceniem jaki jest przejazd tak ogromnej ilosci kilometrow rowerem...
A gdyby wrzoch zamieścił w swojej relacji 3 zdania i 2 zdjęcia to też według Ciebie powinien wygrać w konkursie na relację miesiąca? Oceniamy relacje, a nie stopień poświęcenia, ilość przebytych kilometrów albo środek transportu... Co innego gdybyśmy oceniali hardcorowość poszczególnych wypraw, wówczas faktycznie wrzoch byłby bezkonkurencyjny i porównanie z innymi byłoby bezcelowe. Niemniej w tym przypadku sprawa jest prosta, bo zwycięska relacja była najlepsza niemal pod każdym względem. Gratulacje dla zwycięzcy i dla wszystkich pozostałych uczestników, których relacje również były bardzo dobre!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 08 Gru 2014 23:18 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Gratulacje zwycięzcom i podziękowania organizatorom za nagrody dla wszystkich :) koszulka przejdzie niebawem chrzest bojowy w pracy 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group