Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1284 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 65  Następna
Autor Wiadomość
#1161 PostWysłany: 28 Sty 2022 18:27 

Rejestracja: 12 Cze 2021
Posty: 19
Szanowni Państwo! Kolejny odcinek ze słonecznej Toskanii już na kanale ;)
ILa Bistecca alla Fiorentina to król Toskanii w ujęciu kuchni lokalnej. Val d’Orcia natomiast to perełka Toskanii, wpisana na światową listę dziedzictwa UNESCO. Przed Państwem szósty przystanek w serii eurotrip na kanale Wojager, a zarem drugi odcinek z tego regionu Włoch. Zabiorę was w nim we wspólną podróż do Monticchiello gdzie spróbujemy króla toskańskiej kuchni regionalnej, zwiedzimy klimatyczne uliczki zabytkowego miasteczka, a także spróbujemy wina ze szczepu Sangiovese z winnicy Il Macchione. Toskanie najwygodniej jest zwiedzać samochodem, ale można też łatwo wypożyczyć skuter (poprzedni odcinek). W tym w zasadzie gastro vlogu ta słoneczna kraina prezentuje się we wrześniowej odsłonie.

Góra
 Profil Relacje PM off
malediwy lubi ten post.
ziolox22 uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#1162 PostWysłany: 03 Lut 2022 05:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2016
Posty: 77
Loty: 32
Kilometry: 58 973
Kilka ciekawych miejsc w Hondurasie. Zapraszam do oglądania :)

_________________
Jestem w trakcie podróży po Ameryce Środkowej. Odwiedziłem Dominikanę, Meksyk, Gwatemalę, Honduras, Salwador, Kostarykę i teraz jestem w Kolumbii. Wpadnij na mój kanał YouTube - Wiecznie Wolni
Góra
 Profil Relacje PM off
malediwy lubi ten post.
 
      
#1163 PostWysłany: 05 Lut 2022 14:55 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 560
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
Zapraszam do obejrzenia mojego filmu o Otranto - jednego z ciekawszych moim zdaniem miast Apulii. Film jest z komentarzem więc na pewno przyda się tym, którzy dopiero planują wyjazd do tego urokliwego miasteczka. Like i subskrypcje kanału oczywiście mile widziane 😜

_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1164 PostWysłany: 11 Lut 2022 20:19 

Rejestracja: 12 Cze 2021
Posty: 19
Czołem grupowicze,
Przed państwem ósmy przystanek w serii eurotrip na kanale Wojager, a zarazem czwarty odcinek z tego regionu. Zabiorę was w nim we wspólną podróż do Sieny. Opowiem o Palio czyli legendarnych wyścigach konnych na placu Il Campo, przejdziemy się wspólnie na Piazza del Duomo przez klimatyczne, średniowieczne uliczki wpisane na światową listę dziedzictwa UNESCO. Opowiem również parę ciekawostek, a także poopowiadam trochę o historii. Siena czyli jedna z pereł Toskanii, skrywająca się przez lata w cieniu Florencji przed wami! Zapraszam

Góra
 Profil Relacje PM off
malediwy lubi ten post.
 
      
#1165 PostWysłany: 13 Lut 2022 12:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 272
Loty: 104
Kilometry: 143 742
niebieski
Kilkudniowy wypad do Bułgarii. Objazdówka:

_________________
Po więcej relacji zapraszam na mój blog Gotowi do drogi i Gotowi do Drogi kanał na YT
Góra
 Profil Relacje PM off
malediwy lubi ten post.
 
      
#1166 PostWysłany: 20 Lut 2022 02:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2018
Posty: 3
nasz ostatni rodzinny trip Hawaje, Oahu

Góra
 Profil Relacje PM off
malediwy lubi ten post.
 
      
#1167 PostWysłany: 27 Mar 2022 19:04 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 560
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
Dla lubiących szusowanie na nartach lub desce włoskie Passo Tonale i Lodowiec Presena.
Passo Tonale to również kawał ciekawej historii o której możecie poczytać pod filmem. Polecam!

_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1168 PostWysłany: 09 Kwi 2022 15:08 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 560
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
Tym razem taka sobie ciekawostka - domki igloo pod lodowcem Presena :-) Osobiście nie miałem okazji w nich przenocować ale to musi być naprawdę fajne przeżycie. Domki są sezonowe więc jeśli ktoś chciałby z nich skorzystać jeszcze w tym roku to musi się śpieszyć. W przyszłym roku pewnie znowu się pojawią ale już zapewne będą miały nieco inną tematykę. Niestety filmik się trochę "huśtał" bo zgubiłem przeciwwagę do swojego telefonu a drugi raz już na pewno nie będę miał okazji nakręcić tych samych igloo... :-(

_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1169 PostWysłany: 13 Kwi 2022 22:37 

Rejestracja: 05 Wrz 2017
Posty: 124
Loty: 27
Kilometry: 93 849
Szalony Reporter w Kijowie...

<iframe width="560" height="315" src="

title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1170 PostWysłany: 17 Kwi 2022 14:18 

Rejestracja: 05 Wrz 2017
Posty: 124
Loty: 27
Kilometry: 93 849
Tajlandia odc 1 - przylot

<iframe width="560" height="315" src="

title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
Góra
 Profil Relacje PM off
malediwy lubi ten post.
 
      
#1171 PostWysłany: 23 Kwi 2022 13:24 

Rejestracja: 05 Wrz 2017
Posty: 124
Loty: 27
Kilometry: 93 849
Walentynki z Tajlandii

<iframe width="560" height="315" src="

title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1172 PostWysłany: 23 Kwi 2022 21:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 698
Loty: 165
Kilometry: 305 966
złoty
Kojarzę Cię z TikToka i widziałem u Pająka tez. Doceniam to ze zebrałeś tyle kasy na WOSP. Ilość subsukrybcji pewnie tez miała na to wpływ.
Zerknąłem na ten materiał co powyżej wstawiłeś. To jest tak słabe ze aż zaskakujące. Tobie się na serio wydaje ze jak tutaj wstawisz filmik jak się najeb**ś to będzie bardziej cool? Ilości ch**ów i k**w tez podbijają zasięgi u małolatów, ale myślisz że zostaniesz tutaj bardziej doceniony? Sklejka przypadkowych ujęć, raz w pionie, raz w poziomie, to serio wartościowy materiał wg Ciebie? Jasne, pewnie powiesz że masz na to wy**bane bo robisz na tym kasę, rozumiem. No ale litości... to może zostań z tym na TikToku?
Jestem pewien, że przy tym gdzie byłes i co widziałeś, mógbys dać dużo wartości dla innych.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
10 ludzi lubi ten post.
 
      
#1173 PostWysłany: 23 Kwi 2022 22:00 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
No nie patrząc Fazowski podobnie robił. Tak jak pisałem, mało jest dobrych vlogerów ;/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1174 PostWysłany: 23 Kwi 2022 22:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@kiniaitomek To zwykłe lumpy/menele z trochę większym zasobem (niż bezrobotny z zachodniej europy) gotówki. Generują niewyszukany content, ale prezentują to dla innych "meneli" w ich języku. Mielonka zawsze dobrze się sprzedaje, żule tez mają prawo do swojej telewizji.
DAD napisał(a):
Kojarzę Cię z TikToka i widziałem u Pająka tez. Doceniam to ze zebrałeś tyle kasy na WOSP. Ilość subsukrybcji pewnie tez miała na to wpływ.
Zerknąłem na ten materiał co powyżej wstawiłeś. To jest tak słabe ze aż zaskakujące. Tobie się na serio wydaje ze jak tutaj wstawisz filmik jak się najeb**ś to będzie bardziej cool? Ilości ch**ów i k**w tez podbijają zasięgi u małolatów, ale myślisz że zostaniesz tutaj bardziej doceniony? Sklejka przypadkowych ujęć, raz w pionie, raz w poziomie, to serio wartościowy materiał wg Ciebie? Jasne, pewnie powiesz że masz na to wy**bane bo robisz na tym kasę, rozumiem. No ale litości... to może zostań z tym na TikToku?
Jestem pewien, że przy tym gdzie byłes i co widziałeś, mógbys dać dużo wartości dla innych.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
11 ludzi lubi ten post.
 
      
#1175 PostWysłany: 27 Kwi 2022 22:02 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Krótki filmik z drona z pobytu na Malcie i Gozo:

_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
nick lubi ten post.
 
      
#1176 PostWysłany: 01 Maj 2022 19:29 

Rejestracja: 05 Wrz 2017
Posty: 124
Loty: 27
Kilometry: 93 849
Nowy film od lumpów i meneli.

<iframe width="560" height="315" src="

title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>


Ostatnio edytowany przez Abcn, 03 Maj 2022 10:04, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1177 PostWysłany: 12 Maj 2022 07:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
Ja pier.. to jest tak żenujące ze aż tragiczne , wrzucając to tutaj na nasze forum robisz z siebie pośmiewisko bo większość z nas to dojrzali emocjonalnie , normalni ludzie kochający podróże a nie patologia z gimbazy która jara się pod blokiem jak co drugie słowo bluzgasz , większość starych forumowiczów zwiedziła więcej w życiu niż ty , także daj sobie luzu z wrzucaniem tego tutaj bo chyba tylko oglądalność i zasięgi chcesz zwiększyć

A po co ciągle pająk - pająk- pająk następny który gdyby nie you tube to pewnie do dziś by włosów i zębów nie miał a na kartę wstępu do saloniku mówi vip card,
nasi polscy yt to co niektórzy chyba chcą sobie srebrna tabliczkę yt na łańcuchu na klacie powiesić jako szczytowe osiągniecie swojego życia

a jak chcesz się czegoś nauczyć to " bez planu" popatrz jak się robi fajne materiały - tylko do tego trzeba troszkę edycji i posiedzieć nad materiałem i go obrobić i spiąć a nie wrzucać wszystko gowno które nagraliśmy bez ładu i składu a do tego powtarzanie się aby materiał był dłuższy wtedy więcej reklam się zmieści , to jak ten gość od tej speluny w Kambodży - codziennie pokazywał jak pije kawkę, małpy, ze idzie do pralni i smieciarka przyjechała i jakieś 2 mało wykształcone dziunie ( lajkujcie, subskrybujcie, komentujcie) brak słów
Góra
 Profil Relacje PM off
10 ludzi lubi ten post.
 
      
#1178 PostWysłany: 12 Maj 2022 08:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 698
Loty: 165
Kilometry: 305 966
złoty
Może niepotrzebnie pijesz do pająka. Jest jaki jest, oglądam jego wszystkie vlogi i mimo wszystko daje jaka wartość w tych swoich filmach. Oczywiście że zarabia na tym i dlatego podróżuje. Normalny koleś. Jego filmy są raz lepsze raz gorsze. Niektóre mało wnoszące, niektóre na serio mega ciekawe. To kompletnie nie ta półka w filmach co "kiniaitomek".

Co do "Bez Planu". Tutaj nie ma co porównywać, bo firmy są rzadziej i są bardziej dopieszczone. Zupełnie inny styl podróżowania, bo siedzi dłużej w damym miejscu, poznając je bardziej. Pająk leci na złamanie karku, na zaliczenie miejscówek. No taki styl. Bartek jest tez starszy, więc i podejście do życia ma inne. Akurat oglądam tych vlogerów, więc mam porównanie.

Co do "kiniaitomek". Ja się już powyżej odniosłem do tego. Moim zdaniem to uwłaczające dla tego forum, pozwalanie na publikacje takich filmów. Bo to nie chodzi o to że ktoś jest amatorem i nie robi filmów rodem z "kołem się toczy". To jest intelektualny brodzik dla widzów. Ja na tym forum jestem od lat, bardzo sobie cenie to, że ludzie dzieła się swoją wiedzą. Dzięki temu miejscu zwiedziłem też kawał świata, a podróżowanie dzięki wiedzy tutaj zawartej staje się łatwiejsze. Pozwalanie na publikacje niskiej jakości treści okraszonej cała masa k*rw, gdzie autor nawet nie wie jak się nazywa wyspa na której jest, to pogłębianie tej patologii i jej akceptacje. Tutaj wina spada na moderację.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
#1179 PostWysłany: 12 Maj 2022 08:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
@DAD akurat co do pająka mam inne zdanie jeszcze jak kiedyś był w Azji na początku to jeszcze te filmy miały jakiś skład i ład ale od jakiegoś dłuższego czasu to tylko zrobiła się gonitwa po łajki i kasę albo szukanie sensacji tam gdzie jej niema , tez kanał jest kierowany właśnie na podobna grupę odbiorców najbardziej podatna na ten typ odbioru i nie ukrywam ze wg mnie to nie ma tam co oglądać. Ale skoro tobie się podoba to spoko dla mnie luz.

Wiec Bartek został u mnie na rozkładówce a pająki, ucieczka ( ten następny odosobniony przypadek z problemami emocjonalnymi i rozkminami bez sensu raper uczący ludzi robić biznesy a sam jedyne co ma to telefon) i Adamy zostali jak komedianci przypisani
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#1180 PostWysłany: 12 Maj 2022 16:35 

Rejestracja: 05 Wrz 2017
Posty: 124
Loty: 27
Kilometry: 93 849
Macie kolejny, tu pijemy i przeklinamy jeszcze więcej.

<iframe width="560" height="315" src="

title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1284 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 65  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group