Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Barcelona - pogoda
#1 PostWysłany: 01 Wrz 2010 18:36 

Rejestracja: 01 Wrz 2010
Posty: 1
Witam,
Wybieram się do Barcelony na przełomie październik listopad ale boję się o pogodę, wiadomo to już nie lato ale czy to nie będzie zima ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: Barcelona
#2 PostWysłany: 01 Wrz 2010 18:55 

Rejestracja: 20 Sie 2010
Posty: 70
Ja byłem w tamtym roku na tydzień na początku listopada i przez cały pobyt pogoda była w sam raz do zwiedzania (jak wylądowaliśmy po 22 to było 22 st. C :D ), tzn. w dzień było ciepło (można było spokojnie latać na krótki rękaw), ale czuć było, że już idzie jesień, bo późnym wieczorem z każdym dniem coraz chłodniej się robiło
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona
#3 PostWysłany: 01 Wrz 2010 21:27 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Mało przewidywalna jest pogoda w Europie ostatnio. Mnie na majówce w Madrycie przywitały "mrozy" :). Barcelona nawet w strumieniach deszczu jest fantastyczna, więc się nie łam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona
#4 PostWysłany: 23 Gru 2010 18:12 

Rejestracja: 21 Gru 2010
Posty: 395
niebieski
Ja byłem w Barcelonie w 1. tygodniu marca. Temperatury 22-23 stopnie. Jak wracałem do Polski, to zastał mnie deszcz ze śniegiem :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona
#5 PostWysłany: 24 Gru 2010 01:42 

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 362
niebieski
Cytuj:
Mnie na majówce w Madrycie przywitały "mrozy"

To dla Madrytu leżącego w środku lądu daleko od morza na 600 m n.p.m. całkiem normalne. Wybrałem się tam tydzień po majówce i wziąłem większość letnich rzeczy mimo rad znajomych, no i kupowałem szalik dla żony.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona
#6 PostWysłany: 24 Gru 2010 03:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
wybieram się na początku lutego, też powinienem spodziewać się 20 stopni? :)
mam też pytanie - czy na BCN da się spędzić nockę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona
#7 PostWysłany: 24 Gru 2010 10:54 

Rejestracja: 21 Gru 2010
Posty: 395
niebieski
Na początku lutego to powinno być ok. 15-17 stopni.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona
#8 PostWysłany: 24 Gru 2010 11:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
no to wystarczająco :)

a jak z nocką na El Prat? Przylatuję wieczornym z Begramo i w ramach oszczędności studenckiej mógłbym pierwszą noc spędzić na lotnisku, jeśli są warunki

mod A: cd o nocowaniu viewtopic.php?f=83&t=6451&start=10

co do pogody ... najlepiej sprawdzać kilka dni przed wyjazdem, i być przygotowanym na to że jest zmienna
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group