Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 344 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#261 PostWysłany: 17 Wrz 2019 10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
RaclawPB napisał(a):
Kto komu kibicuje?


ja Houston, ale to nie tak ze jestem ich wielkim fanem od lat, raczej jestem fanem Hardena jeszcze od czasow OKC (i jak Harden się skońćzy / odejdzie to przeniosę sympatię gdzie indziej).
I tak ogolnie to iso game Hardena to nie jest moj ulubiony styl koszykowki, raczej preferuje team offense, ale akurat Harden mnie urzekł

btw w tym sezonie mecz RS w Paryżu, 24 stycznia, Hornets vs. Bucks
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
rml lubi ten post.
 
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#262 PostWysłany: 17 Wrz 2019 13:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 398
Loty: 57
Kilometry: 77 621
niebieski
Poza tym Paryżem będą jakieś inne mecze w tym sezonie w Europie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#263 PostWysłany: 17 Wrz 2019 14:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2689
HON fly4free
Nie. Paryż zastąpił w 2020 Londyn.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#264 PostWysłany: 20 Wrz 2019 14:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
Przez jaką stronkę i z jakim wyprzedzeniem najlepiej kupować bilety na mecze NBA?
Chcę kupić bilet na mecz Golden State Warriors vs Dallas Mavericks w Chase Center (San Francisco) w dniu 28.grudnia oraz może bilet na Lakersów (w Los Angeles) kilka dni później.
Jak patrzę obecnie na ceny to są dość wysokie (najtańsze bilety po 130 USD).
5 lat temu jak kupowałem bilety przez stubhub to ceny były dużo dużo niższe (fakt, że na Netsów i Celtics pod koniec sezonu regularnego). Nie wiem teraz czy kupować bilety na początku sezonu (jakoś pod koniec października) czy też może zaryzykować, poczekać i kupić bilety dużo taniej zaraz przed samym meczem (np. 2-3 dni przed)? Ktoś w ostatnim czasie ogarniał temat i wie jak będzie najlepiej?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#265 PostWysłany: 20 Wrz 2019 15:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2689
HON fly4free
Dlaczego bilety na GSW są drogie?
Przenieśli się do nowej utranowoczesnej hali, ktorą zbudowano z prywatnych środków.
To nadal jest topowa drużyna NBA, która notuje serię wyprzedanych biletów, która trwa już kilka lat.
LAL to drużyna która przymierza się do walki o mistrzostwo i ma LBJ jako gwiazdę przyciągającą kibiców.
Mavericks najlepszego debiutanta zeszłego roku i drużynę łączącą o play-off.
Jednym słowem: taniej nie będzie.
A bilety możesz kupić na stronie NBA.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#266 PostWysłany: 02 Lis 2019 09:00 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
@Garmond
Ale ogólnie ceny nie spadaja z czasem, czy można liczyć na spadek cen, szczególnie tych z odsprzedazy?
Pytanie dotyczy ogólnych tendencji a nie konkretnego meczu.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#267 PostWysłany: 02 Lis 2019 10:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2012
Posty: 185
Loty: 107
Kilometry: 270 851
niebieski
Na ogólny spadek raczej nie ma co liczyć, na okazyjne bilety zwykle można trafić tak z tydzień przed meczem/na kilka godzin przed, ale oczywiście gwarancji nie masz - jeśli bardzo zależy Ci na meczu/określonym miejscu, bierz od ręki.
Góra
 Profil Relacje PM off
gruby_inversia lubi ten post.
gruby_inversia uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#268 PostWysłany: 02 Lis 2019 10:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2689
HON fly4free
Teraz - po załamaniu ręki przez największą gwiazdę zespołu Curry'ego - analitycy przewidują że zespół może zacząć tankować (celowo przegrywać by liczyć na dobry wybór w drafcie w przyszłym roku).
Przy innych kontuzjach w zespole i słabym starcie w nowym sezonie może się okazać, że ceny biletów na mecze GSW spadną.

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
gruby_inversia lubi ten post.
gruby_inversia uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#269 PostWysłany: 02 Lis 2019 10:49 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Mi akurat chodzi o lutowe mecze. Interesowało mnie czy zdarzają się jakieś okazje ;)
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#270 PostWysłany: 02 Lis 2019 11:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2012
Posty: 185
Loty: 107
Kilometry: 270 851
niebieski
@gruby_inversia Osobiście zawsze robiłam tak: Na mecze mojej drużyny, na które chciałam mieć miejsce jak najbliżej boiska, bilety kupowałam z drugiej ręki (ticketexchange) na dzień przed - ale to ciągle były bilety premium i do tanich nie należały. Na mecze drużyn, które mnie nie interesowały (a chciałam po prostu miło spędzić popołudnie) czekałam do przedpołudnia przed meczem - było widać istotny spadek cen ale na te gorsze miejsca, nie premium. Nie były to jednak drużyny z zachodniego wybrzeża (tam ceny ogólnie będą wyższe bo i zainteresowanie mocne). Ważne jest również to, czy to mecze weekendowe (będą droższe i trudniej dostępne) czy w tygodniu (mniej popularne). Czy tanking GSW wpłynie na ceny biletów nie mam pojęcia :-)


Ostatnio edytowany przez Ladyage, 02 Lis 2019 12:34, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
gruby_inversia uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#271 PostWysłany: 02 Lis 2019 11:52 

Rejestracja: 18 Lis 2012
Posty: 9
Tak jak zostało napisane, jak zależy Ci na konkretnym meczu, to kup teraz. Jeśli chcesz zobaczyć po prostu mecz, to poczekaj. Chciałem w tym roku zobaczyć mecz NFL albo pre-season NBA (niestety sezon zasadniczy zaczynał się 2 dni po moim wyjeździe z USA) w drugiej dekadzie października w Kalifornii.

1. Jeśli chodzi o NFL, to przed sezonem były w miarę przystępne ceny biletów na mecz LA Rams vs. SF 49ers, ale że nie jestem wielkim fanem NFL, to postanowiłem poczekać na lepsze ceny. Okazało się, że 49ers są rewelacją sezonu, wygrali wszystkie mecze do meczu w LA i bilety zamiast potanieć wzrosły do 150-200 USD za sztukę. Odpuściłem.

2. Żona bardzo chciała zobaczyć LA Lakers, bo od dziecka kibicowała Shaqowi i Kobiemu. Od 7.10 śledziłem ceny biletów na mecz LAL vs GSW 14.10.2019 i zaczynało się od 60 USD, jak było 38 USD w przeddzień meczu to dłużej nie czekałem. I tak z wszystkimi FEEs i TAXes wyszło 100USD za 2 bilety na ticketmaster. Siedzieliśmy w ostatnim rzędzie, ale mimo wszystko widok był dobry. Niestety jak to pre-season na parkiecie pojawili się woźny, kierowca autobusu, masażysta, chłopak od podawania ręczników a LBJ siedział tylko w dresach na ławce.
Końcówkę tego samego tygodnia spędzaliśmy w SF, więc postanowiłem sprawdzić, jak będzie z biletami na 18.10.2019 na mecz GSW vs LAL. Ceny tak samo jak na mecz w LA sprawdzałem od 7.10. Jako że CHASE center, ogólnie szał bo GSW kilka razy mistrzami świata ;) byli ostatnio to ceny 100USD. Później ceny spadały, ale mając na uwadze pierwszy mecz, który widzieliśmy, to stwierdziłem że nie ma sensu wydawać na to kolejnych pieniędzy. Odświeżałem kilka razy ticketmaster w dniu meczu i znalazłem bilety po 12 USD - jakieś 45 minut przed meczem, ale miałem już inne plany na wieczór i nie kupiłem.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#272 PostWysłany: 02 Lis 2019 17:35 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Kolejny fan Rasheed'a! Ja od jego emerytury nie kibicuje zadnej druzynie oprocz tej, ktora akurat gra przeciwko Lebronowi.
Co do biletow to na Lakers, GSW zawsze sa drogie. Bylem w Maddison Square Garden I akurat grail przeciwko Warriors I wejsciowki zaczynaly sie od 250 zielonych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#273 PostWysłany: 02 Lis 2019 18:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
będę Spedząc czas okołosylwestrowy w NY.
Planuje mecze i Knicksów i Netsów, ogólnie chodzi bardziej o klimat niż mecz ( bo jak koszykówke lubie i mniej wiecej śledze to jednak jestem fanem Sacto :) ) to rozumiem, że spokojnie czekać na bilety? teraz do MSG są bilety po około 200 dolarów, na Netsów tańsze, ale rozumiem, że bilety mogą jeszcze stanieć.

I druga kwestia czy na halach NBA są kibicowskie waśnie :) Mam ochotę wbić na mecz Knicsów w koszulce Sacto, a mecz z tego co pamiętam NYK przeciwko Bucks, wiec trochę z czapy ale zastanawia mnie czy tam ktoś będzie mnie zaczepiaał z powodu klubowych barw
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#274 PostWysłany: 02 Lis 2019 21:47 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1733
srebrny
@Robaku, w życiu :) Raczej nie powinno Cię nic takiego spotkać. Atmosfera na koszykówce jest luźna. Jakiejś awantury z koszulkami prędzej spodziewałbym się na hokeju.

Bilety na fejmowe drużyny (Boston, LAL, GSW, NYK, ...) oraz takie, które są aktualnie na topie (np. Phila, Toronto w zeszłym sezonie) są dosyć drogie, bez względu na to z kim grają.

Pamiętam, że 2 sezony temu poszedłem na Nets z Heat (obie drużyny były nędzne) za ok. 20 USD (kupowane na kilka tygodni przed). Myślę, że w dniu meczu gorsze miejscówki dało radę ogarnąć jeszcze taniej. Kilka dni później sprawdzałem Heat @ Boston: ceny za najgorsze bilety zaczynały się od ok. 100 USD. Regular season oczywiście.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#275 PostWysłany: 03 Lis 2019 01:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Garmond napisał(a):
Teraz - po załamaniu ręki przez największą gwiazdę zespołu Curry'ego - analitycy przewidują że zespół może zacząć tankować


na dzien dzisiejszy to oni wcale nie musza tankowac - po wylocie Curryego sa dramatycznie slabi, i przynajmniej do jego powrotu, zakladajac utryzmanie skladu, sa pewnie bottom3 na zachodzie ;)

@raSheed @Wojtek36 - tak, dobrze odgadliscie od czego wzial sie moj nick :)
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#276 PostWysłany: 24 Sty 2020 16:33 

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 501
Loty: 115
Kilometry: 138 119
niebieski
Jest ktoś z Was dziś w Paryżu na meczu ?:) jeżeli tak to zawsze można wypić jakieś piwko :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#277 PostWysłany: 24 Sty 2020 17:20 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Byłem pary razy na nba .ale w daaawnych czasach (chwilke po hej, hej nba)...Miami , Orlando , NY, Boston..Wszedzie byłem zawiedziony atmosferą.Wszedzie! Baseball , też byłem-jeszcze gorzej....Hokej-najlepiej , szczególnie na NJ Devils-normalny doping przez cały mecz , podłączała sie cała hala...Byłem też na mls zespół z Nowego Yorku grał w East Rutheford z Chicago Fire...Z Chicago przyjechało ok. 100 Polaków (szaliki, flagi , normalny dopong...co ciekawe szaliki"swoich" polskich klubów , Wisła obok Cracovii -no problem)..Po 10 minutach podbija ochrona i pyta co się tu dzieje? Dlaczego śpiewamy? Ale jak to? Komedia...Potem nawet policja sie zjawiła , na szczęscie jakiś oficer był z pochodzenia Polakiem i wszystko tym "najmądrzejszym" ochroniarzom wyjaśnił....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#278 PostWysłany: 24 Sty 2020 19:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Pytanie czego oczekujsz. Bo ja się w MSG bawiłęm przednie, nie licząć na szczególny doping , tylko fun. I ten fun był, było 100 x lepiej niż w TV, choć miejsca mialem nieszczególne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#279 PostWysłany: 24 Sty 2020 20:00 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
W tym roku pierwszy raz byłem na meczu koszykówki i to właśnie NBA. Washington Wizards grali z Denver Nuggets.
Przyznam się szczerze, że nigdy nie lubiłem koszykówki, ani grać w szkole, ani oglądać w TV. Ale zobaczyć mecz NBA na żywo to było naprawdę coś, aż mi szczęka opadła. Sam mecz był ekstra, a do tego doszła atmosfera w przerwach. Także zdecydowanie polecam. My mieliśmy bilety za 25 USD. ImageImage
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#280 PostWysłany: 26 Sty 2020 22:26 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 409
Kobe Bryant zginal w katastrofe smiglowca w LA...

:(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 344 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group