Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Przewodnik po Hawanie
#1 PostWysłany: 19 Kwi 2016 23:00 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 12
Loty: 4
Kilometry: 21 454
Hola!
Moja bardzo dobra kolezanka Ola, mieszka w Hawanie od 2 lat, organizuje rowiez wycieczki po tym pieknym miescie z troche mniej oficjalnej strony. Bardzo duzo wie o Kubie, Kubanczykach, ich zwyczajach. Wiec jesli nie jestes zwolennikiem typowo turystcznych miejsc, a chcialbys poznac prawdziwe prawdziwa Kube to naprawde polecam!
Ola moze także pomoc w wyszukaniu hotelu lub pokoju, w planowaniu trasy wycieczki. A jesli ktos szuka noclegu w typowym kubanskim mieszkaniu i przepysznych posilow to rowniez jest taka mozliwosc :)

Kontakt do Oli:
mozna pisac na maila: markowicz.ale1988[at]gmail.com lub eevaldes[at]nauta.cu (z tego moze szybciej odpisywac)

Naprawde polecam! Wrocilam z Kuby 2 tygodnie temu, nocowalm u Oli i bylam mega zadowolona. Ola bardzo mi rozjasnila obraz Kuby, duzo opowiadala, wyjasniala, pokazywala miejsca ktorych nie ma w przewodnikach :)

W razie jakis pytan zapraszam na PW :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#2 PostWysłany: 16 Sty 2017 15:57 

Rejestracja: 09 Sty 2017
Posty: 35
Haj byłabyś tak miła i napisała do mnie na PW e tym temacie (mam wyszarzoną tą opcje)

Pozdr
pp
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Lip 2017 12:29 

Rejestracja: 23 Paź 2015
Posty: 95
CZeść,

chciałbym odświeżyć temat...czy ktoś korzystał z pomocy Oli (tak wiem mogę zrobić sam prawie wszystko i to że pytam nie świadczy o tym że jestem leniem[tak wyprzedzając "życzliwych"])? Jeśli tak będę wdzięczny za jakieś oceny/uwagi...

wasyl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 01 Lis 2017 00:40 

Rejestracja: 02 Mar 2014
Posty: 19
Pisałem pod email podany wyżej tydzień temu i niestety bez odpowiedzi..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 01 Lis 2017 20:24 

Rejestracja: 11 Sie 2014
Posty: 220
Loty: 4
Kilometry: 3 825
niebieski
Również pisałem kilka razy, na obydwa e-maile i bez odpowiedzi także warto chyba temat usunąć...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 05 Lut 2019 13:26 

Rejestracja: 27 Gru 2017
Posty: 37
Witam
29 kwietnia lecimy na Kubę większą grupą osób i chcielibyśmy zdobyć namiary na jakiegoś sprawdzonego przewodnika, który pomógłby nam zorganizować pobyt ,ogarnąć noclegi , transfery. Plan podróży mamy już mniej więcej opracowany ,ale jesteśmy otwarci na zmiany.
Ktoś coś pomoże w temacie ? :)
Z góry wielkie dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 05 Lut 2019 13:37 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
Ogarniecie to sami, z pomocą forum.
Góra
 Profil Relacje PM off
Tom K lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 05 Lut 2019 13:51 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1865
Loty: 273
Kilometry: 310 928
srebrny
@Travelove, oczywiscie wszystko da sie ogarnac samemu ale jesli serio chcecie wsparcia na miejscu to poraz kolejny polece Maćka Lopeza. Wszyscy ktorym go polecalem wracali zadowoleni ze wspolpracy.

https://www.cuba4u.pl/es/contacto/
https://www.facebook.com/pg/Atlantico17/about/
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Travelove lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 07 Lut 2019 10:54 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
Też spokojnie mogę polecić Maćka. Co prawda korzystaliśmy tylko na początku z jego pomocy, ale jak ktoś szuka czegoś pomiędzy zwiedzaniem na własną rękę, a zorganizowaną wycieczką będzie zadowolony :)
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 27 Mar 2019 10:09 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1163
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Będąc w Hawanie przez 3 dni wynajmowaliśmy kawalerkę od Macieja, Kawalerka jest w centrum Hawany około 15 minut od starej Hawany, 8 minut od Malecon. Maciej podpowiedział nam parę ciekawych rzeczy o tym gdzie iść zjeść, co fajnego niesztampowego zobaczyć w Hawanie.
Maciej zorganizował nam indywidualny 1 dniowy (12 godzin) wyjazd do Viniales. Super organizacja, jechała z nami Asia czyli kubański przewodnik, polskiego pochodzenia. Poza pokazaniem ciekawych miejsc w Viniales, sporo opowiedziała nam o Kubie od strony rodowitego mieszkańca. Mieszka na codzień na prowincji, więc ma nieco inne spojrzenie na Kubę niż osoby z Hawany.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 12 Maj 2019 11:57 

Rejestracja: 12 Maj 2019
Posty: 1
Moge prosić na priv namiar na Maćka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 12 Maj 2019 20:39 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1865
Loty: 273
Kilometry: 310 928
srebrny
@aakoper, pare postow wyzej dalem dwa linki z namiarami na niego. Z tego co widze oba sa aktualne i dzialaja. W czym jest problem?
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group