Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 27 Maj 2013 21:45 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
;) Ty od początku chciałes tak zrobić !!
już jak pisałes 'relacja prawie na zywo' w tytule ! :lol:

DZięki za sprawozdanie, tak już na poważnie
lahcimmm2 napisał(a):
a wiec od poczatku,
w samolocie z Katowic lecialo okolo 10 osob w barwach Dortmundu, nie widzialem nikogo z Bayernu,
tam tez mialem pierwsza rozmowa na temat cen biletow i zostalem pierwszy raz wysmiany :)
ze to final ligi mistrzow, ze to Borussia Dortmund, ze biletow nie bedzie ponizej 1000 Euro,
u kolegi ktory to mowil bylo widac tyle nienawisci zwiazanej z planem zakupu biletow za 100-150 funtow, ze az sie o niego przestraszylem.
Drugie zetkniecie z biletami i pierwszy look na to cudo to Easybusy,
okazalo sie ze w samolocie lecial tez fan Bayernu i kupil on dwa bilety na E-Bayu po 500 euro z dostawa do Luton,
czyli czym im blizej stadionu tym cena lepsza.
Zmartwil mnie tylko tym, ze opowiadal ze rok wczesniej w Monachium na 30 minut przed meczem bylo juz tylko 700 osob z karteczka "ich brauche eine karte" i zadnych biletow. Pomyslalem "o ku...rde";
W Londynie najpierw krotkie zwiedzanie (fani po 50 % , tych i tych),
potem angielskie sniadanie,
zajebiste jest to ze w knajpie w ktorej bylismy bylo 5 roznych sniadan. Roznily sie tylko iloscia... bo sniadanie w Anglii to wiadomo co.
Nastepnie udalismy sie do znajomych, zostawic bagaze. Jeden z nich postanowil udac sie z nami pod stadion.
Jechalismy z mysla max. 150 za bilet. Pierwsze spotkanie z rzeczywistoscia bylo brutalne - na 3-4 godziny przed meczem bilety chodzily po 800-1000 funtow. Bylo ich bardzo duzo. Jak pytalismy po ile i mowilismy ze za duzo, to az wstyd bylo odpowiadac ile chcemy dac :)
Podjelismy jedyna mozliwa meska decyzje i poszlismy po piwo na odwage :)
Gdy wrocilismy bilety bylo juz po 500-800 a do meczu 1 h.
Wokol stadionu krecilo sie sporo policji, ale nie mieli wiekszych problemow z handlem. Jak juz, ktorys zwracal uwage, to zeby pojsc w inne miejsce. Jeden tekst, ze chodzi nam o bilety na metro bo nie wiem gdzie je mozna kupic, niesamowicie ich bawil.
Powyzsza cena trzymala sie do meczu. Wraz z pierwszym gwizdkiem, zaczelismy slyszec 350 !
Wrescie moglismy odpowiadac ile my chcemy dac :)
Biletow w tej cenie bylo naprawde sporo. 10-15 minut po rozpoczecie meczu trafil sie koles ktory po dlugich negocjacjach sprzedal bilet za 100 (nominal 230) Twierdzil, ze kumpel go wystawil i ze to miejsce obok siebie.
Mielismy jeden bilet w swietnej cenie. Ale bylo nas 3 ... kolejne 5 minut to same oferty po 350.
Chwila przemyslunku no i.... sprzedajmy nasz bilet i zaczelismy szukac pubu na druga polowe.
Sprzedalismy dosc szybko za 240 (mam nadzieje, ze w zwiazku z okolicznosciami nie dostane bana forum - cala zaoszczedzona kwote przeznacze na bilet w Lizbonie). Wracajac trafilismy jeszcze na dwa bilety za 250. Gdyby to bylo chwile wczesniej, pewnie bylibysmy na meczu. Reasumujac uwazam ze cena 350 funtow byla dobra, jak ktos mial czas i liczyl sie z tym ze moze stracic troche meczu mogl kupic za 250, bo kilka takich biletow znalezlimy 20-25 minut po rozpoczeciu. Zdziwilo mnie nawet ze tak wiele.
Wszystkie puby w okolicy byly pelne i nie wpuszczaly juz gosci. Dopiero w 4tym z kolei..... znalezlismy dziure w plocie.
wybor byl swietny, poniewaz byla to knajpa kibicow BVB. Ogladalismy druga polowe w gronie 500-1000 kibicow z Dortmundu. Swietne wrazenia!
Potem powrot metrem. Wszedzie super atmosfera ,
a za rok Lizbona
i wtedy naprawde postaram sie przeprowadzic relacje :D
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#22 PostWysłany: 27 Maj 2013 22:24 

Rejestracja: 06 Mar 2013
Posty: 29
Jednym slowem biznes zycia ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 27 Maj 2013 22:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
To ja dorzucę do tej relacji jeszcze swoje spostrzeżenia. Generalnie moim zdaniem Londyn się nie spisał jak organizator. Nie mówię tutaj o samym meczu, stadionie, dojazdach, tutaj wszystko wyglądało na bardzo dobrze zorganizowane. Chodzi mi o centrum miasta. Tutaj wszystko co było zorganizowane z okazji finał LM zniknęło w dniu samego finału, nie było żadnych telebimów ani nic. Niby ze względów bezpieczeństwa, ale jednak... W efekcie poza dużą ilością kibiców na ulicach rano w dniu meczu, potem się to wszystko rozeszło po rozrzuconych knajpach po całym mieście. W efekcie koleś z którym rozmawiałem wracając do Polski , mówił że na 45 minut przed meczem jak nie mógł znaleźć nigdzie wolnego miejsca, gdzie puszczali mecz, został przez jakiegoś nagabywacza ściągnięty do klubu na Leicester Square. Jak oni weszli do sali to był tam telebim niby, ale na sali... 2 wieczory panieńskie. W efekcie ten nagabywacz ściągnął całą salę zagubionych i zrezygnowanych kibiców i atmosfera była ok, ale nie zmienia to faktu, że mecz został włączony w momencie pierwszego gwizdka, a wyłączony równo z ostatnim i od razu wszedł DJ i w miejscu telebium zrobił się parkiet. To tylko pokazuje, że było bardzo duże zapotrzebowanie na oglądania meczu, że ludzie nawet taki bardzo nie meczowy lokal zapełnili.

Efekty też było widać po meczu. Byłem na mieście do 3 w nocy i nie spotkałem żadnej większej grupki kibiców świętujących, o obrazkach znanych z wielu finałów w stylu tłum kibiców na głównym miejskim placy w nocy po meczu można było zapomnieć. Nikt nie wiedział, gdzie miałby się zebrać.

Także bardzo duży '-' za brak zorganizowanego oglądania, przez które atmosfera była pod stadionem + w wybranych pubach (u mnie z dopingiem przez 90minut :), a na mieście nic.

A na koniec mój prywatny dramat. Ja nie planowałem kupować biletów, ale pod stadionem byłem, fotki sobie zrobiłem i jedna wylądowala na fejsie. Dzień po meczu rano, napisał stary kumpel, że szkoda że się nie odezwałem, bo pracował przy finale LM i mógłby nas wziąć na mecz za darmo do sektora vip.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 27 Maj 2013 22:57 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 511
niebieski
kiew napisał(a):
A na koniec mój prywatny dramat. Ja nie planowałem kupować biletów, ale pod stadionem byłem, fotki sobie zrobiłem i jedna wylądowala na fejsie. Dzień po meczu rano, napisał stary kumpel, że szkoda że się nie odezwałem, bo pracował przy finale LM i mógłby nas wziąć na mecz za darmo do sektora vip.


to muszę przynać, że nagrodę za wrzutkę miesiąca masz w banku ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 27 Maj 2013 23:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
ledo napisał(a):
Jednym slowem biznes zycia ? :)

napewno finasowo zle nie wyszlo,
ale te 140 funtow to na 3, wiec zarobic na saksach wiele nie zarobilem,

inna sprawa, ze jak zwykle sie okazalo ze w telewizji i radiu podaja najwyzsza cene biletu pod stadionem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 28 Maj 2013 00:24 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 801
niebieski
Inna sprawa, że nie wiadomo ile z tych biletów pod stadionem było prawdziwych... W oryginał biletu 230 za 100 jakoś nie chce mi się wierzyć ;)
Ja sam odbierałem mój bilet dopiero przed meczem w kasie na Wembley (UPS się nie popisał i zgubił moją wejściówkę...) i niestety była tam grupka załamanych Niemców którzy kupili fałszywki i czekali na policję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 28 Maj 2013 09:28 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 363
niebieski
Dokładnie.ciekawi mnie ilu wtopiło,

jak sprawdzic bilet?

sam kupowałem często u nas w Pl , jeszcze jak Wisła grała z Interem czy Barcą ale na szczęście zawsze bylo ok
_________________
https://www.youtube.com/user/MrDziewon
Życie w Andaluzji

www.amigoucieka.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 28 Maj 2013 09:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3414
srebrny
lahcimmm2 napisał(a):
inna sprawa, ze jak zwykle sie okazalo ze w telewizji i radiu podaja najwyzsza cene biletu pod stadionem


Ja tam nie widzę większych rozbieżności pomiędzy tym czego spodziewałem się wcześniej (800-1000 euro), a tym co zobaczyłeś pod stadionem (500-800 funtów przed rozpoczęciem meczu). Nie mówię o ofertach po rozpoczęciu meczu, bo to należy już traktować jako "towar niepełnowartościowy". Stracona pierwsza połowa meczu + niepewna druga połowa (jak nie wejdziesz na stadion to nie masz prawie żadnych szans żeby gdzieś w ogóle obejrzeć mecz). Idąc tym tropem dalej można było by czekać do 80 minuty meczu i dostać bilet może za 10 funtów, tylko po to żeby potem powiedzieć "byłem na meczu". Ja na takie imprezy wchodzę zawsze wcześniej, rozmawiam z kibicami na stadionie, oglądam ceremonię otwarcia, wtedy można dopiero fajnie poczuć klimat. Jak impreza jest za droga to odpuszczam i pozostaje TV lub strefa kibica :).

Przy okazji moja krótka fotorelacja z finału w Amsterdamie jest tutaj:
bilety-na-uefa-euro-2012,82,6927&start=32720
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 01 Cze 2013 16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
mikerus napisał(a):
Inna sprawa, że nie wiadomo ile z tych biletów pod stadionem było prawdziwych... W oryginał biletu 230 za 100 jakoś nie chce mi się wierzyć ;)
Ja sam odbierałem mój bilet dopiero przed meczem w kasie na Wembley (UPS się nie popisał i zgubił moją wejściówkę...) i niestety była tam grupka załamanych Niemców którzy kupili fałszywki i czekali na policję.


wiesz pod stadionem kazdy bilet moze byc falszywy,
jak nie slyszalem za duzo na temat falszywych biletow na final w zwiazku z tym zakladam ze nasz byl ok,

dosc czesto uderzam na tego typu imprezy i wiem ze na 90 tysiecy ludzi, 100 zawsze cos wypadnie w dniu meczu a niekoniecznie musza byc handlarzami ktorzy chca zarobic na bilecie,
czasem wypada im tez w ostatniej chwili i wtedy chca odzyskac jakiekolwiek pieniadze,
gosc ktory nam sprzedal bilet twierdzil ze kupil go za 600 i przy nas dzwonil do znajomego czy napewno nie dojedzie i czy ma sprzedac,
zeby nas przekonac ze jest ok, mowil ze mozna z nim wchodzic po bilet jest obok niego
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group