Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 22 Wrz 2022 10:45 

Rejestracja: 04 Sty 2019
Posty: 21
@tiffany Dzięki za krytykę aczkolwiek w moim odczuciu jest ona raczej mało konstruktywna.

tiffany napisał(a):

Fly4free... z Interrailem zakupionym za pełną cenę?

A niby za jaką cenę miałem kupić Interraila? Nie było w tym czasie żadnych promocji a zakup pojedynczych biletów wychodził znacznie drożej - o czym napisałem w pierwszym poście.

tiffany napisał(a):
(...) Ta relacja jest średnio użyteczna w momencie jeśli brakuje informacji o cenach a droga do celu zamiast najkorzystniej to zawiera bezsensowne (ewentualnie dotychczas niewyjaśnione) jeżdżenie dookoła (nie mówię o kolejkach linowych czy zębatych, tutaj oczywiście ma to sens)

tiffany napisał(a):
Ale w relacji należało chyba jednak coś wspomnieć, szczególnie jeśli miałeś ochotę na takie udziwnienia jak pociąg wgłąb Francji i przesiadka na autobus do Blotzheimu zamiast na spokojnie wziąć tramwaj 3 i przesiąść się na autobus 1 przy granicy. Tak, jechał jeszcze.

Pociąg w głąb Francji nie był żadnym udziwnieniem - posiadając aktywny Interrail chyba prościej, taniej i rozsądniej było złapać dogodną przesiadkę i skorzystać z przejazdu w ramach biletu a przy okazji zobaczyć jeszcze kawałek francuskiej prowincji. Wybierając taką drogę byłem szybciej w hotelu i zgodnie z Twoim przekonaniem że forum to tylko dla tych co podróżują 4free nie wydałem dodatkowej kasy na bilet tramwajowy w Bazylea.
W wielu relacjach nie ma słowa o cenach. Po to jest forum, żeby dopytać jeśli ktoś jest zainteresowany - tak jak zrobił to w drugim poście @jaras724 i uzyskał odpowiedź.

tiffany napisał(a):
(...) ale czy nie przesadziłeś trochę z ilością punktów do zwiedzania? Efektem jest że widziałeś dużo i szybko.

Miałem ograniczony czas lotami do 5 dni. Fakt chciałem zobaczyć jak najwięcej ale przecież po to zakupiłem Interrail żeby na maksa go wykorzystać a nie siedzieć w jednym miejscu.

tiffany napisał(a):
Gdyby to było forum podróżuj jak szejk, dostałbyś 5 gwiazdek. Ale nie wiem nawet ile kosztował stosunkowo mały (?) lunch na wysokości 3000 metrów więc tutaj no niewypał.

tiffany napisał(a):
(...) Póki co wygląda jak chełpienie się jak Janusz na wakacjach all inclusive.

Ile kosztował mały lunch wystarczyło po prostu zapytać. Twoje porównanie samodzielnie zorganizowanego wyjazdu do Januszowania na all inclusive to dopiero niewypał ale oczywiście masz prawo mieć takie odczucie. Gdybym podawał ceny hoteli, przejazdów i jedzenia to byłoby Januszowanie, które podejrzewam również wtedy nie byłoby dla Ciebie satysfakcjonujące i odebrane jako chełpienie się. Żeby nie było, w podróż w Alpy zabrałem spory zapas prowiantu w postaci kabanosów, batonów energetycznych i wyciskanych tubek z drugim śniadaniem, które świetnie sprawdzają się w każdej podróży.

Mimo tego, dziękuję za ocenę relacji jako świetnej i mającej potencjał.
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
katka256 uważa post za pomocny.
 
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#22 PostWysłany: 22 Wrz 2022 14:28 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 253
Ależ proszę :P

Keep your secrets than.
_________________
Lux Express: Warszawa/Suwałki - Tallinn przez Wilno, Kowno,Rygę i inne cele w Estonii za 99 zł/23 euro, 3x DZIENNIE! Każdy bilet, na każdą datę!---
------> PW <------LEO Express (Słowacja i Czechy, bilety kolejowe z Krakowa, Katowic, Oświęcimia lub Wrocławia) -15% np. Ostrawa od 8 zł!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 10 Paź 2022 10:17 

Rejestracja: 10 Paź 2022
Posty: 1
Świetna relacja!!! Szukałam pomysłu na podróż koleją z widokami na Alpy i obowiazkowo 'drobnym' trekkingiem i znalazłam dzieki Twojemu wpisowi. Juz wiem, ze da sie wiele zaplanowiac i zobaczyc w 5 dni. Dzieki za porządną dawkę inspiracji i piękne zdjęcia :) :D
Jedno pytanie - jak ogarniales internet w Szwajcarii? Jest WI-FI w kolei, czy kupowałes dodatkową karte SIM?
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek77 lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 13 Paź 2022 16:41 

Rejestracja: 08 Maj 2019
Posty: 1
Super wyjazd, zazdroszczę trochę ;) I relacja też bardzo fajna, gratuluję. Nie bardzo rozumiem o co chodzi tej malkontentce, która się przyczepiła. Jeśli uda ci się pojechać zimą, mam nadzieję, że również podzielisz się z nami wrażeniami i fotami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 22 Paź 2022 11:39 

Rejestracja: 04 Sty 2019
Posty: 21
Gadzialena napisał(a):
Jedno pytanie - jak ogarniales internet w Szwajcarii? Jest WI-FI w kolei, czy kupowałes dodatkową karte SIM?

Dziękuję bardzo
Tak, kupiłem specjalnie kartę MTXConnect o której piszę na wstępie. Można ją zamówić przez internet, na kartę fizyczną czekałem jakieś 2 tygodnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group